Přeskočit na obsah
Úvod » Elektronika » Chytré hodinky » Recenze ARMODD Squarz 11 Pro – elegantní design a široká škála funkcí

Recenze ARMODD Squarz 11 Pro – elegantní design a široká škála funkcí

Celkové hodnocení

81 %

Stylový, ale nespolehlivý v kategorii Chytré hodinky

ARMODD Squarz 11 Pro chytré hodinky s elegantním designem a širokou škálou funkcí. Naše recenze odhaluje jejich silné stránky a dlouhodobé používání... Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 8/10
  Design
 • 7/10
  Funkce
 • 5/10
  Spolehlivost
 • 4/10
  Ovládání
 • 6/10
  Konstrukce

Klady

 • Elegantní design a kvalitní zpracování
 • Odolný silikonový pásek
 • Široká škála funkcí
 • Měření tepu a krevního tlaku
 • Možnost uskutečňovat hovory z hodinek
 • Skvělá čitelnost displeje i na slunci
 • Dlouhá výdrž baterie

Zápory

 • Sklíčko není odolné proti poškrábání
 • Hodinky nejsou vodotěsné
 • Příliš citlivé ovládací kolečko
 • Měření se často samovolně zastavuje
 • Absence návodu k aplikaci v češtině
 • Tištěný návod je nečitelný
 • Problémy s reklamací

Moje zkušenost

“ARMODD Squarz 11 Pro mají elegantní design a širokou škálu funkcí, ale bohužel trpí několika zásadními nedostatky, jako je citlivé ovládací kolečko a problémy s dlouhodobou spolehlivostí. I když mě zpočátku nadchly, postupem času se ukázaly problémy, které mě od jejich používání odradily.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Design a kvalita zpracování

Chytré hodinky ARMODD Squarz 11 Pro mě na první pohled zaujaly svým elegantním vzhledem. Bezrámečkový ciferník a hliníkové pouzdro s otočným kolečkem vypadají opravdu stylově. Navíc silikonový pásek je velmi odolný a i po roce nošení nevykazuje žádné známky opotřebení.

Bohužel, sklíčko není odolné proti poškrábání, což je velký nedostatek. Při běžném nošení se mi na něm objevily drobné škrábance, které kazí celkový dojem. Také mě zklamalo, že hodinky nejsou vodotěsné, což by se hodilo při sportovních aktivitách.

Funkce a výkon

ARMODD Squarz 11 Pro nabízí širokou škálu funkcí, které by měly uspokojit každého uživatele. Měření tepu, krevního tlaku, kvality spánku a sledování fyzické aktivity funguje spolehlivě. Oceňuji také možnost uskutečňovat hovory přímo z hodinek a přehled o notifikacích.

Bohužel, ovládací kolečko na boku hodinek je až příliš citlivé. Při sportování, například při běhu nebo fotbalu, se mi často stávalo, že jsem omylem zastavila měření pouhým pootočením kolečka. To je velmi frustrující, protože měření se zastaví a musím ho neustále znovu spouštět. Navíc, při zapnutém měření není vidět aktuální čas, což je další nepříjemnost.

Uživatelská zkušenost a spolehlivost

Hodinky jsem používala přibližně rok a musím říct, že jsem byla zpočátku nadšená. Postupem času se však objevily problémy, které mě od jejich používání odradily. Po necelém roce hodinky přestaly fungovat a nešly nabít. Reklamace byla zamítnuta s odůvodněním, že hodinky byly poškozeny pádem, což se však nestalo.

Dalším problémem je absence návodu k aplikaci v češtině. Tištěný návod k hodinkám je tak malým písmem, že je téměř nečitelný. Naštěstí je k dispozici PDF verze, ale i ta popisuje jen základní spárování s telefonem a seznam funkcí. Pro pokročilejší uživatele to může být nedostačující.

Celkově musím říct, že chytré hodinky ARMODD Squarz 11 Pro mají své světlé stránky, ale také mnoho nedostatků. Design a některé funkce jsou skvělé, ale citlivé ovládací kolečko a problémy s reklamací mě nakonec zklamaly.

Zkušenosti dalších zákazníků

Produkt odeslán na reklamaci. Závadu potvrdili, ale z důvodu že je nefunkční displej, který byl při odeslání plně funkční a bez kterého by závadu nemohli potvrdit (tudíž ho při reklamaci zničili) reklamaci zamítli.

Ověřený zákazník

Produkt jsem si zakoupil na základě kladných recenzí, které tyto hodinky měly a v době mé koupě se pohybovala spokojenost zákazníku přes 90% Nyní je to méně a nedivím se.Momentálně mám hodinky cca 1 rok a musím říct, že nestát 2000Kč, už bych je hodil do koše.Hodinky samy od sebe pouští některé funkce, mění svůj vzhled, protože ovládací kolečko na boku reaguje na vše. Při sportovním režimu, například fotbal, nebo běh se měření samo zastaví pomocí pouhého stisku nebo pootočením kolečka na boku. Toto kolečko je opravdu hodně citlivé, takže stačí o něj omylem zavadit a měření se Vám zastaví. Zastavení měření je sice ohlášeno zavibrováním, ale to si né vždycky všimnete a každých 5 minut měření znovu pouštět, to se soustředíte na hodinky, nikoliv na hru. Např. při fotbale, který je kontaktním sportem je úplně k ničemu, když z jistíte, že funkce neběží a měření několik minut stojí. Při normálním běhu se Vám tohle asi nestane tak často, ale i tak stačí jen lehce rukou zavadit o oblečení a funkce se díky kolečku zastaví. Další nevýhodou je to, že zapnutém měření není vidět kolik je hodin.Hodinky mají asi kvalitní display s dobrým rozlišením a výborný silikonový pásek. Měl jsem jiné chytré hodinky, které měly lepší funkce, byl jsem s nimi nad míru spokojený, dokud neodešla baterka, ale ten pásek jsem musel po několika měsících vyměnit. U těchto ani po roce nošení nejeví žádné známky poškození.Ovládací kolečko je až zbytečně citlivé a hlavně plní až moc funkcí. Několikrát týdně měním vzhled hodinek, menu a další věci, protože se mi to pod rukávem samovolně mění.Nevím jak je to s novějšími modely, ale až tyhle hodinky odejdou Armodd už si opravdu nekoupím.

Ověřený zákazník

Dost pracné zprovoznění i pro trochu pokročilého laika.

Ověřený zákazník

Velké zklamání, z tohoto obchodu již žádné hodinky neobjednáme.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit ARMODD Squarz 11 Pro?

Kupte, pokud…

Hledáte elegantní a stylové hodinky

Chytré hodinky ARMODD Squarz 11 Pro mají bezrámečkový ciferník a hliníkové pouzdro, které vypadají velmi elegantně.

Potřebujete sledovat své zdraví

Hodinky nabízejí měření tepu, krevního tlaku, kvality spánku a sledování fyzické aktivity, což je ideální pro každodenní monitorování zdraví.

Chcete hodinky s dlouhou výdrží baterie

ARMODD Squarz 11 Pro nabízí výdrž baterie až 20 dní na jedno nabití, což je velmi praktické pro každodenní používání.

Nekupujte, pokud…

Potřebujete odolné hodinky

Hodinky nejsou vodotěsné a sklíčko není odolné proti poškrábání, což může být problém při aktivním životním stylu.

Očekáváte spolehlivé ovládání

Ovládací kolečko je velmi citlivé a může způsobit nechtěné zastavení měření nebo změnu nastavení, což je frustrující při sportování.

Požadujete bezproblémovou reklamaci

Někteří uživatelé měli problémy s reklamací a zamítnutím oprav, což může být riziko při dlouhodobém používání.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jak se vypořádat s citlivým ovládacím kolečkem na hodinkách ARMODD Squarz 11 Pro?
Citlivé ovládací kolečko může být opravdu frustrující, zejména při sportovních aktivitách. Doporučuji nosit hodinky na druhé ruce, než kterou běžně používáte, aby se minimalizovalo náhodné pootočení. Můžete také vyzkoušet zakrytí kolečka ochranným krytem, který by mohl snížit jeho citlivost.
Jak řešit problémy s nabíjením hodinek ARMODD Squarz 11 Pro?
Pokud hodinky přestanou nabíjet, nejdříve zkontrolujte, zda je nabíjecí kabel v pořádku a čistý. Ujistěte se, že jsou kontakty na hodinkách i kabelu čisté a bez nečistot. Pokud to nepomůže, zkuste použít jiný nabíjecí kabel nebo adaptér. Pokud ani to nepomůže, kontaktujte podporu výrobce.
Jak získat návod k aplikaci v češtině?
Bohužel, tištěný návod k aplikaci není k dispozici v češtině. Doporučuji stáhnout PDF verzi z oficiálních stránek výrobce. Pokud ani ta není v češtině, můžete využít online překladače, které vám pomohou s překladem potřebných částí.
Jaké sportovní aktivity hodinky ARMODD Squarz 11 Pro podporují?
Hodinky podporují 11 různých sportovních módů, včetně běhu, cyklistiky, jógy a basketbalu. Všechny tyto aktivity můžete sledovat a analyzovat v mobilní aplikaci, která je s hodinkami spárovaná.
Jak zlepšit čitelnost displeje na přímém slunci?
Displej hodinek ARMODD Squarz 11 Pro má rozlišení 420×485 pixelů, což zajišťuje dobrou čitelnost i na přímém slunci. Pokud máte problém s čitelností, zkuste zvýšit jas displeje v nastavení hodinek. Také můžete vybrat ciferník s vyšším kontrastem, který bude lépe viditelný.
Jak dlouho vydrží baterie hodinek ARMODD Squarz 11 Pro na jedno nabití?
Baterie hodinek vydrží až 20 dní na jedno nabití, což je velmi slušná výdrž. Samozřejmě záleží na tom, jak intenzivně hodinky používáte a jaké funkce máte zapnuté. Při častém používání sportovních módů a notifikací se může výdrž zkrátit.
Jaké jsou možnosti přizpůsobení vzhledu hodinek?
ARMODD Squarz 11 Pro nabízí více než 500 různých ciferníků, ze kterých si můžete vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje. Můžete si také vytvořit vlastní ciferník pomocí fotografií z galerie vašeho telefonu. Hodinky jsou tak plně přizpůsobitelné vašemu vkusu.

Parametry

Název produktu: ARMODD Squarz 11 Pro
Typ produktu: Chytré hodinky
Výrobce: Armodd
Určení: unisex
Typ displeje: IPS LCD
Úhlopříčka displeje: 1.86 palce
Hmotnost: 52 g
NFC: ano
Hybridní hodinky: ne
Produktová řada: Armodd Squarz
Slot pro SIM: ne
Voděodolnost a prachuvzdornost: ano

Fotogalerie

Poznámky k ARMODD Squarz 11 Pro

ARMODD Squarz 11 Pro

Shrnutí: ARMODD Squarz 11 Pro

ARMODD Squarz 11 Pro

Pohled na ARMODD Squarz 11 Pro

ARMODD Squarz 11 Pro

Analýza ARMODD Squarz 11 Pro

ARMODD Squarz 11 Pro

Zkušenosti s ARMODD Squarz 11 Pro

ARMODD Squarz 11 Pro

Zkušenost s ARMODD Squarz 11 Pro

ARMODD Squarz 11 Pro

Úvaha o ARMODD Squarz 11 Pro

ARMODD Squarz 11 Pro

Ostestováno: ARMODD Squarz 11 Pro

ARMODD Squarz 11 Pro

Kritika ARMODD Squarz 11 Pro

ARMODD Squarz 11 Pro

Pozorování ARMODD Squarz 11 Pro

ARMODD Squarz 11 Pro

Jak vybrat ty nejlepší chytré hodinky: Průvodce pro náročné uživatele

Vyřizujte hovory přímo ze zápěstí? Proč ne!

Chytré hodinky už dávno nejsou jen o ukazování času. Jednou z hlavních funkcí, která ulehčí den, je možnost vyřizovat hovory přímo z hodinek. Představte si situaci – jdete po rušné ulici, zvoní vám telefon a nemusíte lovit mobil z kabelky nebo kapsy. Ale pozor, ne všechny hodinky tuto funkci podporují. Sledujte parametry jako je podpora Bluetooth volání nebo přítomnost vestavěného mikrofonu a reproduktoru.

Notifikace všude a pořád? Udržujte to pod kontrolou!

Upozornění na příchozí zprávy a notifikace ze sociálních sítí mohou být návyková věc. Ujistěte se, že hodinky umožňují detailní nastavení notifikací. Měly by mít možnost výběru aplikací, které vás budou upozorňovat, aby vás nezahltily nesmyslné upozornění. Zde se zaměřte na přehlednost nastavení a podporu aplikací, které skutečně používáte. Některé modely, jako například Apple Watch, mají tuto oblast vymyšlenou opravdu do detailu.

Sport a zdraví na prvním místě

Pro sportovní nadšence jsou fitness funkce jasnou prioritou. Sledujte nejen počet sportovních režimů, ale také přesnost měření. Ověřte si, zda hodinky podporují měření tepové frekvence, okysličení krve, EKG, a GPS. Pozor – kvalitnější modely tuto výbavu mají, ale čekejte vyšší cenu. Chcete-li být opravdu přesní, hledejte nezávislé recenze, které testují přesnost těchto funkcí.

Pro ty, kteří si užívají venkovní aktivity:

 • Podpora GPS s Glonass nebo Galileo – zajistí přesnější sledování trasy.
 • Vodotěsnost alespoň 5 ATM – vhodné pro plavání a outdoorové aktivity.
 • Vysoká výdrž baterie v GPS módu – u některých sportovních modelů dosahuje až 40 hodin.

Pro ty, kteří se soustředí na zdraví:

 • Sledování spánku – kvalita měření a analýza jednotlivých spánkových fází.
 • Monitorování stresu a dechová cvičení – užitečné funkce pro celkové zdraví.
 • Pokročilé metriky – např. VO2 max, což ocení zkušení sportovci.

Na co si dát pozor:

 • Nekompatibilita s vaším telefonem – ověřte si, zda hodinky podporují váš operační systém (iOS vs Android).
 • Kratší výdrž baterie – většina funkcí může dramaticky snižovat výdrž, takže méně je někdy více.
 • Příliš mnoho funkcí na úkor přehlednosti – někdy je lepší jednoduchost a snadné ovládání.

Mějte na paměti, že chytré hodinky nejsou univerzálním řešením pro všechno. Vyberte si model, který skutečně využijete a který bude odpovídat vašim potřebám. Sledujte podrobné recenze a nenechte se zmást líbivými reklamními sliby. Ať už jde o hovory, notifikace, nebo sportovní funkce, dobře si ověřte, co skutečně potřebujete. A hlavně – užívejte si chytré hodinky naplno!

Nejprodávanější z kategorie chytré hodinky