Přeskočit na obsah
Úvod » Bílé zboží » Holicí strojky » Recenze Braun Series 3 3030s – rychlé a účinné holení s dlouhou životností

Recenze Braun Series 3 3030s – rychlé a účinné holení s dlouhou životností

Celkové hodnocení

Spolehlivá kvalita v kategorii Holicí strojky

Braun Series 3 3030s je holicí strojek s vysokou kvalitou oholení, robustním tělem a voděodolnou rukojetí. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte více o jeho přednostech a nedostatcích. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9,5/10
  Design
 • 9,0/10
  Výkon
 • 9,4/10
  Pohodlí použití
 • 10/10
  Voděodolnost
 • 8,0/10
  Výdrž baterie
 • 8,8/10
  Spolehlivost

Klady

 • Moderní design a robustnost
 • Rychlé a účinné holení
 • Ergonomická rukojeť s pryžovým povrchem
 • Voděodolnost
 • Dlouhá životnost

Zápory

 • Snížená kapacita akumulátoru

Moje zkušenost

“Holicí strojek Braun Series 3 3030s je robustní a kvalitní přístroj, který poskytuje rychlé a účinné holení. Jeho voděodolná rukojeť je velmi praktická a ergonomická. Výdrž baterie by mohla být lepší, ale i tak si myslím, že je to spolehlivý strojek s dlouhou životností. Doporučuji jej každému, kdo hledá kvalitní a trvanlivý holicí strojek za přijatelnou cenu.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

První dojmy a design

Při prvním setkání s holicím strojkem Braun Series 3 3030s jsem byl příjemně překvapen jeho moderním designem a celkovou robustností. Přístroj je trochu robustnější než jiné modely, ale to holení rozhodně neovlivňuje negativně, naopak se mi zdá, že je díky tomu přístroj více stabilní v ruce.

Výkon a pohodlí použití

Kvalitu holení se strojkem Braun Series 3 3030s lze rozhodně hodnotit kladně. Díky trojitýmu holicímu systému s dvěma planžetami a integrovaným středním zastřihovačem strojek snadno a přesně oholí tak jak krátké, tak i dlouhé vousy. Holení je opravdu rychlé a účinné, což oceňuji, protože mi to ušetří spoustu času.

Strojek je navíc vybaven ergonomickou rukojetí s pryžovým povrchem, který zajistí, aby vám strojek nevypadl z ruky ani při manipulaci s vodou. Právě voděodolnost tohoto modelu je dalším velkým plusem – díky tomu jej můžete používat i při sprchování bez obav, že by došlo k jakémukoliv poškození přístroje.

Spolehlivost a výdrž

Co se týče výdrže, tak tady musím říct, že strojek Braun Series 3 3030s není zrovna šampionem. Při pravidelném používání jsem si všiml, že akumulátor vykazuje poněkud sníženou kapacitu. Toto je jediná věc, kterou bych na tomto modelu opravdu vytkl.

Na druhou stranu, s tímto modelem mám již delší zkušenosti a mohu potvrdit jeho spolehlivost a dlouhou životnost. Těším se z toho, že i přes lehce omezenou výdrž baterie, můžu tento strojek používat po dlouhou dobu bez nutnosti se obávat jeho poruchy.

Navzdory drobnému nedostatku v podobě výdrže baterie se tedy jedná o opravdu kvalitní holicí strojek, který plně doporučuji k zakoupení. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivého společníka do vaší koupelny, Braun Series 3 3030s by mohl být skvělou volbou.

Zkušenosti dalších zákazníků

Tento typ holícího strojku jsem k plné spokojenosti používal už v předchozích více než 4 letech. Vzhledem k tomu, že akumulátor vykazoval sníženou kapacitu, jsem se rozhodl nekoupit jen nový Combipack, ale rovnou celý nový holící strojek a doufám, že i tentokrát bude s tímto osvědčeným výrobkem spokojenost!

Ověřený zákazník

Zaujala me prizniva cena. prvni zkusenosti jsou dobre.

Ověřený zákazník

Holí dobře a celkově jsem s holením o něco rychleji hotov, než s předchozím strojkem (Braun 190s). Mám tento model však jen krátce a tak s ním moc zkušeností zatím nemám. Je trochu robustnější, ale při holení to není na závadu.

Ověřený zákazník

Vyhovující na občasné použití.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Braun Series 3 3030s?

Kupte, pokud…

Chcete rychlé a efektivní holení

Díky trojitému holicímu systému oholí strojek Braun Series 3 3030s jak krátké, tak dlouhé vousy rychle a efektivně.

Hledáte voděodolný holicí strojek

Strojek je voděodolný, takže ho můžete bez obav používat i ve sprše.

Oceníte dlouhou životnost přístroje

I přes sníženou kapacitu akumulátoru se jedná o spolehlivý strojek s dlouhou životností.

Nekupujte, pokud…

Potřebujete holicí strojek s vysokou výdrží na jedno nabití

Jednou výtkou u tohoto modelu je snížená kapacita akumulátoru.

Dáváte přednost lehčím a menším holicím strojkům

Braun Series 3 3030s je poněkud robustnější, což může někoho odradit.

Jste na úzkém s rozpočtem

Nejedná se o nejlevnější model na trhu, i když jeho kvalita a funkčnost jsou odpovídající.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Je tento strojek vhodný pro holení dlouhých vousů?
Ano, díky trojitýmu holicímu systému s dvěma planžetami a integrovaným středním zastřihovačem je vhodný jak pro krátké, tak i pro dlouhé vousy.
Jak dlouhou dobu vydrží baterie strojku?
Recenze naznačuje, že výdrž baterie by mohla být lepší. Při pravidelném používání může akumulátor vykazovat sníženou kapacitu.
Je tento strojek voděodolný?
Ano, strojek Braun Series 3 3030s je voděodolný, takže jej můžete bez obav používat i při sprchování.
Je tento strojek robustní?
Ano, tento model je o něco robustnější než jiné modely, ale to neovlivňuje negativně při holení.
Může tento strojek vydržet delší dobu bez poruch?
Recenzent uvedl, že strojek Braun Series 3 3030s je velmi spolehlivý a může vydržet dlouhou dobu bez poruch, i přes mírné omezení výdrže baterie.

Parametry

Název produktu: Braun Series 3 3030s
Typ produktu: Holicí strojky
Výrobce:
Holicí systém: planžetové
Mokré holení: ano
Výkyvná hlava: ano
Zastřihovací nástavec: ano
Systém napájení: kombinované
Doba nabíjení: 1 h
Výdrž baterie: 45 min.
Rychlonabíjení: ano
Indikátor nabíjení: ano
Samočištění: ne
Suché holení: ano

Fotogalerie

Průzkum Braun Series 3 3030s

Braun Series 3 3030s

Pohled na Braun Series 3 3030s

Braun Series 3 3030s

Úvaha o Braun Series 3 3030s

Braun Series 3 3030s

Testování Braun Series 3 3030s

Braun Series 3 3030s

Hodnocení: Braun Series 3 3030s

Braun Series 3 3030s

Vybíráme holicí strojek: vše, co potřebujete vědět

Jak poznat kvalitní holicí strojek?

Ať už se chystáte holicí strojek pořídit poprvé nebo chcete nahradit starý model, měli byste vědět, jaké parametry jsou důležité při výběru toho správného kusu. Nejprve je potřeba se zaměřit na značku výrobce. Kvalitní značky jako Braun, Philips nebo Panasonic nám garantují kvalitu a dlouhodobou životnost. Ale to je jenom začátek.

Motor holicího strojku je srdcem celého zařízení. Kvalitní motor zajistí konzistentní výkon a nebude se přehřívat. Ideálně hledejte strojky s lineárním motorem, které jsou tiché a vysoce efektivní.

Jaký typ holicího strojku zvolit?

Při výběru je potřeba si uvědomit, že existují dva základní typy holicích strojků – ty s rotací a ty s lištou. Rotary holicí strojek je ideálním řešením pro muže s hustými a tvrdými vousy, které nerostou v jednom směru. Naproti tomu, strojek s lištou perfektně poslouží lidem s měkkou a tenkou pokožkou díky své citlivé a jemné holičské technice.

Na co si dát pozor?

Výběr holicího strojku je záležitostí, kterou bychom neměli podceňovat. Nekvalitní strojek může způsobit podráždění pokožky nebo dokonce poškrábání. Proto se vyplatí při výběru holicího strojku dát pozor na následující parametry:

 • Typ napájení: Zvolte si mezi strojky na baterie, které jsou skvělé pro cesty, nebo na přímé napájení z elektrické sítě pro běžné denní použití.
 • Možnost mokrého holení: Někteří muži dávají přednost klasickému mokrému holení. Pokud patříte mezi ně, vyplatí se poohlédnout po voděodolném modelu.
 • Doplněk pro ořezávání vousů: Tento doplněk je zvláště užitečný, pokud máte vousy nebo knír a chcete je udržovat v určitém stylu.

Pamatujte, že holicí strojek je investicí do dlouhodobého komfortu a pohodlí. Je proto dobré se na výběr dobře připravit a vybrat si model, který nejlépe odpovídá vašim potřebám a preferencím.

Nejprodávanější z kategorie holicí strojky