Přeskočit na obsah
Úvod » Elektronika » Drony » Recenze DJI Mini 2 CP.MA.00000312.01 – Výborný poměr kvality snímků a vlastností letu

Recenze DJI Mini 2 CP.MA.00000312.01 – Výborný poměr kvality snímků a vlastností letu

Celkové hodnocení

Technicky vyspělý v kategorii Drony

Recenze dronu DJI Mini 2, který kombinuje jednoduchost ovládání s pokročilou technologií, zajišťující kvalitní snímky a stabilní let. Upozorňuje na jednu baterii v balení. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9,5/10
  Ovladatelnost
 • 9,6/10
  Kvalita záběrů
 • 9,1/10
  Výdrž baterie
 • 9,4/10
  Odolnost
 • 9,3/10
  Připojení
 • 9,2/10
  Cena

Klady

 • Lehké a kompaktní provedení
 • Vysoká kvalita 4K záběrů
 • Stabilní ovládání a let
 • 31 minut letu na jedno nabití
 • Snadná synchornizace a přenos dat
 • Ovladatelný pro všechny věkové kategorie

Zápory

 • V balení jen jedna baterie

Moje zkušenost

“DJI Mini 2 překvapil svou jednoduchostí a zároveň technickou vyspělostí. Za přijatelnou cenu nabízí velmi dobrý poměr mezi kvalitou snímků a vlastnostmi letu. Univerzálnost a snadné ovládání dělají z tohoto dronu atraktivní volbu jak pro začátečníky, tak i pro zkušené uživatele. Skvělá odolnost vůči větru a kvalitní baterie přidávají další plusy. Jediným malým nedostatkem je jedna baterie v balení. Celkově je však DJI Mini 2 skvělým produktem, který stojí za svou cenu a vřele ho doporučuji.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Popis produktu a jeho klíčové vlastnosti

DJI mini 2 je malý a lehký dron, ale nenechte se tím zmást. I přes svou hmotnost pod 250g se jedná o velmi schopného pomocníka jak pro amatérské tak pokročilé uživatele.

S touto malou technickou vychytávkou jsem byl schopen produkovat videa v rozlišení 4K a fotky o rozlišení 12 Mpx. Díky tříosému stabilizátoru byly výsledné snímky perfektně stabilizované bez ohledu na to, jak moc dobrodružné bylo mé pilotování.

Pohodlí ovládání a vlastnosti letu

Po prvním startu jsem byl mile překvapen jak snadno se mi DJI Mini 2 ovládá. Stačilo stisknout tlačítko na vzlet a dron vyletěl do výšky asi jednoho metru. Tak snadné pilotování jsem nečekal.

Dron je také vybaven funkcí automatického návratu. Jednou, když baterie začínala docházet, prostě mi oznámil, že letí domů. Ani jsem mu to nemusel nařizovat, vše se děje automaticky.

Co považuji za další skvělou funkci, je jeho odolnost vůči větru. Dokáže totiž odolat náporu až pátého stupně větru! Jako by toho nebylo dost, zvládne vzlétnout do maximální výšky 4000 metrů nad mořem. Tak jsem testoval dron v různých podmínkách a vždy mi poskytl dokonalé záběry.

Baterie a výdrž

Co se týče baterie, DJI Mini 2 nabízí až 31 minut letu na jedno nabití, což je více než dostatek času na pořizování skvělých záběrů. Jedinou nevýhodou je, že v balení je jen jedna baterie, takže doporučuji investovat do druhé, pokud si chcete vychutnat více dobrodružství v jednom dni.

Kvalita záběrů a funkce

Dron DJI Mini 2 mi umožnil pořizovat záběry, jako bych byl profesionální režisér. Jeho 4x digitální zoom umožňuje snadné přechody mezi různými vzdálenostmi a kompozicemi, což výrazně zvyšuje kreativní možnosti.

Moje dcera dokonce přistála s dronem na flek, i když ho měla v ruce poprvé. Lze tedy říct, že DJI Mini 2 je vhodný pro všechny věkové skupiny a je velmi snadné ho ovládat.

Nicméně nejdůležitější funkcí je jeho schopnost pořizovat záběry v rozlišení 4K. Důkazem je řada mých fotografií a videí, které vypadají naprosto ohromující a plné detailů.

Připojení a přenos dat

DJI Mini 2 má také výkonný systém přenosu dat OcuSync 2.0, který dokáže přenášet obraz v HD kvalitě na vzdálenost až 10 kilometrů. Takže létání s tímto dronem je opravdový zážitek.

Navíc, když se Mini 2 dostane do blízkosti vašeho chytrého telefonu, aplikace DJI Fly jej automaticky rozpozná, připojí a synchronizuje vybrané fotografie a videa rychlostí 20 MB/s. Tím pádem je možné své nejnovější snímky okamžitě sdílet se svými přáteli a rodinou.

Závěr

Na závěr musím říci, že jsem byl ohromen tou kvalitou, kterou DJI Mini 2 nabízí za tak přijatelnou cenu. Je plný praktických funkcí, kterými předčil mé očekávání. Ať už jste začátečník nebo pokročilý uživatel, DJI Mini 2 je ideálním nástrojem pro zachycení nezapomenutelných okamžiků.

Cokoliv budete dělat, ať už jde o focení dovolené, rodinných oslav nebo prostě jen pro zábavu, musím vřele doporučit DJI Mini 2!

Zkušenosti dalších zákazníků

Dron je naprosto dostačující. Zkoušel jsem ho ve větru 40km/hod a držel jak přibitý. Video i fotky dělá ve skvělé kvalitě. Doporučuji ho možná koupit ve verzi Combo, jelikož se další baterka šikne, ale i v této variantě je to ta nejlepší varianta, jakou jsem mohl zvolit.

Ověřený zákazník

Překvapila mě kvalita zpracování. Za celkem velmi dostupnou cenu dostanete dron na kterém jsou nejzákladnější pokyny napsané na vzhledných nálepkách. První start je tak velmi snadný. Asi nejsem příliš zkušený uživatel ale překvapilo mě jak snadno se ovládá. Věci fungujou tak jak by si to člověk přál. Připojíte telefon, zmáčknete dlouze tlačítko vzleť a dron vyletí do výšky asi jednoho metru. Pak si s ním můžete lítat jak chcete. Trochu mě překvapil homing. Kde dron mi prostě oznámil, že letí domů z důvodu slabé baterie 😉

Ověřený zákazník

Drona jsem chtěl dlouho, ale ta cena. Teď můžete mít dron se 4k, trochou kompromisu za cenu levnějšího kompaktu nebo za cenu telefonu. Přidané hodnota je ale mnohem vyšší. Tento typ dronu není o lítání ve smyslu modelářství, ale o úplně novém rozměru focení a dokumentárních videí z dovolené a akcí. Nová regulace je vlastně jen výhodou, protože můžete lítat po celé EU za stejných podmínek. Za mně naprosto super

Ověřený zákazník

Menší parťák na cesty ke stávajícímu Mavicu Pro, který se mi nechce tahat.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit DJI Mini 2 CP.MA.00000312.01?

Kupte, pokud…

Milujete fotografování a natáčení

Dron DJI Mini 2 je vybaven 4k kamerou a 3osým stabilizátorem, které vám umožňují pořizovat profesionální kvalitu obrazových a video záznamů.

Potrpíte si na přenositelnost a jednoduchost

Díky své extrémně malé a lehké konstrukci je dron DJI Mini 2 ideálním partnerem na cestách, který nemusíte těžko táhnout.

Potřebujete drona s dlouhou dobou letu

Dron DJI Mini 2 má dobíjecí baterii, která podporuje až 31 minut letu, takže vám poskytne dostatek času na pořízení perfektního záběru.

Nekupujte, pokud…

Chcete menší investici

I když výkon a funkce DJI Mini 2 jsou k nezaplacení, vyšší cenová hladina může být bariérou pro některé uživatele.

Potřebujete drona s více bateriemi

DJI Mini 2 je dodáván pouze s jednou baterií, takže budete muset investovat do další, pokud plánujete delší dobu letu.

Hledáte drona s pokročilejšími funkcemi, jako je sledování a funkce follow me

I přes mnoho skvělých funkcí nabízených DJI Mini 2, výrobce vynechal některé pokročilejší funkce, které mohou být dostupné u dražších modelů.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Je potřeba nějaká registrace nebo licenci na létání s dronem DJI Mini 2?
Ano, v EU je po nové regulaci potřeba se zaregistrovat. Zaregistrovat se musí všichni majitelé a uživatelé drony nad 250g a drony pod 250g, které jsou určeny pro dálkové zachycování dat, což je právě tento případ.
Jak dlouho vydrží baterie při běžném užívání?
Baterie by měla vydržet až 31 minut letu. Ovšem doba letu se může lišit v závislosti na podmínkách.
Je tento dron vhodný pro začátečníky?
Ano, DJI Mini 2 je vhodný pro jakékoliv úrovně dovedností, včetně začátečníků. Díky snadnému ovládání a uživatelsky přívětivému designu se s ním snadno létá.
Je DJI Mini 2 odolný vůči větru?
Ano, DJI Mini 2 je navržen tak, aby odolal větru až do stupně 5. Díky tomu je schopný letět i v silnějším větru.
Jak dobré jsou fotografie a videa, které DJI Mini 2 pořídí?
Dron DJI Mini 2 je schopen zachytit fotografie s rozlišením 12 Mpx a natáčet videa v 4K rozlišení. Díky tříosému stabilizátoru jsou záběry plynule stabilizované, což zvyšuje kvalitu výsledných snímků.
Je kompatibilní s mobilem?
Dron je kompatibilní s mobilními telefony. Pro využití všech funkcí je třeba stáhnout aplikaci DJI Fly, která je dostupná pro iOS i Android.
Co obsahuje balení DJI Mini 2?
V balení DJI Mini 2 najdete dron, jednu baterii, dálkový ovladač, propojovací kabely pro různé typy telefonů, jednu sadu náhradních vrtulí a kryt na gimbal.

Parametry

Název produktu: DJI Mini 2 CP.MA.00000312.01
Typ produktu: Drony
Výrobce:
Integrované GPS: ano
Výška: 56 mm
Maximální rozlišení videa: 4K
Určení: outdoor
Ovládání pomocí ovladače: ano
Online přenos videa: ano
Délka: 245 mm
Ovládání pomocí aplikace: ano
Hmotnost: 249 g
Maximální doba letu: 31 min
Integrovaná kamera: ano
Návrat domů: ano

Fotogalerie

Verdikt: DJI Mini 2 CP.MA.00000312.01

DJI Mini 2 CP.MA.00000312.01

Zkušenosti s DJI Mini 2 CP.MA.00000312.01

DJI Mini 2 CP.MA.00000312.01

Kritika DJI Mini 2 CP.MA.00000312.01

DJI Mini 2 CP.MA.00000312.01

Pozorování DJI Mini 2 CP.MA.00000312.01

DJI Mini 2 CP.MA.00000312.01

Zkoumání DJI Mini 2 CP.MA.00000312.01

DJI Mini 2 CP.MA.00000312.01

Poznámky k DJI Mini 2 CP.MA.00000312.01

DJI Mini 2 CP.MA.00000312.01

Hodnocení: DJI Mini 2 CP.MA.00000312.01

DJI Mini 2 CP.MA.00000312.01

Zkušenost s DJI Mini 2 CP.MA.00000312.01

DJI Mini 2 CP.MA.00000312.01

Posouzení: DJI Mini 2 CP.MA.00000312.01

DJI Mini 2 CP.MA.00000312.01

Na co se zaměřit při výběru dronu?

Dron, který vyberete, by měl splňovat vaše očekávání a potřeby. Zde je několik důležitých aspektů, na které byste si měli dát pozor při výběru.

Kvalita kamery

Kvalita kamery je rozhodujícím faktorem pro mnoho uživatelů dronů. Pokud je pro vás důležité pořizovat kvalitní fotografie a videa, první věc, kterou byste měli věnovat pozornost, je rozlišení kamery.

Rozlišení 1080p by mělo být minimální standard průměrných dronů, ale pokud hledáte opravdovou zářivou kvalitu obrazu, je rozlišení 4K tou pravou volbou. Nedívejte se jen na megapixely, ale také na to, jak je kamera stabilizovaná. Kamera s nižším rozlišením může pořizovat lepší snímky, pokud má například kvalitní stabilizátor.

Čas letu a dosah

Dalším důležitým faktorem při výběru dronu je jeho vzdálenost a čas letu. Drony s delším časem letu a větším dosahem jsou obecně lepší, protože nabízejí více flexibility a umožňují vzdálenější a delší lety. Nicméně pořád platí, že vyšší dosah a delší doba letu znamenají vyšší cenu.

A také nezapomeňte na zákonodárství. V některých zemích mohou být omezení na to, jak daleko a jak vysoko může dron letět. Takže se vždy informujte o konkrétních pravidlech pro používání dronů v zemi, kde hodláte létat.

Ovládání a vlastnosti

Neměl byste podceňovat ani vlastnosti ovládání dronu. Mnoho dronů nyní nabízí rozhraní pro ovládání pomocí smartphone, což může být velmi výhodné. Drony, které mají vlastní ovladač, mohou být často intuitivnější k ovládání, ale zároveň mohou znamenat vyšší cenu.

Kromě toho budete pravděpodobně chtít dron s pokročilými funkcemi, jako je automatický návrat, sledování objektů nebo plánování letu. Tyto funkce mohou výrazně zlepšit zážitek z létání a poskytnout vám více možností kreativity při fotografování a natáčení.

Pamatujte, že jakákoliv technologie může mít své problémy, takže je důležité zjistit, jaký záruční servis nabízí výrobce. A v neposlední řadě, vždy si vyzkoušejte dron v bezpečném prostředí, než se vydáte na jakýkoliv velký let.

Nejprodávanější z kategorie drony