Přeskočit na obsah
Úvod » Nábytek » Matrace » Recenze Ecomatrace DAKOTA PLUS – pohodlný spánek a podpora těla

Recenze Ecomatrace DAKOTA PLUS – pohodlný spánek a podpora těla

Celkové hodnocení

Pohodlný a podporující v kategorii Matrace

Matrace DAKOTA PLUS je vysoce ceněna za podporu těla a pohodlný spánek, a při vynikajícím poměru cena/výkon může být řešením vašich bolestí zad. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9,7/10
  Komfort
 • 9,5/10
  Podpora těla
 • 9,3/10
  Vůně
 • 9,2/10
  Prodyšnost
 • 9,4/10
  Materiál potahu
 • 10/10
  Praní potahu

Klady

 • Různé zóny tvrdosti
 • Perfektní přispůsobení tělu
 • Vylepšení bolesti zad
 • Potah s vůní aloe vera
 • Vynikající prodyšnost potahu

Zápory

 • Nejasnost ohledně výběru tvrdosti

Moje zkušenost

“Po téměř měsíci používání mohu konstatovat, že matrace DAKOTA 20 vyšel nad očekávání. Přináší pohodlný spánek, podporuje mé tělo, a to vše za rozumnou cenu. Můj záda již nebolí a jsem plný nové energie. Nicméně, absence volby tvrdosti může někoho zklamat. Ale za mě, je to jeden z nejlepších nákupů, které jsem v poslední době udělal. Zdá se být dobře provedená a má vynikající poměr cena/výkon.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

S pocitem jistého očekávání

Objednal jsem model matrace DAKOTA 20. Jádro této matrace tvoří taštičkové pružiny, které jsou umístěny v samostatných textilních kapsách a pracují nezávisle na svých sousedních pružinách. Čtení o tom, jak matrace má devět zón různé tvrdosti, které perfektně přilnou k tělu, mě naplnilo očekáváním něčeho zcela mimořádného.

Rozdíl jako nebe a dudy

Byl tu kus matrace z doby našich prababiček a augmentované verze z LIDLu – obě potlučené a v podstatě nevyhovující. Ale po první noci na nové matraci bylo jasné, že jde o jiný level. Ne měkká, ale taky ne nepříjemně tvrdá – vlastně jen tak akorát. Lehnete si na bok – a dokáže se na vás perfektně přizpůsobit. Kombinace tvrdosti 3 i 4 v jedné matraci je báječná. Přestalo mě bolet záda, a cítím se zase jako člověk.

V noci jako v bavlnce

A když se zeptáte, jaký byl zážitek se spaním na tejto matraci? Opravdu skvělý. V prvních pár minutách se mi zdála trochu tvrdá, ale pak jsem se do ní jako zabořil. Potah má vůni Aloe Vera, což přidává k celkové relaxaci.

Jediné, co se mi nepodařilo nalézt, byla možnost výběru tvrdosti, jak někteří tvrdili. Nevadí, i tak je to balzám pro mé tělo.

Cukr dolů

Matrace je navíc opatřena potahem, ve kterém je 36% bavlny a 64% polyesteru. Pokud jste jako já a snadno se zapotíte, bude vás těšit, že potah je vynikající prodyšný. A dokonce jej lze prát na 40 stupňů.

Není to jen místo ke spaní, ale součást našeho zdraví, kde trávíme třetinu života.

Kde Ecomatrace DAKOTA PLUS koupit?

top-matrace.cz top-matrace.cz

239 recenzí

Do obchodu

3869 Kč

vase-matrace.cz vase-matrace.cz

315 recenzí

Do obchodu

4109 Kč

eco-matrace.cz eco-matrace.cz

2377 recenzí

Do obchodu

4309 Kč

Zkušenosti dalších zákazníků

The mattress is hard, thick, perfect for me. And the smell of Aloe Vera? Heavenly. I hope it lasts. Thank you.

Ověřený zákazník

Kvalitní matrace za slušnou cenu. Předtím jsem měl matraci z lídlu, takže pro mě to je obrovský rozdíl 🙂 Bohužel nevím na jakou matraci píšu hodnocení. Prodali mě a fakturovali: Comfort Matrace WELLTEN PLUS a hodnocení mě přišlo na tuhle. Ale vzledem k tomu že na ní je potah aloevera tak to bude asi tahle, protože u welltenu nebyl. Ovšem na heurece píšou jen tvrdost 3, ale jinde zas 3-4 a pak si vyber….

Ověřený zákazník

Spokojenost, splnila mé očekávání.

Ověřený zákazník

Ještě je brzy na závěry, ale už po prvním spaní je veliká spokojenost. Matrace splnila přesně to co jsme od ní očekávali. Myslím, že kvalita předčí cenu. Děkujeme.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Ecomatrace DAKOTA PLUS?

Kupte, pokud…

Chcete kvalitní matraci za rozumnou cenu

Uživatelé si tuto matraci pochvalovali především za výborný poměr ceny a kvality, který předčil jejich očekávání.

Hledáte matraci, která se přizpůsobí vašemu tělu

Díky devíti zónám různé tvrdosti se tato matrace dokáže ideálně přizpůsobit vašemu tělu a poskytnout mu potřebnou oporu.

Nevadí vám matrace s vysokou tvrdostí

Pokud patříte k lidem, kteří dávají přednost tvrdším matracím, tato matrace je pro vás ideální volbou. Uživatelé si ji pochvalovali právě za její tvrdost.

Nekupujte, pokud…

Hledáte matraci s možností výběru tvrdosti

Přestože tato matrace nabízí ideální kombinaci tvrdostí 3 a 4, nemá možnost výběru tvrdosti.

Nepotřebujete matraci pro osoby do 150 kg

Tento model matrace je doporučen pro osoby do 150 kg. Pokud jste lehké postavy, matrace by pro vás mohla být příliš tvrdá.

Nechcete matraci s potahem, který je třeba prát

Potahmatrace je sice snímatelný a lze jej prát na 40 stupňů, ale některým uživatelům by to mohlo připadat jako další zátěž.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jaký je základ matrace DAKOTA 20?
Základem matrace jsou taštičkové pružiny, které jsou uloženy v samostatných kapsách z netkané textilie.
Jaká je tvrdost této matrace?
Matrace má různé zóny tvrdosti, jejichž kombinace poskytuje ideální oporu různým částem těla.
Jakou má matrace potah?
Potah matrace je vyroben z 36% bavlny a 64% polyesteru. Je prodyšný a lze jej prát na 40 stupňů.
Jak se matrace přizpůsobuje tělu?
Díky různým zónám tvrdosti se matrace dokonale přizpůsobuje tělu a poskytuje optimální oporu.
Jaké je doporučení pro praní potahu matrace?
Potah matrace je doporučeno prát na 40 stupňů.

Parametry

Název produktu: Ecomatrace DAKOTA PLUS
Typ produktu: Matrace
Výrobce: Ecomatrace
Typ matrace: taštičkové
Tvrdost matrace: tuhost 3 středně tvrdá
Počet zón: 7
Nosnost matrace: 130 kg
Zdravotní matrace: ano

Fotogalerie

Hodnocení Ecomatrace DAKOTA PLUS

Ecomatrace DAKOTA PLUS

Hodnocení Ecomatrace DAKOTA PLUS

Ecomatrace DAKOTA PLUS

Výběr matrace pro zdravý a klidný spánek

V dnešní době je na trhu dostupné opravdu velké množství matrací. Na první pohled se může zdát, že vybrat tu správnou je hračka, ale je to tak trochu oříšek. Dnes se s vámi podělíme o několik tipů a rad, které vám výběr usnadní.

Možnosti matrací

Základními typy matrací jsou pružinové, pěnové a latexové matrace. Pružinové matrace jsou tradiční volbou s dlouhou životností, pěnové matrace nabízí dobrou ortopedickou podporu a latexové matrace vynikají přizpůsobivostí tvaru těla.

Jak vybírat matraci

Výběr matrace by měl být založen především na vašich individuálních potřebách a preferencích. Přemýšlejte o tom, jaké je vaše oblíbené poloha při spánku, jestli máte nějaké zdravotní potíže, nebo jaká je vaše tělesná konstituce.

A nezapomeňte, doba, kterou matraci vyzkoušíte v obchodě, je mnohonásobně krátká oproti času, který na ní budete tatské trávit. Tak si jí v klidu vyzkoušejte.

Výhody a nevýhody různých typů matrací

Pružinové matrace jsou tradiční volbou s dobrou ventilační schopností, ale mohou být nepohodlné pro lidi s citlivým tělem. Pěnové matrace jsou na druhou stranu tiché, májí dobrou podporu pro vaše tělo, ale mohou být horší v odvětrání. Latexové matrace jsou velmi pohodlné a přizpůsobivé, ale jejich vyšší cena může být pro některé odraditelná.

Na co si dát pozor

Nezapomeňte zkontrolovat, zda je matrace dostatečně pevná a zda ji lze očistit. Některé modely nabízí odnímatelný potah, který lze prát v pračce, což je velký plus. Důležitý je také rozměr matrace, který by měl odpovídat rozměru vašeho lůžka.

Problémy při výběru matrace

Při výběru matrace jsou nejčastější problémy spojeny s nedostatkem informací o produktech a nesprávným odhadem, co si tělo opravdu žádá. Často se také stává, že lidé šetří na kvalitě matrace, což může vést k zdravotním problémům v budoucnosti.

Rozhodující faktory při výběru

Při výběru matrace by měli být rozhodující tyto faktory: komfort, opora pro tělo, materiál, velikost, vlastnosti proti alergiím a samozřejmě také cena. Ale nezapomínejte, že nízká cena může znamenat nižší kvalitu, takže se vyplatí investovat do kvalitní matrace, která vám bude sloužit léta.

Nejprodávanější z kategorie matrace