Přeskočit na obsah
Úvod » Kosmetika a zdraví » Parfémy » Recenze Hugo Boss No.6 Bottled toaletní voda pánská 200 ml – vyvážená kořeněná květinová vůně

Recenze Hugo Boss No.6 Bottled toaletní voda pánská 200 ml – vyvážená kořeněná květinová vůně

Celkové hodnocení

Luxusní maskulinita v kategorii Parfémy

Inspirujte se pánskou toaletní vodou Hugo Boss No.6 Bottled. Kořeněná a dřevitá luxusní vůně pro moderního, úspěšného muže. Přečtěte si recenzi k výdrži parfému. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 8.5/10
  Vůně
 • 7.5/10
  Trvanlivost
 • 7/10
  Cena
 • 9/10
  Prezentace
 • 9/10
  Univerzálnost
 • 8/10
  Originalita

Klady

 • Jedinečná, vyvážená vůně
 • Luxusní a maskulinní charakter
 • Parfém na každodenní nošení

Zápory

 • Nízká trvanlivost vůně
 • Možná příliš sladký
 • Vysoká cena

Moje zkušenost

“Hugo Boss No.6 Bottled je bezpochyby kvalitní parfém s jedinečným charakterem, který dokáže odrážet identitu moderního, úspěšného muže. Obdivuji jeho vyváženou kořeněnou květinovou vůni, která přechází do hlubokého dřevitého základu. Ale pokud jde o výdrž, nebyl jsem optimistickej, protože vůně trvá jen pár hodin. Co se týče ceny, může se zdát vyšší, ale myslím, že odpovídá kvalitě parfému. Pokud hledáte luxusní, maskulinní a jedinečnou vůni, která vydrží kratší dobu, Hugo Boss No.6 Bottled by mohl být tím správným pro vás. Pokud preferujete dlouhodobější vůni nebo si myslíte, že cena je pro vás příliš vysoká, doporučil bych hledat jiný parfém.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

První dojmy a prezentace

Uvádí na trh boss, zářící sebevědomím a elegantním stylem, Hugo Boss No.6 Bottled definuje moderního úspěšného muže jednoznačnými slovy. Od prvního pohledu je balení správně proporcované s vrcholovým akcentem; výrazný název toaletní vody nesený na masivním víku vzbuzuje očekávání nadčasového parfému.

Vůně

Lišící se od ostatních, vůně Hugo Boss No.6 vám učaruje svou jedinečností. Vonia je nádherně vyvážená. Citrusové tóny v úvodu se postupně mění v teplé, kořeněné květinové srdce. Hluboký základ z pánského santalového dřeva, vetiveru a cedru dodává celkovému dojmu sofistikovanosti a maskulinity. Tento parfém voní tak jedinečně, že vás lidé okolo vás pravděpodobně budou často zastavovat, aby se zeptali, čím to voníte.

Ale objektivita na místě – ne vždy vše zachrání. Několik uživatelů si postěžovalo, že vůně, i přes svoji intenzitu a luxusní charakter, nevydrží déle než pár hodin. Některé recenze také zmínily, že parfém je možná příliš sladký pro jejich vkus. Stejně tak byl od některých uživatelů vnímán jako „příliš obyčejný“ nebo „příliš běžný“. To jsou jistě faktory, které je třeba vzít v úvahu při rozhodování.

Hodnota za peníze

 • Vůně Hugo Boss No.6 rozhodně stojí za svou cenu. Udělá silný dojem nejen na ostatní, ale i na vás.
 • I když je cena vyšší než u některých jiných toaletních vod na trhu, dostanete za své peníze opravdu kvalitní a nadčasový produkt.
 • Někteří uživatelé si však stěžovali na cenu, kterou považují za velmi vysokou. Pokud hledáte parfém s podobnou vůní za lepší cenu, možná budete muset trochu pátrat.

Závěr

Jedná se o parfém, který vás bude každý den doprovázet při každém vašem úspěchu. Hugo Boss No.6 Bottled je pro muže, který je sebevědomý, ambiciózní a soutěživý – a který chce, aby to každý věděl. Jeho cena odráží tuto vysokou kvalitu a dokáže uspokojit i ty nejnáročnější. Ale stejně jako u všech věcí, i zde platí, že co je pro jednoho ideální, nemusí vyhovovat druhému. Proto vždy doporučujeme před nákupem vůni vyzkoušet.

Kde Hugo Boss Boss Bottled toaletní voda pánská 200 ml koupit?

europarfemy.cz europarfemy.cz

26366 recenzí

Do obchodu

1583 Kč

kosmetika-zdravi.cz kosmetika-zdravi.cz

9993 recenzí

Do obchodu

1619 Kč

notino.cz notino.cz

271731 recenzí

Do obchodu

1672 Kč

nejlevnejsiparfem.cz nejlevnejsiparfem.cz

791 recenzí

Do obchodu

1700 Kč

prodejparfemu.cz prodejparfemu.cz

28997 recenzí

Do obchodu

1749 Kč

parfum.cz parfum.cz

4944 recenzí

Do obchodu

1783 Kč

parfemy-elnino.cz parfemy-elnino.cz

74370 recenzí

Do obchodu

1816 Kč

profi-parfemy.cz profi-parfemy.cz

6406 recenzí

Do obchodu

1850 Kč

parfemy.cz parfemy.cz

45990 recenzí

Do obchodu

1857 Kč

krasa.cz krasa.cz

26339 recenzí

Do obchodu

1857 Kč

koku.cz koku.cz

N/A recenzí

Do obchodu

1869 Kč

marianet.cz marianet.cz

2739 recenzí

Do obchodu

1889 Kč

charisma-shop.cz charisma-shop.cz

1596 recenzí

Do obchodu

1890 Kč

mall.cz mall.cz

511529 recenzí

Do obchodu

1913 Kč

parfumela.cz parfumela.cz

N/A recenzí

Do obchodu

1956 Kč

sampoon.cz sampoon.cz

249 recenzí

Do obchodu

1969 Kč

parfemomanie.cz parfemomanie.cz

1135 recenzí

Do obchodu

1989 Kč

zivada.cz zivada.cz

7304 recenzí

Do obchodu

1999 Kč

vmd-drogerie.cz vmd-drogerie.cz

17247 recenzí

Do obchodu

2009 Kč

eparfem.cz eparfem.cz

2233 recenzí

Do obchodu

2009 Kč

Zkušenosti dalších zákazníků

tento produkt používám od jeho uvedení na trh před řadou let má jedinečnou nezapomenutelnou vůni. Oceňuji tak výrobce co se týče velikosti balení. Jedinou připomínku co mám, možná k výrobci nebo prodejci a ta je jako dárek zákazníkovi přibalit malí 5ml dávkovač. Někdy je trochu problém 200ml.flakon přibalit k notebooku do tašky když člověk letí do práce pro případ „kdyby náhodou“ Jinak co se týče vůně tak její trvanlivost je opravdu na celý den. /Důkazem pro má tvrzení je má bývalá spolupracovnice, která po dvou letech v důchodu se přišla podívat a hned po pozdravu pronesla Hugo boss….. podotýkám 8 hodin po aplikaci a celý den sem se nezastavil./Závěrem mohu jen doporučit

Ověřený zákazník

Není vhodná pro starší pány doporučuji pro mladší kluky do 30 let…pro pány spíš na osvěžení a vzpomínku na mládí ..Velmi sladká vůně, divoká, nespoutaná , určitě vhodná na léto ale i na období celého roku, třebas v zimě vás potěší vzpomínkou na léto……. cena toaletky 200 ml v parfemy,,cz byla 1200 Kč v kamenných obchodech stojí i mnohem víc……..ale zas člověka by potěšila nějaká příjemná akce s ještě lepší cenou za tuto toaletní vodu….Škoda že hugo boss nedělá čisté parfémy, mohlo by to být velice zajímavé a silně intenzivní než jen toaletka ředěná hlavně vodou…Značku Hugo Boss používám již asi 8 let a stále jsem s touto značkou velmi spokojen…mohu jen a jen doporučit.Pozor na trhu jsou i imitace na hugo bosse-voní tak nějak stejně ale vůně nevydrží tak dlouho jako originál.(mám osobně vyzkoušené)

Ověřený zákazník

Vůně je skvělá. Vyzdvihnout si také zaslouží prodejce parfemy.cz, kde vůně byla jedna z nejlevnějších a přišla ve výborné kondici, obchod je skutečně profesionální. K samotné vůni je hodno dodat, že je to zlatá střední cesta mezi parfémy. Není ani levná, ani drahá. Ani luxusní, ani průměrná. Ani agresivní, ani příliš jemná. Ani maskulinní, ani femininní. Ženy se za vámi nebudou otáčet, ale při bližší komunikaci jim budete příjemně vonět. Tato vůně je parfémové ztělesnění Mirka Dušína – příjemná, správňácká, přátelská. Nechce vzbuzovat emoce, nechce na nikoho útočit. Hodí se na každodenní nošení, i do kanceláře. Do klubů či na zaujmutí žen se nehodí.

Ověřený zákazník

◾Boss Bottled Intense odhaluje muže současnosti a jeho sílu osobnosti: jeho hloubku, intenzivní vášeň, pevné odhodlání a nadšení, tedy všechny výrazné vlastnosti, které ho posouvají k dosažení profesionálních a osobních cílů.Vůně je naplněna větším množstvím dřevin, koření a intenzivní koncentrace vzácných olejů. Čerstvé jablko vyvažuje klidnější květ zeleného pomeranče. Výsledkem je méně sladká vůně, která však působí luxusnější a neomluvitelně mužně.Vůně je směsí vitálních květů zeleného pomeranče s křupavým jablkem v úvodu doplněna smyslně kořeněným geraniol, skořicí a hřebíčkem v srdci. Základ je bohatou dávkou santalu, vetiveru a cedru zahalenou v smyslné vanilce, která vůni propůjčuje dotyk absolutní rafinovanosti.Složení vůně:◾Hlava: jablko, bergamot, pomerančový květ◾Srdce: pelargónie, skořice, hřebíček◾Základ: santalové dřevo, cedr, vetiver, vanilkaFlakon Boss Bottled Intense je replikou designu klasické vůně Boss Bottled, avšak s tmavší a opojnejšou tekutinou. Vnější balení se prezentuje v sofistikovaném tmavě šedém odstínu. Nekompromisně mužná vůně Boss Bottled Intense je poctou čisté struktuře linií, které muži současnosti vyhovují funkčností a nezaměnitelnou elegancí

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Hugo Boss No.6 Bottled toaletní voda pánská 200 ml?

Kupte, pokud…

Chcete vyjadřovat sebevědomí a úspěch

Hugo Boss No.6 Bottled je určen pro cílevědomé muže, kteří se nebojí vyjadřovat svoje ambice a sebevědomí prostřednictvím své vůně.

Hledáte luxusní, kvalitní parfém

Tato květinově-kořeněná vůně vás obklopí sofistikovaným charakterem a její kvalita odpovídá vyšší ceně.

Chcete zaujmout

Nemůžete přehlédnout jedinečné tóny tohoto parfému. Je pravděpodobné, že si vás lidé všimnou a budou se ptát, čím to voníte.

Nekupujte, pokud…

Nejste fanouškem sladkých vůní

Někteří uživatelé vnímají tuto vůni jako příliš sladkou pro jejich vkus.

Dáváte přednost vůním s delší výdrží

Některé recenze naznačují, že vůně Hugo Boss No.6 nemusí vydržet tak dlouho, jak byste mohli očekávat.

Hledáte levnější alternativu

Tento parfém je vysoce kvalitní a jeho cena tomu odpovídá. Pokud hledáte cenově dostupnější vůni, možná byste měli zvážit nějakou jinou.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Je vůně Hugo Boss No.6 Bottled vhodná pro všechny věkové skupiny?
Vůně Hugo Boss No.6 je vhodná spíše pro mladší muže, ale její svěží a nadčasový charakter mohou ocenit muži všech věkových skupin.
Jak dlouho vydrží vůně?
Někteří uživatelé uvedli, že vůně zůstává na pokožce několik hodin, ale je to velmi individuální a ovlivňují to také faktory jako typ pokožky nebo vnímaný intenzita.
Může mít ta samá vůně u různých lidí jiný odstín?
Ano, vůně se může lišit v závislosti na pH pokožky jednotlivce.
Je vůně příliš silná?
Intenzita vůně je subjektivní, ale většina uživatelů popisuje vůni Hugo Boss No.6 jako středně silnou – ani příliš hbitou, ani příliš jemnou.
Je balení jak jsme zvyklí u značky Hugo Boss nebo se liší?
Flakón Boss Bottled Intense je replikou designu klasické vůně Boss Bottled, ale s tmavší a opojnější tekutinou. Vnější balení se prezentuje v sofistikovaném tmavě šedém odstínu.
Jaká je cena parfému ve srovnání s ostatními značkami?
Cena parfému Hugo Boss No.6 se může lišit, ale obecně lze říci, že patří do vyšší střední kategorie ceny.

Parametry

Název produktu: Hugo Boss No.6 Bottled toaletní voda pánská 200 ml
Typ produktu: Parfémy
Výrobce: Hugo Boss
Typ: toaletní vody
Určení: pánské
Řada: Boss No. 6
Objem: 200 ml
Tester: ne
Vzorek: ne
Rozprašovač: ano
Srdce parfému: pelargónie, skořice, hřebíček
Základ parfému: cedrové dřevo, santalové dřevo, vetiver, olivové dřevo, vanilka
Hlava parfému: jablko, citrusy
Rok vydání: 1998

Fotogalerie

Úvaha o Hugo Boss No.6 Bottled toaletní voda pánská 200 ml

Hugo Boss No.6 Bottled toaletní voda pánská 200 ml

Hodnocení Hugo Boss No.6 Bottled toaletní voda pánská 200 ml

Hugo Boss No.6 Bottled toaletní voda pánská 200 ml

Průzkum Hugo Boss No.6 Bottled toaletní voda pánská 200 ml

Hugo Boss No.6 Bottled toaletní voda pánská 200 ml

Jak vybrat ten pravý parfém, který vystihuje vaši osobnost?

Parfém není jen kosmetický doplněk, je to osobní výraz a podpis, který plní prostor kolem nás. Ale jak vybrat ten pravý a na co si dát pozor?

Vůně jako zrcadlo vaší osobnosti

První krok při výběru parfému je pochopit, že každá vůně je jiná, stejně jako osobnosti lidí. Některé parfémy jsou lehké a svěží, jiné jsou hluboké a tajemné, zatímco další jsou sladké nebo květinové.

Doporučuji vyzkoušet několik vzorků a přemýšlet o tom, jak moc parfém odpovídá vašemu stylu a osobnosti. Jeho vůně by měla odpovídat vašim emocím a myšlenkám v daný okamžik. Skvělá věc na parfémech je, že můžete měnit svou vůni podle nálady, ročního období nebo příležitosti, kde jej hodláte použít.

Typy parfémů a jejich výdrž

Naučme se trochu terminologii. Parfémy se obecně dělí na eau de toilette, eau de parfum a parfum. Eau de toilette je nejslabší koncentrace a obvykle vydrží kolem 2-3 hodin. Eau de parfum má střední koncentraci a může vydržet 4-5 hodin. Parfum je nejsilnější a vydrží 6-8 hodin, někdy i déle.

Pokud hledáte parfém, který vydrží co nejdéle, je důležité vzít v úvahu složení parfému. Například parfémy s dřevitými nebo orientálními tóny mají tendenci vydržet déle.

Testování parfémů: Jak na to?

Jestliže jste v parfumerii, nenanášejte si přímo parfém na kůži, abyste neovlivnili jeho krásu přírodní vůní vaší pokožky. Ovoništějte jej na papírovém pásku, aby vás neohromila první vlna alkoholu.

Pamatujte, že pravá podstata parfému se odhalí až po několika minutách, proto také počkejte a nechte vůni „sednout“ dříve, než se rozhodnete pro koupi.

Parfém se v průběhu času vyvíjí a má tři fáze: vůně ýberného začátku, srdce vůně a konečně základní vůně. Základní vůně je ta, kterou cítíte nejdéle, takže je důležité pokud můžete, otestovat tuhle fázi před zakoupením.

Na závěr, nečekejte, že najdete „ten pravý“ parfém hned při prvním pokusu. Vyberte si několik vzorků, vyzkoušejte je a ohodnoťte je po dobu několika dnů. A nezapomeňte, že parfém je jako vaše oblečení – může se vám líbit dnes, ale za rok může být situace jiná.

Závěrem je tedy důležité říct, že správně zvolený parfém vás může dokonale vyjádřit a stát se vaším podpisem.

Nejprodávanější z kategorie parfémy