Přeskočit na obsah
Úvod » Kosmetika a parfémy » Deodoranty a antiperspiranty » Recenze Driclor solution roll-on 20 ml – snižuje pocení už po prvním použití

Recenze Driclor solution roll-on 20 ml – snižuje pocení už po prvním použití

Celkové hodnocení

92 %

Proti nadměrnému pocení v kategorii Deodoranty a antiperspiranty

Driclor roll-on 20 ml je účinný antiperspirant s výrazným snížením pocení po prvním použití. Přináší řešení pro nadměrné pocení a minimalizuje podráždění pokožky... Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9.5/10
  Účinnost
 • 8.5/10
  Aplikace
 • 6.5/10
  Podráždění
 • 9.0/10
  Výdrž
 • 9.0/10
  Všestrannost
 • 8.0/10
  Cena

Klady

 • Výrazné snížení pocení po prvním použití
 • Jednoduchá aplikace před spaním
 • Není potřeba používat každý den
 • Nezanechává bílé stopy na oblečení
 • Bez parfemace, vhodný k parfému
 • Lze použít na ruce a nohy

Zápory

 • Může způsobit podráždění pokožky
 • Nevhodný pro těhotné a kojící ženy
 • Není vhodný pro velmi citlivou pokožku

Moje zkušenost

“Driclor je účinný antiperspirant, který výrazně snižuje pocení už po prvním použití, což je jeho největší předností. Ačkoli může způsobovat podráždění pokožky, pokud se používá správně a postupně, může být velmi efektivním řešením pro ty, kteří trpí nadměrným pocením. Jeho multifunkčnost a absence bílých stop na oblečení jsou dalšími pozitivy, ale není vhodný pro osoby s velmi citlivou pokožkou nebo těhotné a kojící ženy.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Moje zkušenost s Driclor

Účinnost a aplikace

Musím říct, že Driclor mě opravdu překvapil svou účinností. Už po prvním použití jsem zaznamenala výrazné snížení pocení. Aplikace je jednoduchá, stačí nanést na suchou pokožku před spaním. Je důležité si pamatovat, že byste měli aplikovat alespoň hodinu po koupeli nebo sprchování. Ráno pak pokožku omyjete a osušíte.

Největší výhodou je, že Driclor není potřeba používat každý den. Postupně můžete zvyšovat intervaly mezi aplikacemi, což je skvělé. Po týdnu používání jsem zaznamenala snížení produkce potu o polovinu. To je něco, co jsem u jiných antiperspirantů nikdy nezažila.

Pozitivní stránky

Jednou z největších výhod je, že Driclor nezanechává bílé stopy na oblečení. To je pro mě velké plus, protože jsem měla často problém s bílými skvrnami na mých tmavých tričkách. Navíc je bez parfemace, takže se nemusíte bát, že by se vůně mísila s vaším parfémem.

Další skvělou věcí je, že ho můžete použít nejen v podpaží, ale i na ruce a nohy. To je výborné pro lidi, kteří trpí nadměrným pocením na různých částech těla. Driclor je opravdu multifunkční a vysoce účinný.

Negativní stránky

Bohužel, Driclor má i své nevýhody. Někteří uživatelé, včetně mě, zaznamenali podráždění pokožky. Zejména na začátku používání může pokožka svědit a pálit. Doporučuji začít s menším množstvím a postupně zvyšovat dávku, aby si pokožka zvykla.

Další nevýhodou je, že není vhodný pro těhotné a kojící ženy. To je něco, na co by si měly dát pozor všechny budoucí maminky. Pokud máte velmi citlivou pokožku, možná budete muset hledat jiný produkt. Existují i méně agresivní varianty na trhu, které by mohly být vhodnější.

Celkové dojmy a doporučení

Celkově jsem s Driclorem velmi spokojená. Ušetřil mi spoustu starostí s nadměrným pocením a zvýšil mé sebevědomí. Pokud trpíte stejným problémem, určitě ho vyzkoušejte. Ale buďte připraveni na možné podráždění pokožky a dodržujte doporučený postup aplikace.

Je důležité si uvědomit, že každý máme jinou pokožku a co funguje pro jednoho, nemusí fungovat pro druhého. Přesto věřím, že Driclor stojí za vyzkoušení, zvláště pokud vás trápí nadměrné pocení. Ve srovnání s jinými antiperspiranty, které jsem vyzkoušela, je Driclor jednoznačně nejlepší.

Zkušenosti dalších zákazníků

Čaute 🙂 Tak poviem vám moje skúsenosti po štyroch rokoch používania 🙂 Dúfam že mi budete rozumieť nakoľko píšem po slovensky. Driclor je fakt dobrá a účinná vec. Len sa ju treba naučiť používať… Potenie je prirodzené a preto nečakajte efekt bez sprievodných javov. Zo začiatku štípe, to áno, ale moje telo si na to zviklo po niekolých týždňoch. Hlavne to zo začiatku nepreháňajte!! Klude začnite tak, že si rozotriete len jeden pás v prvý deň. Deň si potom dajte pokoj, na tretí deň už zvýšte dávku, štvrtý deň nechajte pokožku oddychovať a v piaty deň už rozotrite dostatočné množstvo tohto roztoru. V šiesty a siedmy deň nechajte pokožku odpočívať a potom každý druhý deň natierajte driclor vo väčšom množstve po podpazuší. Po mesiaci natierajte už len 2x týždenne, po roku stačí raz za týždeň(v zime aj 1x no pred letom to znova zvýšte na 3x za týždeň). Pri tomto postupe by ste nemali mať popáleniny/vyschnutú pokožku.. Ja sa už môžem v driclore aj kúpať 😀 Proste pokožka si zvikla,, ALE NIE HNEĎ! Pri holení neodporúčam používať driclor. Pre 100% istotu sa na začiatku holte len holiacim strojčekom na vlasy, nie žiletkou! Pre ľudí s extrémne citlivou pokožkou: Nájdite si iný prípravok, na internete je ich dosť s menším alebo rovnakým účinkom. Musíte pochopiť že driclor(ako aj iné prípravky) nie su proste pre každého 😉 Ak vás ráno po opláchnutí podpazušia(sprcha) veľmi páli pokožka, vyskúšajte si namočiť uterák s čím najstudenejšou vodou a priložte si ho na 3minúty pod pozuchu. Opakujte 3 až 4x aby ste mali ten vlhký uterák pod pazuchou aspoň 10 minút. + a – nebudem písať nakoľko som sa k tomuto prípravku zmienil už dávnejšie na tejto diskusii. DOSTUPNOSŤ: Dávnejšie bol problém zakúpiť tento prípravok v lekárni. V tomto roku som už nenašiel lekáreň ktorá by mi ho aspoň nevedela objednať. No však v 50% lekárniach ho majú vždy k dispozícii.

Ověřený zákazník

Nikdy bych nevěřil, že něco takového existuje. Celých pět let sem si nemohl dovolit nosit barevná trička a košile, aniž bych si vzal černý svetr, který když sem propotil spolu s košilí, tak to aspoň nebylo vidět. Když sem měl na sobě oblek, stačily dvě hodiny (klidného sezení v kanceláři!) a spolu s košilí byl v podpaží totálně propocen i oblek. V zimě – v létě, bylo to fuk. Kdo nezná, neuvěří, jak strašné to je, když každých pět minut kontrolujete oblečení, zda už je „to“ vidět nebo ne a popř. co s tím vymyslet. Nivea, Vichy, Old spice…? Ano, fungovaly, ale pouze jako deodorant, rozhodně ne jako antiperspirant a nějakých 48h? Hahaha… Byl jsem tak zoufalý, že sem měl nutkání koupit za 8 000,- ten elektrický přístroj. Poté sem někde na netu uviděl recenzi na Driclor. Váhal sem, zda investovat, zda mu dát vůbec šanci, ale rozhodně se vyplatilo. Po prvním dnu extrémní zlepšení – po druhém po celém dnu v obleku nikde ani kapka. Nevěřím tomu do teď. Pocit, že si konečně můžete vybírat barvu i velikost hadrů, které Vám padnou, a ne o číslo větší, aby se riziko alespoň snížilo, je prostě boží. Nyní si užívám každý den, kdy jen trochu mohu ukázat, že se nepotím 😀 Je to sice dražší, než deodorant, ale v součtu, kolik člověk ušetří za deo (tenhle malý Driclor vydrží (minimálně!) tři měsíce), je to ten nejlacinější a jediný fungující antiperspirant. Výrobcům tleskám, zachránili mně od spousty dalších trapasů a společenských faux – pas. Už si umím užívat i společenské události a z toho mám největší radost.

Ověřený zákazník

Byla to krize. Tady nešlo jen o propocené trika – nosila jsem jen tílka a to bílá nebo černá, tady šlo i o propocené mikiny a svetry. Takovejch trapasů…To nebyly koláče co by šly zamaskovat nezvedáním rukou, to byly kruhy který by viděl i slepej. Kolikrát jsem cítila, jak mi ty kapky potu tečou po těle a to nemuselo být vedro, klidně i v zimě. Prostě pořád. Vyzkoušela jsem všecko možný. Všechny ty zázračný přípravky, NIC. Potila jsem se vesele dál. O dricloru jsem si myslela, že to bude to samý, tak jsem dlouho otálela s koupí. Nevím proč jsem jednou zahla do lékárny, že to zkusím. A ONO TO FUNGUJE. Používám tak tři týdny, nevím přesně, a funguje od prvního použití. Jen fakt bacha na to holení. Večer jsem se namazala a ráno já blbá oholila NA SUCHO, no myslela jsem, že to večer nepřežiju. Strašně pálilo, nemohla jsem spát. Takže od té doby holím hezky opatrně, ale všecko je ok. Hlavně si nedávat velkou vrstvu, posledně jsem si to podpaží projela driclorem fakt důkladně a celou noc mě honily skoro perverzní představy, jak si to podpaží ráno vydrbu kartáčem 😀 Strašně to svědilo. ¨Takže mazat hezky s citem a uvidíte, zabírá. Jen se modlim, aby kouzlo nepominulo časem..

Ověřený zákazník

Hodnotím hned po prvním použití, možná se má zkušenost změní, ale já jsem opravdu nadšený. Nadměrnější pocení u mě začalo snad někdy na střední. Vyzkoušel jsem desítky antiperspirantů z drogerie a každý z nich fungoval jen krátce a jen občas. Přišlo mi, že tělo si na ně zvyklo a potom nefungovaly vůbec. Hodně mě pocení trápilo, protože když jsem se dostal do nějaké nové, nebo stresové situace, pocení bylo opravdu znatelné a já se bál i zvednout ruce, pořád jsem kontroloval, jestli propocená košile, nebo tričko nejde moc vidět. Kdo tohle poznal, určitě ví, jak je to ve společnosti svazující. Vybíral jsem si barevně věci, na kterých by případné propocení nebylo tolik vidět. A tak mi hodně z mého šatníku jen leželo ve skříni. Musím říct, že Driclor mě osvobodil od starosti. Použil jsem ho včera večer poprvé, na nepodrážděné, suché místo. Bál jsem se zarudnutí, nebo štípání, svědění a bolesti, ale nic. Občas to trochu zaštípalo, ale vůbec to nebylo nepříjemné, nebo nějak bolestivé. I po ranním umytí je podpaží suché a zdá se naprosto v pořádku. Vím, že bych měl hodnotit Driclor až po delším použitím, ale já jsem natolik šťastný, že jsem to udělal už teď. Konečně nemusím mít strach si vzít upnutější košili libovolné barvy, upnutější tričko, nemusím se bát o pocení ve společnosti. Kdo má problém s nadměrným pocením a používá Driclor, určitě se mu ulevilo tak jako mě. Jsem moc rád, že jsem se po letech rozhodl tento produkt vyzkoušet, protože jsem byl už zoufalý. Už jsem alergický na reklamy na antiperspiranty o tolika a tolika hodinové ochraně proti pocení, protože pokaždé mě právě tyto zklamaly a zradily, když jsem to potřeboval. Snad ani nejde říct, jak moc jsem spokojený, že jsem svůj problém dokázal vyřešit. Je to fantastické. Doporučuji všem, kteří pocením trpí a koho pocení připravuje o sebevědomí a radost ze života.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Driclor solution roll-on 20 ml?

Kupte, pokud…

Trpíte nadměrným pocením

Driclor je vysoce účinný antiperspirant, který výrazně snižuje produkci potu již po týdnu používání, což může být obrovskou úlevou pro ty, kteří se nadměrně potí.

Chcete dlouhotrvající účinek

Nemusíte ho používat každý den, což je velká výhoda. Postupně můžete zvyšovat intervaly mezi aplikacemi, což z něj činí velmi efektivní řešení pro dlouhodobou kontrolu pocení.

Hledáte antiperspirant bez parfemace

Driclor je bez parfemace a nezanechává bílé stopy na oblečení, což je ideální pro ty, kteří preferují neparfémované produkty nebo mají citlivou pokožku.

Nekupujte, pokud…

Máte citlivou pokožku

Používání Dricloru může způsobit podráždění, svědění a pálení, zejména na začátku používání. Pokud máte velmi citlivou pokožku, může být lepší zvolit méně agresivní produkt.

Jste těhotná nebo kojící

Driclor není doporučen pro těhotné a kojící ženy, což je důležité vzít v úvahu, pokud spadáte do této kategorie.

Upřednostňujete přírodní produkty

Driclor obsahuje 20 % hexahydrátu chloridu hlinitého, což nemusí vyhovovat těm, kteří preferují přírodní složení bez chemických látek.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jak správně aplikovat Driclor, aby nedošlo k podráždění pokožky?
Před aplikací se ujistěte, že je pokožka dokonale suchá. Nanášejte Driclor alespoň hodinu po koupeli nebo sprchování. Začněte s menším množstvím a postupně zvyšujte dávku, aby si pokožka zvykla. Pokud se objeví podráždění, snižte frekvenci aplikace.
Mohu používat Driclor i na jiné části těla než podpaží?
Ano, Driclor můžete použít i na ruce a nohy. Je multifunkční a účinný na různých částech těla, které trpí nadměrným pocením.
Co dělat, když mě po aplikaci Dricloru začne pokožka svědit nebo pálit?
Pokud vás pokožka svědí nebo pálí, zkuste snížit množství přípravku nebo frekvenci aplikace. Můžete také použít chladný vlhký ručník, který přiložíte na postiženou oblast na několik minut.
Je Driclor vhodný pro těhotné a kojící ženy?
Ne, Driclor se nedoporučuje používat během těhotenství a kojení. Pokud jste těhotná nebo kojíte, raději se poraďte se svým lékařem o vhodné alternativě.
Jak dlouho vydrží jedno balení Dricloru?
Jedno balení Dricloru vydrží opravdu dlouho. Díky tomu, že ho nemusíte používat každý den, můžete jedno balení používat několik měsíců. V průměru vydrží minimálně tři měsíce.
Mohu Driclor používat ihned po holení?
Nedoporučuje se používat Driclor ihned po holení. Pokožka je po holení citlivější a aplikace Dricloru by mohla způsobit podráždění. Počkejte alespoň 24 hodin po holení, než přípravek použijete.
Co dělat, když Driclor nefunguje podle očekávání?
Pokud Driclor nefunguje podle vašich očekávání, zkuste upravit frekvenci aplikace nebo množství přípravku. Pokud ani to nepomůže, může být vhodné konzultovat problém s dermatologem, který vám doporučí další možnosti.

Parametry

Název produktu: Driclor solution roll-on 20 ml
Typ produktu: Deodoranty a antiperspiranty
Značka: Driclor
Určení: unisex
Typ: roll-ony
Objem: 20 ml
Druh: antiperspiranty
Krystal: ne
Dlouhotrvající: ano
Přírodní: ne
Bez hliníku: ne
Hmotnost: 58 g
Bez parfemace: ano
Bio: ne

Fotogalerie

Hodnocení: Driclor solution roll-on 20 ml

Driclor solution roll-on 20 ml

Analýza Driclor solution roll-on 20 ml

Driclor solution roll-on 20 ml

Pohled na Driclor solution roll-on 20 ml

Driclor solution roll-on 20 ml

Deodoranty a antiperspiranty: Jak vybírat a na co si dát pozor

Možnosti na trhu

Nabídka deodorantů a antiperspirantů je pestrá. Můžete volit mezi spreji, roll-ony, tuhými tyčinkami nebo krémy. Každý typ má své specifické vlastnosti, které byste si měli uvědomit před nákupem.

Spreje

Spreje jsou rychle a snadno aplikovatelné. Umožňují lepší pokrytí větší plochy, ale spotřeba bývá vyšší. Pokud vás trápí citlivá pokožka, dejte pozor na obsah alkoholu, který může být dráždivý.

Roll-ony

Roll-ony aplikují produkt přímo na pokožku, což zajišťuje cílené a efektivní použití. Obsahují často více hydratačních složek než spreje, a proto jsou vhodné pro citlivou pokožku.

Tuhé tyčinky

Tuhé tyčinky poskytují precizní aplikaci a jsou často méně dráždivé. Jsou ideální pro citlivou pokožku, ale nežádoucí pro ty, kteří potřebují silnější ochranu před pocením.

Jak vybírat

Při výběru deodorantu nebo antiperspirantu si stanovte vaše prioritní kritéria. Zaměřte se na složení, dobu účinku a typ aplikace.

Složení

Největší pozornost věnujte složení. Pokud máte citlivou pokožku, vyhýbejte se produktům s obsahem alkoholu nebo parabenů. Naopak vyhledávejte produkty s přírodními složkami jako je aloe vera nebo kokosový olej. Antiperspiranty obsahují hliníkové soli, které blokují potní žlázy. Ty mohou být dráždivé, proto je lepší je zkoušet s opatrností.

Doba účinku

Doba účinku se také různí. Některé produkty slibují ochranu až 48 hodin, ale reálná doba účinku může být kratší. Mějte na paměti, že delší účinek často znamená silnější složení, což může způsobit podráždění.

Na co si dát pozor

Mimo složení a typu aplikace je dobré sledovat i další faktory. Pozor na bílé a žluté skvrny na oblečení. Některé produkty, obzvlášť ty s vysokým obsahem hliníkových solí, mohou zanechávat nevzhledné stopy.

Testování

První použití nového produktu proveďte vždy na malé ploše pokožky, abyste předešli případným alergickým reakcím. Zvlášť pro lidi s citlivou pokožkou nebo alergiemi je tento krok nevyhnutelný.

Ochrana na celý den

Přehnané pocení může být problémem nejen v horkých dnech. Pokud se i přesto při používání deodorantu nebo antiperspirantu stále výrazně potíte, konzultujte problém s dermatologem, který vám může doporučit vhodnější řešení.

Doufám, že vám tyto tipy a rady při výběru deodorantů a antiperspirantů pomohou a usnadní vám rozhodování. Výběr správného produktu může být klíčem ke dni bez nepříjemných pachů a s pocitem svěžesti.