Přeskočit na obsah
Úvod » Bílé zboží » Masážní přístroje » Recenze GymBeam VI Black – kvalitní masážní pistole s dobrou ergonomií

Recenze GymBeam VI Black – kvalitní masážní pistole s dobrou ergonomií

Celkové hodnocení

Kvalitní a praktická v kategorii Masážní přístroje

GymBeam VI Black, masážní pistole pro sportovní regeneraci, nabízí výbornou kvalitu a výdrž za rozumnou cenu. Přečtěte si naši recenzi o jejích schopnostech a nedostatcích zjištěných při testování. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9,7/10
  Výkon
 • 9,5/10
  Použitelnost
 • 9,4/10
  Baterie
 • 9/10
  Design
 • 7/10
  Návod
 • 9/10
  Konstrukce

Klady

 • Výborný výkon a jemná intenzita
 • Výdrž baterie
 • Pohodlné držení i při dlouhodobém použití
 • Účinné odstranění napětí ve svalech
 • Podpora regenerace těla
 • Elegantní design a příjemný materiál
 • Praktické balení v kufříku

Zápory

 • Nedostatečný návod k použití
 • Hlučnější při delším použití

Moje zkušenost

“Na základě mého testování produktu GymBeam VI Black mohu říci, že se jedná o kvalitní masážní pistoli, která splňuje všechny základní požadavky na intenzitu a výdrž. Její praktičnost a ergonomie ji činí vhodným nástrojem pro sportovce i pro ty, kteří touží po uvolnění napjatých svalů. Tato masážní pistole není dokonalá, obsahuje pár nedostatků, ale při své ceně nabízí dobrou hodnotu za peníze. Jsem si jistý, že při řádném použití může přinést významné úlevy od bolesti a podpořit regeneraci těla.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Zkušenosti s používáním

Už při prvním vyzkoušení produktu mě zaujme jeho výkon a jemně stupňovaná intenzita. Díky tomu je GymBeam VI Black vhodný jak pro sportovce s nároky na intenzivní masáž, tak pro občasné uživatele hledající relaxaci a uvolnění svalů po náročném dni.

Je jasné, že produkt je navržen s ohledem na praktičnost a pohodlí uživatele. To potvrzuje mimo jiné jeho výdrž baterie, která je skvělá. Bez potřeby častého dobíjení vydrží hodiny na jediné nabití, což je velmi pohodlné.

Pohodlí a efektivita použití

Masážní pistole se pohodlně drží, a to i při jejím dlouhodobém používání. Odzkoušel jsem ji i na ošetřování druhých osob a musím uznat, že konstrukce je opravdu promyšlená.

GymBeam VI Black dosahuje vysoké frekvence a má silný výkon, díky čemuž efektivně odstraňuje napětí ve svalech a zlepšuje průtok krve. Tato masážní pistole tak přináší úlevu od bolesti svalů a podporuje regeneraci těla.

Design a zpracování

Jedním z aspektů, který také stojí za zmínku, je kvalitní zpracování a design. Produkt působí elegantně a je příjemný na dotek. Jeho balení je praktické a zároveň dobře vypadá – pevný kufřík se šesti výměnnými nástavci a nabíječkou.

Přesto je však zde i místo pro zlepšení. Masážní pistole sice má návod, ale ten je velmi stručný a málo informativní. Chtělo by to podrobnější popis a ideálně i nějaký návod vhodných „tahů“ po svalech – směr, pořadí, optimální dobu použití atd. Je samo sebou, že to má na organismus určitý vliv a je třeba se k použití produktu postavit zodpovědně a srozumitelně.

Nesporné výhody:

 • dobrá ergonomie
 • dlouhá výdrž baterie
 • dobré poměr výkonu a hmotnosti
 • kvalitní materiál
 • atraktivní a praktické balení v kufříku

Zlepšitelné aspekty:

 • nejjasný návod k použití
 • některé vnitřní části mohou být hlučnější při delším použití (hrčení)

Kde GymBeam VI Black koupit?

yourgames.cz yourgames.cz

4241 recenzí

Do obchodu

1771 Kč

explomaxshop.cz explomaxshop.cz

888 recenzí

Do obchodu

1819 Kč

drmax.cz drmax.cz

107454 recenzí

Do obchodu

1950 Kč

allegro.cz allegro.cz

24334 recenzí

Do obchodu

1950 Kč

electroworld.cz electroworld.cz

83194 recenzí

Do obchodu

1999 Kč

alza.cz alza.cz

244193 recenzí

Do obchodu

2060 Kč

muuw.cz muuw.cz

199 recenzí

Do obchodu

2106 Kč

sport365.cz sport365.cz

7746 recenzí

Do obchodu

2150 Kč

net-market.cz net-market.cz

3041 recenzí

Do obchodu

2150 Kč

fabulo.cz fabulo.cz

1020 recenzí

Do obchodu

2199 Kč

sportega.cz sportega.cz

27928 recenzí

Do obchodu

2285 Kč

fitness4u.cz fitness4u.cz

4732 recenzí

Do obchodu

2285 Kč

bscom.cz bscom.cz

6164 recenzí

Do obchodu

2289 Kč

gymbeam.cz gymbeam.cz

13886 recenzí

Do obchodu

2449 Kč

Zkušenosti dalších zákazníků

Kvalitně vyrobená masážní pistole s od 1 -30 rychlostmi masáže. 6 nástavců pro masáže různých svalových partií. Výdrž na baterii, nabíječka. Kufřík. Vřele doporučuji.

Ověřený zákazník

Nejdříve jsem nakoupil přímo na Alze, za 1790,-Kč. Zboží přišlo vadné, chtěl jsem jej vyměnit za nové a nebo opravit, treba jinou baterii. Alza ale nekomunikovala a vrátila penize. Tak jsem objednal garantovany nákup pres Heuréku za 2002-,Kč. Dva dny se nedělo nic. Napsal jsem tedy na Heuréku, že mi nepřišlo od obchodu žádné potvrzení. Heureka se omluvila s tím, ze se stala chyba, ze objednavku obchod nema, ale ze to je jiz zařízené, obchod jiz o objednavce ví a že mam počkat. Druhy den jsem do obchodu zavolal a tam nikdo o mojí objednavce ani neslyšel. Take mi bylo řečeno, že zboží maji vyprodané. Píšu tedy na Heuréku a odpověď opět, že obchod již o objednavce ví a že mam počkat. Stornoval jsem tedy objednavku a čekám na vrácení peněz. Nyní jsem pistoli objednal od Doktor Max za 2190,-Kč a doufám, že už to konečně klapne. Toť můj příběh a ztrata casu, který mi nikdo nevrátí…

Ověřený zákazník

První masážní pomůcka (u nás třetí pokus), která opravdu funguje, splnila očekávání a je příjemná jak pro masírovanou osobu, tak i pro maséra. Zakoupeno na základě recenzí, zatím naprostá spokojenost. Uvidíme časem, kolik toho přístroj snese, ale už teď je jasné, že jej využijeme bohatě. Zakoupila jsem pro mohutnější osobu, u které je ruční masáž „fuška“, dostat se do hloubky ke svalům. Je to perfektní na uvolnění a přípravu svalů před ruční masáží krémem nebo olejem. Prospěje jak masírované osobě, tak i uleví masérovi. Automasáž nemohu posoudit.

Ověřený zákazník

Zatím super – vše jak jsem si představoval

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit GymBeam VI Black?

Kupte, pokud…

Hledáte účinnou regeneraci svalů

Masážní pistole Gymbeam VI Black má mimořádný výkon a promyšlené nastavení intenzity vibrací, takže si můžete poskytnout přesně tak intenzivní masáž, jakou potřebujete.

Ceníte si praktičnosti a pohodlí

Díky dlouhé výdrži baterie a ergonomickému designu je použití pistole velmi pohodlné a efektivní, ať už ji používáte sami na sebe, nebo k masírování druhých.

Oceňujete kvalitu a kvalitní provedení

GymBeam VI Black je vyroben z kvalitních materiálů a velmi pečlivě, což potvrzuje celkový dojem a praktické balení v pevném kufříku.

Nekupujte, pokud…

Máte potřebu podrobných pokynů

Návod k použití je velmi stručný a může být nesrozumitelný. Pokud potřebujete podrobnější pokyny a návody k použití, mohl by to být problém.

Potřebujete zařízení pro dlouhodobé použití

Při delším použití může zařízení začít vydávat zvuky, které mohou být rušivé. Pokud plánujete používat masážní pistoli na hodiny, mohla by to být pro Vás nevýhoda.

Sháníte levnější alternativu

I přes vysokou kvalitu a výkon je GymBeam VI Black cenově vyšší. Pokud nejste ochotni dát tolik peněz, můžete se rozhodnout hledat levnější alternativu.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Je masážní pistole vhodná i pro občasné uživatele?
Ano, GymBeam VI Black je vhodný jak pro sportovce s nároky na intenzivní masáž, tak pro občasné uživatele hledající relaxaci a uvolnění svalů.
Je baterie dobře dostupná pro výměnu?
Ano, baterie je snadno dostupná pro výměnu, pokud je potřeba.
Jak rychle se produkty vybíjí?
Doba výdrže baterie je 4-6 hodin na jedno nabití.
Jaký je váhový poměr zařízení k výkonu?
GymBeam VI Black má dobrý poměr hmotnosti k výkonu. Je navržen tak, aby byl vysoce výkonný, při zachování nízké hmotnosti pro snadné použití.
Je návod k použití dostatečný?
Návod k použití by mohl být podrobnější. Zahrnuje základní nastavení a použití, ale mohl by poskytnout více doporučení pro optimální použití.
Z čeho je masážní pistole vyrobena?
Z kvalitních materiálů, které jsou příjemné na dotek a produkt působí elegantně.

Parametry

Název produktu: GymBeam VI Black
Typ produktu: Masážní přístroje
Výrobce: GymBeam
Použití: víceúčelový
Typ: pistole
Hmotnost: 1200 g

Fotogalerie

Poznámky k GymBeam VI Black

GymBeam VI Black

Zkušenost s GymBeam VI Black

GymBeam VI Black

Kritika GymBeam VI Black

GymBeam VI Black

Masážní přístroje: Jak na správnou volbu, co očekávat a na co dát pozor?

Chaných chucků na trhu je hodně, ale jak vybrat ten pravý masážní přístroj pro vás? Co hledat a na co si dát pozor, abyste neudělali špatnou volbu? Pojďme se na to společně podívat.

1. Typy masážních přístrojů: Nejsou si všechny rovné

Někteří lidé milují shiatsu masážní přístroje pro jejich silný a intenzivní tlak, zatímco jiným vyhovuje spíše klidnější vibrace. Takové variace jsou opravdu běžné a v závislosti na vašich preferencích – a možná dokonce na vašem zdravotním stavu – může být jeden typ vhodnější než druhý.

Shiatsu masážní přístroje, například, jsou skvělé pro úlevu od napjatých svalů a těsného úchopu, ale mohou být příliš silné pro někoho jemnějšího. Vibrací masážní přístroje, na druhou stranu, mohou být skvělé pro ty, kteří vyhledávají něžnější masáž – ale nemusí být dostatečně silné k uvolnění hlubokých uzlů.

2. Široká škála cen: Kvalita vs. cena

Najít správný přístroj za rozumnou cenu může být náročné. Na jedné straně chcete kvalitní masážní přístroj, který vydrží dlouho. Na druhé straně však nechcete utratit majlant.

Ale pozor, často platí, že levnější masážní přístroje mohou být méně trvanlivé a méně efektivní. Naopak vysoce kvalitní profesionální masážní přístroje mohou být dražší, ale jejich výkon, funkce a životnost jsou často mnohem lepší.

Při výběru je dobré uvědomit si, že levné přístroje nejsou vždy nejlepší volbou. Zkuste najít něco s dobrou hodnotou za peníze, místo toho, abyste šli jen pro nejnižší cenovku.

3. Klíčové funkce a extra příslušenství: Jaké přidané hodnoty hledat?

Hledáte-li hodnotu za peníze, jednou z nejdůležitějších věcí, na které byste měli při výběru přístroje věnovat pozornost, jsou jeho klíčové funkce a případné extra příslušenství.

Možná budete chtít, aby váš přístroj měl několik různých režimů a rychlostí masáže, abyste mohli střídat intenzitu a druh masáže. Možná budete chtít také nějaký typ ovládání, například bezdrátové dálkové ovládání, pro snadné ovládání přístroje.

Dalším užitečným příslušenstvím může být přídavná nástavba pro specifické druhy masáže, jako je například masáž hlavy nebo nohou. Tyto nástavby mohou přinést velký přínos k vaší celkové zkušenosti s masáží.

Je důležité pamatovat, že ať už je vaše výběr jakýkoli, měl by vám přinést úlevu a uvolnění, které hledáte. Masážní přístroj by měl být vaším spojencem, nikoliv zdrojem stresu či frustrace. Tak nezapomeňte na své osobní potřeby a nároky a vybírejte podle nich.

Nejprodávanější z kategorie masážní přístroje