Přeskočit na obsah
Úvod » Gaming » Hry na Nintendo Switch » Recenze Crash Bandicoot N Sane Trilogy – věrně zachovává původní kouzlo her

Recenze Crash Bandicoot N Sane Trilogy – věrně zachovává původní kouzlo her

Celkové hodnocení

99 %

Pro nostalgické v kategorii Hry na Nintendo Switch

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy přináší nostalgii s moderní grafikou a ovládáním. Remake věrně zachovává původní kouzlo a nabízí nové výzvy pro všechny hráče. Více v recenzi... Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 8,5/10
  Grafika
 • 9,5/10
  Hratelnost
 • 9/10
  Ovládání
 • 9/10
  Výzva

Klady

 • Nádherná grafika kombinující nostalgii a moderní prvky
 • Upravené ovládání zlepšující celkový zážitek
 • Věrnost původní hratelnosti

Zápory

 • Horší grafika na Nintendo Switch v handheld módu
 • Náročnost při snaze o 100% dokončení

Moje zkušenost

“Crash Bandicoot N. Sane Trilogy je skvělý remake, který věrně zachovává původní kouzlo her, zatímco přináší moderní grafiku a vylepšené ovládání. I když grafika na Nintendo Switch v handheld módu není tak ostrá, hra na větších platformách vyniká. Náročnost některých úrovní může být frustrující, ale pro milovníky výzev a nostalgické hráče je to ideální volba.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Jako někdo, kdo vyrůstal na původních hrách s Crashem Bandicootem, jsem byla nadšená, když jsem slyšela o remasteru. Hned po spuštění mě přivítala nádherná grafika, která skvěle kombinuje nostalgii s moderními prvky. Je to jako vrátit se do dětství, ale s lepšími vizuály.

Hratelnost a ovládání

Hratelnost zůstala věrná originálu, což mě opravdu potěšilo. Nicméně, musím přiznat, že hra není procházka růžovým sadem. Pokud chcete dosáhnout 100% dokončení, připravte se na pořádnou výzvu. Některé úrovně měly tendenci být frustrující, zvláště když jsem se snažila projít časové zkoušky.

Ovládání bylo upraveno a to je rozhodně plus. Původní hra měla občas problémy s kamerou a nepřehledností, což vedlo k mnoha nepříjemným opakováním. Nové rozložení ovládacích prvků a lepší posun kamery tyto problémy odstranily, což zlepšilo celkový zážitek.

Grafika a výkon

I když je grafika většinou skvělá, musím zmínit, že na Nintendo Switch je to trochu slabší. V handheld módu je to zvlášť patrné. Textury nejsou tak ostré a celkový dojem je trochu rozmazaný. Naštěstí, když hrajete na velké obrazovce, je to mnohem lepší.

Na druhou stranu, pokud si hru zahrajete na jiných platformách, jako je PlayStation nebo Xbox, budete nadšení. Grafika je tam naprosto úchvatná a plynulost hry je bezchybná.

Pro:

 • Nádherná grafika, která kombinuje nostalgii s moderními prvky
 • Upravené ovládání zlepšující celkový zážitek
 • Věrnost původní hratelnosti

Proti:

 • Horší grafika na Nintendo Switch v handheld módu
 • Náročnost při snaze o 100% dokončení

Zkušenosti dalších zákazníků

Bylo na tom nějaký lepidlo

Ověřený zákazník

Kupovala jsem hru pro vnučku, té se moc líbí

Ověřený zákazník

super

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Crash Bandicoot N Sane Trilogy?

Kupte, pokud…

Jste fanoušci původní série

Pokud jste vyrůstali na původních hrách s Crashem Bandicootem, tento remaster vám přinese nostalgii s moderními prvky.

Máte rádi výzvy

Hra nabízí náročné úrovně a časové zkoušky, které vás opravdu potrápí, pokud chcete dosáhnout 100% dokončení.

Hledáte hru s vylepšeným ovládáním

Upravené ovládání a lepší posun kamery zlepšují celkový herní zážitek a odstraňují problémy z původní hry.

Nekupujte, pokud…

Hrajete na Nintendo Switch v handheld módu

Grafika na Nintendo Switch v handheld módu není tak ostrá a celkový dojem je trochu rozmazaný.

Nemáte trpělivost pro náročné hry

Hra může být frustrující, zvláště pokud se snažíte dosáhnout 100% dokončení, což vyžaduje hodně trpělivosti a dovedností.

Očekáváte pouze vizuální upgrade

Pokud očekáváte pouze vizuální upgrade bez jakýchkoliv změn v ovládání a herním enginu, můžete být zklamáni.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jaký je hlavní rozdíl mezi původními hrami a remasterem Crash Bandicoot?
Remaster kombinuje původní hratelnost a příběh s moderní grafikou a vylepšeným ovládáním. Vývojáři vytvořili nový herní engine, který věrně kopíruje vzhled původní hry, ale s moderními prvky.
Je hra na Nintendo Switch stejně kvalitní jako na jiných platformách?
Na Nintendo Switch je grafika v handheld módu slabší, textury nejsou tak ostré a celkový dojem je trochu rozmazaný. Na velké obrazovce je to lepší, ale na PlayStation nebo Xbox je grafika úchvatná a plynulost hry bezchybná.
Je hra vhodná pro děti, nebo je příliš náročná?
Hra se tváří jako dětská, ale nepatří k nejlehčím. Pokud chcete dosáhnout 100% dokončení, připravte se na pořádnou výzvu. Děti si ji mohou užít, ale některé úrovně mohou být frustrující.
Jaké jsou hlavní výhody upraveného ovládání v remasteru?
Upravené ovládání zlepšuje celkový zážitek. Původní hra měla problémy s kamerou a nepřehledností, což vedlo k nepříjemným opakováním. Nové rozložení ovládacích prvků a lepší posun kamery tyto problémy odstranily.
Obsahuje remaster všechny tři původní díly hry?
Ano, remaster obsahuje všechny tři díly původní série. Navíc jsou ve všech úrovních nově k dispozici časové zkoušky, které přidávají další výzvu.
Jaké platformy jsou nejlepší pro hraní remasteru Crash Bandicoot?
Pro nejlepší grafický zážitek doporučuji hrát na PlayStation nebo Xbox. Na těchto platformách je grafika úchvatná a plynulost hry je bezchybná. Nintendo Switch je vhodný pro hraní na cestách, ale grafika v handheld módu je slabší.
Je remaster vhodný i pro nové hráče, kteří původní sérii neznají?
Ano, remaster je vhodný i pro nové hráče. Nabízí poutavý příběh a zábavnou hratelnost, která zaujme i ty, kteří původní sérii neznají. Navíc moderní grafika a upravené ovládání zlepšují celkový zážitek.

Parametry

Název produktu: Crash Bandicoot N Sane Trilogy
Typ produktu: Hry na Nintendo Switch
Výrobce: Activision
Žánr: arkády
Doporučený věk: od 7 let
Rok vydání: 2022

Fotogalerie

Shrnutí: Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Podívejte se na Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Kritika Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Zkušenost s Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Poznámky k Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Hodnocení: Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Posouzení: Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Zkoumání Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Hodnocení Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Průzkum Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Hry na Nintendo Switch: Jak vybrat tu pravou

Široká nabídka žánrů

Trh s hrami pro Nintendo Switch je velmi rozmanitý. Najdete tu vše od puzzle her přes akční adventury až po sportovní simulátory. Aby byla volba jednodušší, nejprve si promyslete, jaký žánr vás nejvíc oslovuje. Když si nejste jistí, můžete zkusit hned několik žánrů.

Populární volbou jsou například RPG (Role Playing Games). Zcela neočekávané zážitky přináší Splatoon 2 nebo Animal Crossing: New Horizons. Pokud jste fanoušci sportovních her, zvažte Mario Tennis Aces nebo NBA 2K23.

Důraz na recenze a hodnocení

Nebuďte leniví zkoumat recenze. Hodně vám napoví, zda je hra přesně to, co hledáte. Dejte přednost těm, které jsou od odborníků nebo které obsahují podrobné popisy herních mechanik. Ačkoliv každý má jiný vkus, je důležité upřednostnit hry s příznivým hodnocením.

Zaměřte se na recenze, které zmiňují specifické herní prvky, jako je délka příběhu, kvalita grafiky nebo obtížnost. Sledujte také YouTube videa a gameplay záznamy. Mnohdy jsou lepším ukazatelem, než pouhá čísla u recenzí.

Multiplayer a online funkce

Pro mnoho hráčů je klíčové, zda hra nabízí multiplayerové možnosti. Chtít hrát s přáteli nebo se zapojit do globální komunity může být rozhodujícím faktorem. Nintendo Switch nabízí jak lokální, tak online multiplayer.

Při vybírání hry zkoumejte, zda podporuje online funkce a jak je řešena komunikace mezi hráči. Tituly jako Mario Kart 8 Deluxe a Super Smash Bros. Ultimate přinášejí skvělé multiplayerové zážitky. Ale pozor: některé hry vyžadují předplatné Nintendo Switch Online.

Výhody a nevýhody různých verzí

Mnohé hry na Nintendo Switch jsou dostupné ve více verzích či edicích. Zde je důležité vědět, co která verze obsahuje. Například deluxe edice může obsahovat DLC (Downloadable Content) či bonusové předměty, které ve standardní verzi nenajdete.

Vše má však svou cenu. Rozhodněte se, zda vám tyto přídavky stojí za vyšší cenu. U her jako je The Legend of Zelda: Breath of the Wild může být nákup DLC opravdu výhodný.

Cena a hodnota za peníze

Nintendo Switch hry nejsou levnou záležitostí. Když však zvolíte správně, investice se vyplatí. Vždy pečlivě zvažujte, kolik hodin zábavy vám hra přinese. Tituly jako The Witcher 3: Wild Hunt nebo Skyrim nabízejí stovky hodin hraní, což činí jejich vyšší cenu zcela rozumnou.

Nezapomeňte také na pravidelné slevy, které se objevují na eShopu. Mohou vám ušetřit nemalé peníze.

Fyzická vs. digitální verze

Výběr mezi fyzickou a digitální verzí hry záleží na vašich preferencích. Fyzické kopie můžete půjčovat nebo prodávat. Na druhou stranu digitální verze nabízí rychlé stažení a žádné starosti s přenášením kartridží. Navíc, digitální format vám umožní mít celou knihovnu her stále s sebou.

Vždy mějte na paměti, kolik máte volného místa na své konzoli nebo kartě microSD, pokud preferujete digitální hraní.

Závěr

Nintendo Switch má co nabídnout, ať už jste příležitostný hráč nebo herní nadšenec. Klíčem je výběr her, které odpovídají vašim zájmům a hernímu stylu. Pamatujte si, že důkladný výzkum může předejít zklamání, ať už jde o recenze, hodnocení či výběr mezi fyzickou a digitální verzí.