Přeskočit na obsah
Úvod » Elektronika » Drony » Recenze DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC CP.MA.00000613.01 – lehký a snadno ovladatelný dron

Recenze DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC CP.MA.00000613.01 – lehký a snadno ovladatelný dron

Celkové hodnocení

94 %

Snadno ovladatelný v kategorii Drony

DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC: lehký, snadno ovladatelný dron s kvalitním záznamem a dlouhou výdrží baterie. Ideální pro začátečníky i pokročilé... Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9/10
  Ovládání
 • 9,5/10
  Kvalita záznamu
 • 8/10
  Funkce
 • 9/10
  Výdrž baterie
 • 9/10
  Konektivita
 • 7,5/10
  Konstrukce

Klady

 • Lehký a kompaktní design
 • Intuitivní ovládání
 • Automatický start a návrat domů
 • Excelentní ovladač a přenos obrazu
 • Ostré fotky a 4K HDR videa
 • Inovativní 3osý gimbal
 • QuickShots a True Vertical Shooting
 • Výdrž baterie až 38 minut
 • Digitální přenos videa až 10 km

Zápory

 • Tělo dronu působí lacině
 • Chybí funkce Active Track
 • Matoucí různé varianty modelů

Moje zkušenost

“DJI Mini 3 je lehký a snadno ovladatelný dron, který nabízí skvělou kvalitu záznamu a solidní výdrž baterie, což z něj dělá ideální volbu pro začátečníky i pokročilé uživatele. Přestože postrádá některé pokročilé funkce, jako je Active Track, jeho kompaktní design a intuitivní ovládání převažují nad těmito nedostatky.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Používání a ovládání

DJI Mini 3 je opravdu lehký a kompaktní dron, který se skvěle hodí pro různá dobrodružství. Jeho váha pouhých 248 gramů je obrovskou výhodou, protože ho můžete snadno přenášet v tašce nebo větší kapse. Ovládání je intuitivní a zvládne ho opravdu každý. Automatický start a inteligentní návrat domů v případě slabé baterie jsou funkce, které mi přišly velmi užitečné.

Na druhou stranu, tělo dronu působí trochu lacině, což mě za tu cenu trochu zklamalo. Očekával jsem robustnější konstrukci. Přesto je ovladač excelentní a přenos obrazu do ovladače je úžasný. Po dvou vzletech jsem zatím nenarazil na žádné problémy.

Kvalita záznamu a funkce

Kamera DJI Mini 3 je vybavena 1/1,3″ CMOS snímačem s rozlišením 48 Mpx, což umožňuje pořizovat ostré fotky a špičková 4K/30fps HDR videa. Záběry jsou opravdu dechberoucí, plné živých barev a detailů. Inovativní 3osý gimbal se stará o dokonalou stabilitu videa, takže i při prudších poryvech větru jsou záběry čisté a stabilní.

Funkce jako QuickShots a True Vertical Shooting jsou skvělé pro kreativní záběry. Funkce Active Track by však byla velkým plusem, ale bohužel ji tento model nemá. To je něco, co bych od dronu v této cenové kategorii očekával. DJI má své finanční plány a vytváří různé varianty, což může být matoucí.

Výdrž baterie a konektivita

Výdrž baterie je solidní – až 38 minut ve vzduchu je opravdu skvělý výkon. To mi umožnilo udělat spoustu záběrů bez nutnosti častého přistávání a nabíjení. Dron také podporuje digitální přenos videa DJI O2 na vzdálenost až 10 km, což je více než dostatečné pro většinu situací.

Bezdrátový přenos dat pomocí technologie DJI O2 je spolehlivý a díky přímému Wi-Fi připojení můžete videa editovat přímo v aplikaci. To šetří úložný prostor na smartphonu a zjednodušuje celý proces sdílení záběrů na sociálních sítích.

Celkově je DJI Mini 3 skvělým dronem pro začátečníky i pokročilé uživatele. Má své nedostatky, ale výhody převažují. Pokud hledáte lehký a snadno ovladatelný dron s kvalitní kamerou, je to určitě dobrá volba.

Zkušenosti dalších zákazníků

Koupil jsem si ho, ale šel jsem ho vyměnit za DJI mini 3 PRO. To „PRO“ je sice dražší, ale má funkce, které člověk od dronu očekává (např. ACTIVE TRACK). To DJI mini 3 nemá. Hold firma DJI má své finanční plány a tak se snaží vymýšlet X variant, aby toho prodala více. Nám spotřebitelům by stačilo označení DJI mini 1,2,3, kde bychom viděli viditelně rozdílné funkce. A není to potřeba dál schovávat za „PRO“ atd. Čert aby se v tom vyznal. 🙂

Ověřený zákazník

Cenově dostupnější verze kvadrokoptéry do 249 g, která má co nabídnout jak amatérům, tak i profesionálům

Ověřený zákazník

S dronem této společnosti jsem velmi spokojen. Snadná ovladatelnost, intuitivní ovládání a inteligentní režimy. Doporučuji dokoupit ochranné rámy vrtulek.

Ověřený zákazník

Musím uznat že to bylo příjemné překvapení.Už jsem měl dva drony okolo 5000kč a s Mini 3 se to nedá srovnat.Funguje naprosto bezvadně a ovladač je exceletní.Přenos obrazu do ovladače je úžasný.Vřele doporučuji.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC CP.MA.00000613.01?

Kupte, pokud…

Chcete lehký a přenosný dron

DJI Mini 3 váží pouhých 248 gramů a díky skládacímu designu se snadno vejde do tašky nebo kapsy, což je ideální pro cestování a dobrodružství.

Potřebujete kvalitní kameru

Dron je vybaven 1/1,3 CMOS snímačem s rozlišením 48 Mpx a dokáže pořizovat 4K/30fps HDR videa, což vám umožní zachytit ostré a detailní záběry.

Hledáte dlouhou výdrž baterie

DJI Mini 3 má výdrž baterie až 38 minut, což vám umožní dlouhé létání a pořizování záběrů bez nutnosti častého nabíjení.

Nekupujte, pokud…

Očekáváte pokročilé funkce jako Active Track

DJI Mini 3 postrádá některé pokročilé funkce, jako je Active Track, které byste mohli očekávat od dronu v této cenové kategorii.

Máte omezený rozpočet

Cena dronu může být pro některé uživatele vysoká, zejména s ohledem na to, že tělo dronu působí trochu lacině.

Vyžadujete robustní konstrukci

Tělo dronu může působit méně robustně a lacině, což nemusí odpovídat očekáváním některých uživatelů za tuto cenu.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jak dlouho vydrží baterie dronu DJI Mini 3 při maximálním zatížení?
Baterie dronu DJI Mini 3 vydrží až 38 minut ve vzduchu, což je skvělý výkon. Při maximálním zatížení a intenzivním používání však může být reálná doba letu o něco kratší.
Je možné s DJI Mini 3 létat i za větrného počasí?
Ano, DJI Mini 3 zvládne i prudší poryvy větru díky své stabilní konstrukci a výkonnému 3osému gimbalu. Přesto doporučuji být opatrný a sledovat počasí, aby nedošlo k nehodě.
Jaký je maximální dosah přenosu videa u DJI Mini 3?
DJI Mini 3 podporuje digitální přenos videa DJI O2 na vzdálenost až 10 km. To vám umožní létat na velké vzdálenosti a stále mít kvalitní přenos obrazu.
Jaké jsou hlavní rozdíly mezi DJI Mini 3 a DJI Mini 3 Pro?
Hlavním rozdílem je absence funkce Active Track u DJI Mini 3, která je dostupná u verze Pro. DJI Mini 3 Pro má také více pokročilých funkcí a lepší kameru, což se odráží i v ceně.
Jaké příslušenství je součástí balení DJI Mini 3 Combo?
Balení DJI Mini 3 Combo obsahuje 3 inteligentní akumulátory, 3 páry náhradních vrtulek, dálkové ovládání RC, kryt na gimbal, nabíjecí kabel USB-C, kabel PD typ-C / typ-C, nabíjecí stanici a praktickou brašnu přes rameno.
Je nutné dokoupit nějaké další příslušenství k DJI Mini 3?
Doporučuji dokoupit ochranné rámy vrtulek, které zvýší bezpečnost při létání. Pokud plánujete delší lety, může být užitečné mít další náhradní baterie.
Jaké kreativní funkce a režimy nabízí DJI Mini 3?
DJI Mini 3 nabízí několik kreativních funkcí, jako je panoramatický režim, funkce True Vertical Shooting a QuickShots. QuickShots zahrnuje efekty jako Dronie, Circle, Helix, Rocket a Boomerang, které obohatí vaše videa o jedinečné záběry.

Parametry

Název produktu: DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC CP.MA.00000613.01
Typ produktu: Drony
Výrobce: DJI
Bluetooth: ne
Wi-Fi: ano
Stabilizátor obrazu: tříosý mechanický
Integrované GPS: ano
Výška: 72 mm
Maximální rozlišení videa: 4K
Určení: outdoor
Ovládání pomocí ovladače: ano
Online přenos videa: ano
Délka: 251 mm
Ovládání pomocí aplikace: ano
Hmotnost: 248 g
Maximální doba letu: 38 min
Integrovaná kamera: ano
Návrat domů: ano

Fotogalerie

Zkoumání DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC CP.MA.00000613.01

DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC CP.MA.00000613.01

Podívejte se na DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC CP.MA.00000613.01

DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC CP.MA.00000613.01

Pohled na DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC CP.MA.00000613.01

DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC CP.MA.00000613.01

Zkušenost s DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC CP.MA.00000613.01

DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC CP.MA.00000613.01

Kritika DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC CP.MA.00000613.01

DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC CP.MA.00000613.01

Posouzení: DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC CP.MA.00000613.01

DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC CP.MA.00000613.01

Úvaha o DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC CP.MA.00000613.01

DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC CP.MA.00000613.01

Ostestováno: DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC CP.MA.00000613.01

DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC CP.MA.00000613.01

Drony: Jak vybrat ten nejlepší a na co si dát pozor

Výběr vhodného dronu

Výběr dronu není vůbec snadný. Možností je nespočet. Elektronické specifikace, různé typy kamer, letový čas, ovládání – to vše hraje roli. Například výdrž baterie je jedním z klíčových faktorů. Začátečníkům doporučuji poohlédnout se po dronu s dobou letu alespoň 20 minut.

Letový čas

Optimální letový čas pro pokročilé drony je 30 minut a více. Pokud plánujete delší lety, podívejte se na drony s vyměnitelnými bateriemi. Pozor, některé levné modely mohou mít pouze 5-10 minut výdrž, což rychle omrzí.

Kamera a kvalita obrazu

Pokud budete dron využívat pro natáčení videa nebo focení, kvalita kamery je zásadní. Rozlišení 4K je nyní standardem. Pozornost věnujte i stabilizaci obrazu. Drony s tříosým gimbalem poskytují hladké a plynulé záběry i během pohybu.

Navigace a senzory

Drony s GPS a dalšími senzory vám umožní přesné řízení a plánování letových tras. Funkce jako „return-to-home“ (RTH) zajistí, že se váš dron vrátí zpět na místo startu. Uživatelský komfort a jistotu dodávají i senzory překážek.

Výhody a nevýhody

Kromě zábavy mohou drony výrazně přispět k tvorbě kvalitního vizuálního obsahu. Lze je využít pro natáčení svateb, kinematografie, dokumentace stavebních projektů či při inspekci těžko dostupných míst. To je výhodou nejen pro profesionály, ale i amatéry.

Na druhou stranu pozor na právní omezení. Létání s drony je regulováno a v některých oblastech může být zakázáno. Dále si uvědomte náklady spojené s údržbou, případně opravou po havárii, což není zrovna levné.

Rozhodující faktory

 • Cena – Nepřekračujte svůj rozpočet. Dražší modely mají více funkcí, ale základní drony jsou vhodné pro učení.
 • Učební křivka – Ovládání dronu vyžaduje čas a trénink. Začněte s jednodušším modelem.
 • Podpora a náhradní díly – Kupujte od ověřených výrobců a zkontrolujte dostupnost náhradních dílů a servisní podpory.

Při výběru se informujte na specializovaných fórech nebo sledujte recenzní videa na YouTube. Každá rada se hodí, zejména pokud pochází přímo od uživatelů, kteří mají s daným modelem praktickou zkušenost. Pamatujte, že i levnější drony mohou splnit vaše požadavky, pokud víte, co hledat.

Nejprodávanější z kategorie drony