Přeskočit na obsah
Úvod » Kosmetika a parfémy » Masážní přípravky » Recenze Cannaderm Mentolka konopné mazání 200 ml – účinné zmírnění bolesti kloubů a svalů

Recenze Cannaderm Mentolka konopné mazání 200 ml – účinné zmírnění bolesti kloubů a svalů

Celkové hodnocení

92 %

Účinné analgetikum v kategorii Masážní přípravky

Zvažujete, jak zmírnit bolesti kloubů a svalů? Naše recenze konopného mazání Mentholka od Cannaderm přináší osobní zkušenosti s jeho rychlou účinností a příjemnou konzistencí... Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9,5/10
  Účinnost
 • 7,5/10
  Vůně
 • 9,0/10
  Konzistence
 • 8,0/10
  Cena
 • 9,0/10
  Aplikace
Recenze Cannaderm Mentolka konopné mazání 200 ml

Klady

 • Rychlé zlepšení bolesti kloubů
 • Dobře se roztírá a vstřebává
 • Příjemně chladí a hřeje
 • Obsahuje zklidňující byliny
 • Účinné pro různé typy bolesti
 • Nemastná konzistence

Zápory

 • Silná vůně mentolu
 • Nutnost důkladného mytí rukou
 • Účinnost může být individuální
 • Vyšší cena pro pravidelné používání

Moje zkušenost

“Konopné mazání Mentholka mě zaujalo svou účinností při zmírnění bolesti kloubů a svalů, rychlým vstřebáváním a příjemnou konzistencí. Přestože pro některé může být vůně mentolu příliš silná a účinnost individuální, pro mě a mého manžela se ukázalo jako velmi efektivní. Cena je vyšší, ale za kvalitu a výsledky, které jsme zaznamenali, považuji tuto investici za přínosnou.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Účinnost a aplikace

Konopné mazání Mentholka mě mile překvapilo svou účinností. Už po pár dnech používání jsem zaznamenala výrazné zlepšení u bolesti kloubů, které mě trápily už dlouho. Mazání se dobře roztírá a rychle se vstřebává, což je velké plus. Nemusím čekat dlouho, než se obléknu, a to mi ušetří spoustu času.

Manžel si zase pochvaluje, jak rychle mu pomohlo s bolestí ramene. Po několika letech neúspěšné léčby u odborníků jsme konečně našli něco, co opravdu funguje. Už po dvou dnech byla znatelná změna a po dvou týdnech bolest téměř zmizela.

Vůně a konzistence

Co se týče vůně, mentol je poměrně silný, což může být pro někoho nepříjemné. Na druhou stranu, právě díky mentolu mazání příjemně chladí a zároveň hřeje, což je ideální kombinace pro uvolnění svalů a kloubů. Po aplikaci je ale nutné si důkladně umýt ruce, aby se mentol nedostal do očí, což by mohlo být velmi nepříjemné.

Konzistence je příjemná, mazání není mastné a dobře se vstřebává. To je velká výhoda, protože se nemusím bát, že bych si umazala oblečení nebo ložní prádlo. Navíc, díky obsahu konopí a dalších bylin, jako je arnika nebo kostival, má mazání i zklidňující účinky na pokožku.

Negativní zkušenosti

Bohužel, ne všichni měli s tímto produktem tak pozitivní zkušenosti. Někteří uživatelé nezaznamenali žádné zlepšení, což ukazuje, že účinnost může být individuální a závisí na konkrétní diagnóze. Například jedna uživatelka si stěžovala, že jí mazání nepomohlo s bolestí zad, i když byla vůně a konzistence příjemná.

Další nevýhodou může být cena, která je pro některé lidi vyšší. Pro někoho, kdo potřebuje mazání používat pravidelně, se náklady mohou rychle nasčítat. Přesto si myslím, že za kvalitu a účinnost, kterou Mentholka nabízí, stojí za to investovat.

Specifikace produktu

Mentholka obsahuje konopí seté, jírovec maďal, kostival lékařský, arniku horskou, mentol a eukalyptus. Tyto složky společně působí na zmírnění zánětlivých procesů a bolesti svalů a kloubů. Produkt je určen pouze k zevnímu použití a je vhodný pro masáž bolavých míst.

Gel rozetřete v dlaních a vetřete do pokožky. Nejlepší účinek dosáhnete jemnou, krátkou masáží postiženého místa. Balení obsahuje 200 ml, což by mělo vydržet na delší dobu, i když záleží na frekvenci používání.

Zkušenosti dalších zákazníků

Za celou rodinu doporučuji, používám na klouby, pociťuju okamžitou úlevu, příjemně chladí. Nepatřím mezi nejmladší a špatně se pohybuju, takže jsem velmi uvítala tuto pomoc. Skvělý mazání, musím doporučit.

Ověřený zákazník

Původně jsem se rozhodl podle recenzí na Heuréka a dobře jsem udělal.Výborná věc na všechy možné namoženiny, bolesti kloubů. Jedno balení už jsme v rámci rodiny vyplácali a máme koupené další 2 balení, protože tohle je konečně něco co opravdu pomáhá.

Ověřený zákazník

Manžel se léčil u odborníků s úpornou a neustávající bolestí ramene bezvýsledně několik let!. Už snad ani nedoufal ve změnu. Bolest nepolevovala ani v noci. Byla trvalá. Známý nám dal na odzkoušení tuto mast. Už po 2 dnech byly znatelná změna a po 2 týdnech bolest ustoupila o 95%. Velmi snadno se aplikuje a vstřebává (není mastná). Rozhodně bych výrobek doporučila. Opravdu pomáhá.

Ověřený zákazník

Po použití na moje bolavá záda jsem nezaznamenala žádné zlepšení. Asi záleží na diagnóze. Nanesení na bolavé místo mi nebylo nepříjemné, Thermolka je voňavá a jemná, ale pro mne bez účinku. Asi je to kvalitní produkt, ale ne pro mne.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Cannaderm Mentolka konopné mazání 200 ml?

Kupte, pokud…

Trpíte bolestmi kloubů nebo svalů

Mentholka je velmi účinná při zmírnění bolestí kloubů a svalů, což ocení zejména lidé s artritidou nebo po namáhavém cvičení.

Hledáte rychle působící úlevu

Díky obsahu mentolu a dalších bylin poskytuje rychlou úlevu od bolesti, což je ideální pro akutní stavy.

Chcete přírodní složení

Obsahuje přírodní složky jako konopí, arniku a kostival, které jsou známé svými léčivými účinky a jsou šetrné k pokožce.

Nekupujte, pokud…

Máte citlivost na mentol

Silná vůně mentolu může být pro některé lidi nepříjemná a může způsobit podráždění.

Hledáte levnější alternativu

Cena může být pro některé uživatele vysoká, zejména pokud potřebují mazání používat pravidelně.

Nezaznamenali jste zlepšení po prvním použití

Účinnost může být individuální a někteří uživatelé nezaznamenali žádné zlepšení, což může být frustrující.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jak často bych měla používat konopné mazání Mentholka pro nejlepší výsledky?
Pro nejlepší výsledky doporučuji mazání používat 2-3krát denně na postižené místo. Pravidelnost je klíčová, takže se snažte dodržovat tento režim.
Může mi konopné mazání Mentholka pomoci i s chronickou bolestí?
Ano, mnoho uživatelů uvádí, že jim mazání pomohlo i s chronickými bolestmi, jako je artritida nebo dlouhodobá bolest zad. Účinnost může být individuální, ale stojí za to vyzkoušet.
Je možné mazání použít i na jiné části těla než klouby a svaly?
Ano, mazání je vhodné i na pohmožděniny, natažené svaly nebo dokonce na štípance od hmyzu. Jen si dejte pozor, abyste si po aplikaci důkladně umyli ruce a nedostali mentol do očí.
Co mám dělat, když mi vůně mentolu vadí?
Pokud vás vůně mentolu obtěžuje, zkuste mazání aplikovat v dobře větrané místnosti. Vůně by měla po chvíli vyprchat. Pokud je to stále problém, možná budete muset hledat alternativní produkty bez mentolu.
Jak dlouho trvá, než pocítím úlevu po aplikaci mazání?
Úleva by měla přijít poměrně rychle, často už během několika minut. Někteří uživatelé zaznamenali výrazné zlepšení po pár dnech pravidelného používání.
Je konopné mazání Mentholka vhodné i pro děti?
Ano, mazání je vhodné i pro děti, například při růstových bolestech. Doporučuji však být opatrný a vyhnout se aplikaci v blízkosti očí a úst.
Může mazání způsobit nějaké vedlejší účinky?
Mazání je obecně dobře snášeno, ale pokud máte citlivou pokožku, může se objevit podráždění. V takovém případě přestaňte mazání používat a poraďte se s lékařem.

Parametry

Název produktu: Cannaderm Mentolka konopné mazání 200 ml
Typ produktu: Masážní přípravky
Výrobce: Simply You Pharmaceuticals
Značka: Cannaderm
Konzistence: gely
Objem: 200 ml
Hmotnost: 200 g
Chladivé: ano
CBD: ano

Fotogalerie

Posouzení: Cannaderm Mentolka konopné mazání 200 ml

Cannaderm Mentolka konopné mazání 200 ml

Jak vybrat ten správný masážní přípravek: Praktické tipy a rady pro dokonalé uvolnění

Možnosti masážních přípravků

Při výběru masážních přípravků máte skutečně širokou škálu možností. Existují oleje, krémy, gely a dokonce i masážní svíčky.

 • Masážní oleje – zajišťují skvělou klouzavost a jsou vhodné pro dlouhé masáže.
 • Masážní krémy – vhodné pro hloubkovou masáž, rychle se vstřebávají.
 • Masážní gely – poskytují chladivý efekt, ideální pro sportovní masáže.
 • Masážní svíčky – luxusní záležitost, po rozpuštění svíčky se vosk mění v příjemný masážní olej.

Jak vybírat masážní přípravky

Účel masáže

Před výběrem si rozmyslete, co od masáže očekáváte. Pro relaxační masáže je lepší jiný přípravek než pro sportovní, kde preferujete vyšší absorbci.

Složení a alergie

Podívejte se na složení. Výrobky s přírodními oleji a bez konzervantů jsou šetrnější k pokožce. Dávejte pozor na alergeny, jako je levandulový olej nebo arnika.

Typ pokožky

Sušší pokožka ocení výživné oleje jako jojobový nebo mandlový. Mastnější pokožce mohou vyhovovat lehčí gely nebo krémy.

Výhody a nevýhody

Každý typ masážního přípravku má své plusy a mínusy. Vyberte si podle svých potřeb a preferencí.

 • Masážní oleje: Nejlepší pro dlouhou výdrž a skluz, ale mohou být mastné.
 • Krémy: Rychle se vstřebávají a nelepí, ale nemusí vydržet po celou masáž.
 • Gely: Chladí a rychle se vstřebávají, vhodné po sportovním výkonu, ale mohou být lepivé.
 • Svíčky: Romantické a voňavé, ale také dražší a jejich příprava trvá déle.

Na co si dát pozor

Na co si dát pozor? „Bio“ nebo „přírodní“ ještě neznamená nejlepší. Kontrolujte certifikace a konkrétní látky ve složení. Nepoužívejte produkty po vypršení jejich trvanlivosti.

Problémy a rozhodující faktory

Nejčastějším problémem bývá nesprávná volba přípravku k typu masáže. Pokud cítíte podráždění, ihned přestaňte a vyhledejte vhodnější produkt. Rozhodující jsou i recenze od ostatních uživatelů, kteří mají podobné potřeby jako vy.

Nyní už víte, jak si správně vybrat a na co si dát pozor. Stačí jen vyzkoušet a najít ten pravý masážní přípravek pro své potřeby.