Přeskočit na obsah
Úvod » Elektronika » Sluchátka » Recenze Armodd Earz Pro 2023 – výkonný zvuk a excelentní výdrž baterie

Recenze Armodd Earz Pro 2023 – výkonný zvuk a excelentní výdrž baterie

Celkové hodnocení

Výkonný zvuk v kategorii Sluchátka

Armodd Earz Pro 2023: bezdrátová sluchátka nabízejí vynikající zvuk, snadnou konektivitu a pohodlný design. Detailní recenze zahrnuje také otázky týkající se odolnosti a výdrže baterie. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 8,5/10
  Design
 • 9/10
  Komfort
 • 9,5/10
  Zvukový dojem
 • 9/10
  Ovládání
 • 9,5/10
  Výdrž baterie
 • 10/10
  Konektivita

Klady

 • Lehký design
 • Stylový vzhled
 • Kompaktní
 • Skvělý zvuk
 • Intuitivní ovládání
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Podpora Bluetooth 5.3

Zápory

 • Lesklý povrch pouzdra – obava ze škrábanců

Moje zkušenost

“ARMODD Earz skutečně překonaly moje očekávání co se týče kvality zvuku a funkčnosti. Jsou kompaktní, mají pohodlný design a thumb up za snadnou konektivitu s různými zařízeními. Na druhou stranu, materiál pouzdra by mohl být dle mého názoru více odolný. Přestože měli několik drobných nedostatků, ty byly zcela zastíněny jejich výkonným zvukem a excelentní výdrží baterie. Tyto sluchátka bych bez váhání doporučil každému, kdo hledá kvalitní bezdrátová sluchátka za přijatelnou cenu.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Design a Komfort

Popravdě, měl jsem hned od začátku pocit, že ARMODD Earz si skvěle sedly do uší a překvapil mě jejich lehký design. Jsou příjemně kompaktní a vypadají docela stylově, což mi přijde jako plus.

Jediná věc, která mě trochu trápí, je povrch pouzdra. Je lesklý, což může vypadat skvěle, ale obávám se, že by mohl na sobě snadno zanechávat škrábance.

Zvukový dojem a ovládání

Kvalita zvuku je další věc, která mě u těchto sluchátek skutečně potěšila. ARMODD Earz projevily dokonalý zvuk jak v hlubokých basech, tak i v čistých výškách. To vše mě zaujalo hned, jak jsem je poprvé napojil na svůj telefon přes Bluetooth 5.3, což mimochodem byl velmi hladký proces.

Sluchátka také nabízí režim aktivního potlačení okolního hluku ANC, což bylo skvělé při poslechu v hlučnějším prostředí. Další skvělou funktionality je transparentní režim, který zesiluje zvuky z okolí, umožňuje mi plně vnímat okolí i při hlasitém poslechu.

Co se týče ovládání, dotyková tlačítka na obou sluchátkách jsou velmi intuitivní a snadná na ovládání.

Výdrž baterie a konektivita

U těchto sluchátek jsem také ocenil dlouho trvající výdrž baterie. Sluchátka vydrží až 8 hodin přehrávání, což mi při průměrném používání vydrží celý den. Ale s nabíjecí pouzdrem se doba přehrávání prodlouží až na úctyhodných 40 hodin.

A konečně, co se týče konektivity, jsem naprosto nadšený. Bluetooth 5.3 umožňuje připojení ke všem možným zařízením, ať už je to můj Android telefon nebo iPad.

Kde Armodd Earz Pro 2023 koupit?

smartomat.cz smartomat.cz

3756 recenzí

Do obchodu

989 Kč

onlineshop.cz onlineshop.cz

47324 recenzí

Do obchodu

989 Kč

datart.cz datart.cz

86802 recenzí

Do obchodu

989 Kč

electroworld.cz electroworld.cz

83194 recenzí

Do obchodu

989 Kč

armodd.cz armodd.cz

2915 recenzí

Do obchodu

989 Kč

Zkušenosti dalších zákazníků

Mám je krátkou dobu, zatím spokojenost po několikerém použití.

Ověřený zákazník

Doporučuji, kvalita ve všem

Ověřený zákazník

Naprosto spokojený ‍♂️

Ověřený zákazník

výborná sluchátka

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Armodd Earz Pro 2023?

Kupte, pokud…

Chcete skvělou kvalitu zvuku

ARMODD Earz Pro nabízí dokonalý zvuk jak v hlubokých basech, tak i v čistých výškách.

Ceněný je dlouhý čas přehrávání

Díky baterii, která vydrží až 8 hodin, a nabíjecímu pouzdru prodlužujícímu dobu přehrávání na 40 hodin, jsou tato sluchátka ideální pro dlouhodobé cestování či práci.

Potřebujete vysoce kompatibilní sluchátka

Bluetooth 5.3 umožňuje připojení ke všem možným zařízením, ať už je to váš telefon s Androidem nebo iPad.

Nekupujte, pokud…

Chcete méně nápadný design

Pokud dáváte přednost sluchátkům s matným designem, lesklé povrchy na těchto sluchátkách vás nemusí těšit.

Očekáváte pevný materiál pouzdra

Pokud hledáte sluchátka s pouzdrem odolným proti škrábancům, mohou vás obavy z možného poškození odradit.

Nehledáte sluchátka s funkcí potlačení hluku

Pokud nepotřebujete ANC nebo transparentní režim zesilující zvuky z okolí, můžete toto považovat za nepotřebné a orientovat se na jednodušší možnosti.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Je snadné spojování s Bluetooth?
Ano, s Bluetooth 5.3 je spojování se sluchátky ARMODD Earz velmi snadné a intuitivní.
Jak dlouho vydrží baterie sluchátek?
Bezdrátová sluchátka ARMODD Earz vydrží až 8 hodin přehrávání. S využitím nabíjecího pouzdra se doba přehrávání prodlužuje až na 40 hodin.
Jsou sluchátka komfortní při nošení?
Ano, sluchátka jsou lehká, kompaktní a pohodlná při nošení. Součástí balení jsou 3 velikosti špuntů pro větší pohodlí.
Jak řeší sluchátka potlačení okolního hluku?
Sluchátka mají režim aktivního potlačení okolního hluku (ANC), který poskytuje nerušený poslech. Kromě toho je k dispozici i transparentní režim, který zesílí zvuky z okolí.
Používají sluchátka dotykové ovládání?
Ano, sluchátka mají na obou stranách dotyková tlačítka pro snadné ovládání.

Parametry

Název produktu: Armodd Earz Pro 2023
Typ produktu: Sluchátka
Výrobce: Armodd
Konstrukce: do uší
Kmitočet min: 20 Hz
Kmitočet max: 20000 Hz
Konektor: USB-C
Typ sluchátek: špunty
Sluchátka s mikrofonem: ano
Konektor nabíjení: USB-C
Přenos signálu: bezdrátová
Sluchátka pro iPhone: ano
Aktivní potlačení okolního hluku: ano
Sluchátka s Bluetooth: ano
Účel: univerzální
Sluchátka pro nedoslýchavé: ne
Sluchátka s rádiem: ne
Doba přehrávání: 8 hodin

Fotogalerie

Zkušenosti s Armodd Earz Pro 2023

Armodd Earz Pro 2023

Poznámky k Armodd Earz Pro 2023

Armodd Earz Pro 2023

Kategorie sluchátka: Jak vybrat tu pravou technickou lahůdku pro dokonalý poslech

Rozpoznejte svou potřebu a využití

První krok při výběru sluchátek je porozumět vašim vlastním potřebám a preferencím. K čemu sluchátka vlastně potřebujete? Posloucháte hudbu doma na pohovce, běháte s nimi po parku, nebo je využijete na poslech v rušivém okolí jako je cesta metrem do práce?

Rozdíl mezi domácím a outdoorovým použitím může výrazně ovlivnit váš výběr. Velké, kvalitní sluchátka vhodná na sezení u počítače se mohou při běhu okolo rybníka hodit méně. Naproti tomu, drobné bezdrátové špunty budou na domácí poslech sice praktické, ale zvukově vás téměř určitě neuspokojí tak, jako větší model.

Výhody a nevýhody různých typů sluchátek

Jestliže přichází na řadu výběr konkrétního typu sluchátek, je třeba si uvědomit, že každý typ přináší své výhody a nevýhody.

Bezdrátová sluchátka jsou ideální pro pohodlné užívání bez závislosti na kabelu. Avšak za tuto svobodu platíte sníženou kvalitou zvuku ve srovnání s kabelovými modely a také je nutné myslet na pravidelné dobíjení baterie.

Špunty do uší , neboli in-ear sluchátka, jsou skvělou volbou pro ty, kdo hledají kompaktnost a dobré utěsnění proti okolnímu hluku. Na druhé straně ne vždy jsou pro každého pohodlné k dlouhodobému nošení a zvukově mohou zaostávat za ostatními typy.

Pokud naopak hledáte tu nejlepší zvukovou performanci, pak sáhněte po over-ear modelu. Tyto sluchátka obepínají celé ucho a často nabízí to nejlepší, co může domácí audiofilský poslech nabídnout. Bohužel, jejich velikost a hmotnost je činí méně vhodnými na cesty.

Rozhodující faktory při výběru sluchátek

Jakmile zvládnete rozpoznat typ sluchátek, které by vám mohly vyhovovat, je třeba se zaměřit na specifika. V této fázi se již neobejdeme bez odborných výrazů jako jsou impedance, citlivost, frekvenční rozsah či typ převodníku.

Impedance ovlivňuje na jak silný zdroj zvuku daná sluchátka potřebují. Pro běžné přehrávání z mobilního telefonu nebo počítače postačí hodnota impedance do 50 Ohmů.

Citlivost udává jakou hlasitost lze ze sluchátek dostat. Vyšší hodnota citlivosti znamená větší maximální hlasitost. Hodnota kolem 100 dB/mW je obecně považována za dostatečnou pro většinu uživatelů.

Frekvenční rozsah nám říká, jaké frekvence jsou sluchátka schopna reprodukovat. Čím širší rozsah, tím více druhů tónů zazní v celém svém spektru. Běžný lidský sluch ale stejně zachytí frekvence jen mezi 20 a 20 000 Hz.

Konečně, typ převodníku ve sluchátkách může ovlivnit celkový zvukový dojem. Nejběžnější jsou sluchátka se dynamickými převodníky, ale stále se častěji objevují i modely s armaturními (Balanced Armature) nebo tzv. sluchátka s planárně-magnetickými měniči. Rozdíly jsou v detailu zvuku a každý typ má své zastánce.

Podtrženo a sečteno, výběr sluchátek je velmi individuální záležitostí. Idealizace není na místě, ale zároveň je důležité mít jasně definované preference a pochopení pro technické parametry. Pak už stačí jen najít model, který vám bude „hrát“ nejen zvukem, ale i designem a cenou. Je jasné, že výrobci se snaží vyjít vstříc co nejširšímu spektru zákazníků a nabídka na trhu je skutečně pestrá. Takže neváhejte a najděte si své vysněné sluchátka.

Nejprodávanější z kategorie sluchátka