Přeskočit na obsah
Úvod » Bílé zboží » Epilátory » Recenze Braun Silk-expert Pro 5 PL5347 IPL – rychlé a dlouhodobé odstranění chloupků

Recenze Braun Silk-expert Pro 5 PL5347 IPL – rychlé a dlouhodobé odstranění chloupků

Celkové hodnocení

Efektivní odstraňování chloupků v kategorii Epilátory

Ušetřete čas a energii s Braun Silk-expert Pro 5 PL5347 IPL, revolučním intuitivním zařízením pro odstraňování chloupků nabízejícím rychlé a dlouhodobé výsledky. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9.5/10
  Komfort a jednoduchost použití
 • 9.5/10
  Účinnost a výsledky
 • 9.3/10
  Výdrž a efektivita
 • 8.5/10
  Cena

Klady

 • Jednoduché a intuitivní ovládání
 • Automatický výběr intenzity záblesků
 • Šetrný k citlivé pokožce
 • Viditelné výsledky po prvních týdnech
 • Efektivní na citlivější partie
 • Výdrž až 22 let

Zápory

 • Vysoká pořizovací cena
 • Nutnost oholení před použitím
 • Občasné štípání v podpaží

Moje zkušenost

“Z mého pohledu Braun Silk-Expert Pro 5 PL5347 IPL je vynikající zařízení pro odstraňování chloupků, které nabízí rychlé a dlouhodobé výsledky. Jeho intuitivní použití, autoregulace intenzity záblesků a především efektivita při odstraňování chloupků jsou zcela nezpochybnitelné výhody. Jediným drobným mínusem, a to jen pro citlivější jedince, může být lehké štípání v citlivějších oblastech. Uvážíme-li však komfort a výsledky, které přináší, považuji tento produkt za excelentní investici do hladké a bezstarostné pokožky.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Komfort a jednoduchost použití

Když jsem na svém novém Braun Silk-Expert Pro 5 PL5347 IPL stoupla poprvé, nečekala jsem, že by mohlo být snazší. Díky automatickému nastavení záblesků vše probíhalo plynule a bez jakýchkoliv potíží. Bylo opravdu příjemné nemuset se o nic starat a nechat přístroj, aby pracoval sám. Intuitivní a uživatelsky přívětivý design je jen třešnička na dortu.

Kromě toho mi přišlo opravdu užitečné to automatické nastavení intenzity záblesků dle odstínu pokožky. Takže i když mám pokožku světlou a jemnou, nemusela jsem si dělat starosti o to, že by mi epilátor způsobil nepohodlí. Naopak, proces byl v popisovaných případech velmi šetrný a bezbolestný.

Účinnost a výsledky

Použití Braun Silk-Expert Pro přineslo viditelný rozdíl už po krátké době. Po prvních dvou týdnech používání jsem si všimla, že chloupky na nohou rostou pomaleji a jsou jemnější. Navíc, po třetím použití jsem byla nadšena, když jsem zjistila, že na lýtkách se chloupky už vůbec neobjevily.

Své účinky přístroj prokázal i na citlivějších partiích. I přes počáteční obavy ze štípání při použití v podpaží, musím říci, že po kratším období aplikace byly vidět výsledky i zde. Chloupky byly méně a méně patrné, což mi dodávalo sebevědomí.

Výdrž a efektivita

Dle specifikace produktu, Braun Silk-Expert Pro 5 je vybaven 400 000 záblesky, které se rovnají až 22 letům ošetření celého těla. Během tří týdnů používání se mi zdá, že tento přístroj ušetří čas i peníze v dlouhodobém měřítku. Už nyní se těším na to, jak si tento přístroj poradí v průběhu následujících měsíců.

Ačkoli je cena IPL epilátoru Braun Silk-Expert Pro 5 na první pohled vysoká, v dlouhodobém horizontu se dá říci, že je to investice, která se vyplatí. Rychlost, efektivita a dlouhodobá účinnost jsou výhody, které nejde přehlédnout. A pokud jde o nevýhody, mohu potvrdit, že tak lehké a občasné štípání v podpaží, nemůže zastínit celkovou spokojenost.

Tip: Při prvním použití je nezbytné oholit místo, aby bylo dosaženo optimálních výsledků. Myslím, že tento malý krok je něco, co můžeme podstoupit, když vidíme, jak dobra je IPL technologie.

Kde Braun Silk-expert Pro 5 PL5347 IPL koupit?

digital24.cz digital24.cz

2470 recenzí

Do obchodu

11588 Kč

dashop-cz-index.php dashop-cz-index.php

1191 recenzí

Do obchodu

12490 Kč

bscom.cz bscom.cz

6164 recenzí

Do obchodu

12990 Kč

alza.cz alza.cz

244123 recenzí

Do obchodu

12990 Kč

Zkušenosti dalších zákazníků

Přístroj jsem vybrala hlavně kvůli funkci automatického vysílání záblesků, takže stačí pomalu plynule přejíždět po noze a není nutné po každém posunutí zmáčknout impuls. Po prvních dvou použitích se ještě objevovaly krátké chloupky, ale po třetím použití jsou již nohy hladké. Použití na nohou je bezbolestné. Použití v podpaží je pro mne lehce nepříjemné, každý záblesk štípe, ale chloupky se objevují méně a méně. Zvažovala jsem ještě bezdrátovou variantu, ale teď zjišťuji, že kabel mi vůbec v ničem nepřekáží. Po všemožném zvažování jsem ráda, že jsem vybrala právě tento model. Po původně skeptickém očekávání jsem mile překvapena. A navíc, design je moc hezký, je to sice maličkost, ale jako žena z něho mám radost.

Ověřený zákazník

Braun Silk – expert Pro 5 PL5347 IPL mi doporučila kamarádka a je to třetí týden co jsem jej začala testovat. Viditelný rozdíl růstu chloupků pozoruji už teď a to mě mile překvapilo . Epilátor používám jedenkrát týdně na nohy a zabere mi to cca pět minut. Úroveň intenzity záblesků není třeba nastavovat, vše se děje automaticky podle odstínů pokožky. Je dobře tvarovaný a lehce se s ním manipuluje. Pohodlně doma, třeba v obýváku u televize Obsahuje více vyměnitelných hlav pro ošetření různých částí těla.Součástí je také jednoduchý návod. Sada je v praktickém kosmetickém boxu s krásným designem..dokonce nechybí ani žiletka pro první odstranění chloupků..celkově jsem nadšená. Můžu jen d o p o r u č i t .

Ověřený zákazník

Tento IPL epilátor mne celkem překvapil, popravdě jsem nečekala, že bude dostatečně účinný, ale spletla jsem se. Rozhodovala jsem se mezi tímto a jiným modelem, který byl bezdrátový. U tohoto vyhrála funkce, kdy není potřeba po každém posunutí zmáčknout záblesk, ale stačí tlačítko držet a pomalu, plynule přejíždět, na nohy ideální. Na nohou je ošetření bezbolestné, ale v podpaží každý záblesk štípl. V podpaží je výsledek zatím neúplný, stále se tam chloupky objevují, ale čím dál tím méně. Na nohou je výsledek super, po třech použitích jsou lýtka bez chloupků. Po prvním a druhém použití se mi do týdne objevily kraťoučké chloupky, ale po třetím již nic. Zatím jsem ve fázi, kdy budu ještě pokračovat jednou týdně, ale to vidím, tak na dvě, tři použití, a pak se uvidí, jak dlouho zůstanou nohy hladké. Pokud vám tedy nevadí investovat větší částky, ale pak mít na nějakou dobu klid, tak určitě přístroj doporučuji.

Ověřený zákazník

Po dvou aplikacích jsou opravdu vidět výsledky. Po 4 aplikacích jsem nadšená. Mám světlou pokožku a tmavé chloupky, takže ideální kombinace. Na nohou a v podpaží jsou úplně holé mapy. Chloupky, které vyrostou, jsou jemnější a rostou mnohem pomaleji. Po holení jsem si byla vždy ochotná vzít sukni jeden dva dny, teď je to v pohodě i za 5-6 dnů.Na několika místech jsem vždy měla problém se zarůstáním chloupků. Měla jsem tedy obavy z holení před každou aplikací. Pár chloupků zarostlo, ale zdá se, že IPL pomáhá i s tímto problémem. Rozhodně jsem pak netrpěla svěděním.Vyzkoušela jsem nejprve na nohou, v podpaží a horní ret. Po dvou aplikacích byl vidět markantní rozdíl, po 4 aplikacích nemám nad horním rtem prakticky nic, v podpaží zmizelo cca 50% chloupků a na nohou tak 60-70%. Navíc jak jsem psala, rostou pomaleji a jsou jemnější.Co se týče citlivosti – poprvé jsem vyzkoušela nejnižší intenzitu a necítila jsem vůbec nic. Žádná bolest, štípnutí.. opravdu nic, jen trochu teplo, ale ne bolest. Při druhé aplikaci jsem dala stupeň nejvyšší. V 90% bez bolesti, jen to více hřeje. Občas to trochu štípne, ale žádná tragédie.Poslední dvě aplikace jsem se odvážila použít IPL i na bikini a intimní partie. Opět téměř žádné svědění po oholení, chloupky rostou pomaleji. Tam je trochu obtížnější manipulace, ale jde to.Za mě obrovská spokojenost. Po těch výsledcích, které mám, mi není líto investovaných peněz.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Braun Silk-expert Pro 5 PL5347 IPL?

Kupte, pokud…

Chcete dlouhodobou investici

S 400 000 záblesky za až 22 let ošetření celého těla, tento přístroj vám ušetří čas i peníze v dlouhodobém měřítku.

Hledáte jednoduchou a pohodlnou alternativu k holení

S automatickým nastavením záblesků a šetrném režimech pro citlivé partie, je epilátor velmi jednoduchý a bezbolestný na použití.

Chcete viditelné výsledky za krátkou dobu

Již po několika týdnech používání dojde ke zpomalení růstu chloupků a jejich jemnění.

Nekupujte, pokud…

Cena je pro vás překážkou

I přes svou výkonnost a dlouhodobé výsledky má Braun Silk-Expert Pro 5 vyšší cenovou hladinu.

Máte velmi citlivou pokožku

Přestože epilátor má jemné režimy pro citlivé partie, některým uživatelům může způsobovat nepohodlí nebo štípání.

Nemáte trpělivost pro pravidelné použití

Aby bylo dosaženo optimálních výsledků, je třeba epilátor používat pravidelně, což znamená jednou týdně až po dobu jednoho měsíce.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Je potřeba před použitím IPL epilátoru oholit chloupky?
Ano, před prvním použitím je nezbytné oholit místo ošetření pro dosažení optimálních výsledků.
Může být použití IPL epilátoru bolestivé?
Ne, použití IPL epilátoru je běžně bezbolestné. Někteří uživatelé mohou cítit lehké štípání v citlivých oblastech, jako je podpaží.
Jak dlouho trvá, než IPL epilátor přinese viditelné výsledky?
Viditelné výsledky lze očekávat již po několika týdnech pravidelného používání. Za normálních okolností by se po třetím použití měly objevit první výsledky.
Co znamená, že IPL epilátor má 400 000 záblesků?
IPL epilátor Braun Silk-Expert Pro 5 je vybaven 400 000 záblesky, což ho opravňuje k dosahování dlouhodobých výsledků. Tato hodnota se může rovnat až 22 letům ošetření celého těla.
Na jakých typech pleti lze IPL epilátor použít?
Braun IPL je vhodný pro širokou škálu odstínů pokožky od světlé až po středně tmavou. Pokud máte velmi světlé, zrzavé, šedé či bílé chloupky, které obsahují méně melaninu pohlcujícího světlo, IPL nemusí být pro vás tak účinný.

Parametry

Název produktu: Braun Silk-expert Pro 5 PL5347 IPL
Typ produktu: Epilátory
Výrobce:
Barva: bílo-zlaté
Bikini hlava: ano
Typ: IPL
Modelová řada: Silk-expert
Na obličej: ano

Fotogalerie

Verdikt: Braun Silk-expert Pro 5 PL5347 IPL

Braun Silk-expert Pro 5 PL5347 IPL

Testování Braun Silk-expert Pro 5 PL5347 IPL

Braun Silk-expert Pro 5 PL5347 IPL

Epilátory: Vyhody, nevýhody a jak správně vybírat

Množství pinzet jako rozhodující faktor

V první řadě se ve světě epilátorů zaměřujeme na pinzety. Jednoduše řečeno, čím více pinzet, tím rychleji a účinněji bude epilátor odstraňovat chloupky. Ale pozor! S vyšším počtem pinzet se nevyhnutelně zvyšuje i nepohodlí během epilace. Je to otázka kompromisu mezi účinností a pohodlím.

Baterie versus síťový provoz

Jednou z dalších nezbytných věcí, na které je třeba při výběru epilátoru dbát, je zda jej chceme k provozu nabíjet, nebo je k dispozici stále připojený k síti. Síťové epilátory nabídnou konzistentní výkon, ale na druhou stranu, bateriové jsou o něco pružnější v případě, že je potřebujeme použít na cestách.

Funkce mokrého použití a masážní hlavice

Mnoho žen si oblíbilo funkci mokrého použití. Tato možnost může být velmi užitečná, pokud máte citlivější pokožku nebo pokud preferujete holení pod sprchou. Masážní hlavice pak dokáže značně snížit nepohodlí během epilace, podporuje cirkulaci krve a zvyšuje komfort takto už tak příjemného rituálu.

Epilátory jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí hladkou pokožku na delší dobu, ale snažte se vyhnout levným modelům, které mohou způsobit podráždění nebo neodstraní chloupky efektivně. Dalším nevyhnutelným úkolem je pravidelná údržba epilátoru, aby vám vydržel co nejdéle.

Na závěr mějte na paměti, že každý je jedinečný a co funguje pro jednoho, nemusí nutně fungovat pro druhého. Proto je důležité vybrat epilátor, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Nejprodávanější z kategorie epilátory