Přeskočit na obsah
Úvod » Dětské zboží » Odsávačky mateřského mléka » Recenze Baby Nova 34240 – ideální pro příležitostné odsávání mléka

Recenze Baby Nova 34240 – ideální pro příležitostné odsávání mléka

Celkové hodnocení

Cenově dostupné v kategorii Odsávačky mateřského mléka

Recenze Baby Nova 34240, výhodné volby pro příležitostné odsávání mléka, zkoumá jeho jednoduchost a pohodlí pro moderní maminky. Podrobně prochází výkon pro rozhodnutí. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 8/10
  Funkcionalita
 • 6/10
  Výkon
 • 7/10
  Komfort
 • 8.5/10
  Údržba
 • 8/10
  Manipulace
 • 8.5/10
  Cena/kvalita

Klady

 • Cena odpovídá kvalitě
 • Pohodlné odsávání v sedě
 • Shoda se šroubením kojeneckých lahví

Zápory

 • Ne vhodná pro časté používání
 • Ruční údržba
 • Proces odsávání může být dlouhý

Moje zkušenost

“Podle mého názoru je tento produkt ideální volbou pro maminky, které odsávají mléko příležitostně, a chtějí zařízení, které je cenově dostupné a snadno se ovládá. Ačkoli jeho výkon nemusí vyhovovat všem, jeho pohodlnost a jednoduchost použití převažují. Přesto bych doporučila více uvažovat nad výběrem tohoto produktu, pokud plánujete pravidelné a časté odsávání mléka.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Použití a funkcionalita

Jako matka, která hodně cestuje, hledala jsem něco praktického a efektivního pro můj každodenní koloběh. Mlíčko odsávané tímto produktem je naprosto sterilní a to mi ulehčuje život. Objem 90 ml se mi zdál přiměřený pro mé potřeby, ačkoli bych si dovedla představit, že pro méně náročné maminky může být tato kapacita mírně nadbytečná.

Výkon a komfort

Co se týče výkonu, tak tohle zařízení vážně nepatří k těm nejrychlejším na trhu. Pokud máte hodně mléka k odsátí, může proces trvat déle, než byste si přála. Někteří uživatelé si stěžovali na bolest během odsávání, ale já osobně jsem necítila nic víc než mírný tlak. Nicméně, takové věci jsou velmi individuální a záleží na každé z nás, jak reagujeme na fyzický tlak a jakou máme citlivost pokožky.

Z hlediska komfortu lze tuto odsávačku pohodlně používat v sedě, což je určitě plus. Představa, že bych měla odsávat mléko v nepřirozené či nucené poloze, je pro mě nepřijatelná.

Údržba a manipulace

Na první pohled může být trochu složité se vyznat v tom, jak se jednotlivé díly montují, ale po chvilce si zvyknete. Je to jako s jakýmkoliv jiným zařízením, chvíli to chce. Dále mi přišlo velmi praktické, že šroubovací čep je shodný se šroubováním na kojeneckých lahvích, takže se netrápíte s přeléváním mléka a minimalizujete riziko jeho prosáknutí či nabírání bakterií.

Vzhledem k tomu, že jsem velmi zaneprázdněná, ocenila bych možnost mýt tuto odsávačku v myčce nádobí, což bohužel neni možné. Musíte ji mýt ručně, aby nedošlo k poškození materiálu. Na druhou stranu, zachovat hygienu je u takového produktu zásadní, takže toto nedoporučení je pochopitelné.

Cena versus kvalita

Očividným plusem tohoto produktu je jeho cena. Na trhu existují mnohem dražší odsávačky, ale za tuto cenu dostanete skvělý produkt, který funguje tak, jak má. Souhlasím ale s některými uživateli, že pokud jste náročnější nebo potřebujete odsávat mléko často a pravidelně, mohla by vám tato odsávačka přijít nedostatečná.

V rámci tohoto cenového rozpětí si ale myslím, že tento produkt stojí za zkušenost a určitě splní očekávání těch, kteří ho potřebují jen občas a nehledají něco pro každodenní těžkou práci.

Zkušenosti dalších zákazníků

kdo chce a má smysl pro recesi, ať zkusí. mě kamarádky varovaly.

Ověřený zákazník

Nechápu, že ji nechávají v prodeji. Podle mě může akorát porušit prso a laktaci.

Ověřený zákazník

Není vhodná pro každodenní používání. Když potřebujete odsát mlíčko jen pro případ nouze, tak si myslím, že je dostačující.

Ověřený zákazník

Pokud ji nechcete používat každý den, splní očekávání.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Baby Nova 34240?

Kupte, pokud…

Hledáte něco ekonomického

Pokud hledáte odsávačku, která je funkční a přitom není nákladná, je to vhodná volba.

Potřebujete něco pro jednoduché odsávání

Pokud potřebujete odsávačku jen na občasné použití a očekáváte od ní základní funkci odsávání mléka, je to skvělá volba.

Chcete komfort během odsávání

Tato odsávačka dovoluje odsávat mléko v sedě, což zvyšuje komfort a pohodlí během odsávání.

Nekupujte, pokud…

Potřebujete odsávačku na každodenní použití

Pokud plánujete odsávačku používat často a pravidelnou, tento model může být nedostatečný.

Chcete rychlé odsátí

Pokud hledáte rychlé odsátí mléka, je lepší zvolit jiný model, tento trvá odsávání déle.

Nemáte čas na ruční mytí

Tento model není vhodný pro mytí v myčce nádobí, tudíž je nutné ho myt ručně po každém použití.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Je tento produkt vhodný pro každodenní použití?
Na každodenní použití nemusí být tento produkt nejvhodnější, zejména pokud plánujete odsávat velké množství mléka.
Lze odsávačku umýt v myčce?
Ne, odsávačku nelze umývat v myčce, aby nedošlo k poškození materiálu. Je doporučeno ji mýt ručně.
Je tento produkt bolestivý při použití?
Někteří uživatelé si stěžovali na bolest během odsávání, ale to je velmi individuální a záleží na každé matce, jak na fyzický tlak reaguje a jakou má citlivost pokožky.
Je tento produkt cenově dostupný?
Ano, jedná se o cenově dostupný produkt v porovnání s jinými odsávačkami na trhu.
Je tato odsávačka kompatibilní s kojeneckými lahvemi?
Ano, šroubovací čep je shodný se šroubováním na kojeneckých lahvích, což usnadňuje přelévání mléka.

Parametry

Název produktu: Baby Nova 34240
Typ produktu: Odsávačky mateřského mléka
Výrobce: Novatex
Značka: Baby Nova
Typ odsávačky: manuální

Fotogalerie

Průzkum Baby Nova 34240

Baby Nova 34240

Výběr odsávačky mateřského mléka: klíčové faktory a užitečné tipy

Hledání ideální odsávačky mateřského mléka může být náročné. Je zde tolik možností a každá má své výhody a nevýhody. Vybrat si tu pravou pro vás vyžaduje pochopení vašich individuálních potřeb a znalost toho, co jednotlivé modely nabízejí. Přináším vám několik konkrétních tipů, jak vybírat.

Typy odsávaček mateřského mléka

Existují dva hlavní typy odsávaček mateřského mléka – manuální a elektronické. První typ je skvělou volbou pro maminky, které potřebují odsávat příležitostně. Jsou menší, lehčí na přenášení a také cenově dostupnější. Elektronické odsávačky umožňují rychlejší a méně namáhavé odsávání, což je ideální pro ženy, které odsávají pravidelně.

Parametry důležité pro výběr

Na co se tedy zaměřit při výběru? Jsou zde některé rozhodující faktory:

 • Pohodlí a efektivita: Prsa každé ženy jsou jiná. Některé odsávačky nemusí být pro danou ženu dostatečně pohodlné nebo efektivní. Dbejte proto na možnost výběru různých velikostí košíčků nebo nastavitelné intenzity odsávání.
 • Portabilita a údržba: Pokud chcete odsávat mateřské mléko i mimo domov, volte lehkou, kompaktní odsávačku, která se dobře uklízí. Navíc, části odsávačky by měly být snadno demontovatelné pro jednoduché čištění.
 • Tichý provoz: Některé elektronické odsávačky mohou být hlučné, což může být problémem při nočním odsávání. Zvolte takový model, který je dostatečně tichý.

Možné problémy a omezení

Během využívání odsávaček se můžou vyskytnout nějaké problémy. Chybné použití může vést k otlačeninám nebo dokonce k mastitidě. Je důležité šetrně a správně používat odsávačku a pravidelně ji čistit.

Navzdory všem výhodám odsávaček mateřského mléka, je vždy třeba vzít v úvahu, že odsávání by nemělo plně nahradit klasické kojení. Je to pouze doplňková možnost, která usnadňuje situace, kdy není možné kojit přímo.

Správný výběr odsávačky může výrazně usnadnit život nové mamince. Doufám, že vám tyto tipy pomohou v rozhodování a že najdete ten pravý produkt, který bude vyhovovat právě vám.

Nejprodávanější z kategorie odsávačky mateřského mléka