Přeskočit na obsah
Úvod » Elektronika » Chytré náramky » Recenze Huawei Band 6 – elegantní a pohodlný náramek s funkcemi

Recenze Huawei Band 6 – elegantní a pohodlný náramek s funkcemi

Celkové hodnocení

95 %

Elegantní fitness v kategorii Chytré náramky

Huawei Band 6 je elegantní chytrý náramek s přesným měřením tepu a dlouhou výdrží baterie, ideální pro sledování zdraví a aktivity... Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9/10
  Design
 • 8/10
  Funkce
 • 9/10
  Baterie
 • 7/10
  Konektivita
 • 9/10
  Displej
 • 9/10
  Pohodlí

Klady

 • Elegantní a lehký design
 • Jasný displej čitelný na slunci
 • Přizpůsobitelná domovská obrazovka
 • Výměnné řemínky pro různé outfity
 • Přesné monitorování srdečního tepu
 • Dlouhá výdrž baterie až 14 dní
 • Ovládání hudby z telefonu

Zápory

 • Občasné problémy s monitorováním tepu
 • Nepřesné monitorování spánku
 • Někdy nutnost ručního připojení k telefonu
 • Zastaralá aplikace Huawei Health na Google Play
 • Chybí automatický jas displeje

Moje zkušenost

“Huawei Band 6 je elegantní a pohodlný náramek s bohatou nabídkou funkcí, které ocení každý aktivní uživatel. Přesné měření srdečního tepu a dlouhá výdrž baterie jsou jeho hlavními přednostmi, i když občasné problémy s konektivitou a nepřesnosti v monitorování spánku mohou být drobnou nevýhodou. Celkově je to však solidní volba pro každodenní nošení a sledování zdraví.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Design a pohodlí

Huawei Band 6 mě na první pohled zaujal svým elegantním designem. Lehké, pohodlné nošení je opravdu příjemné, ať už jste v práci, na tréninku nebo jen tak doma. Displej je jasný a dobře čitelný i na slunci, což je velké plus. Navíc si můžete přizpůsobit domovskou obrazovku podle svého vkusu, což je skvělá funkce.

Polymerové pouzdro a hmotnost pouhých 18 gramů jsou další výhody, které oceníte zejména při celodenním nošení. Výměnné řemínky umožňují sladit náramek s jakýmkoli outfitem, což je skvělé pro ty, kteří dbají na styl.

Funkce a výkon

Funkce náramku jsou opravdu bohaté. Monitorování srdečního tepu, obsahu kyslíku v krvi nebo kvality spánku jsou jen některé z nich. Huawei TruSeen 4.0 a TruSleep 2.0 opravdu fungují skvěle. Měření srdečního tepu je přesné, i když se mi párkrát stalo, že během tréninku nefungovalo a musela jsem náramek restartovat.

Monitorování spánku je trochu sporné. Několikrát se mi stalo, že náramek nezaznamenal probuzení, i když jsem byla vzhůru. To může být frustrující, protože pak jsou údaje o spánku nepřesné. Na druhou stranu, sledování kroků a zátěže funguje bez problémů a je to skvělý motivátor k pohybu.

Ovládání hudby z telefonu přes náramek je jednoduché a praktické, i když má své omezení. Například při přehrávání z YouTube můžete přeskakovat jen na předchozí video, což je trochu nepohodlné. Ale pro základní ovládání hudby to stačí.

Baterie a konektivita

Výdrž baterie je jedním z hlavních plusů tohoto náramku. Při běžném používání vydrží až 14 dní, což je skvělé. Při větší zátěži, jako je kontinuální monitorování stresu nebo časté používání různých funkcí, se výdrž zkrátí na 7-8 dní, což je stále velmi dobré.

Konektivita s telefonem je většinou bezproblémová. Někdy se ale stane, že se náramek odpojí a musím ho znovu ručně připojit, což je trochu únavné. Synchronizace dat pak trvá déle, což může být frustrující. Ale když už je vše propojeno, funguje to skvěle.

Jedna z nevýhod je, že aplikace Huawei Health z Google Play je zastaralá a nemá některé funkce. Doporučuji stáhnout aplikaci přímo ze stránek Huawei. Také by se hodila funkce automatického jasu displeje, která by šetřila baterii a zlepšila komfort používání.

Zkušenosti dalších zákazníků

Podvod. 1. Při měření SPO2 v poloze na zádech se mu podařilo naměřit 91 a poté 100 % během asi dvou minut. 2. Existuje nějaký druh zátěžového testu, otázky kladené při proceduře zvané kalibrace jsou nehorázně drzé, vzhledem k tomu, že jde o sport, nebudu se radit se svým čínským psychiatrem. 3. Co mi opravdu vyrazilo dech: měřit a sledovat venkovní cyklistiku umí pouze mobilní telefony huawei a iphone. Obchody o tom většinou mlčí, ale vlastní doktrína společnosti huawei je velmi nejednoznačná.

Ověřený zákazník

Někdo napsal xiaomics, a měl pravdu. Mám jednu z nich, mám jednu z nich. Konkrétně xiaomi Haylou Ls 2. A band 5. Nevydrží 30 dní, ale je to kolem 25. Hajlování trvá 20 dní!!!! Je v něm několik tréninkových formulářů, všechno je v něm. Systém xiaomi rozpozná i plavecký úder. Huawei ne, protože ho nemá. Používám ho teď jen na sledování času, s mým huawei P30 Lite se mi pořád odpojuje. Baterie je slabá, denně se vybije 15-18 %. Tohle chválí jen ti, kteří nikdy neviděli nic jiného. Se svými současnými znalostmi bych za to peníze nedal. Všechny produkty xiaomi jsou lepší než tento.

Ověřený zákazník

Koupil jsem si chytré zařízení (poprvé) kvůli zdravotním problémům. Tento produkt jsem si vybral na základě jeho vnějších vlastností, ačkoli jako uživateli smartphonu Huawei mi byl výrobce bližší. Mám tenké zápěstí a mezi chytrými hodinkami a hodinkami, se kterými jsem se setkal, je to nejméně dlouhý kus displeje. Kromě toho, že mi nepřetěžuje zápěstí, vypadá díky masivnímu růžovému provedení dokonce hezčí. Objednal jsem si ho u 220volt. Byl jsem velmi spokojen s jejich zákaznickým servisem po telefonu (při předprodejní orientaci) , a pak s dodáním.

Ověřený zákazník

Používám ho už několik týdnů, v černé barvě. Předtím xiaomi band 4, pak band 5 Volt, / je. Bohužel, jeden den nelze zmínit s xiaomi orajaval huaweit. Jsem zvyklý na minimálně 30 dní uzemidok. Huawei v plném provozu, 5, 5 dny trval. !!!! A to se bohužel bude zhoršovat. Poté jsem zakázal vše, řekněme, že hivasjelzest / ertesitesjelzest marně, stále signalizuje vše. Takže teď je to úplně panna, bez jakékoliv aktivní funkce to trvalo 10 dní. To je vtip. Myslel jsem si, že je to lepší. Zdravotní program Huawei je pro děti v mateřských školách neseriózní záležitostí. Zapomíná telefon na hodinkách, nebo naopak….. ale něco zapomíná, to je jisté.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Huawei Band 6?

Kupte, pokud…

Chcete lehký a pohodlný náramek

Huawei Band 6 váží pouhých 18 gramů a je velmi pohodlný na nošení, což oceníte při celodenním používání.

Hledáte dlouhou výdrž baterie

Náramek vydrží až 14 dní při běžném používání, což je skvělé pro ty, kteří nechtějí často dobíjet.

Potřebujete sledovat své sportovní aktivity

S 96 sportovními režimy a funkcemi jako monitorování srdečního tepu a obsahu kyslíku v krvi je ideální pro aktivní jedince.

Nekupujte, pokud…

Očekáváte přesné monitorování spánku

Monitorování spánku může být nepřesné, což může být frustrující pro ty, kteří chtějí detailní a spolehlivé údaje.

Nechcete ručně připojovat náramek k telefonu

Náramek se občas odpojí a je nutné ho znovu ručně připojit, což může být únavné.

Potřebujete automatický jas displeje

Náramek nemá funkci automatického jasu, což může ovlivnit komfort používání a výdrž baterie.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jak přesně funguje monitorování spánku na Huawei Band 6?
Náramek používá technologii Huawei TruSleep 2.0, která monitoruje různé fáze spánku a identifikuje šest hlavních problémů. Pokud se vám ale stane, že náramek nezaznamená probuzení, zkuste ho pevněji utáhnout na zápěstí, aby senzory lépe přiléhaly k pokožce.
Mohu ovládat hudbu na svém telefonu přes Huawei Band 6?
Ano, můžete. Náramek umožňuje základní ovládání hudby, jako je play/pause a přeskakování písní. Při přehrávání z YouTube ale můžete přeskakovat jen na předchozí video, což může být trochu nepohodlné.
Jak dlouho vydrží baterie Huawei Band 6 při intenzivním používání?
Při intenzivním používání, jako je kontinuální monitorování stresu nebo časté používání různých funkcí, vydrží baterie 7-8 dní. Při běžném používání se výdrž dostane až na 14 dní.
Proč se mi náramek občas odpojí od telefonu a jak to mohu vyřešit?
Někdy se může stát, že se náramek odpojí od telefonu kvůli slabému signálu Bluetooth nebo jiným rušením. Pokud se to stane, zkuste náramek znovu ručně připojit v nastavení Bluetooth vašeho telefonu. Synchronizace dat může pak trvat déle, ale měla by se obnovit.
Je aplikace Huawei Health z Google Play opravdu zastaralá?
Ano, aplikace Huawei Health z Google Play může být zastaralá a nemusí obsahovat všechny funkce. Doporučuji stáhnout aplikaci přímo ze stránek Huawei, kde najdete aktuální verzi s plnou funkcionalitou.
Jak mohu zvýšit přesnost měření srdečního tepu během tréninku?
Ujistěte se, že máte náramek pevně utažený na zápěstí a že senzory dobře přiléhají k pokožce. Pokud se vám stane, že měření nefunguje, zkuste náramek restartovat.
Mohu si přizpůsobit vzhled domovské obrazovky na Huawei Band 6?
Ano, můžete. V aplikaci Huawei Watch Face Store najdete velké množství designů ciferníků, které si můžete vybrat podle svého vkusu. Navíc můžete měnit i řemínky, aby náramek ladil s vaším outfitem.

Parametry

Název produktu: Huawei Band 6
Typ produktu: Chytré náramky
Výrobce: Huawei
Podporovaný OS: Android + iOS
S displejem: ano
Hmotnost: 18 g
Velikost: Univerzální

Fotogalerie

Zkušenosti s Huawei Band 6

Huawei Band 6

Hodnocení: Huawei Band 6

Huawei Band 6

Podívejte se na Huawei Band 6

Huawei Band 6

Poznámky k Huawei Band 6

Huawei Band 6

Úvaha o Huawei Band 6

Huawei Band 6

Verdikt: Huawei Band 6

Huawei Band 6

Analýza Huawei Band 6

Huawei Band 6

Zkušenost s Huawei Band 6

Huawei Band 6

Hodnocení Huawei Band 6

Huawei Band 6

Chytré náramky: Jak vybrat ten správný a čeho si všímat?

Možnosti chytrých náramků

Ať už hledáte svého prvního chytrého pomocníka, nebo chcete vyměnit starý model za nový, máte na výběr z široké škály funkcí a designů.

Na trhu najdete chytré náramky, které sledují pouze kroky a spánek, ale i takové, které monitorují srdeční tep, okysličení krve, stres či EKG. Nápadité modely jako Garmin Vivosmart nebo Xiaomi Mi Band přichází s množstvím funkcí a přitom si zachovávají jednoduchý a lehký design.

Na co se zaměřit při výběru?

Než se pustíte do nákupu, promyslete si několik klíčových faktorů:

1. Výdrž baterie

Nikdo nechce nabíjet náramek každý den. Podívejte se na modely s výdrží baterie alespoň 5-7 dní. Fitbit Charge 5 nebo Huawei Band 6 jsou výborné volby.

2. Kompatibilita

Před koupí ověřte, že náramek bude kompatibilní s vaším telefonem a ostatními zařízeními. Například Apple Watch Series 7 skvěle spolupracuje pouze s iPhonem, což pro androidové uživatele může být nevýhoda.

3. Funkce sledování zdraví

Pokud máte zdravotní problémy nebo chcete maximální přehled o vašem zdraví, vybírejte náramek s pokročilými funkcemi jako měření okysličení krve, srdečního tepu, nebo měření EKG. Modely jako Withings ScanWatch nabízejí komplexní sledování zdraví.

Výhody a nevýhody chytrých náramků

 • Výhody:
  • Motivace k pohybu: Každý den dostáváte notifikace, abyste se pohybovali.
  • Monitorování zdraví: Neustálé sledování srdečního tepu nebo spánku.
  • Uživatelsky přívětivé: Intuitivní ovládání pro každého.
 • Nevýhody:
  • Krátká výdrž baterie: Některé modely je třeba nabíjet častěji.
  • Limitovaný design: Velikost a materiály nemusí vyhovovat všem.
  • Náročnost na přesnost: Měření nemusí být vždy stoprocentně přesné.

Na co si dát pozor?

 1. Voděodolnost: Pokud plánujete nosit náramek do sprchy nebo na plavání, zkontrolujte, zda je voděodolný.
 2. Displej na slunci: Ujistěte se, že displej je čitelný i na přímém slunci. AMOLED displeje jako u Samsung Galaxy Fit jsou ideální.
 3. Správná velikost: Náramek by měl sedět pohodlně, a to jak při cvičení, tak při spánku. Fitbit Inspire 2 nabízí různé velikosti náramků pro lepší pohodlí.

Při správném výběru chytrého náramku si můžete zlepšit životní styl, sledovat své zdraví a mít vždy přehled o své aktivitě. Stačí pamatovat na klíčové faktory a vybírat pečlivě. Technologické novinky se stále vyvíjejí, takže kdo ví, co přinese příští model!

Nejprodávanější z kategorie chytré náramky