Přeskočit na obsah
Úvod » Filmy, knihy, hry » Knihy » Recenze After 1-5 – komplet – čtivý a poutavý vývoj vztahu

Recenze After 1-5 – komplet – čtivý a poutavý vývoj vztahu

Celkové hodnocení

94 %

Poutavé čtení v kategorii Knihy

Série AFTER od Anny Todd vás vtáhne do světa vášní a komplikovaných vztahů plných emocionálních zvratů, které vás udrží v napětí až do konce... Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9,8/10
  Čtivost
 • 7,5/10
  Závěr
 • 8,5/10
  Postavy
 • 9,5/10
  Balení
 • 7,0/10
  Logika
Recenze After 1-5 - komplet - Anna Todd

Klady

 • Čtivost a napětí
 • Skvělý vývoj vztahu postav
 • Krásné balení knih
 • Skvělá cena

Zápory

 • Zrychlený konec čtvrté knihy
 • Poslední díl jen doplňuje
 • Některé části nelogické
 • Film chybí detaily knihy

Moje zkušenost

“Série AFTER od Anny Todd mě zaujala svou čtivostí a poutavým vývojem vztahu hlavních postav, přestože některé části příběhu působily nelogicky a závěr byl poněkud uspěchaný. Knihy jsou krásně zabalené a za příznivou cenu, což je velké plus, ale filmová adaptace nedokázala zachytit všechny detaily a nuance, které dělají knihy tak zajímavými.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Moje zkušenost se sérií AFTER

Romantická série AFTER od Anny Todd mě zaujala hned na první pohled. Když jsem slyšela, že byla původně publikována na Wattpadu a inspirována fanfikcí o One Direction, byla jsem zvědavá. A musím říct, že mě příběh Tessy a Hardina opravdu vtáhl.

Co mě nadchlo

Jedním z hlavních důvodů, proč jsem si sérii oblíbila, je její čtivost. Knihy jsou napsané tak, že se od nich nedá odtrhnout. Příběh je plný zvratů a nečekaných událostí, které mě neustále držely v napětí. Navíc je zde skvělý vývoj vztahu hlavních postav, který je promyšlený a poutavý.

Dalším plusem je krásné balení knih. Když mi série dorazila, byla jsem nadšená z jejich vzhledu. Navíc byly knihy za skvělou cenu, což je vždy příjemný bonus.

Co mě zklamalo

Ale ne všechno bylo dokonalé. Konec čtvrté knihy mi přišel hodně zrychlený a trochu mě to mrzelo. Po tak dlouhém a detailním vyprávění jsem očekávala více propracovaný závěr. Také mi přišlo, že poslední díl jen volně doplňuje a vysvětluje předchozí události, což mě trochu zklamalo.

Některé části příběhu mi připadaly nelogické. Například jsem měla problém uvěřit, že by Hardin vydržel tak dlouho v určitých situacích. To mi trochu kazilo celkový dojem z knihy.

Porovnání s filmem

Po přečtení knih jsem se rozhodla podívat se i na zfilmovanou verzi. A musím říct, že kniha u mě jednoznačně vede. Film se sice snaží zachytit podstatu příběhu, ale mnoho detailů a nuancí, které dělají knihy tak poutavými, v něm chybí. Pokud máte rádi tento styl knih, doporučuji si je přečíst před shlédnutím filmu.

Zkušenosti dalších zákazníků

Chytlavé čtení, které jsem stihla přečíst během několika málo dní. Jak člověk začne, nedokáže přestat, jen konec ve 4té knize mi přišel hodně zrychlený a to mě docela mrzelo. Ve srovnání s filmem u mě jednoznačně vede kniha. Pokud máte tento styl knih rádi doporučuji.

Ověřený zákazník

Vždy je výhodnější mít v knihovně všechny díly od daného díla!! Raději si vždy prvně přečtu knihu,než jdu do kina a tady jsem v příběhu ve předu!!!

Ověřený zákazník

Po shlédnutí upoutávek k zfilmované verzi, mě příběh zaujal a po přečtení kladných recenzí na knihy, jsem se je rozhodla zakoupit. Čtu první knihu a jsem moc spokojená.

Ověřený zákazník

Vývoj vztahu Tessy s Hardinem, plný zvratů a úvah. Dějově promyšlené a rozdělené, na konci vždy udička na další díl. Poslední díl jen volně doplňuje a vysvětluje. Konec příběhu mi přijde nelogický, tak dlouho by fakt Hardin vydržel?!

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit After 1-5 – komplet – Anna Todd?

Kupte, pokud…

Máte rádi čtivé a napínavé romantické příběhy

Série AFTER vás vtáhne do děje plného zvratů a nečekaných událostí, které vás udrží v napětí až do konce.

Chcete krásně zabalené knihy za dobrou cenu

Knihy jsou nejen skvěle napsané, ale také krásně zabalené a cenově dostupné, což je ideální pro každého knihomola.

Preferujete knihy před filmy

Pokud dáváte přednost čtení před sledováním filmů, série AFTER vás nezklame. Kniha nabízí více detailů a nuancí než její filmová adaptace.

Nekupujte, pokud…

Očekáváte detailně propracovaný závěr

Konec čtvrté knihy je poněkud zrychlený a nemusí uspokojit čtenáře, kteří očekávají detailní a propracované zakončení příběhu.

Vadí vám nelogické části příběhu

Některé části příběhu mohou působit nelogicky, což může kazit celkový dojem z knihy.

Nechcete investovat do celé série

Pokud nejste připraveni investovat do všech dílů série, může být pro vás nákup méně atraktivní, protože příběh je provázaný a jeden díl nestačí.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Je série AFTER vhodná pro všechny věkové kategorie?
Série AFTER je primárně zaměřená na mladé dospělé, ale může zaujmout i starší čtenáře, kteří mají rádi romantiku a dramatické zvraty. Mějte však na paměti, že některé pasáže obsahují explicitní obsah, který nemusí být vhodný pro mladší čtenáře.
Jak moc se filmová adaptace liší od knih?
Film se snaží zachytit hlavní dějovou linii knih, ale mnoho detailů a nuancí, které dělají knihy tak poutavými, v něm chybí. Pokud máte rádi hlubší ponoření do příběhu a postav, doporučuji přečíst knihy před shlédnutím filmu.
Je nutné číst všechny díly série, nebo stačí jen první kniha?
Abychom plně pochopili a ocenili celý příběh Tessy a Hardina, doporučuji přečíst všechny díly série. Každá kniha na sebe navazuje a rozvíjí děj, takže byste přišli o mnoho důležitých momentů a vývoj postav.
Jaký je hlavní rozdíl mezi knihou a Wattpad verzí?
Knižní verze série AFTER je upravená a vylepšená verze původního příběhu z Wattpadu. Autorka Anna Todd přidala více detailů, vylepšila dialogy a celkově příběh lépe strukturovala. Knihy jsou tedy profesionálněji zpracované.
Je konec série uspokojivý?
Názory na konec série se různí. Někteří čtenáři, včetně mě, považují konec čtvrté knihy za zrychlený a ne zcela uspokojivý. Poslední díl pak jen volně doplňuje a vysvětluje předchozí události. Pokud očekáváte epický závěr, můžete být trochu zklamaní.
Jaké jsou hlavní tematické prvky série AFTER?
Série AFTER se zabývá tématy jako láska, vztahy, osobní růst a překonávání překážek. Příběh je plný dramatických zvratů a emocionálních momentů, které zaujmou čtenáře od začátku do konce.
Stojí za to koupit celou sérii najednou?
Pokud máte rádi romantické a dramatické příběhy, určitě doporučuji koupit celou sérii najednou. Knihy na sebe navazují a je výhodné mít je všechny po ruce, abyste mohli plynule pokračovat ve čtení bez čekání na další díl.

Parametry

Název produktu: After 1-5 – komplet – Anna Todd
Typ produktu: Knihy
Výrobce: YOLI
Autor: Anna Todd
Žánr: beletrie
Nakladatelství: EUROMEDIA GROUP, a.s.
Počet stran: 1
Rok vydání: 2020

Fotogalerie

Shrnutí: After 1-5 - komplet - Anna Todd

After 1-5 – komplet – Anna Todd

Možnosti výběru knihy

Každý čtenář má své preference, ale některé rady se hodí všem. Kniha může být skvělým dárkem nebo způsobem, jak si odpočinout. Ale jak najít tu pravou?

Doporučení a recenze

Dnes máme k dispozici nepřeberné množství online recenzí. Stránky jako Goodreads nebo Amazon nabízí stovky hodnocení a komentářů. Čtěte kritické recenze, hledáte především autentické zkušenosti.

Žánrové preference

Zamyslete se nad tím, jaké žánry vás zajímají. Milovníci fantasy, sci-fi, detektivek nebo romantiky by měli hledat novinky i klasiky ve svém oblíbeném žánru.

Výhody a nevýhody knihy

Kniha může mít různé formy – tištěnou, elektronickou, audiokniha. Každá má své plusy a mínusy.

Tištěné knihy

 • Výhody: Hmatatelný zážitek, možnost psaní poznámek do okrajů.
 • Nevýhody: Potřeba místa na uložení, horší přenositelnost.

Elektronické knihy

 • Výhody: Snadná přenositelnost, možnost nastavení velikosti písma.
 • Nevýhody: Závislost na zařízení, menší osobní zážitek.

Audioknihy

 • Výhody: Možnost poslouchání při jiných činnostech, skvělé pro lidi s omezeným časem.
 • Nevýhody: Může odvádět pozornost, ztráta struktury textu.

Na co se zaměřit při výběru

Vybírat vhodnou knihu nemusí být jednoduché. Přinášíme konkrétní tipy, jak si správně vybrat.

Autor a jeho styl

Pokud jste fanouškem konkrétního autora, sledujte jeho novinky. Styl psaní se mění, ale základní rysy zůstávají.

Detailní obsah

Přečtěte si anotaci a prvních pár stránek. Vydavatelé občas zveřejňují ukázky zdarma. Ne každá kniha, která se na první pohled zdá skvělá, vás bude bavit.

Výstupy z bestsellerových žebříčků

Bestsellerové seznamy mohou být dobrým vodítkem, ale pozor – ne vždy to, co je populární, musí nutně vyhovovat i vám.

Cena a kvalita

Nejlevnější varianta nemusí být vždy nejlepší. Investujte raději do knih, které za to opravdu stojí. Na druhou stranu, ne každá drahá kniha je automaticky kvalitní.

Výběr knihy je velmi individuální proces. Naslouchejte svým preferencím, sledujte recenze a doporučení. Otevřené oči a uši vám pomohou najít ty nejlepší kousky, které vám přinesou radost a obohacení.