Přeskočit na obsah
Úvod » Bílé zboží » Žehličky » Recenze Braun TexStyle 9 SI 9281 BK – rychlé zahřátí a inteligentní nastavení teploty

Recenze Braun TexStyle 9 SI 9281 BK – rychlé zahřátí a inteligentní nastavení teploty

Celkové hodnocení

Spolehlivá a estetická v kategorii Žehličky

Braun TexStyle 9 SI 9281 je žehlička s moderním designem, rychlým zahřátím a inteligentním nastavením teploty. Její malé nedostatky jsou zanedbatelné oproti výkonu. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9,5/10
  Použitelnost
 • 9,2/10
  Výkon
 • 9,7/10
  Bezpečnost
 • 8,8/10
  Konstrukce
 • 9,5/10
  Design

Klady

 • Pohodlná manipulace
 • Rychlé zahřátí
 • Regulace napařování
 • iCare technologie
 • Parní otvory po celé ploše
 • Moderní design

Zápory

 • Krátký přívodní kabel
 • Větší hmotnost

Moje zkušenost

“Žehlička Braun TexStyle 9 SI 9281 je produkt, který splňuje mnoho požadavků na každodenní žehlení. S její lehkou manipulací, rychlým zahřátím a inteligentním nastavením teploty se stává skvěle fungujícím nástrojem pro péči o tkaniny. Přestože by délka kabelu a hmotnost mohly být vylepšeny, celkově je její výkon spolehlivý a její moderní design je příjemný pro oko. Tento produkt bych doporučila každému, kdo hledá vysoce funkční a esteticky příjemnou žehličku.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Pohodlné použití a jednoduché ovládání

Opravdu se musím přimluvit na straně použitelnosti a jednoduchosti, kterou mi žehlička Braun TexStyle 9 SI 9281 nabízí. Velmi dobře mi sedí do ruky a mohu potvrdit, že konstrukce je skvěle vyvážená – nebyla pro mě těžká a manipulace s ní je opravdu snadná. Navíc, jakmile jsem si zvykla na vertikální žehlení, už se mi nechtělo zpět. Musela jsem jen jednou projíždět přes materiál a žehlička ho uhladila. Naprostý zázrak.

Výkony a vlastnosti

Jaký byl můj první dojem? Byla jsem okouzlena rychlostí zahřátí. Kdo by nechtěl ušetřit čas při žehlení, že? Nic nepřekoná pocit, když můžete bez prodlevy začít žehlit a nemusíte čekat dlouhé minuty, než se žehlička dostatečně zahřeje.

K tomu jsem byla mile překvapena i nastavením napařování, které mi pomohlo vypořádat se s některými zatvrzelými záhyby na mých oblíbených kouscích oblečení. Žehlička Braun mi umožňuje regulovat napařování, a navíc díky technologii iCare mám pocit, že o můj šatník je opravdu dobře postaráno.

Chytrá technologie – iCare

iCare technologie nabízí jednoznačně správnou teplotu pro všechny druhy látek. Takže ať už jde o žehlení něžných hedvábných šatů, nebo těžkého džínového materiálu, nemusíte se bát, že by se vám něco pokazilo. Už jsem to zkoušela a musím říct, že žehlička Braun ušetří spoustu času, protože nebudete muset čekat, až žehlička dosáhne správné teploty.

Navíc, i když jsem šla přichystat dětem svačinu a zanechala jsem dobře nahřátou žehličku na stůl, nepoškodila můj nádherný květinový ubrus. Všechno bylo v pořádku. Tato vylepšená bezpečnostní funkce mi dala klid a bezpečí při žehlení.

Žehlička Braun má také parní otvory po celé žehlicí ploše, což výrazně urychlí celý proces žehlení.

Nedostatky

Podívejme se na věc realisticky. Nic není dokonalé a ani tato žehlička není naprosto bez chyb. Jeden nedostatek, který mi trochu vadil, byla délka přívodního kabelu – podle mého názoru by mohl být o něco delší. Občas jsem se cítila trochu omezená, zejména při žehlení větších kusů. Nicméně, toto je drobnost, s kterou se dá žít, když vezmu v potaz všechny výhody, které mi žehlička nabízí.

Také bych uvítala menší hmotnost žehličky, ale také to je cosi, na co si člověk postupně zvykne.

Estetický dojem

A konečně, nemohu si odpustit zmínku o moderním designu žehličky. Je to věc, která mě na první pohled zaujala. Má příjemný černo-červený vzhled, který dodá moderní vzhled každé domácnosti.

Za sebe mohu říct, že jsem velmi spokojená. Některé drobné nedostatky mi nevadí a celkově hodnotím žehličku Braun velmi kladně.

Kde Braun TexStyle 9 SI 9281 BK koupit?

planeo.cz planeo.cz

10191 recenzí

Do obchodu

2277 Kč

teshop.cz teshop.cz

7510 recenzí

Do obchodu

2277 Kč

ebshop.cz ebshop.cz

329 recenzí

Do obchodu

2279 Kč

datart.cz datart.cz

86802 recenzí

Do obchodu

2279 Kč

alza.cz alza.cz

244193 recenzí

Do obchodu

2279 Kč

duoelektro-cz.euronics duoelektro-cz.euronics

1113 recenzí

Do obchodu

2399 Kč

bscom.cz bscom.cz

6164 recenzí

Do obchodu

2450 Kč

Zkušenosti dalších zákazníků

Žehlička Braun TexStyle 9 SI 9281 je naprosto perfektní. Jsem s ní velmi spokojená. Vypadá perfektně, velice dobře se s ní žehlí, lehce jezdí po prádle, které je velmi rychle vyžehleno. Snadno se do ní nalévá voda, pri žehlení z ní ani kapka nevyteče. Vřele žehličku doporučuji, 100% spokojenost.

Ověřený zákazník

Žehličku Braun TexStyle 9 SI 9281 BK mohu vřele všem doporučit. S touto žehličkou se snadno manipuluje, ovládá. Rychlé nahřátí žehličky je samozřejmostí. Žehlička zvládá všechny typy povrchů , navíc díky technologií iCare, která nastaví tu správnou teplotu pro všechny druhy látek je žehlení vždy snadné a rychlé. Kvituji také žehlicí plochou 3D FreeGlide pro žehlení všemi směry – s touto žehličkou je žehlení radost a jde to opravdu samo. Tato žehlička je i pro ty, kteří žehlení zrovna nemusí. Žehlení s touto žehličkou již nebude nepříjemnost, ale radost. Moderní vzhled výrobku padne oku každé domácnosti.

Ověřený zákazník

Díky napařování je žehlení mnohem rychlejší a jednodušší i ty nejmenší záhyby se dají díky páře vyžehlit. Žehlička je skvěle vyvážená, není těžká a manipulace s ní je jednoduchá. Na vertikální žehlení se nepřeklápí a lehce se drží v rovině. Díky takticky umístněnému tlačítku z vnitřní strany rukojeti na vertikální žehlení se jednoduše drží. Moderní design zapadá do každé domácnosti. Spojení dvou sytých barev dodává modernost do mého bytu.

Ověřený zákazník

Produkt zaujme po vybalení nejdřív desingem, černo-červená kombinace je nadčasová. Mě potěšila pak délka přívodní šňůry a velikost otvoru nádržky pro vodu.Za zmínku stojí rychlost zahřátí žehličky, šetří čas. Pární ráz je u tohoto typu žehliček dostačující. Jediné malé mínus je hmotnost žehličky, já bych snesla lehčí, ale to je jen detail.Celkově žehličku ráda doporučuji a nelituji koupě, rozhodně stojí za to.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Braun TexStyle 9 SI 9281 BK?

Kupte, pokud…

Chcete rychlý začátek žehlení

Kdo by nechtěl ušetřit čas při žehlení, že? Nic nepřekoná pocit, když můžete bez prodlevy začít žehlit a nemusíte čekat, až se žehlička dostatečně zahřeje.

Potřebujete univerzální nástroj na všechny druhy tkanin

Díky inteligentní technologii iCare si žehlička sama nastaví správnou teplotu pro všechny druhy látek, takže ať už jde o žehlení něžných hedvábných šatů, nebo těžkého džínového materiálu, nemusíte se bát, že by se vám něco pokazilo.

Chcete moderní vzhled

Moderní černo-červený design dodá domácnosti vzhled elegance a modernosti.

Nekupujte, pokud…

Potřebujete extra dlouhý přívodní kabel

Jeden nedostatek, který mi trochu vadil, byla délka přívodního kabelu – podle mého názoru by mohl být o něco delší. Občas jsem se cítila trochu omezená, zejména při žehlení větších kusů.

Preferujete ultra lehké žehličky

Tato žehlička může být pro někoho trochu těžší, což může být pro někoho nepříjemné.

Hledáte levnější variantu

Účinnost a výkon žehličky Braun TexStyle 9 SI 9281 je ve srovnání s ostatními žehličkami na trhu obecně vyšší, což ovlivňuje i její cenu. Pokud hledáte levnější variantu, tato žehlička není pro vás.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Má žehlička Braun TexStyle 9 SI 9281 BK nastavení teploty?
Ne, žehlička Braun TexStyle 9 SI 9281 BK má chytrou technologii iCare, která automaticky nastaví správnou teplotu pro všechny druhy látek.
Je žehlička Braun TexStyle 9 SI 9281 BK těžká?
Někteří uživatelé mohou považovat žehličku za trochu těžší, ale konstrukce je dobře vyvážená a pohodlná pro manipulaci.
Jaký je délka přívodního kabelu?
Někteří uživatelé považují délku přívodního kabelu za trochu kratší a mohli by uvítat delší kabel. Specifická délka kabelu není uvedena.
Může žehlička Braun TexStyle 9 SI 9281 BK škodit mým šatům?
Ne, díky technologii iCare je žehlička navržena tak, abyste mohli bezpečně žehlit všechny typy materiálů bez obav, že by došlo k poškození tkaniny nebo nechtěnému spálení.
Má žehlička Braun TexStyle 9 SI 9281 BK moderní design?
Ano, žehlička má moderní černo-červený design, který by měl být vizuálně přitažlivý pro většinu uživatelů.

Parametry

Název produktu: Braun TexStyle 9 SI 9281 BK
Typ produktu: Žehličky
Výrobce:
Hmotnost: 1.6 kg
Typ žehličky: napařovací
Parní ráz: 230 g/min
Objem vodní nádržky: 330 ml
Žehlicí plocha: eloxované
Rovnoměrné dávkování páry: 50 g/min
Délka přívodového kabelu: 2.5 m
Příkon: 3100 W
Vertikální napařování: ano
Systém odvápňování: ano
Systém proti odkapávání: ano
Samočištění: ano
Automatické vypínání: ano
Kropení: ano
Použití vody z kohoutku: ano
Technologie optimální teploty: ano
Napařovací špička: ano

Fotogalerie

Shrnutí: Braun TexStyle 9 SI 9281 BK

Braun TexStyle 9 SI 9281 BK

Kritika Braun TexStyle 9 SI 9281 BK

Braun TexStyle 9 SI 9281 BK

Verdikt: Braun TexStyle 9 SI 9281 BK

Braun TexStyle 9 SI 9281 BK

Ostestováno: Braun TexStyle 9 SI 9281 BK

Braun TexStyle 9 SI 9281 BK

Test: Braun TexStyle 9 SI 9281 BK

Braun TexStyle 9 SI 9281 BK

Analýza Braun TexStyle 9 SI 9281 BK

Braun TexStyle 9 SI 9281 BK

Úvaha o Braun TexStyle 9 SI 9281 BK

Braun TexStyle 9 SI 9281 BK

Hodnocení Braun TexStyle 9 SI 9281 BK

Braun TexStyle 9 SI 9281 BK

Jak vybírat žehličku: Kompletní průvodce pro dokonalý výběr

Existuje několik faktorů, které bychom měli při výběru žehličky vzít v úvahu. Je důležité pamatovat, že každý z nás má různé potřeby a priority. Podívejme se blíže na všechny důležité aspekty, které byste měli zvážit.

Tlak páry a vodní nádržka

Prvním rozhodovacím faktorem jsou obecně dvě funkce: tlak páry a velikost vodní nádržky. Tyto dvě charakteristiky společně určují výkonnost žehličky a její schopnost vyhlazovat vrásky na oblečení. Vyšší tlak páry a větší kapacita vodní nádržky obvykle znamenají lepší výsledky, ale také vyšší cenu.

Optimální tlak páry pro žehličku se pohybuje mezi 40 až 60 g/min. Jestliže si potrpíte na dokonalém vyhlazení vašeho oblečení, rozhodně si připlaťte za parametry v tomto rozmezí.

Výkon a typ podložky

Dalším rozhodujícím faktorem je výkon žehličky a materiál podložky. Výkon silně ovlivňuje rychlost ohřevu a stabilitu teploty. Výkonné žehličky se rychleji ohřívají a dokážou udržovat konstantní teplotu i při dlouhodobém žehlení.

Při výběru podložky doporučujeme se soustředit na žehličky s keramickými podložkami. Tyto podložky jsou kluzké, odolné vůči poškrábání a dobře se na nich rozvádí pára, což vede k efektivnějšímu vyhlazování záhybů na oblečení.

Tvar a hmotnost žehličky

A nakonec, ale neméně důležité, je tvar a hmotnost žehličky. Ideální žehlička by měla být lehká a mít úzkou špičku pro snadné manipulování a dosah do těžko přístupných míst, jako jsou límce a manžety.

Je třeba si uvědomit, že lehčí žehličky mohou vyžadovat více námahy při žehlení těžkých látek, jako je džínovina, zatímco těžší žehličky toto zvládají s menším úsilím.

Zároveň si musíme uvědomit, že žehlení může být časově náročné a těžká žehlička může způsobit nepohodlí či bolest ruky. Vyvažování těchto faktorů je tedy klíčem k výběru ideální žehličky pro vás.

Žehličky jsou běžným a nezbytným spotřebičem v každé domácnosti. Ale s tak širokou škálou možností na trhu může být výběr toho správného modelu pro vás složitý. Doufáme, že náš průvodce vám pomůže najít žehličku, která nejlépe odpovídá vašim potřebám.

Nejprodávanější z kategorie žehličky