Přeskočit na obsah
Úvod » Bílé zboží » Epilátory » Recenze Braun Silk-expert Pro 5 PL5243 IPL – vysoká výkonnost a uživatelský komfort

Recenze Braun Silk-expert Pro 5 PL5243 IPL – vysoká výkonnost a uživatelský komfort

Celkové hodnocení

Účinná depilace v kategorii Epilátory

Braun Silk-expert Pro 5 PL5243 IPL – investice do krásy bez chloupků. Vyšší cena je vyvážena kvalitou a výkonností. Překvapí vás detaily. Podrobnou recenzi najdete u nás. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9/10
  Funkčnost
 • 10/10
  Ergonomie
 • 9.5/10
  Příslušenství
 • 7/10
  Cena
 • 9.8/10
  Design
 • 6/10
  Světlo

Klady

 • Vysoká efektivita
 • Rychlé a viditelné výsledky
 • Ergonomický design
 • Jednoduché ovládání
 • Luxusní pouzdro pro skladování
 • Praktické nástavce

Zápory

 • Nepříjemné světlo při ošetřování
 • Vyšší cena

Moje zkušenost

“Braun Silk-expert Pro 5 je skvělý investicí pro ty, kteří hledají účinný a dlouhodobý způsob odstraňování chloupků. Ačkoliv má několik drobných nedostatků, jako je jasné světlo, které je trochu nepříjemné pro oči, a vysoká cena, jeho vysokou výkonnost a uživatelský komfort nelze popřít. Velký plus je také funkčnost a kvalitní příslušenství. Své peníze rozhodně stojí.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Funkčnost a efektivita přístroje

První věc, kterou musím zmínit, je určitě výkonnost a efektivita produktu. Po několika týdnech užívání jsem začala pozorovat první změny, chloupky na ošetřovaných místech začaly řídnout a rostly daleko pomaleji. Opravdu mi to pomáhá dosáhnout hladké a hebké pokožky .

Ergonomie a použitelnost

V designu a celkové manipulaci s přístrojem jsem absolutně nadšená. Braun Silk-expert Pro 5 je lehký, ergonomicky tvarovaný a velmi jednoduchý na ovládání. Přístroj má intuitivní používání a jeho ovládání je pouhá hračka. Sedí dokonale v ruce a je snadný na použití. Navíc, kabel je dostatečně dlouhý, takže nebrání při manipulaci s přístrojem.

Balení obsahuje i luxusní pouzdro , které je skvělé na skladování přístroje a příslušenství a můžete ho s sebou snadno přenášet. V tomto ohledu produkt opravdu exceluje.

Akcesoria a příslušenství

S Braun Silk-expert Pro 5 dostanete také několik nástavců. Nástavce jsou snadno vyměnitelné a přizpůsobí se jakékoli potřebě. Mě osobně stačí ten největší nástavec, který je úžasný na větší oblasti, jako jsou nohy a paže. Přišlo mi to velmi praktické a užitečné.

Negativa

I přes všechny ty pozitivní aspekty, existují i některé negativní. Jednou z věcí, které by si určitě zasloužily zlepšení, je intenzivní světlo, které přístroj vydává mimo ošetřovanou oblast. Je to trochu nepříjemné pro oči, zvláště když přístroj používáte v šeru. Dalším problémem může být cena, která může být pro někoho vysoká, ale já osobně si myslím, že je to opravdu dobrá investice v dlouhodobém horizontu.

V úhrnu musím říct, že jakkoliv to má nějaké negativa, tak pozitiva daleko převažují. Tento produkt je jakousi zárukou kvality a já si myslím, že si opravdu za svoji cenu zaslouží.

Kde Braun Silk-expert Pro 5 PL5243 IPL koupit?

skveleceny.cz skveleceny.cz

3191 recenzí

Do obchodu

8899 Kč

smartnakup.cz smartnakup.cz

1526 recenzí

Do obchodu

9067 Kč

digital24.cz digital24.cz

2470 recenzí

Do obchodu

9488 Kč

alza.cz alza.cz

244123 recenzí

Do obchodu

9990 Kč

dashop-cz-index.php dashop-cz-index.php

1191 recenzí

Do obchodu

9999 Kč

ab-com.cz ab-com.cz

6113 recenzí

Do obchodu

10205 Kč

bscom.cz bscom.cz

6164 recenzí

Do obchodu

10528 Kč

mall.cz mall.cz

511529 recenzí

Do obchodu

11089 Kč

bodylovers.cz bodylovers.cz

195 recenzí

Do obchodu

12230 Kč

pilulka.cz pilulka.cz

57006 recenzí

Do obchodu

13425 Kč

Zkušenosti dalších zákazníků

Epilátor mě mile potěšil. Pouzdro vypadá luxusně, je z příjemného materiálu, rozdělené uvnitř pro snadné ukládání přístroje a kabelu. Je poměrně rozměrné, ale nevadí to, protože s přístrojem se obvykle necestuje, zůstává k použití doma.Přístroj se snadno ovládá, má intuitivní používání, nevyžaduje složité studování manuálu, epilátor proces řídí sám. Přístroj je lehký, dobře se drží a snadno se s ním manipuluje. Funguje jen je-li připojený kabelem do sítě. Kabel je ale dostatečně dlouhý, nepřekáží při manipulaci.Pro někoho mohou být užitečné různé nástavce, mě na všechny epilované části stačí jeden, ten největší. Proces epilace je rychlý, bezbolestný, bez následků v podobě začervenalých míst. Nevýhodu vidím v intenzivním světle, které přístroj vydává mimo ošetřovanou oblast. Je to trochu nepříjemné pro oči, když přístroj používám v šeru, navíc domácí zvířata se světla lekají.Epilátor za sebe doporučuji. Mám několikaletou zkušenost s jinou značkou a tento model předčil moje očekávání.

Ověřený zákazník

IPL epilátor je praktický, lehce skladovatelný, především díky hezkému a skladnému obalu. Použití je jednoduché a s přístrojem se naučí kdokoliv. Oceňuji možnost nastavení různých intenzit a posuvného režimu, především při použití na nohách. Na druhou stranu je potřeba opravdu vytrvalost a trpělivost, než přijdou první výsledky. Po cca 4 týdnech vidím pouze první menší změny. Já osobně nepoužívám největší hlavici, protože je pro mě až příliš velká, to je ovšem pouze velice osobní preference, každý jsme jiní.

Ověřený zákazník

Jedním slovem úžasný! Již po 4 aplikacích na některých místech už nerostou chlupy a jinde rostou pomaleji. Takže ještě nějaká aplikace a bude to úplně dokonalý. IPL je lehký, dobře se s ním pracuje. Umí se přizpůsobit barvě pleti a lze si zvolit intenzitu, což je vhodné pro začátečníky a na citlivá místa. Jen co vytknu, že záblesky jsou nepříjemné pro oči. Jinak opravdu doporučuji všem, kteří o IPL uvažují.

Ověřený zákazník

S epilátor jsem spokojená, procedura obou noh trvá přibližně 20 minut a už jen po prvních třech týdnech vidím první výsledky, kdy chloupky rostou znatelně pomaleji. Oproti jiným IPL epilátorům se u tohoto nemusí nastavovat barva pleti, přístroj to sám pozná a kontroluje automaticky. Oceňuji design a provedení výrobku, působí velmi elegantně.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Braun Silk-expert Pro 5 PL5243 IPL?

Kupte, pokud…

Hledáte dlouhodobé řešení

IPL epilátor Braun Silk-expert Pro 5 je cenný společník na dlouhou trať – 400 000 záblesků je rovno až 22 letům ošetření celého těla.

Chcete efektivní a praktický přístroj

Braun Silk-expert Pro 5 je navržen pro komfort a jednoduché použití. Navíc s několika nástavci přizpůsobíte ošetření každé části těla.

Chcete viditelné a dlouhodobé výsledky

Braun Silk-expert Pro 5 slibuje výrazné snížení chloupků už za 4 týdny a výsledky vydrží až 6 měsíců.

Nekupujte, pokud…

Máte citlivé oči

Intenzivní světlo, které přístroj vydává mimo ošetřovanou oblast, může být nepříjemné pro oči.

Omezuje vás rozpočet

Cena může být pro někoho vysoká, i když náklady na zařízení jsou obecně nižší než u profesionálního ošetření.

Máte světlé, šedé, zrzavé nebo bílé chloupky

Přístroj Braun Silk-expert Pro 5 pravděpodobně nezachytí světlé, šedé, zrzavé nebo bílé chloupky kvůli méně melaninu, který pohlcuje světlo.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jak dlouho trvá, než se objeví první výsledky?
První výsledky jsou obvykle viditelné po 4 týdnech pravidelného použití.
Je použití přístroje bolestivé?
Ne, použití přístroje je považováno za bezbolestné. Můžete cítit lehké teplo, ale celkově by měla být procedura pohodlná.
Je Braun Silk-expert Pro 5 lehký a snadno se s ním manipuluje?
Ano, Braun Silk-expert Pro 5 je lehký a je tvarovaný tak, aby se s ním snadno manipulovalo.
Co je v balení Braun Silk-expert Pro 5?
Balení obsahuje samotný přístroj, několik výměnných nástavců a luxusní pouzdro pro skladování a přenášení přístroje.
Jaké jsou negativní stránky produktu?
Jako negativa by se daly uvést intenzivní světlo vydávané mimo ošetřovanou oblast a pro někoho možná i vysoká cena.
Jak často bych měl produkt používat pro optimální výsledky?
Pro optimální výsledky byste měli produkt používat jednou týdně po dobu jednoho měsíce.

Parametry

Název produktu: Braun Silk-expert Pro 5 PL5243 IPL
Typ produktu: Epilátory
Výrobce:
Barva: bílá + zlatá
Bikini hlava: ano
Vodotěsnost: ne
Typ: IPL
Modelová řada: Silk-expert
Na obličej: ano
Bezdrátové použití: ano

Fotogalerie

Podívejte se na Braun Silk-expert Pro 5 PL5243 IPL

Braun Silk-expert Pro 5 PL5243 IPL

Pozorování Braun Silk-expert Pro 5 PL5243 IPL

Braun Silk-expert Pro 5 PL5243 IPL

Průzkum Braun Silk-expert Pro 5 PL5243 IPL

Braun Silk-expert Pro 5 PL5243 IPL

Úvaha o Braun Silk-expert Pro 5 PL5243 IPL

Braun Silk-expert Pro 5 PL5243 IPL

Hodnocení Braun Silk-expert Pro 5 PL5243 IPL

Braun Silk-expert Pro 5 PL5243 IPL

Zkušenost s Braun Silk-expert Pro 5 PL5243 IPL

Braun Silk-expert Pro 5 PL5243 IPL

Váš průvodce světem epilátorů

Výhody a nevýhody epilátorů

Epilátory jsou stále oblíbenějším nástrojem pro odstraňování nežádoucího ochlupení. Ale jako každý produkt, i ty mají své výhody a nevýhody .

Výhodou epilátorů je především jejich efektivita. Oproti holení, kdy odstraňujete pouze povrchovou část chloupků, epilátor chlupy vytrhuje z kořene. Díky tomu je výsledek hladký a dlouhotrvající, obvykle 2-4 týdny.

Na druhou stranu, proces epilace může být bolestivý, zvláště u lidí s citlivější pokožkou. Naštěstí, dnešní epilátory často obsahují různé doplňky pro zklidnění pokožky a mnohé z nich také umožňují použití ve vodě, což může bolestivost snížit.

Jak vybrat ten správný epilátor?

Výběr epilátoru je důležitý krok. Ne každý epilátor je stejný a některé modely mohou vyhovovat vašim potřebám lépe než jiné.

Rozhodující faktory při výběru by měly zahrnovat počet pinzet, rychlostní režimy a doplňky. Epilátory s větším počtem pinzet budou pravděpodobně efektivnější a rychlejší, ale zároveň mohou být více nepohodlné. Dva rychlostní režimy umožňují větší kontrolu nad procesem a jsou vhodné pro ty, kdo se epilaci teprve učí.

Co si dát pozor při používání epilátoru

Epilace vyžaduje určitou péči o pokožku. Hlavním problémem, se kterým se můžete setkat, jsou zarudnutí a podráždění pokožky, které lze ale minimalizovat správnou přípravou a péčí po epilaci.

Je důležité pokožku před samotnou epilací důkladně očistit a po epilaci aplikovat hydratační nebo zklidňující krém. Občas se také mohou objevit zanícené chloupky, takže pečlivé ošetření pokožky a pravidelný peeling jsou klíčem k pokožce bez problémů.

Epilátor je výborný nástroj pro každého, kdo chce mít dlouhodobě hladkou pokožku. Ale každý si musí najít ten svůj – ten, který vyhovuje právě jeho potřebám. Udělejte si tedy čas a pečlivě prozkoumejte možnosti.

Nejprodávanější z kategorie epilátory