Přeskočit na obsah
Úvod » Gaming » Hry na PS4 » Recenze Farming Simulator 22 (Premium Edition) – hloubka a rozmanitost obsahu

Recenze Farming Simulator 22 (Premium Edition) – hloubka a rozmanitost obsahu

Celkové hodnocení

100 %

Výjimečné farmaření v kategorii Hry na PS4

Farming Simulator 22 Premium Edition přináší realistickou grafiku, inovativní herní mechaniky a bohatý obsah, které nadchnou zkušené hráče i nováčky. Naše recenze vás provede touto farmářskou simulací... Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9,5/10
  Herní Mechaniky
 • 9,0/10
  Grafika
 • 9,2/10
  Zvuk
 • 9,3/10
  Hratelnost
 • 8,8/10
  Multiplayer

Klady

 • Nabitý obsah a nové herní mechaniky
 • Sezónní cykly pro realistické plánování
 • Krásně zpracované prostředí Zielonka
 • Velký výběr strojů od renomovaných značek
 • Realistická grafika a zvuková stránka
 • Intuitivní a plynulá hratelnost
 • Zábavný multiplayer s přáteli

Zápory

 • Menší grafické chyby a pomalé načítání textur
 • Občasné problémy s připojením a lagy v multiplayeru

Moje zkušenost

“Farming Simulator 22 Premium Edition mě příjemně překvapil svou hloubkou a rozmanitostí obsahu. Nové herní mechaniky, realistická grafika a zvuková stránka mě vtáhly do světa virtuálního farmaření. Ačkoli jsem narazil na menší grafické chyby a problémy s multiplayerem, celkový zážitek byl velmi pozitivní. Hru bych doporučil všem, kteří hledají komplexní a zábavný farmářský simulátor.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Herní Mechaniky a Obsah

Farming Simulator 22 Premium Edition je opravdu nabitý obsahem. Hned na začátku mě nadchly nové herní mechaniky, jako jsou sezónní cykly. Plánování dopředu a přizpůsobení se měnícím se povětrnostním podmínkám přidává hře na realističnosti a strategii. Pěstování nových plodin, jako jsou hrozny a olivy, je zajímavé, ale vyžaduje pečlivou práci a specializované stroje.

Premium Edition obsahuje i několik balíčků, které hru obohacují o nové stroje a vybavení. Osobně jsem si oblíbil Kubota Pack, který přidává skvělé traktory a nástroje. Nové prostředí Zielonka ve střední Evropě je krásně zpracované a ideální pro pěstování zeleniny. Mrkev, pastinák a červená řepa jsou skvělým doplňkem k celkovým 20 plodinám, které jsou ve hře k dispozici.

Grafika a Zvuk

Grafické zpracování hry je na velmi vysoké úrovni. Detaily strojů a prostředí jsou úžasné. Vše je realistické a dobře propracované. Zvuková stránka hry je také velmi dobrá. Hluk strojů, zvuky přírody a celková atmosféra jsou velmi autentické. Hra mě vtáhla do svého světa a cítil jsem se jako opravdový farmář.

Na druhou stranu, občas jsem narazil na menší grafické chyby. Některé textury se načítaly pomaleji, což trošku kazilo celkový dojem. Není to nic zásadního, ale při delším hraní to může být trochu otravné.

Hratelnost a Multiplayer

Hratelnost je velmi plynulá a intuitivní. Ovládání strojů je realistické a přitom snadno pochopitelné. Nové výrobní řetězce jsou skvělým doplňkem a umožňují vybudovat skutečné zemědělské impérium. Hra nabízí obrovský výběr strojů od renomovaných značek jako Volvo, John Deere, Komatsu a další. Každý stroj má své specifické vlastnosti a využití, což přidává na hloubce hry.

Multiplayer je zábavný a přináší další rozměr do hry. Hrát s přáteli je skvělý způsob, jak si užít farmářské dobrodružství. Nicméně, občas jsem narazil na problémy s připojením a lagy, což může být frustrující. Doufám, že tyto problémy budou v budoucnu vyřešeny.

Celkově je Farming Simulator 22 Premium Edition skvělou volbou pro všechny milovníky farmářských simulátorů. Hra nabízí obrovské množství obsahu, realistickou grafiku a zvuk, a zábavnou hratelnost. I přes několik drobných nedostatků je to hra, kterou bych rozhodně doporučil.

Zkušenosti dalších zákazníků

Krásná hra

Ověřený zákazník

Super

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Farming Simulator 22 (Premium Edition)?

Kupte, pokud…

Hledáte realistický farmářský zážitek

Farming Simulator 22 Premium Edition nabízí realistické herní mechaniky, sezónní cykly a autentické stroje od renomovaných značek.

Chcete rozmanitý obsah a nové prostředí

Premium Edition zahrnuje nové plodiny, prostředí Zielonka a několik balíčků s novými stroji a vybavením, což přináší rozmanitost a nové výzvy.

Hrajete rádi s přáteli

Multiplayer mód přináší další rozměr do hry, umožňuje spolupráci a zábavu s přáteli při budování farmářského impéria.

Nekupujte, pokud…

Vadí vám menší grafické chyby

Občasné problémy s načítáním textur a drobné grafické chyby mohou narušit celkový dojem ze hry.

Máte problémy s připojením k internetu

Multiplayer mód může být někdy frustrující kvůli problémům s připojením a lagy, což může ovlivnit váš herní zážitek.

Nezajímá vás farmaření

Pokud nejste fanouškem farmářských simulátorů, hra vám pravděpodobně nepřinese tolik zábavy a uspokojení.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jaké nové plodiny mohu pěstovat v prostředí Zielonka?
V prostředí Zielonka můžete pěstovat mrkev, pastinák a červenou řepu. Tyto plodiny jsou ideální pro toto nové prostředí ve střední Evropě.
Jaké výhody přináší sezónní cykly ve hře?
Sezónní cykly přidávají hře na realističnosti a strategii. Musíte plánovat dopředu a přizpůsobit se měnícím se povětrnostním podmínkám, což činí hru náročnější a zajímavější.
Jaké nové stroje a vybavení obsahuje Kubota Pack?
Kubota Pack přidává do hry skvělé traktory a nástroje od renomované značky Kubota. Tyto stroje jsou velmi užitečné pro různé zemědělské úkoly a zvyšují efektivitu vaší farmy.
Jaké problémy mohou nastat při hraní multiplayeru?
Při hraní multiplayeru můžete narazit na problémy s připojením a lagy. Tyto problémy mohou být frustrující, ale doufáme, že budou v budoucnu vyřešeny.
Jaké nové herní mechaniky přináší Farming Simulator 22 Premium Edition?
Farming Simulator 22 Premium Edition přináší nové herní mechaniky, jako jsou sezónní cykly, nové plodiny jako hrozny a olivy, a různé výrobní řetězce. Tyto mechaniky přidávají hře na hloubce a realističnosti.
Jaké značky strojů jsou nově dostupné v této edici?
Nově dostupné značky strojů v této edici zahrnují Volvo, John Deere, Komatsu, Pfanzelt, Koller, Schwarzmüller, IMPEX a další. Každá značka přináší své specifické stroje a vybavení.

Parametry

Název produktu: Farming Simulator 22 (Premium Edition)
Typ produktu: Hry na PS4
Žánr: simulátory
Doporučený věk: od 3 let
Hra s podporou MOVE: ne
Rok vydání: 2023

Fotogalerie

Komentáře k Farming Simulator 22 (Premium Edition)

Farming Simulator 22 (Premium Edition)

Ostestováno: Farming Simulator 22 (Premium Edition)

Farming Simulator 22 (Premium Edition)

Podívejte se na Farming Simulator 22 (Premium Edition)

Farming Simulator 22 (Premium Edition)

Posouzení: Farming Simulator 22 (Premium Edition)

Farming Simulator 22 (Premium Edition)

Analýza Farming Simulator 22 (Premium Edition)

Farming Simulator 22 (Premium Edition)

Zkoumání Farming Simulator 22 (Premium Edition)

Farming Simulator 22 (Premium Edition)

Testování Farming Simulator 22 (Premium Edition)

Farming Simulator 22 (Premium Edition)

Pozorování Farming Simulator 22 (Premium Edition)

Farming Simulator 22 (Premium Edition)

Poznámky k Farming Simulator 22 (Premium Edition)

Farming Simulator 22 (Premium Edition)

Zkušenost s Farming Simulator 22 (Premium Edition)

Farming Simulator 22 (Premium Edition)

Užitečné rady pro výběr her na PS4

Jak vybírat hry na PS4

Výběr her na PS4 není jen o tom, co je právě populární. Je potřeba brát v úvahu různé aspekty, které mohou výrazně ovlivnit zážitek z hraní.

Žánrové preference

Nejprve je třeba vědět, jaké hry vás baví. RPG, akční, sportovní, závodní? Každý žánr nabízí odlišné herní mechanismy a styl hraní. Pokud milujete hluboké příběhy a otevřený svět, zkuste hry jako The Witcher 3. Naopak, pokud hledáte rychlou akci, sáhněte po hrách jako Call of Duty.

Herní komunita

Herní komunita může výrazně ovlivnit váš zážitek. Některé hry mají živou online komunitu, která vám nabídne spoustu hodin zábavy i poté, co dokončíte hlavní příběh. Například Destiny 2 nabízí neustálé aktualizace a komunitní výzvy.

Recenze a hodnocení

Recenze her jsou skvělým ukazatelem kvality. Zkuste se zaměřit na recenze od hráčů s podobnými zájmy jako vy. Čísla hodnocení nejsou vše, důležité jsou i konkrétní poznatky. Například hráči chválí God of War za úžasný příběh a grafiku, ale někomu může vadit lineárnost některých částí.

Výhody a nevýhody různých her

Exkluzivity

PS4 má spoustu her exkluzivních jen pro tuto platformu. Horizon Zero Dawn je skvělým příkladem hry, kterou jinde nenajdete. Výhodou exkluzivit je často vyšší kvalita a optimalizace pro konkrétní konzoli. Nevýhodou může být omezený přístup, pokud si pořídíte jinou platformu.

Multiplatformní hry

Hry dostupné na více platformách, jako je GTA V, nabízí širší komunitu a často lepší multiplayer zážitek. Výhodou je také možnost hrát s přáteli, kteří mají jiné konzole. Nevýhodou může být horší optimalizace a menší péče o detaily specifické pro PS4.

Při výběru také zvažte podporu DLC a rozšíření. Některé hry, jako The Elder Scrolls Online, se neustále rozšiřují. Dostupnost DLC může prodloužit životnost hry a nabídnout nové zážitky i roky po vydání základní hry.

Rozhodující faktory při výběru

Cenová politika

Hry na PS4 se pohybují v širokém cenovém rozpětí. Novinky bývají dražší, ale starší tituly lze často získat za výrazně nižší cenu, obzvlášť během výprodejů. Rozhodující faktor je, kolik jste ochotni investovat za jednotlivé herní zážitky.

Multiplayer vs. singleplayer

Jste spíše samotář nebo hledáte multiplayerové hry na společné zážitky s přáteli? Podle toho vybírejte. Například Rocket League je fantastická pro multiplayerová klání, zatímco samostatné tituly jako Last of Us poskytují hluboký příběhový zážitek.

Podpora a aktualizace

Důležitá je také podpora od vývojářů. Hry, které dostávají pravidelné aktualizace, jako Fortnite, jsou neustále vylepšovány a přizpůsobovány hráčské komunitě. Naopak hry, které nejsou dlouhodobě podporovány, mohou rychle ztratit na hodnotě.

Při výběru her na PS4 je klíčové být informovaný a znát své preference. Nenechte se zlákat jen reklamou, ale dejte na recenze a konkrétní zkušenosti ostatních hráčů. Tak dosáhnete toho nejlepšího herního zážitku.