Přeskočit na obsah
Úvod » Zdraví » Doplňky stravy » Recenze Hemann Femigard 300 ml – pomáhá při nepravidelné menstruaci

Recenze Hemann Femigard 300 ml – pomáhá při nepravidelné menstruaci

Celkové hodnocení

90 %

Pro úlevu při menzes v kategorii Doplňky stravy

Hemann Femigard je přírodní doplněk stravy pomáhající s nepravidelnou menstruací a bolestmi. Přečtěte si naši recenzi o jeho účincích, výhodách a nevýhodách... Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 8,5/10
  Účinnost
 • 7,0/10
  Vedlejší účinky
 • 9,0/10
  Přírodní složení
 • 6,5/10
  Užívání
 • 8,0/10
  Cena
 • 7,0/10
  Dostupnost

Klady

 • Přírodní složení z šesti léčivých bylin
 • Zlepšení menstruačního cyklu a snížení bolestí
 • Zlepšení pleti a snížení akné
 • Zmírnění potivosti a psychických výkyvů
 • Protizánětlivý a protikřečový efekt
 • Snížení krevní ztráty při menstruaci

Zápory

 • Počáteční nevolnost od žaludku
 • Nutnost užívat třikrát denně
 • Skladování v ledničce
 • Individuální účinky, nefunguje pro každého

Moje zkušenost

“Femigard je přírodní produkt, který mi osobně pomohl s nepravidelnou menstruací a zmírnil menstruační bolesti, což považuji za velké plus. Na druhou stranu, počáteční nevolnost a nutnost častého užívání jsou nevýhody, které je třeba zvážit. Přestože jsem s výsledky spokojená, je důležité si uvědomit, že účinky mohou být velmi individuální a nemusí fungovat stejně pro každého.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Moje zkušenosti s Femigardem

Femigard jsem začala užívat, protože jsem měla problémy s nepravidelným menstruačním cyklem. Po přečtení mnoha pozitivních recenzí jsem se rozhodla dát tomuto bylinnému koncentrátu šanci. A musím říct, že jsem byla mile překvapena.

Už po prvním měsíci užívání jsem zaznamenala zlepšení. Menstruace přišla téměř v termínu a byla méně bolestivá. Také jsem si všimla, že jsem psychicky vyrovnanější a nemám takové výkyvy nálad jako dříve. Pleť se mi zlepšila a akné téměř zmizelo. To byl pro mě velký bonus.

Pozitivní účinky

Jedním z největších pozitiv Femigardu je, že je na přírodní bázi. Obsahuje směs šesti léčivých bylin – heřmánek, meduňka, smetánka, řebříček, třezalka a puškvorec. Tato kombinace bylin má protizánětlivý a protikřečový efekt, což mi opravdu pomohlo při menstruačních bolestech. Navíc jsem si všimla, že mi přestaly padat vlasy a pleť je znatelně hezčí.

Další výhodou je, že Femigard pomáhá při pocitech napětí, tlaku a píchání v podbřišku. Také přispívá ke snížení krevní ztráty při menstruaci a zmírňuje potivost a psychické výkyvy. To vše jsem na sobě opravdu pocítila.

Negativní stránky

Bohužel, ne vše bylo tak růžové. První dny užívání mi bylo špatně od žaludku. Tento nepříjemný pocit však po týdnu zmizel. Další nevýhodou je, že Femigard je potřeba užívat třikrát denně, což může být v denním shonu trochu otravné. Navíc je nutné lahvičku skladovat v ledničce, což může být nepraktické, pokud jste celý den mimo domov.

Na druhou stranu, některé uživatelky uvedly, že jim Femigard nepomohl vůbec a dokonce jim ještě více rozhodil menstruační cyklus. Takže je to asi opravdu individuální.

Objektivní hodnocení

Femigard je přírodní produkt, který má mnoho pozitivních účinků na ženský organismus. Pomáhá při nepravidelné menstruaci, zmírňuje menstruační bolesti a zlepšuje pleť. Má však i své nevýhody, jako je nutnost častého užívání a možná počáteční nevolnost.

Celkově jsem s Femigardem spokojená a doporučila bych ho každé ženě, která hledá přírodní řešení pro své gynekologické problémy. Ale je důležité si uvědomit, že každý organismus je jiný a co funguje pro jednoho, nemusí nutně fungovat pro druhého.

Zkušenosti dalších zákazníků

Femigard jsem zakoupila z důvodu nepravidelného menstruačního cyklu a vyhovuje mi, že to je přípravek na přírodní bázi a český výrobce (žádný dovoz ze zahraničí mnohdy s nejasným původem).Na úplné hodnocení je ještě asi příliš brzy, ale subjektivně mi přípravek vyhovuje až na dávkování – je nutné ho užívat 3x denně a někdy se mi bohužel daří přes oběd zapomenout..

Ověřený zákazník

Z recenzí na internetu jsem nabyla dojmu, že jde pro správný produkt přímo pro mne. Zatím nevím, jestli se projeví účinky, které jsou inzerované, ale budu rozhodně potřebovat další balení :)Chuťově vcelku příjemný, čekala jsem horší dryák :)Možná by bylo dobré přesněji popsat dávkování, odměrka, která je u lahvičky, by mohla mít třeba malou rysku pro větší přehlednost.

Ověřený zákazník

Samozřejmě, že každý člověk má subjektivní hodnocení. Zvolila jsem tento produkt po přečtení recenzí na různých web str.. Byl to u mě prostě pokus, abych nemusela brát antikoncepci (která mě dělá špatně), po které jsem měla návaly horka, padaly mě vlasy, špinila jsem skoro neustále, objevily se mě křečové žíly. Beru ho druhý měsíc, protože se mě nechtělo hned investovat do tří balení – kdyby to neúčinkovalo a chtěla bych to vyhodit. I když to neberu 3x denně, ale jen 2x denně, tak opravdu – minimálně na mě to účinky má. Přestaly mě padat vlasy (manžel mě říká, že mám nějak hezčí vlasy), přestala jsem špinit mezi cykly, žádné návaly horka a zvýšení tlaku nemám. Vždy, když jsem před menses vysadila atikoncepci, tak jsem se strašně potila a měla návaly horko-zima. Takže toto je můj názor…..

Ověřený zákazník

Femigard jsem si objednala jako podporu při snažení o početí miminka. Jsem na konci prvního měsíce užívání, menstruace přišla více méně v termínu (pravidelnou jsem měla), čeho jsem si ale všimla, tak jsem psychicky vyrovnanější, do dne, kdy mi přišla MS jsem nevěděla, že přijde – žádné bolesti už den předem, pocity, apod., MS méně bolestivá a slabší, ale …. co jsem buď propásla, nebo jsem si nevšimla – vůbec jsem na sobě necítila ovulaci (obvykle poznám spolehlivě), ani ovulační testy mi ovulaci nepotvrdili, ale začala jsem testovat až 13.den cyklu, takže buď byla dřív a nepoznala jsem (což si nemyslím), nebo nebyla – mohl být zrovna anovulační cyklus.Užívám dál, snad nám pomůže k vytouženému cíli 🙂

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Hemann Femigard 300 ml?

Kupte, pokud…

Máte nepravidelnou menstruaci

Femigard může pomoci upravit menstruační cyklus a zmírnit menstruační bolesti díky směsi léčivých bylin.

Trpíte menstruačními bolestmi

Přípravek má protizánětlivý a protikřečový efekt, což může výrazně zmírnit menstruační bolesti.

Hledáte přírodní produkt

Femigard je na přírodní bázi, obsahuje směs šesti léčivých bylin a je vyroben českým výrobcem.

Nekupujte, pokud…

Máte citlivý žaludek

Některé uživatelky zaznamenaly nevolnost během prvních dnů užívání.

Nechcete často užívat doplněk

Femigard je nutné užívat třikrát denně, což může být v denním shonu nepraktické.

Očekáváte okamžité výsledky

U některých uživatelek se pozitivní účinky projeví až po několika měsících, což může být zklamáním, pokud očekáváte rychlou změnu.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jak dlouho trvá, než začnu vidět účinky Femigardu?
Účinky Femigardu můžete začít pozorovat už po prvním měsíci užívání. Některé ženy zaznamenaly zlepšení cyklu a zmírnění bolestí již po několika týdnech.
Mohu Femigard užívat, když jsem mimo domov celý den?
Ano, ale mějte na paměti, že Femigard je třeba užívat třikrát denně a skladovat v ledničce. Můžete si ho přelít do menší lahvičky a nosit s sebou, abyste dodržela dávkování.
Co dělat, když mi Femigard způsobuje žaludeční nevolnost?
Pokud vám Femigard způsobuje nevolnost, zkuste ho užívat s jídlem nebo po jídle. Pokud nevolnost přetrvává, konzultujte to s lékařem nebo zkuste snížit dávkování.
Může Femigard pomoci i při jiných gynekologických problémech než nepravidelné menstruaci?
Ano, Femigard může pomoci i při pocitech napětí v podbřišku, snížení krevní ztráty při menstruaci, zlepšení pleti a zmírnění psychických výkyvů. Má také protizánětlivé a protikřečové účinky.
Je Femigard vhodný pro ženy všech věkových skupin?
Ano, Femigard je vhodný pro ženy všech věkových skupin. Pomáhá při menstruačních problémech, ale také při náročném období přechodu.
Jaké jsou hlavní byliny obsažené ve Femigardu a jaké mají účinky?
Femigard obsahuje heřmánek, meduňku, smetánku, řebříček, třezalku a puškvorec. Tyto byliny mají protizánětlivé, protikřečové a uklidňující účinky, které pomáhají při různých gynekologických problémech.
Může Femigard pomoci při léčbě ženské sterility?
Ano, Femigard byl původně vyvinut jako součást neinvazivního léčení ženské sterility. Pomáhá obnovit hormonální biorytmus narušený používáním hormonálních přípravků.

Parametry

Název produktu: Hemann Femigard 300 ml
Typ produktu: Doplňky stravy
Výrobce: HEMANN
Oblast užití: štítná žláza
Forma produktu: sirupy
Určení: pro ženy
Objem: 300 ml

Fotogalerie

Pozorování Hemann Femigard 300 ml

Hemann Femigard 300 ml

Zkušenost s Hemann Femigard 300 ml

Hemann Femigard 300 ml

Jak efektivně vybírat doplňky stravy

Varianty a jejich zaměření

Doplňky stravy pokrývají širokou škálu potřeb a problémů od podpory imunity, přes zlepšení trávení, až po zvýšení energie. Každá kategorie má své specifické produkty, které mají různé zaměření a účinné látky.

Podpora imunity

Pro podporu imunity jsou skvělé doplňky stravy obsahující vitamín C, D a zinek. Hledejte produkty s jednoduchým a přehledným složením.

Podpora trávení

Pro zlepšení trávení se osvědčují probiotika a enzymy. Zkontrolujte, zda produkt obsahuje správný poměr těchto složek a zda výrobce uvádí konkrétní kmeny bakterií a jejich množství.

Výhody a nevýhody

Při výběru je zásadní znát výhody a nevýhody různých doplňků. Některé mohou mít komplexní složení a tím pádem lépe působit, ale také mohou být dražší či méně dostupné.

Výhody

 • Rychlý způsob, jak získat potřebné živiny, které vaše strava nemusí poskytovat.
 • Specifické složení pro konkrétní zdravotní problémy.
 • Pohodlné užívání.

Nevýhody

 • Možné interakce s jinými léky nebo zdravotními stavy.
 • Vyšší cena za kvalitní produkty.
 • Nevždy zaručený účinek, pokud není produkt správně vybrán.

Na co se zaměřit při výběru

Čtení etikety je klíč. Hledejte především jednoduché a přírodní složky. Ověřte si původ surovin. Důvěryhodní výrobci obvykle uvádí přesné dávkování a složení bez nejasností.

Kvalita a certifikace

Kvalitativně nadstandardní produkty mají certifikace, například GMP (Good Manufacturing Practice) nebo ISO. Tyto certifikace zaručují, že proces výroby je kontrolován a bezpečný.

Recenze a hodnocení

Čtěte recenze od uživatelů. Hledejte zkušenosti s konkrétním produktem od lidí, kteří měli obdobné zdravotní problémy. Vyhněte se zakoupení produktů s nízkým hodnocením a příliš mnoha stížnostmi.

Problémy a rozhodující faktory

Nakonec je důležité pamatovat na možné problémy. Alergie na některé složky a kombinace s jinými léky mohou být problematické. Poraďte se s lékařem, pokud máte jakékoliv zdravotní komplikace.

Doporučená dávkování

Nikdy nepřekračujte doporučené denní dávkování uvedené na etiketě. Přebytek některých vitamínů a minerálů může být pro tělo zatěžující či dokonce nebezpečný.

Při správném výběru doplňků stravy můžete dosáhnout skutečně významných zdravotních benefitů. Stačí dávat pozor na složení, kvalitu a certifikace, a pečlivě sledujte recenze a doporučení. Tak budete mít jistotu, že investujete do něčeho, co opravdu funguje.

Nejprodávanější z kategorie doplňky stravy