Přeskočit na obsah
Úvod » Elektronika » Multifunkční zařízení » Recenze HP Smart Tank 580 1F3Y2A – úžasná kvalita tisku, tichý provoz.

Recenze HP Smart Tank 580 1F3Y2A – úžasná kvalita tisku, tichý provoz.

Celkové hodnocení

Kvalitní tiskárna v kategorii Multifunkční zařízení

Seznamte se s tiskárnou HP Smart Tank 580 1F3Y2A – stylovým a všestranným zařízením pro každodenní tisk s precizní kvalitou a tichým provozem. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9,5/10
  Funkčnost
 • 9,7/10
  Kvalita tisku
 • 9,4/10
  Design
 • 10/10
  Výměna inkoustu
 • 8,5/10
  Skenování
 • 8,7/10
  Kapacita zásobníku

Klady

 • Moderní design
 • Snadné doplňování inkoustu
 • Rychlá a intuitivní instalace
 • Kvalitní a tichý tisk

Zápory

 • Pomalejší skenování
 • Menší zásobník na papír
 • Chybí USB port a NFC
 • Nelze tisknout oboustranně

Moje zkušenost

“Tiskárna HP Smart Tank 580 je kvalitní a uživatelsky příjemný produkt, který dokáže vyhovět většině domácích i menších firemních potřeb. S úžasnou kvalitou tisku, intuitivním ovládáním a tichým provozem je jasnou volbou pro každodenní tisk. Mírně nižší rychlost skenování a menší zásobník nenarušuje celkový pozitivní dojem. Tento styl a funkčnost kombinující model můžu vřele doporučit.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Zkušenosti s tiskárnou

Nedávno jsem měl tu čest vyzkoušet tankovou multifunkční tiskárnu HP Smart Tank 580 . A musím říct, že to je opravdu kousek, který stojí za pozornost. Pro začátek, první dojem – její moderní design je radost pohledět. Ale jděme k věci.

Funkčnost a pohodlí

Jedna z hlavních věcí, které mě na této tiskárně ohromily, je systém tanků pro inkoust. Napřed mě napadlo: „Je toto opravdu efektivní? Nebudu se při doplňování inkoustu umazávat?“ Naštěstí ne. Doplňování inkoustu je rychlé, jednoduché a člověk u toho zůstane neposkvrněný.

Instalace byla také velmi intuitivní a rychlá díky aplikaci HP Smart. Jsem na ničem závislý, ale tato tiskárna a její aplikace jsou tak intuitivní, že by ji zvládli nastavit i moji rodiče, kteří s technologiemi moc nekamarádí.

Kvalita tisku

Pokud jde o kvalitu tisku, je bezpochyby vynikající. Mám pocit, že se dostávám do profesionálního světa tisku z pohodlí svého domova. A to jak barevný, tak černobílý tisk je naprosto precizní. Ale co mě ve skutečnosti překvapilo, byla tichost tisku. Je to velmi tichá tiskárna, která doma nevytváří zbytečný hluk. To je pro mě velké plus.

Méně pozitivní stránky

Nic není dokonalé a ani tato tiskárna nevyjímaje. Má pár věcí, které by mohly být vylepšeny. Za prvé, rychlost skenování není tak rychlá, jak bych očekával. Za druhé, zásobník na papír je poněkud menší a také mi chybí USB port a NFC. A konečně, považuji za malou nevýhodu absenci funkce oboustranného tisku.

Konečný verdikt

Ale upřímně řečeno, tato tiskárna je pro mě výhra. Její funkčnost, kvalita tisku, pohodlná manipulace a moderní design všechny stojí za zmínku. Ložnici již nezaměním za obývák, ale tato tiskárna se skvěle hodí pro domácí i menší firemní využití. Zařadil bych ji do středně velké třídy tiskáren s příjemně nižší váhou, která určitě neurazí. Její minimalistický vzhled do žádné domácnosti neurazí, naopak, stane se zajímavým doplňkem. Takže bych ji vřele doporučil komukoli, kdo hledá spolehlivou a kvalitní tiskárnu pro každodenní potřeby.

Kde HP Smart Tank 580 1F3Y2A koupit?

suntech.cz suntech.cz

11271 recenzí

Do obchodu

3401 Kč

obchudecek.cz obchudecek.cz

2771 recenzí

Do obchodu

3462 Kč

stolnipocitace.cz stolnipocitace.cz

1481 recenzí

Do obchodu

3481 Kč

vseprotisk.cz vseprotisk.cz

1143 recenzí

Do obchodu

3499 Kč

pekro.cz pekro.cz

3409 recenzí

Do obchodu

3499 Kč

jirno.eu jirno.eu

1588 recenzí

Do obchodu

3505 Kč

eo.cz eo.cz

37 recenzí

Do obchodu

3525 Kč

mader.cz mader.cz

6150 recenzí

Do obchodu

3570 Kč

hpdecin.cz hpdecin.cz

2814 recenzí

Do obchodu

3570 Kč

black-monday.cz black-monday.cz

184 recenzí

Do obchodu

3589 Kč

planeo.cz planeo.cz

10200 recenzí

Do obchodu

3590 Kč

czc.cz czc.cz

96883 recenzí

Do obchodu

3590 Kč

datart.cz datart.cz

86802 recenzí

Do obchodu

3590 Kč

alza.cz alza.cz

244193 recenzí

Do obchodu

3590 Kč

expert.cz expert.cz

17386 recenzí

Do obchodu

3590 Kč

tsbohemia.cz tsbohemia.cz

52830 recenzí

Do obchodu

3590 Kč

exasoft.cz exasoft.cz

39375 recenzí

Do obchodu

3746 Kč

softcom-cz-eshop-default.asp softcom-cz-eshop-default.asp

9068 recenzí

Do obchodu

3775 Kč

apollos.cz apollos.cz

5684 recenzí

Do obchodu

3787 Kč

kak.cz kak.cz

6235 recenzí

Do obchodu

3789 Kč

hpmarket.cz hpmarket.cz

2897 recenzí

Do obchodu

3990 Kč

tonerpartner.cz tonerpartner.cz

14533 recenzí

Do obchodu

4013 Kč

tisknulevne.cz tisknulevne.cz

22094 recenzí

Do obchodu

4385 Kč

Zkušenosti dalších zákazníků

Inkoustová tiskárna HP, která už při vyzvednutí na pobočce CZC.cz v Brně překvapila svou velikostí a hlavně váhou.Na první pohled se může zdát že se jedná o zcela nudnou domácí inkoustovou tiskárnu ale po bližším seznámení se samotnou tiskárnou hned pochopíte že se jedná o docela zajímavý kousek z dílny HP. Tiskárna je za mě příjemně lehká a velikostí bych ji zařadil do středně velké třídy tiskáren, u těch bych očekával vyšší váhu ale to se tady neděje.Systém kde si vezmu do ruky lahvičku inkoustu a jednoduše ji překlopím, nacvaknu na tankovací část tiskárny a člověk u toho zůstane neposkvrněný se mě obzvlášť líbí. Je to velmi jednoduché rychlé a přímo efektivní. Inkoust se dostane pouze tam kam má.Už první spouštění tiskárny je podle mě geniálně zmapován. Jednoduchá aplikace v telefonu „HP Smart“ je velmi intuitivní a usnadňující krok pro méně zdatné uživatele, díky animacím v HP Smart bude vaše prvotní nastavení nové tiskárny úplná hračka, aplikace vám vše ukáže na animacích. Vždy napřed musíte aktuální krok udělat a pak odkliknout že už máte splněno. Pak se posunete na další krok, takže se nemusíte bát že nebudete stíhat a nějaký krok vám uteče.Nastavení vaší nové tiskárny je tedy velmi jednoduché a zvládne ho i vaše dítě.Co se týče tisku,Je to celkově tichá tiskárna s příjemnou rychlostí která nikterak neurazí a majitel zmíněné tiskárnybude nadmíru spokojen. Tisk je přesný a barvy jsou krásně ostré i při tisku barevných obrázků.Kopírování a skenování taktéž funguje perfektně. Za zmínku stojí speciální režim na skenování ID dokladů kde vás tiskárna navádí co máte dělat tak aby byli obě strany dokladu naskenovány na jedné stránce v perfektní kvalitě.Dale bych pochválil celkový design tiskárny, kde výrobce udělal zajímavý kousek který vypadá dobře i v obývacím pokoji. Nepůsobí na mě nudně a naopak se stala tiskárna takovým doplňkem v pokoji.K závěru, bych tuhle tiskárnu doporučil všem co tisknou pravidelně a bojí se vysokých nákladů za inkoust. Těm co shání tiskárnu, které stačí pouze komunikace přes domácí wifi síť a brání se zbytečným kabelům.

Ověřený zákazník

Cena výkon platí asi jen pro zákazníky, kteří vychytali slevu obchodu a cashback výrobce

Ověřený zákazník

Tiskárnu jsme vybíral docela dlouho a nakonec i po přečtení recenzí jsme vybral tiskárnu HP Smart Tank 580. Je to z důvodu inkoustových náplní, které je možné doplnit do zásobníku pro inkoust, dále díky ceně náplní a to i originálních. Po týdenním tisknutí jsem s tiskem, skenerem a kopírováním spokojen. Tiskárna splnila moje očekávání. Výhodou bylo i množství přibaleného inkoustu 3x135ml černé a 3x50ml barevné náplně. Pro domácí i případně pro menší firmy je tato tiskárna ideální a mohu doporučit.

Ověřený zákazník

Dlouho jsem po tankové multifunkční tiskárně pokukoval, ale nebyl jsem si jist a obával jsem se, ze půjde jen o trik výrobce. Po možnosti tuto tiskárnu otestovat, jsem změnil názor a jsem nadšený. Tiskárna je malá a přitom výkonná. Instalace byla velmi intuitivní a rychlá. Tisk je mnohem lepší kvality než jsem byl zvyklý u staré HP tiskárny. Navíc je cena tisku zanedbatelná a ceny náplní jsou mnohem nižší než inkoustové kazety HP. Tiskárna není hlučná, což je dalším bonusem. Snad jediný nedostatek, zatím, jsem našel v nemožnosti oboustranného tisku. Jinak jsem maximálně spokojený a tiskárna předčila veškerá má očekávání. Všem doporučuji a jsem si jistý, že vyšší investice do této tiskárny nebude nikdo litovat.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit HP Smart Tank 580 1F3Y2A?

Kupte, pokud…

Potřebujete tichou tiskárnu s kvalitním tiskem

Tiskárna HP Smart Tank 580 nabízí kvalitní tisk jak černobílý, tak barevný a přitom funguje velmi tiše.

Chcete efektivní systém doplňování inkoustu

Díky systému tanků je doplňování inkoustu rychlé, jednoduché a čisté. Nikdy se při doplňování inkoustu nemusíte obávat nepořádku.

Potřebujete multifunkční a intuitivní zařízení

Tato tiskárna je nejen tiskárna, ale také kopírka a skener. Je velmi intuitivní a snadno se ovládá pomocí aplikace HP Smart.

Nekupujte, pokud…

Potřebujete oboustranný tisk

Tato tiskárna nenabízí funkci oboustranného tisku, což může být pro některé uživatele nevýhodou.

Chcete rychlé skenování

Rychlost skenování u HP Smart Tank 580 je poměrně nižší, což může zklamat některé uživatele.

Potřebujete větší zásobník na papír

Zásobník na papír této tiskárny je poněkud menší, což může být nepraktické pro ty, kteří pravidelně tisknou velké množství dokumentů.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jak rychle tiskárna tiskne?
Tiskárna HP Smart Tank 580 tiskne rychlostí až 20 stran za minutu.
Je možné tisknout z mobilních zařízení?
Ano, tiskárna podporuje tisk z mobilních zařízení.
Jak často budu muset doplňovat inkoust?
Podle předchozího uživatele, inkoust bude pravděpodobně potřeba doplnit zhruba jednou za tři roky.
Je tiskárna hlučná?
Naopak, tato tiskárna je uživateli hodnocena jako velmi tichá.
Je možný oboustranný tisk?
Ne, tato tiskárna neumí tisknout oboustranně.
Jaký je zásobník na papír?
Tiskárna má výstupní zásobník s kapacitou 100 listů.
Jaká je kvalita tisku?
Tiskárna nabízí vysokou kvalitu tisku s rozlišením 1200 × 1200 dpi.
Jak je to s instalací tiskárny?
Instalace tiskárny je velmi jednoduchá a intuitivní díky aplikaci HP Smart.

Parametry

Název produktu: HP Smart Tank 580 1F3Y2A
Typ produktu: Multifunkční zařízení
Výrobce:
Typ zařízení: inkoustové
Maximální formát: A4
Barevný tisk: ano
Displej: ano
Wi-Fi: ano
LAN (RJ45): ne
Šířka: 435 mm
Rozlišení scanneru: 1200 x 1200 DPI
Hmotnost: 5.03 kg
Automatický oboustranný tisk: ne
Rozlišení tisku: 4800 x 1200 dpi
Čtečka karet: ne
Apple AirPrint: ano

Fotogalerie

Test: HP Smart Tank 580 1F3Y2A

HP Smart Tank 580 1F3Y2A

Shrnutí: HP Smart Tank 580 1F3Y2A

HP Smart Tank 580 1F3Y2A

Pohled na HP Smart Tank 580 1F3Y2A

HP Smart Tank 580 1F3Y2A

Hodnocení: HP Smart Tank 580 1F3Y2A

HP Smart Tank 580 1F3Y2A

Úvaha o HP Smart Tank 580 1F3Y2A

HP Smart Tank 580 1F3Y2A

Průvodce výběrem multifunkčních zařízení

Možnosti multifunkčních zařízení

Multifunkční zařízení, které do jednoho zařízení integrují funkce několika samostatných – tiskárny, skeneru, kopírky či faxu, vám mohou ušetřit nejen čas, ale i prostor v kanceláři. Každá z těchto funkcí je zároveň na úrovni plnohodnotného samostatného zařízení.

V čem je tedy výběr multifunkčního zařízení náročný? Jedním z rozhodujících faktorů může být například typ tisku (laserový nebo inkoustový), který má vliv na rychlost tisku, kvalitu tisku, ale i na následné náklady na provoz. Zatímco inkoustové multifunkční zařízení nabízí lepší kvalitu tisku pro fotografie, laserové tiskárny jsou rychlejší a vydrží tisknout větší množství stránek bez výměny toneru.

Na co se zaměřit při výběru

Při výběru multifunkčního zařízení je důležité zvážit několik faktorů. Prvním z nich je velikost a kapacita zařízení. Bude-li zařízení sloužit pro tisk většího množství dokumentů, je třeba zvolit přístroj s větší kapacitou.

Druhým faktorem je rozlišení tisku. Vyšší rozlišení znamená jemnější a detailnější tisk, což je důležité hlavně pro tisk fotografií. Při tisku textových dokumentů většinou postačuje nižší rozlišení.

Třetím faktorem je rychlost tisku. Pokud potřebujete rychle vytištěný dokument, zaměřte se na zařízení s vyšší rychlostí tisku, které se udává v stránkách za minutu (ppm).

Nevýhody a možné problémy multifunkčních zařízení

I když multifunkční zařízení nabízí mnoho výhod, nejsou bez nedostatků. Kromě vyšší pořizovací ceny většinou vyžadují i pravidelnou údržbu a výměnu spotřebního materiálu, což může časem značně navýšit náklady na provoz.

Zároveň je důležité mít na paměti, že pokud jedna část zařízení selže, může to omezit funkčnost celého zařízení. Například pokud se pokazí skener, nemusí fungovat ani funkce kopírování.

Je proto důležité pečlivě zvážit, zda jsou pro vás výhody multifunkčního zařízení vyšší než potenciální nevýhody a možné problémy s provozem.

Nejprodávanější z kategorie multifunkční zařízení