Přeskočit na obsah
Úvod » Dětské zboží » Pleny » Recenze Dada Extra Care 1 Newborn 2-5 kg 23 ks – šetrné k dětské pokožce, vysoká savost

Recenze Dada Extra Care 1 Newborn 2-5 kg 23 ks – šetrné k dětské pokožce, vysoká savost

Celkové hodnocení

97 %

Skvělý poměr cena-kvalita v kategorii Pleny

Plenky Dada Extra Care 1 Newborn pro 2-5 kg novorozence: zkušenosti se savostí, šetrností k pokožce a pohodlím. Spolehlivá volba za dostupnou cenu. mé podrobné hodnocení... Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9,5/10
  Kvalita
 • 9,8/10
  Cena
 • 9,7/10
  Savost
 • 9,6/10
  Komfort
 • 9,3/10
  Design
 • 8,5/10
  Dostupnost
Recenze Dada Extra Care 1 Newborn 2-5 kg 23 ks

Klady

 • Skvělý poměr kvality a ceny
 • Elastické boky a pružný pas
 • Vysoká savost díky technologii SeconDRY
 • Indikátor vlhkosti
 • Dermatologicky testované
 • Bez vonných látek a molekulárního chloru
 • Šetrné k dětské pokožce
 • Pěkný a praktický design

Zápory

 • Problémy s lepítky
 • K dostání pouze přes e-shop
 • Volné gumičky u nohou
 • Malý počet kusů v balení

Moje zkušenost

“Plenky Dada Extra Care nabízí skvělý poměr kvality a ceny, jsou šetrné k dětské pokožce a mají vysokou savost, což je pro mě jako matku klíčové. I když jsem narazila na drobné problémy s lepítky a někteří zákazníci si stěžují na volné gumičky, celkově jsem s nimi velmi spokojená a mohu je doporučit.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Skvělý poměr kvality a ceny

Plenky Dada Extra Care mě příjemně překvapily svou kvalitou. Už na první pohled je vidět, že jsou vyrobené z kvalitního materiálu. Přestože jsou cenově dostupné, rozhodně nepůsobí levně. Elastické boky a pružný pas zajistí, že plenka dobře sedí a neprotéká. To je velké plus, protože nemusím mít strach, že se plenka během noci posune a způsobí nehodu.

Výborná savost a pohodlí

Jedna z věcí, kterou na těchto plenkách oceňuji nejvíce, je jejich vysoká savost. Díky inovativní technologii SeconDRY je vlhkost rychle uzavřena uvnitř plenky, což zajišťuje, že zadeček mého miminka zůstává suchý po delší dobu. To je skvělé zejména v noci, kdy plenka vydrží až 7 hodin bez protečení. Navíc indikátor vlhkosti mi vždy napoví, kdy je čas přebalit, což je opravdu praktické.

Šetrnost k dětské pokožce

Plenky Dada Extra Care jsou dermatologicky testované a neobsahují žádné vonné látky ani molekulární chlor. To minimalizuje riziko vzniku alergické kožní reakce, což je pro mě jako pro matku velmi důležité. Mé miminko nemá žádné opruzeniny, což je pro mě známka toho, že plenky jsou šetrné k jeho citlivé pokožce.

Negativní zkušenosti

Bohužel, ne všechno je dokonalé. Někteří zákazníci si stěžovali na problémy s lepítky, která byla na jedné straně „zatavená“ a musela se manuálně uvolnit. Osobně jsem na tento problém narazila jen jednou, ale i tak to bylo nepříjemné. Další nevýhodou je, že plenky jsou k dostání pouze přes e-shop, což může být pro někoho nevyhovující.

Objevily se také stížnosti na volné gumičky u nohou, které nelze pořádně utáhnout, což způsobuje protečení. Naštěstí jsem tento problém nezaznamenala, ale je dobré na to upozornit.

Design a balení

Design plenek je také velmi pěkný a praktický. Plenky mají indikační proužek, který je dnes již standardem, ale u této nízké ceny bych ho nečekala. Jedinou nevýhodou je, že balení obsahuje málo kusů, takže pokud kupujete na delší dobu, budete se cítit jako Ježíšek s balíčky.

Celkově jsem s plenkami Dada Extra Care velmi spokojená. Nabízejí skvělý poměr kvality a ceny, jsou šetrné k dětské pokožce a mají vysokou savost. I přes drobné nedostatky je mohu vřele doporučit.

Zkušenosti dalších zákazníků

Dada plenky jsou kvalitní a levné pleny.Ve srovnání s Pampers jsou lepší a nejsou napuštěné chemií. Objevila jsem je před 3 lety,když jsem potřebovala koupit pleny pro starsiho syna.Dada byly nejlepší,levnější volbou.Od té doby jiné nekupuji.Jsem s nimi maximálně spokojená. Kupovala jsem je i pro kamarádky syna a doporučila jsem je i dalším kamarádkám.

Ověřený zákazník

Plenky jsou ve skvělé kvalitě. Velikost, která opravdu krásně sedí a k tomu všemu moc hezký vzhled plenek. Po počůrání plenky, není cítit žádný zápach jako u některých jiných značek. Opravdu kvalitní pleny a za přijatelné peníze. :)Žádnou nevýhodu jsem u produktu nenalezla a doufám, že ani nenaleznu.

Ověřený zákazník

nevím, co bych se o plenkách rozepisoval, perfektní kvalita za super cenu, dobře sedí, nejsou s nimi žádné problémy, malá si nestěžuje, mohu jen vřele doporučit za tu cenu. Osobně si myslím, že jsou stejné jako plenky od značky Happy, jen jsou mnohem levnější.

Ověřený zákazník

Plenky jsou super, skvěle drží a sají. Takže vydrží i déle, když dítě déle spí. Navíc díky indikátoru vlhkosti si mohu zkontrolovat zda není plenka moc plná a tudíž pro dítě nepohodlná. Vyhovuje i velikost balení- jednodušší převoz když jedeme pryč na celý den. Za mě super.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Dada Extra Care 1 Newborn 2-5 kg 23 ks?

Kupte, pokud…

Hledáte cenově dostupné a kvalitní plenky

Plenky Dada Extra Care nabízejí vynikající poměr kvality a ceny, což je skvělé pro rodiče, kteří chtějí ušetřit, aniž by museli slevit z kvality.

Chcete plenky s vysokou savostí

Díky technologii SeconDRY jsou plenky schopné rychle uzavřít vlhkost uvnitř, což zajišťuje, že zadeček vašeho miminka zůstává suchý po delší dobu.

Potřebujete plenky šetrné k dětské pokožce

Plenky jsou dermatologicky testované a neobsahují žádné vonné látky ani molekulární chlor, což minimalizuje riziko vzniku alergické kožní reakce.

Nekupujte, pokud…

Preferujete nákup v kamenných obchodech

Plenky Dada jsou k dostání pouze přes e-shop, což může být nevyhovující pro ty, kteří preferují nákup v kamenných obchodech.

Máte obavy z kvality lepítek

Někteří uživatelé si stěžovali na problémy s lepítky, která byla na jedné straně zatavená a musela se manuálně uvolnit.

Potřebujete plenky s pevnými gumičkami u nohou

Některé plenky mají příliš volné gumičky u nohou, které nelze pořádně utáhnout, což může způsobit protečení.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jak dlouho plenky Dada Extra Care vydrží bez protečení?
Díky inovativní technologii SeconDRY plenky Dada Extra Care vydrží až 7 hodin bez protečení, což je ideální zejména pro noční používání.
Jsou plenky Dada Extra Care šetrné k dětské pokožce?
Ano, plenky jsou dermatologicky testované a neobsahují žádné vonné látky ani molekulární chlor, což minimalizuje riziko vzniku alergické kožní reakce.
Jak poznám, kdy je čas přebalit plenku?
Plenky Dada Extra Care mají indikační proužek, který změní barvu podle vlhkosti, takže snadno poznáte, kdy je čas na výměnu.
Může se stát, že plenky budou mít výrobní vady?
Ano, někteří zákazníci si stěžovali na problémy s lepítky, která byla na jedné straně zatavená a musela se manuálně uvolnit. Tento problém se však nevyskytuje často.
Kde mohu plenky Dada Extra Care koupit?
Plenky jsou k dostání pouze přes e-shop, což může být pro někoho nevyhovující, ale nabízí to pohodlí nákupu z domova.
Jsou plenky Dada Extra Care vhodné pro novorozence?
Ano, plenky jsou vhodné i pro novorozence. Někteří uživatelé však uvedli, že pro novorozence o hmotnosti 3,5 kg mohou být trochu velké, ale rychle do nich dorostou.
Jaký je design a balení plenek Dada Extra Care?
Plenky mají pěkný a praktický design s indikačním proužkem. Jedinou nevýhodou je, že balení obsahuje málo kusů, takže pokud kupujete na delší dobu, budete mít více balíčků.

Parametry

Název produktu: Dada Extra Care 1 Newborn 2-5 kg 23 ks
Typ produktu: Pleny
Výrobce: ONTEX
Počet kusů: 23 ks
Hmotnost dítěte: 2 – 5 kg
Typ: absorbční
Druh: jednorázové
Barva: zlaté
Zapínání: na suchý zip

Fotogalerie

Průzkum Dada Extra Care 1 Newborn 2-5 kg 23 ks

Dada Extra Care 1 Newborn 2-5 kg 23 ks

Pleny – Vše, co potřebujete vědět o správném výběru

Různé druhy plen: Jaké máme možnosti?

Když jde o pleny, trh nabízí obrovské množství variant, které mohou být snadno zahlcující. Kromě klasických jednorázových plen si můžete vybírat i mezi látkovými pleny, hybridními plenkami nebo ekologickými variantami.

Jednorázové pleny jsou historicky nejpoužívanější a stále skvěle plní svou funkci, hlavně když jste na cestách nebo máte náročnější režim. Mají vysokou absorpční schopnost a jsou pohodlné pro děťátko.

Na druhé straně látkové pleny přinášejí řadu ekologických a finančních výhod. Jsou opakovatelně použitelné a jejich nákup se může dlouhodobě vyplatit. Jsou skvělé pro citlivou pokožku, ale potřebují časté praní. Obojí má své příznivce a odpůrce, takže konečný výběr závisí jen na vašich preferencích.

Ekologické Pleny

Ekologické pleny jsou navrženy tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí. Často jsou vyrobeny z biodegradujících materiálů a neobsahují chemické látky, které by mohly dráždit dětskou pokožku. Jejich nevýhodou může být vyšší cena.

Na co se zaměřit při výběru noční plenky?

Při výběru noční plenky je důležitá několik aspektů, které mohou zásadně ovlivnit pohodlí a klidný spánek vašeho dítěte. Důležitá je především absorpční schopnost pleny, protože v noci se plenky nebudou měnit tak často jako během dne.

Absorpce je klíčová, stejně tak jako stálost materiálů a prodyšnost. Hledejte pleny s vysokou kapacitou absorpce a dobrým odvětráváním, kterými zajistíte, že pokožka vašeho děťátka zůstane suchá a zdravá po celou noc. Některé značky také nabízejí speciální noční pleny, které jsou optimálně navrženy právě pro delší výdrž.

Indikátor vlhkosti

Indikátor vlhkosti je skvělou funkcí, která ukazuje, kdy je čas na výměnu plenky. Tento indikátor se obvykle obarví, když je plena plná, což může usnadnit noční péči a minimalizovat vyrušování během spánku.

Velikost a tvar jsou rozhodující

Velikost plenky je klíčovým faktorem, který by měl být pečlivě zvážen. Příliš malá nebo naopak příliš velká plenka může způsobit nepohodlí a vést k únikům. Většina výrobců má tabulky velikostí podle váhy dítěte, což je skvělý výchozí bod.

Tvar plenky ovlivňuje nejen pohodlí, ale i její funkčnost. Odborníci doporučují vybírat plenky, které mají elastické pásky kolem pasu a nohou, což zaručuje lepší padnutí a těsnost kolem klíčových oblastí.

Úniky a kožní problémy

Plenky s špatným padnutím bývají častým důvodem úniku moče nebo stolice. To může vést k nepříjemnostem a nutnosti častého převlékání jak dítěte, tak ložního prádla. Dále pak k podráždění pokožky a vzniku opruzenin. Dbejte na správnou velikost a nastavitelnost plenek.

Díky těmto tipům a trikům budete mít jistotu, že pro své dítě vybíráte to nejlepší. Výběr správné plenky je o něco víc než jen nákupem v obchodě – je to investice do pohodlí a zdraví vašeho dítěte.