Přeskočit na obsah
Úvod » Elektronika » Sluchátka » Recenze HyperX Cloud II – vyvážený zvuk a vysoký komfort nošení

Recenze HyperX Cloud II – vyvážený zvuk a vysoký komfort nošení

Celkové hodnocení

93 %

Vyvážený zvuk v kategorii Sluchátka

HyperX Cloud II lákají hráče i hudební fanoušky skvělým zvukem a pohodlím, přestože mají drobné nedostatky. Přečtěte si naši recenzi a objevte jejich výhody... Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9,5/10
  Zvuk
 • 9/10
  Komfort
 • 6/10
  Kabel
 • 9/10
  Mikrofon
 • 7/10
  Konstrukce
 • 10/10
  Kompatibilita

Klady

 • Příjemně vyvážený zvuk
 • Tvarovatelné polštářky z paměťové pěny
 • Odnímatelný mikrofon s čistým zvukem
 • Praktické ovládání hlasitosti na kabelu
 • Možnost připojení k různým zařízením
 • 7.1 prostorový zvuk

Zápory

 • Kabel se často kroutí
 • Plastový kryt opěrky hlavy praská
 • Ovládání na kabelu přestává fungovat

Moje zkušenost

“I přes několik drobných nedostatků, jako je kroutící se kabel a praskající plastový kryt, hodnotím tato sluchátka jako velmi kvalitní produkt s vyváženým zvukem a vysokým komfortem nošení. Výborně se hodí pro různé aktivity od hraní her po poslech hudby, a odnímatelný mikrofon je praktickým bonusem. Pokud vám nevadí menší problémy s trvanlivostí materiálů, budou tato sluchátka skvělou volbou.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Pozitivní zkušenosti

Musím uznat, že zvuk těchto sluchátek je opravdu příjemně vyvážený. Ať už jsem hrál hry, sledoval filmy nebo poslouchal hudbu, kvalita zvuku byla vždy na vysoké úrovni. Navíc tvarovatelné polštářky z paměťové pěny zajišťují pohodlí i při delším nošení.

Velkou výhodou je také odnímatelný mikrofon. Díky digitální technologii nabízí čistý zvuk, což je skvělé nejen pro herní komunikaci, ale i pro Skype hovory. Navíc, pokud mikrofon nepotřebujete, jednoduše ho odpojíte.

Ovládání hlasitosti přímo na kabelu je velmi praktické. Můžete snadno upravit hlasitost sluchátek i mikrofonu bez nutnosti přerušení hry či jiného obsahu. A tlačítko pro vyvolání 7.1 prostorového zvuku opravdu dává hernímu zážitku nový rozměr.

Dalším plusem je možnost připojení k různým zařízením. Díky přibalené redukci můžete sluchátka použít jak s PC, tak s herními konzolemi jako PlayStation nebo Xbox. Flexibilita připojení je tedy na jedničku.

Negativní zkušenosti

Bohužel, ne všechno je růžové. Po delším používání jsem si všiml, že se kabel od sluchátek často kroutí. To je dost otravné a někdy to vyžaduje více času na jeho rozmotání, než bych si přál.

Dalším problémem je kvalita plastového krytu opěrky hlavy. Po cca roce používání mi praskl, což je zklamání vzhledem k jinak kvalitnímu zpracování sluchátek. To je určitě něco, co by výrobce mohl vylepšit.

Navíc se mi po nějaké době používání přestalo fungovat ovládání na kabelu. To je dost nepříjemné, protože ovládání hlasitosti je jednou z hlavních výhod tohoto modelu.

Celkový dojem

Celkově jsou tato sluchátka skvělá, pokud hledáte kvalitní zvuk a pohodlí. Nicméně, několik drobných nedostatků, jako je kroutící se kabel a praskající plast, by mohlo být pro někoho důvodem k zamyšlení.

Pokud vám nevadí tyto drobné nedostatky, určitě vám tato sluchátka přinesou hodně radosti a skvělý herní zážitek.

Zkušenosti dalších zákazníků

Sluchátka jsem koupila jako dárek.

Ověřený zákazník

Vzhledem neustálým problémům s kroucením kabelu už bych do téhle značky nešel.

Ověřený zákazník

Po asi půl roce používání stále bez známek nějakého používání, hrají skvěle, mikrofon taky perfektní.

Ověřený zákazník

Sluchátka jsou super…ale po chvíli používání přestalo fungovat ovládání na kabelu !

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit HyperX Cloud II?

Kupte, pokud…

Chcete skvělý zvukový zážitek

Zvuk těchto sluchátek je příjemně vyvážený a kvalitní, což oceníte při hraní her, sledování filmů i poslechu hudby.

Potřebujete pohodlná sluchátka na delší nošení

Tvarovatelné polštářky z paměťové pěny zajišťují pohodlí i při delším nošení, takže vás sluchátka nebudou tlačit ani po několika hodinách.

Hledáte flexibilitu připojení

Díky přibalené redukci můžete sluchátka použít jak s PC, tak s herními konzolemi jako PlayStation nebo Xbox, což zajišťuje vysokou flexibilitu.

Nekupujte, pokud…

Nemáte trpělivost na kroutící se kabel

Kabel od sluchátek se často kroutí, což může být velmi otravné a vyžaduje čas na jeho rozmotání.

Očekáváte dlouhou životnost plastových částí

Plastový kryt opěrky hlavy po delším používání praská, což může být zklamáním vzhledem k jinak kvalitnímu zpracování.

Potřebujete spolehlivé ovládání na kabelu

Ovládání na kabelu se může po nějaké době používání porouchat, což může být nepříjemné, pokud často měníte hlasitost.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jak se vypořádat s kroutícím se kabelem u sluchátek?
Nejlepší je kabel pravidelně narovnávat a skladovat ho volně smotaný, aby se minimalizovalo kroucení. Pokud se kabel stále kroutí, můžete zvážit použití kabelové spirály nebo organizéru, který pomůže udržet kabel v pořádku.
Co dělat, když praskne plastový kryt opěrky hlavy?
Pokud praskne plastový kryt, můžete zkusit použít epoxidové lepidlo k opravě. Pokud je poškození větší, doporučuji kontaktovat výrobce pro výměnu nebo opravu v rámci záruky.
Jak zlepšit kvalitu zvuku mikrofonu?
Pro dosažení nejlepší kvality zvuku mikrofonu se ujistěte, že je mikrofon správně umístěn blízko úst, ale ne přímo před nimi. Také se vyhněte hlučnému prostředí a použijte pop-filtr, pokud je to možné.
Jak správně používat tlačítko 7.1 prostorového zvuku?
Tlačítko 7.1 aktivuje virtuální prostorový zvuk. Používejte ho hlavně při hraní her, kde je důležité mít přehled o okolních zvucích. Pro poslech hudby nebo sledování filmů může být lepší nechat tuto funkci vypnutou.
Jak často by se měly měnit náhradní ušní molitany?
Náhradní ušní molitany by se měly měnit podle potřeby, obvykle jednou za 6 až 12 měsíců, v závislosti na frekvenci používání a úrovni opotřebení. Pokud začnou být nepohodlné nebo ztratí svou pružnost, je čas na výměnu.
Jak správně čistit sluchátka a mikrofon?
Pro čištění sluchátek použijte jemný hadřík a mírně navlhčený roztok vody a isopropylalkoholu. Mikrofon můžete očistit jemným kartáčkem nebo vatovým tamponem. Vyhněte se používání silných chemikálií, které by mohly poškodit materiál.
Jaké jsou možnosti připojení sluchátek k různým zařízením?
Sluchátka můžete připojit přes USB nebo pomocí přibalené redukce na 3,5mm jack. Díky tomu je můžete používat s PC, Macem, PlayStationem, Xboxem a dokonce i s mobilními telefony a notebooky.

Parametry

Název produktu: HyperX Cloud II
Typ produktu: Sluchátka
Výrobce: Kingston
Konstrukce: přes hlavu (náhlavní)
Citlivost: 98 dB/mW
Kmitočet min: 15 Hz
Kmitočet max: 25000 Hz
Konektor: 3,5 mm Jack
Typ sluchátek: uzavřená

Fotogalerie

Poznámky k HyperX Cloud II

HyperX Cloud II

Test: HyperX Cloud II

HyperX Cloud II

Shrnutí: HyperX Cloud II

HyperX Cloud II

Hodnocení HyperX Cloud II

HyperX Cloud II

Úvaha o HyperX Cloud II

HyperX Cloud II

Pozorování HyperX Cloud II

HyperX Cloud II

Ostestováno: HyperX Cloud II

HyperX Cloud II

Hodnocení: HyperX Cloud II

HyperX Cloud II

Verdikt: HyperX Cloud II

HyperX Cloud II

Jak vybírat sluchátka: Tipy od experta

Typy sluchátek

Trh se sluchátky nabízí mnoho možností, ale jak si vybrat ta pravá?

Nejprve se zaměřme na typy sluchátek:

 • Supraaurální (on-ear): Leží na uších, kompaktní, vhodné do města. Méně izolační. Skvělý příklad jsou Marshall Major III.
 • Circumaurální (over-ear): Obklopují celé ucho, výborná izolace. Ideální pro domácí poslech. Například Sony WH-1000XM4.
 • Intraaurální (in-ear): Vloženy přímo do zvukovodu. Perfektní pro sport. Apple AirPods Pro jsou populární volbou.

Klíčové faktory při výběru

Při výběru se zaměřte na:

Kvalita zvuku

Nejdůležitější aspekt, ale velmi subjektivní. Zkoušejte více modelů, najděte svůj preferovaný zvukový podpis. Někteří preferují basy (např. Beats), jiní vyvážený zvuk (např. Sennheiser).

Komfort

Dlouhý poslech by měl být příjemný. U on-ear sluchátek věnujte pozornost přítlaku, u over-ear polstrování. Při online nákupu zkontrolujte hmotnost a uživatelské recenze na komfort.

Materiály

Plasty vs. kovy vs. textil. Plasty jsou lehčí, ale méně odolné. Kovy přidávají odolnost, ale větší váhu. Textilní polstrování je příjemné, ale méně odolné vůči potu. Vyvarujte se levných plastových výlisků, které praskají.

Speciální funkce

 • Noise Cancelling: Aktivní potlačení hluku je skvělé v letadle nebo na rušném místě. Ověřte si efektivnost v uživatelských recenzích, protože ne všechna ANC je rovnocenná.
 • Bezdrátová vs. kabelová: Svoboda bezdrátu je k nezaplacení, ale zkontrolujte výdrž baterie. Pro audiofily může stále být kabel lepší volbou kvůli kvalitě přenosu.
 • Ovládání: Dotykové plochy vs. fyzická tlačítka. Osobní preference. Fyzická tlačítka mají výhodu hmatové odezvy, dotykové plochy zase čistší design.

Problémy a na co pozor

Levná sluchátka mohou mít problémy se spolehlivostí. Zkontrolujte délku záruky a dostupnost servisu. U bezdrátových sluchátek sledujte verzi Bluetooth – starší verze mohou mít problémy s párováním a latencí.

Mikrofon kvality: Vyzkoušejte hovorový test, nebo se spoléhejte na recenze. Mnoho modelů má mikrofony špatné kvality, což může zkomplikovat hovory.

Při výběru sluchátek je klíčové zvážit, jak a kde budete sluchátka používat. Sledování recenzí a uživatelských zkušeností může být vaší nejlepší zbraní. Hodně štěstí při hledání těch pravých!

Nejprodávanější z kategorie sluchátka