Přeskočit na obsah
Úvod » Sport » Trampolíny » Recenze Aga FITNESS 130 cm – efektivní cvičení i aktivní odpočinek pro rodinu

Recenze Aga FITNESS 130 cm – efektivní cvičení i aktivní odpočinek pro rodinu

Celkové hodnocení

Radostná aktivita v kategorii Trampolíny

Fitness trampolína Aga nabízí zábavu a efektivitu pro udržení kondice. Přes počáteční výzvy sestavení a bezpečnosti, je vyrobena z kvalitních materiálů pro dlouhodobé užití. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 7/10
  Sestavení
 • 8/10
  Stabilita
 • 9/10
  Kvalita
 • 10/10
  Použití
 • 10/10
  Funkčnost
 • 9/10
  Praktičnost

Klady

 • Elegantní design
 • Masivní a odolný rám
 • Lehká a přenosná
 • Vhodná pro celou rodinu
 • Možnost skladování

Zápory

 • Složité sestavení
 • Nestabilní při skákání
 • Napínání gumiček bolí klouby

Moje zkušenost

“Mé celkové hodnocení Fitness trampolíny Aga je vcelku pozitivní. I přes náročné sestavení a počáteční problémy s pocitem stability přináší trampolína hodně radosti a zábavy pro celou rodinu. Představuje nejen efektivní způsob cvičení, ale i možnost aktivního odpočinku. Její kvalita a odolnost materiálů potěší, zejména pokud očekáváte, že produkt bude sloužit delší dobu. Takže i přes zmíněné nevýhody, trampolína si zaslouží mé doporučení pro každou domácnost.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Design a sestavení

Trampolína Aga Fitness se na první pohled prezentovala přesně tak, jak byla zobrazena na obrázcích. Je čistě bílá, elegantní trampolína, která hned vzbudila chuť zabavit se na ní.

Složení trampolíny bylo ale trochu výzvou. Dalo by se říct, že to byla skutečná ‚běh na dlouhou trať‘. Hlavní problém nastal při natahování bungee gumiček. Ačkoliv se přítomná pomůcka snažila být nápomocná, skutečně tomu tak nebylo. Musela jsem doslova využít své síly a napínat gumičky rukama. To mě po celkem dlouhé chvíli dostalo do stadia, kdy mě začaly pěkně bolet klouby.

Stabilita a kvalita

Při prvním skákání jsem měla mírný pocit, že trampolína není úplně stabilní. Nijak mě to ale nebavilo při mé lekci jumpingu. Trampolína má masivní rám, který na dotek působí velmi kvalitně a odolně. Zároveň je lehoučká, což je plus, pokud potřebujete trampolínu přemístit.

Pohodlné použití

Skákání na trampolíně Aga Fitness jsem si užívala. Je to skvělá aktivita pro celou rodinu a také možnost, jak se v domácnosti pořádně vyřádit. I po několika týdnech používání zůstává trampolína stále v dobrém stavu a je vidět, že materiály, které byly použity, jsou kvalitní a odolné. Navíc, pokud zrovna nemáte co na práci, trampolínu můžete využít jako místo na relax. Stačí si na ni položit pár polštářků a deky a máte útulné místečko na odpočinek.

Funkčnost a vhodnost pro všechny

Trampolína Aga Fitness se stala skvělým dárkem pro mé starší vnoučata. Mají na ní zábavu a zároveň se na ní mohou vyblbnout, pokud mají přebytek energie. Díky tomu, že trampolína má možnost skladování, ji můžete mít postavenou v bytě, aniž by vám zabrala příliš místa.

Fitness trampolína Aga je vhodná pro všechny věkové kategorie, takže ji může využít celá rodina. Ať už je to pro zábavu, nebo jako forma cvičení nebo relaxace.

Zkušenosti dalších zákazníků

Skvělá domácí fitness trampolína. Máme doma dvě. Dětem slouží nejen na cvičení a veselé řádění, ale také jako fajn osobní prostor na odpočinek – když zrovna děti necvičí, zaskládají trampolíny polštářky a dekami, kde pak sedí, leží a relaxují.

Ověřený zákazník

Dost naprt se to napíná je trošku těžší, nevim nejsem úplný nemehlo ale napnout to tím háčkem co k tomu byl prostě nešlo.Musel jsem napínat rukama a dojebalo mě to klouby.Když už jsem to složil a napnul tak to malé utrpení za to stalo byla radost na všech frontách.

Ověřený zákazník

Složení trampolíny je běh na dlouhou trať. Natahování bungee gumiček ještě šlo, člověk se příjemně zapotí a možná si zlomí nějaký ten nehet (s tím se počítá).Větší problém je, že v závitech na nohy byla zaschlá barva, takže se nožičky nedaly pořádně zašroubovat – byl potřeba šroubovák na odstraňování barvy ze závitů a šmirgl papír 🙁 Jen odstranění barvy nám zabralo hodinu čistého času….

Ověřený zákazník

Krásná fitnes trampolína. Využijí ji dcera i vnoučata. Trampolína je skladná a nezabere v bytěnoc místa.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Aga FITNESS 130 cm?

Kupte, pokud…

Chcete aktivek pro celou rodinu

Fitness trampolína je vhodná pro všechny členy rodiny, ať už se jedná o děti nebo dospělé. Děti se na ní mohou vyblbnout a dospělí ji mohou využít pro cvičení.

Máte omezený prostor

I přes její rozměry je trampolína skladná, takže vám nebude zabírat příliš místa. Bude se vám hodit, pokud bydlíte v menším bytě nebo domě.

Hledáte kvalitní zábavu

Pokud si chcete užít zábavu plnou smíchu a zdravého pohybu, pak je tato trampolína perfektní volbou.

Nekupujte, pokud…

Nemáte rádi komplikované sestavování

Sestavování trampolíny může být trochu komplikované a pracné, zejména pokud jste na to sami.

Hledáte něco úplně tichého

Při skákání trampolína trochu vrže, což může někoho obtěžovat.

Potřebujete naprostou stabilitu při skákání

Někteří uživatelé si stěžovali na mírnou nestabilitu trampolíny.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Je trampolína stabilní při skákání?
Někteří uživatelé uvádějí, že trampolína není úplně stabilní při skákaní, ale nestěžují si, že by to významně ovlivnilo jejich fitness lekci.
Jak složité je sestavit trampolínu?
Sestavování trampolíny může být trochu výzvou, zejména při natahování bungee gumiček. Mohou přitom bolet klouby.
Je trampolína vhodná pro všechny věkové kategorie?
Ano, trampolína je vhodná pro všechny věkové kategorie.
Je trampolína těžká?
Ne, trampolína je poměrně lehká a snadno přenositelná.
Zabírá trampolína mnoho místa?
Trampolína je skladná, tudíž může stát doma bez toho, aby zabírala příliš místa.

Parametry

Název produktu: Aga FITNESS 130 cm
Typ produktu: Trampolíny
Výrobce: Aga
Průměr: 130 cm
Nosnost: 100 kg
Ochranná síť: ne
Hmotnost: 8 kg
Skládací: ne
S madlem: ano
Fitness: ano
Dětské: ne
Zemní: ne

Fotogalerie

Průzkum Aga FITNESS 130 cm

Aga FITNESS 130 cm

Úvaha o Aga FITNESS 130 cm

Aga FITNESS 130 cm

Analýza Aga FITNESS 130 cm

Aga FITNESS 130 cm

Komentáře k Aga FITNESS 130 cm

Aga FITNESS 130 cm

Trampolíny: nejen zábava, ale i náročná volba

Trampolíny: typy a možnosti

V nabídce trampolín se setkáte s rozličnými typy. Nejznámější jsou zahradní trampolíny , které se vyznačují svou velikostí a stabilitou. Můžete se na nich volně vyřádit, ale pamatujte, že vyžadují dostatek prostoru. Menší variantou jsou fitness trampolíny . Tyto modely jsou menší, často se skládají a mají omezenou nosnost, zato ve vás ale procvičí každý sval.

Pokud hledáte něco opravdu unikátního, věnujte pozornost akrobatickým trampolínám . Tyto trampolíny disponují speciálním povrchem, který maximalizuje odraz. Jsou jako stvořené pro kaskadérské kousky a skoky.

Jak vybrat tu správnou trampolínu?

Výběr trampolíny by měl být záležitostí, kterou věnujete patřičnou pozornost. Prvním rozhodujícím faktorem je místo, kde trampolínu chcete umístit . Jestliže je váš prostor omezený, zapomeňte na velké zahradní modely a zaměřte se spíše na fitness trampolíny.

Dalším kritériem je nosnost trampolíny . Rozhodně neplatí, že vhodná trampolína musí nést co nejvíce. Přiklánějte se k modelům, které jsou schopné unést trochu více než váha nejtěžšího uživatele. Při nákupu fitness trampolíny přidejte k této váze cca 20 kg pro pohodlný trénink.

Bezpečnost je další klíčovou vlastností. U zahradních trampolín pečlivě zkoumejte ochranné sítě a polstrování pružin. V případě fitness trampolíny se ujistěte, že je stabilní a nesklouzává.

Výhody a nevýhody trampolín

Trampolína nabízí především velkou porci zábavy a efektivního pohybového cvičení. Je perfektním způsobem, jak se v dnešní době pohybu v prostředí domova nebo zahrady. Navíc posiluje svaly, zlepšuje kondici a koordinaci.

Na druhou stranu, trampolína může být značně náročná na prostor a čas strávený její údržbou. Kromě toho, její nesprávné používání může vést k úrazům. Je proto důležité dopředu zvážit, zda máte dostatečné podmínky a zda jste schopni zajistit bezpečné užití.

Nejprodávanější z kategorie trampolíny