Přeskočit na obsah
Úvod » Elektronika » Chytré hodinky » Recenze Amazfit GTR 2e – elegantní a funkční s dlouhou výdrží

Recenze Amazfit GTR 2e – elegantní a funkční s dlouhou výdrží

Celkové hodnocení

92 %

Elegantní a funkční v kategorii Chytré hodinky

Amazfit GTR 2e jsou elegantní chytré hodinky s širokou škálou funkcí a dlouhou výdrží baterie, ideální pro každodenní nošení i sportovní aktivity... Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9/10
  Výkon
 • 8/10
  Displej
 • 9.5/10
  Baterie
 • 8.5/10
  Konstrukce
 • 7/10
  Notifikace
 • 7.5/10
  Aplikace

Klady

 • Elegantní design a kvalitní zpracování
 • Ohromná AMOLED HD obrazovka
 • Přesné měření srdečního tepu
 • Měření saturace kyslíku v krvi
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Voděodolnost až do 50 metrů
 • Široká škála sportovních režimů
 • Intuitivní uživatelské rozhraní
 • Praktický hlasový asistent

Zápory

 • Displej je velmi citlivý na poškrábání
 • Malé písmo notifikací
 • Problémy s párováním přes Bluetooth
 • Většina ciferníků je spíše pánských

Moje zkušenost

“Amazfit GTR 2e jsou elegantní a funkční chytré hodinky s dlouhou výdrží baterie a širokou škálou funkcí, které mi poskytují spolehlivé měření zdravotních ukazatelů a sportovních aktivit. Přestože má displej tendenci se snadno poškrábat a písmo notifikací je malé, celkový dojem z hodinek je pozitivní a jejich výhody převažují nad drobnými nedostatky.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Design a zpracování

Hodinky Amazfit GTR 2e mě hned na první pohled zaujaly svým elegantním designem. Ohromná 1,39 palcová obrazovka AMOLED HD s funkcí Always-on je skutečně nádherná a zajišťuje, že nikdy neztratím pojem o čase. Displej je zaoblený a dokonale splývá s leštěným tělem hodinek, což působí velmi luxusně.

Navzdory své velikosti jsou hodinky lehké a pohodlné na nošení. Alu tělo je kvalitně zpracované a hodinky působí robustně. Bohužel, displej je velmi citlivý na poškrábání, takže doporučuji pořídit si ochrannou fólii.

Funkce a výkon

Co se týče funkcí, hodinky Amazfit GTR 2e jsou napěchované technologiemi. Měření srdečního tepu, saturace kyslíku v krvi, hladiny stresu a kvality spánku funguje skvěle. Snímač BioTracker 2 PPG je přesný a spolehlivý. Hodinky mě také upozorní, pokud mám vysokou hladinu stresu, což mi pomáhá si uvědomit, kdy potřebuji odpočinek.

Sportovní režimy jsou skvělým pomocníkem pro všechny, kteří se chtějí zlepšovat ve svých aktivitách. Ať už jde o běhání, plavání nebo cyklistiku, hodinky měří vše, co potřebuji. Navíc jsou voděodolné až do hloubky 50 metrů, což je perfektní pro plavce.

Baterie mě opravdu překvapila. Při běžném používání vydrží až 24 dní, což je skvělé. Pokud využívám pouze základní funkce, baterie vydrží až 45 dní. To je pro mě velké plus, protože nemusím neustále myslet na nabíjení.

Uživatelské rozhraní a aplikace

Uživatelské rozhraní hodinek je intuitivní a snadno ovladatelné. Aplikace Zepp, která se používá k synchronizaci hodinek s telefonem, je přehledná a nabízí spoustu možností. Nicméně, někteří uživatelé si stěžovali na problémy s párováním přes Bluetooth, což může být nepříjemné.

Notifikace fungují skvěle, ale písmo je bohužel velmi malé. Pokud mi někdo volá nebo píše, musím si vzít brýle, abych přečetla jméno volajícího nebo text zprávy. To je pro mě velký nedostatek, který hodinky zbytečně kazí.

Co se týče ciferníků, výběr je široký a lze si stáhnout další z aplikace. Nicméně, většina ciferníků je spíše pánských, což může být pro některé ženy nevýhodou. Naštěstí si můžete importovat vlastní fotografii a vytvořit si tak ciferník podle svého gusta.

Hodinky také nabízejí hlasového asistenta, kterého lze používat i bez internetového připojení. To je praktické, pokud chcete rychle nastavit sportovní režim nebo změřit srdeční tep.

Celkově jsou hodinky Amazfit GTR 2e skvělou volbou pro všechny, kdo hledají elegantní a funkční chytré hodinky s dlouhou výdrží baterie a širokou škálou funkcí. Jen si dejte pozor na citlivý displej a malé písmo notifikací.

Zkušenosti dalších zákazníků

Hodinky jsou velmi pěkné (věděl jsem, do čeho jdu), ale měl jsem nepřekonatelný problém s párováním BT. Po vypnutí telefonu se nepodařilo spárovat zpět. – Pokaždé jsem musel ručně spárovat přes nastavení BT v telefonu. Zkoušel jsem novou instalaci aplikace a nové počáteční párování, ale nic nepomohlo. Také aplikace Zepp se po restartu telefonu automaticky nespustila, přestože měla všechna systémová oprávnění. Klidně to může být jen problém s konkrétním pozadím (HONOR 10) pro mě to byl zásadní diskomfort a proto jsem hodinky po 5D vrátil.

Ověřený zákazník

Hodinky splňují to co jsem od nich očekával.Z hlediska notifikací,vše co jsem zapnul funguje,pouze události … chodí upozornění ,ale na hodinkách v událostech neni vidět.Čitelnost venku se snižuje se sluníčkem,Ale jde přečíst…Amoled. Výdrž baterie asi 7 dní,podle zapnutí monitoringu…Mam je asi 14 dní…s ohledem na to zatim spokojenost .Velká výhoda je česká lokalizace…a velký výběr funkcí a sledování. Mínus… není moc velky výběr analogových ciferníků ani z dalsich aplikací.

Ověřený zákazník

Byl jsem velmi překvapen funkčností, přehledností a výdrží baterie těchto hodinek. Měl jsem podobné, které časem vydržely na jedno nabití asi 8 hodin a po nějaké době se ani nemohly synchronizovat s mobilním telefonem a aplikace pro ně přestala existovat v obchodě google play. Navíc neměly ani bezdrátové nabíjení, ale pouze micro usb, které bylo velmi křehké. Tyto hodinky mají také lepší snímač srdečního tepu, také bezdrátové nabíjení , také přehlednější aplikaci bez problémů se spárováním se smartphonem a synchronizací.

Ověřený zákazník

Hledal jsem hodinky, které budou umět sledovat sportovní aktivity chůzi, lyžování, cyklistiku, vnitřní fitness a budou mít dostatečně dlouhou výdrž. Po dlouhém hledání dání jsem se rozhodl pro Amazfit GTR2e. Mnou zaznamenané vlastnosti: výdrž 20 dní při jednodenním zapnutí displeje, asi 6 hodin zapnuté GPS na chůzi a kolo a obden vnitřní fitness a časté hledání funkcí a možností v menu. Měření tepu odpovídá zvýšené nebo snížené námaze, počítání kalorií přibližně stejné v porovnání s měřením na přístroji Canmore. Ostatní možnosti jako notifikace s telefonem, přehrávání hudby, apod. nepotřebuji a nepoužívám.Užitnou hodnotu hodinek ale významně snižuje chybějící podrobný návod. Další nevýhodu je nespolehlivé rozsvěcení displeje pohybem ruky, nepřesné počítání kroků.Shrnutí: Pro využití primárně na výše zmíněné aktivity mohu hodinky i přes některé nedostatky jen doporučit.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Amazfit GTR 2e?

Kupte, pokud…

Hledáte elegantní a funkční chytré hodinky

Hodinky Amazfit GTR 2e nabízejí ohromnou AMOLED HD obrazovku s funkcí Always-on a elegantní design, který působí luxusně.

Potřebujete dlouhou výdrž baterie

S výdrží baterie až 24 dní při běžném používání a až 45 dní při využívání základních funkcí se nemusíte starat o časté nabíjení.

Chcete širokou škálu zdravotních a sportovních funkcí

Hodinky měří srdeční tep, saturaci kyslíku v krvi, hladinu stresu a kvalitu spánku. Nabízejí také 90 sportovních režimů a jsou voděodolné do hloubky 50 metrů.

Nekupujte, pokud…

Máte problémy se zrakem

Notifikace mají velmi malé písmo, což může být problém, pokud potřebujete brýle na čtení.

Nechcete se starat o ochranu displeje

Displej je velmi citlivý na poškrábání, takže je nutné pořídit ochrannou fólii, aby se předešlo poškození.

Očekáváte bezproblémové párování s telefonem

Někteří uživatelé hlásí problémy s párováním přes Bluetooth, což může být nepříjemné a omezující.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jak dlouho vydrží baterie hodinek Amazfit GTR 2e při běžném používání?
Při běžném používání vydrží baterie hodinek Amazfit GTR 2e až 24 dní. Pokud využíváte pouze základní funkce, můžete se těšit z provozu až po 45 dní.
Jaké jsou největší nevýhody hodinek Amazfit GTR 2e?
Největší nevýhodou je citlivost displeje na poškrábání, což vyžaduje ochrannou fólii. Další nevýhodou je velmi malé písmo notifikací, které může být obtížné číst bez brýlí.
Jaké sportovní režimy hodinky Amazfit GTR 2e podporují?
Hodinky podporují 90 sportovních režimů, včetně běhání, plavání, cyklistiky a mnoha dalších. Jsou také voděodolné až do hloubky 50 metrů, což je ideální pro plavce.
Jak přesné jsou měření srdečního tepu a saturace kyslíku v krvi?
Měření srdečního tepu a saturace kyslíku v krvi jsou velmi přesná díky snímači BioTracker 2 PPG. Hodinky monitorují váš srdeční tep 24 hodin denně a poskytují spolehlivé údaje.
Jaké problémy mohou nastat při používání aplikace Zepp?
Někteří uživatelé si stěžovali na problémy s párováním hodinek přes Bluetooth. Aplikace Zepp se také po restartu telefonu automaticky nespustí, což může být nepříjemné.
Je možné přizpůsobit vzhled ciferníku hodinek?
Ano, můžete si vybrat z více než 50 dostupných vzhledů ciferníků. Pokud si z ciferníků nevyberete, můžete si importovat vlastní fotografii a vytvořit si tak ciferník podle svého gusta.
Jaké jsou možnosti notifikací na hodinkách Amazfit GTR 2e?
Hodinky vás upozorní na příchozí hovory, zprávy, naplánované schůzky a další události. Notifikace fungují skvěle, ale písmo je velmi malé, což může být obtížné číst.

Parametry

Název produktu: Amazfit GTR 2e
Typ produktu: Chytré hodinky
Výrobce: Amazfit
Určení: unisex
Typ displeje: AMOLED
Velikost pouzdra: 46 mm
Úhlopříčka displeje: 1.39 palce
Hmotnost: 32 g
NFC: ne
Hybridní hodinky: ne
Produktová řada: Amazfit GTR
Slot pro SIM: ne
eSIM: ne
Voděodolnost a prachuvzdornost: ano
Značka kvality: ne

Fotogalerie

Testování Amazfit GTR 2e

Amazfit GTR 2e

Analýza Amazfit GTR 2e

Amazfit GTR 2e

Shrnutí: Amazfit GTR 2e

Amazfit GTR 2e

Hodnocení Amazfit GTR 2e

Amazfit GTR 2e

Test: Amazfit GTR 2e

Amazfit GTR 2e

Průzkum Amazfit GTR 2e

Amazfit GTR 2e

Úvaha o Amazfit GTR 2e

Amazfit GTR 2e

Posouzení: Amazfit GTR 2e

Amazfit GTR 2e

Komentáře k Amazfit GTR 2e

Amazfit GTR 2e

Ostestováno: Amazfit GTR 2e

Amazfit GTR 2e

Chytré hodinky: Jak vybrat ty pravé pro vás

Možnosti a zaměření

Chytré hodinky dnes nabízejí neuvěřitelné množství funkcí. Od sledování zdravotního stavu přes GPS navigaci až po možnost přijímat hovory. Mnozí si myslí, že jim postačí jakýkoliv model, ale to není pravda.

Když vybíráte chytré hodinky, měli byste si ujasnit, co od nich očekáváte. Jste sportovní nadšenec? Nebo spíše hledáte pomocníka pro pracovní den? Zaměřte se na určité klíčové funkce.

 • Fitness a zdraví: Máte-li v plánu hodně sportovat, zvolte hodinky s pokročilými senzorovými možnostmi, jako je měření tepové frekvence, sledování spánku nebo měření hladiny kyslíku v krvi.
 • GPS a navigace: Pro aktivní a venku se pohybující jedince je důležitá kvalitní a přesná GPS navigace.
 • Kompatibilita s telefonem: Zkontrolujte, zda hodinky podporují systém vašeho telefonu – iOS nebo Android.

Na co si dát pozor při výběru

Existuje několik důležitých aspektů, na které byste se měli zaměřit při výběru chytrých hodinek.

Výdrž baterie

Nikdo nechce hodinky, které musí nabíjet každý den. Při výběru hodinek si všímejte výdrže baterie. Některé modely vydrží jen dva dny, jiné klidně týden. Zamyslete se, jak intenzivně budete hodinky používat.

Vodotěsnost

Pokud rádi plavete nebo se často nacházíte ve vlhkém prostředí, je vodotěsnost klíčová. Hledejte modely s certifikací IP68 nebo 5ATM a vyšší.

Displej a jeho čitelnost

Čitelnost displeje na slunci je velmi důležitá. Některé hodinky mají lepší čitelnost než jiné. Hledejte modely s technologie AMOLED, která nabízí skvělý kontrast.

Problémy a rozhodující faktory

Výběr chytrých hodinek může být někdy problém. Co dělat, když vás něco nespokojnilo?

 • Software a aktualizace: Někteří výrobci jsou lepší v poskytování aktualizací. Zkontrolujte, jak často výrobce vašeho favoritního modelu vydává aktualizace.
 • Design a pohodlí: Sledujte, jak hodinky vypadají a jak se nosí. Komfort je důležitý, pokud máte hodinky celý den na ruce.
 • Ekosystém: Pokud používáte další zařízení od stejného výrobce, bude vám celková integrace hodinek pravděpodobně lépe sloužit.

Při výběru chytrých hodinek zkrátka rozmýšlejte, jaké funkce jsou pro vás klíčové a jak zapadnou do vašeho životního stylu. Nedělejte kompromisy, když to není nutné. Pečlivý výběr vám zaručí spokojenost a pohodlí na několik let.

Nejprodávanější z kategorie chytré hodinky