Přeskočit na obsah
Úvod » Elektronika » Sportovní kamery » Recenze DJI Pocket 2 CP.OS.00000146.01 – skvělý společník pro cestovatele a nadšence do natáčení videí.

Recenze DJI Pocket 2 CP.OS.00000146.01 – skvělý společník pro cestovatele a nadšence do natáčení videí.

Celkové hodnocení

Cestovatelský společník v kategorii Sportovní kamery

DJI Pocket 2 je malá akční kamera s výbornou stabilizací a záznamem. Je to skutečný vrchol na trhu? Přečtěte si naši recenzi a zjistěte více. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9.5/10
  Kvalita videa
 • 8.5/10
  Funkce
 • 10/10
  Přenositelnost
 • 7/10
  Baterie
 • 9/10
  Příslušenství
 • 6.5/10
  Kvalita fotografií

Klady

 • Malá a přenosná
 • Výborná kvalita videa
 • Skvělá stabilizace obrazu
 • Intuitivní ovládání
 • Široká nabídka příslušenství

Zápory

 • Fotografie podprůměrné
 • Zabudovaná baterie
 • Návod v češtině chybí

Moje zkušenost

“DJI Pocket 2 je podle mého názoru skvělým společníkem pro cestovatele a nadšence do natáčení videí. Jeho malé rozměry, kvalitní záznam a stabilizace obrazu ho řadí k špičce na trhu s akčními kamerami. Zároveň mu ale chybí některé atributy, které by mu dodaly na univerzálnosti, jako rozšířenější možnosti focení nebo možnost výměny baterie. Celkově však za danou cenu představuje velmi dobrý poměr cena/výkon a rozhodně bych ho doporučil.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Funkce a použitelnost

Začněme s funkcemi a použitelností DJI Pocket 2. Tento malý fotoaparát ve formě/ kapesního rozmeru , je skvělým pomocníkem pro ty, co rádi cestují a chtějí mít své zážitky nafilmované. Popravdě, fotky mi přijdu podprůměrné, postrádám zde hloubku ostrosti, což je však pochopitelné, vždyť jde o kameru, ne o fotopřístroj.

Stabilizace obrazu je zde perfektně zvládnutá a videa jsou výborné kvality. S funkcí Active Track 3.0, která umožňuje sledování objektu, se mi podařilo natočit několik úchvatných snímků při pohybu. Také jsem zkusil funkce jako Timelapse a Motionlapse a výsledky nezklamaly.

Ovládání a příslušenství

K ovládání nemám takřka žádné připomínky, je jednoduché a intuitivní, avšak je nutné si najít a projít návod v češtině na internetu, protože k výrobku není přiložen. Ovládání se mi zdálo na začátku trochu složitější, ale po chvilce zkoušení a seznámení se s funkcemi, jsem se s ním dokázal skvěle sžít.

Jsem také potěšen možnostmi příslušenství, které je k dispozici. Existuje možnost dokoupit celou řadu doplňků, či použít příslušenství od akční kamery.

Design a výdrž

Jemným překvapením pro mě byl fakt, že se DJI Pocket 2 vejde snadno do kapsy kalhot či bundy. Je lehký, nenápadný a skvěle se s ním manipuluje.

Jedinou nevýhodu vidím v zabudované baterii, kterou nelze vyměnit. Přesto je možné fotoaparát dobíjet pomocí powerbanky, což je výhodou pro dlouhodobé cestování, kdy nemáte přístup k zásuvce.

Co se týče ceny, je DJI Pocket 2 dostupný za cenu kolem 8 tisíc. Cena se může lišit v závislosti na prodejně, takže doporučuji porovnat nabídky různých prodejců.

Kde DJI Pocket 2 CP.OS.00000146.01 koupit?

mobilnireziser.cz mobilnireziser.cz

1954 recenzí

Do obchodu

7490 Kč

robotworld.cz robotworld.cz

2408 recenzí

Do obchodu

7490 Kč

datart.cz datart.cz

86795 recenzí

Do obchodu

7490 Kč

ebshop.cz ebshop.cz

329 recenzí

Do obchodu

7490 Kč

tsbohemia.cz tsbohemia.cz

52828 recenzí

Do obchodu

7490 Kč

dronpro.cz dronpro.cz

764 recenzí

Do obchodu

7490 Kč

djitelink-cz.cs djitelink-cz.cs

374 recenzí

Do obchodu

7490 Kč

electroworld.cz electroworld.cz

83191 recenzí

Do obchodu

7499 Kč

duoelektro-cz.euronics duoelektro-cz.euronics

1113 recenzí

Do obchodu

7753 Kč

etechnofarm.cz etechnofarm.cz

569 recenzí

Do obchodu

8318 Kč

Zkušenosti dalších zákazníků

mnoho funkcí, lehce přenosný, nenápadný, dobře se ovládá. Přidal bych k výrobku návod v češtině, neboť je trochu obtížné jej najít na internetu. Také přesnější popis ovládání by bylo dobré.

Ověřený zákazník

Výrobek je moc šikovný na cestovní natáčení videí, výborný obraz i možnosti nastavení, oproti natáčení na mobil je skvělá stabilizace a zabudovaný gimbal.Jednoduché ovládání , spousta možností dokoupit příslušenství, případně možnost použití i příslušenství od akční kamery. Vejde se do kapsy u bundy, kalhot apod.Jedinou nevýhodu v této chvíli vidím v zabudované baterii, bez možnosti výměny. Přesto je možné dobíjet power bankou.

Ověřený zákazník

Stabilizace je perfektní .. kvalita videa je dobrá.

Ověřený zákazník

Super kamerka

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit DJI Pocket 2 CP.OS.00000146.01?

Kupte, pokud…

Potřebujete kvalitní kapesní kameru

DJI Pocket 2 je kompaktní a schopná nahrávat skvělé video se stabilizací, což je ideální pro cestování nebo všeobecné zachycení každodenních okamžiků.

Hodnotíte jednoduché ovládání a intuitivitu

DJI Pocket 2 je navržen tak, aby byl snadno ovladatelný jednou rukou. Tato kamera je tak intuitivní, že ji může každý rychle pochopit a začít používat.

Chcete širokou škálu funkcí

DJI Pocket 2 nabízí několik funkcí – od Active Track 3.0 přes Timelapse až po Story a AI Editor. Takže pokud jste tvůrčí a rádi experimentujete, tato kamera vám poskytne hodně možností.

Nekupujte, pokud…

Jste náročný na kvalitu fotografií

Pokud hledáte fotoaparát, který bude pořizovat vysoce kvalitní fotografie, DJI Pocket 2 nemusí splňovat vaše očekávání. Fotografie pořízené s tímto přístrojem jsou pouze podprůměrné.

Preferujete výměnné baterie

DJI Pocket 2 má zabudovanou baterii, kterou nelze vyměnit. Pokud si ceníte možnosti výměny baterií, tato kamera nebude pro vás nejlepší volbou.

Máte omezený rozpočet

Pokud hledáte levnější variantu kapesní kamery, DJI Pocket 2 není tou nejlevnější volbou na trhu. Je lepší prozkoumat jiné varianty v nižší cenové kategorii.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Je DJI Pocket 2 vhodný pro focení nebo natáčení videí?
DJI Pocket 2 je primárně určený pro natáčení videí. I když umožňuje pořizování fotografií, kvalita snímků je podprůměrná.
Je ovládání DJI Pocket 2 jednoduché?
Ovládání DJI Pocket 2 je jednoduché a intuitivní, ačkoli pro plné pochopení všech funkcí je doporučeno projít si návod.
Lze k DJI Pocket 2 dokoupit příslušenství?
Ano, k DJI Pocket 2 je možné dokoupit řadu doplňků, můžete dokonce použít příslušenství od akčních kamer.
Je baterie DJI Pocket 2 vyměnitelná?
Ne, DJI Pocket 2 má vestavěnou baterii, kterou nelze vyměnit. Nicméně, je možné ji dobíjet pomocí powerbanky.
Kolik stojí DJI Pocket 2?
Cena DJI Pocket 2 se pohybuje kolem 8 tisíc korun, ale může se lišit v závislosti na prodejně.

Parametry

Název produktu: DJI Pocket 2 CP.OS.00000146.01
Typ produktu: Sportovní kamery
Výrobce:
Typ snímače: CMOS
Slot na paměťové karty: ano
Wi-Fi: ne
Outdoorové: ano
USB: ano
HDMI výstup: ne
Šířka: 124.7 mm
Výška: 124.7 mm
Hloubka: 30 mm
Optický zoom: 8 x
Digitální zoom: 4 x

Fotogalerie

Zkušenost s DJI Pocket 2 CP.OS.00000146.01

DJI Pocket 2 CP.OS.00000146.01

Kritika DJI Pocket 2 CP.OS.00000146.01

DJI Pocket 2 CP.OS.00000146.01

Podmanění se světu sportovních kamer: Průvodce pro náročné

Když chcete své dobrodružství zaznamenat ve vysoké kvalitě, je těžké najít lepší alternativu než sportovní kameru. Ale jak vybrat tu pravou?

Možnosti na trhu

Můžete mít pocit, že všechny sportovní kamery jsou stejné. To ale není pravda. Zásadní odlisností je, zda se jedná o kameru s kabelem nebo bezdrátovou.

Tady přichází na řadu jedna z klíčových otázek: Co potřebuji zaznamenávat? Pokud chcete něco malého a snadno přenosného pro své outdoorové dobrodružství, bezdrátová kamera by mohla být to pravé. Na druhou stranu, pokud potřebujete něco robustnějšího, co se nebojí nástrah terénu, mohla by být pro vás lepší volbou kamera s kabelem.

Výhody a nevýhody

Bez ohledu na to, jakou kameru si vyberete, všechny mají své výhody a nevýhody.

Kamery s kabelem obecně poskytují stabilnější záznam a vyšší kvalitu obrazu, ale musíte se vypořádat s nepohodlím zapojení a odpojování kabelů. Naopak bezdrátové kamery jsou mnohem flexibilnější a pohodlnější, ale mohou trpět na slabší kvalitu obrazu a mohou být náchylnější k rušení.

Rozhodování: Na co se zaměřit?

Při výběru správné sportovní kamery byste měli brát v potaz následující faktory: kvalitu obrazu, velikost a hmotnost kamery, její odolnost vůči vodě a nárazům, životnost baterie a konečně – cenu.

Chápu, že to zní jako hodně věcí na zvážení, ale jestliže chcete kameru, která bude splňovat všechny vaše požadavky a vydrží vám dlouhé roky, je důležité těmto faktorům věnovat pozornost.

Pamatujte, že vybíráte kameru pro sebe. Otestujte různé modely, zkuste je v různých podmínkách a ujistěte se, že se vám s ní dobře zachází. Pokud ji budete nosit na hrudi, zkontrolujte, jestli je pohodlná. Pokud ji budete připevňovat na helmu, ujistěte se, že je dostatečně lehká. Je to váš zážitek, který zaznamenáváte, takže si vyberte kameru, která bude ten zážitek co nejlépe reflektovat.

Nejprodávanější z kategorie sportovní kamery