Přeskočit na obsah
Úvod » Kosmetika a parfémy » Deodoranty a antiperspiranty » Recenze Jenvox Fast roll-on proti pocení a zápachu 50 ml – skutečně snižuje pocení a zápach

Recenze Jenvox Fast roll-on proti pocení a zápachu 50 ml – skutečně snižuje pocení a zápach

Celkové hodnocení

85 %

Ekonomicky výhodný v kategorii Deodoranty a antiperspiranty

Jenvox Fast roll-on snižuje pocení, eliminuje zápach, má dlouhou výdrž a neobsahuje parabeny. Zvažte možné počáteční nepříjemnosti. Aj. Recenze a detaily produktů... Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9,5/10
  Účinnost
 • 9/10
  Snadnost použití
 • 6/10
  Podráždění pokožky
 • 9,5/10
  Výdrž balení
 • 8/10
  Cena
 • 9/10
  Rychlost schnutí
Recenze Jenvox Fast roll-on proti pocení a zápachu 50 ml

Klady

 • Snadné použití a rychlé výsledky
 • Rychle usychá
 • Výrazné snížení pocení
 • Neobsahuje parabeny
 • Nebarví oblečení
 • Lze použít kdekoliv na těle
 • Nemá žádnou vůni
 • Balení vydrží dlouho

Zápory

 • Svědění a lehké štípání po aplikaci
 • Může podráždit citlivou pokožku
 • Nutnost dodržovat pokyny k použití
 • Nevhodné po holení nebo depilaci

Moje zkušenost

“Jenvox Fast považuji za účinný antiperspirant, který skutečně snižuje pocení a zápach, i když může způsobit počáteční nepříjemnosti jako svědění a podráždění. Pokud máte citlivou pokožku, doporučuji rovnou vyzkoušet variantu Sensitive. Výdrž balení a absence parabenů jsou velkými plusy, což z něj dělá ekonomicky výhodnou a zdravější volbu oproti běžným produktům.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Moje zkušenost s Jenvox Fast

Snadné použití a rychlé výsledky

Jenvox Fast jsem začala používat na doporučení známé, která si ho nemohla vynachválit. První aplikace byla trochu nervózní, ale musím říct, že mě produkt mile překvapil. Použití je opravdu jednoduché. Stačí nanést na suchou pokožku večer před spaním a nechat zaschnout. Přípravek rychle usychá, což je velké plus, protože nemusíte dlouho čekat, než se můžete obléknout.

Už po prvním použití jsem zaznamenala výrazné snížení pocení. Ani kapka potu! To bylo pro mě naprosto neuvěřitelné. V prvním týdnu jsem ho aplikovala každý den, jak je doporučeno, a poté jsem frekvenci snížila na 1-2x týdně. Pokožka v podpaží byla suchá a bez zápachu, což je pro mě obrovská úleva.

Negativní zkušenosti

Bohužel, ne vše bylo úplně růžové. Několik minut po aplikaci jsem pociťovala svědění a lehké štípání v místě nanesení. První noc jsem měla problémy usnout, protože svědění bylo docela intenzivní. Naštěstí se to po několika dnech zlepšilo, ale i tak to nebylo úplně příjemné.

Další nevýhodou je, že přípravek může podráždit citlivou pokožku. Po několika týdnech používání jsem si všimla, že mám pokožku v podpaží lehce zarudlou a podrážděnou. Zkusila jsem přejít na šetrnější verzi Jenvox Fast Sensitive, která byla k mé pokožce mnohem jemnější. Pokud máte citlivou pokožku, doporučuji rovnou sáhnout po této variantě.

Další postřehy a doporučení

Jenvox Fast je skvělý v tom, že neobsahuje parabeny a nebarví oblečení. Můžete ho použít kdekoliv na těle – podpaží, ruce, nohy, čelo, obličej, krk, záda a hrudník. Přípravek nemá žádnou vůni, což je výhoda, protože můžete používat svůj oblíbený deodorant nebo parfém bez obav, že by se vůně míchaly.

Je důležité dodržovat pokyny k použití, aby byl efekt co nejlepší. Před aplikací je potřeba mít pokožku absolutně suchou a nepodrážděnou. Doporučuji místo aplikace předem vysušit ubrouskem nebo fénem. Po holení nebo depilaci je dobré počkat minimálně 24 hodin, než přípravek nanesete.

Jednou z velkých výhod je, že balení vydrží opravdu dlouho – 6 až 12 měsíců, někdy i déle. To je obrovská úspora oproti běžným antiperspirantům a deodorantům, které musíte kupovat mnohem častěji.

Zkušenosti dalších zákazníků

Již před spousty lety jsem zakoupil iontoforezu, která vyžaduje spoustu času při kůrách( ne že by to ve finále nefungovalo). Nehledě na to že baterie jsem nestačil kupovat. Už mě to prostě nebavilo a to brnění taky žádná hitparáda. Ještě lepšího výsledku a hlavně téměř okamžitě jsem dosáhl použitím Jenvaxu. Moc jsem tomu nevěřil ale skutešně to funguje. V podstatě jednoduše máznout a pak se nepotit. Žádné pálení co jsem tady četl jsem nezaznamenal. Já jsem velmi spokojen.

Ověřený zákazník

Tento produkt používám teprve dva týdny. Jak je tam psáno , tak produkt je určený na pocení dlaní. Mně teda nezabírá. Přes noc si to aplikuji na dlaně a ráno mám ruce úplně vysušené a přes den to nezabírá protože se mi ruce v průběhu dne začnou zase potit. Možná to není ani chyba produktu. Moje ruce se nadměrně potí , tak to na mé ruce nezabírá. Myslím si ale, kdyby byl produkt účinný na pocení dlaní , viděla bych aspoň zmírnění.Zkoušela jsme to aji na pocení podpaží a to funguje tak napůl. První 4 dny mně podpaží svědilo a kůži jsem měla lehce zarudlou. Když jsem ale vyčkala a produkt jsem dál používala tak mi zarudnutí zmizelo a podpaží už svědilo jen mírně. Pocení při stresových situacích sice nezmizelo ale zmírnilo se.Tento produkt hodnotím takto, protože doručení bylo rychlé a kdyby mi to fungovalo tak mi cena nepřijde zas tak přepálená.

Ověřený zákazník

Funguje už po prvním použití. Sice v prvním týdnu mě podpaží svědilo, štípalo, i když jsem měla pokožku suchou, ale pak se to srovnalo a jsem nadšená. Na nohy taky naprostá pecka. Libují si i moje boty a oblečení. V botech už neplavu, ponožky večer nestojí v koutě. Žádné koláče a fleky na oblečení. Je osvobozující, neřešit to, jestli si můžu sundat boty, nebo zvednout ruku. Prostě pecka 🙂

Ověřený zákazník

Po padesátce se mi změnil pach potu v podpaždí (možná známka nastupujícího přechodu), což mě vělmi zneklidňovalo, protože šlo o pach velmi nepříjemný, jakoby cibulově nakyslý, objevující se prakticky okamžitě po sebemenším zapocení (dokonce i u počítače, ani jsem nemusela vyvíjet fyzickou aktivitu). Nepomáhaly žádné antiperspiranty, vícekrát za den jsem se musela opláchnout, což jsem nikdy dříve dělat nemusela. Náhodně jsem narazila na Jenvox a okamžitě se rozhodla vyzkoušet. Zakoupila jsem verzi Jenvox fast. Prvních několik dní jsem aplikovala denně (večer, dle návodu), opravdu jen lehounce přetřít a rozmáznout prstem. Zhruba po týdnu to již dělám obden. A neuvěřitelné se stalo skutkem – funguje to! Pach je pryč. A to hned po prvním užití. Zatím jsem sice neabsolvovala žádnou výraznější fyzickou aktivitu, ale jelikož jsem problém měla i při aktivitě prakticky nulové, věřím, že to bude také v pořádku. Dodávám, že stále aplikuji minimální množství. Po aplikaci chvilku lehoulince štípe, spíše to ani není vysloveně štípání, jen že „o tom vím“. Ráno po opláchnutí někdy použiji svůj stávající (non parfum) antiperspirant, spíše ze zvyku, a někdy také nic. A nic se neděje 🙂

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Jenvox Fast roll-on proti pocení a zápachu 50 ml?

Kupte, pokud…

Hledáte dlouhotrvající účinek

Jenvox Fast vydrží 6 až 12 měsíců při správném použití, což je obrovská úspora oproti běžným antiperspirantům.

Máte problém s nadměrným pocením

Přípravek je velmi účinný již po prvním použití a výrazně snižuje pocení, což potvrzuje mnoho uživatelů.

Chcete snadné a rychlé použití

Jenvox Fast rychle zaschne a snadno se aplikuje. Stačí ho použít na noc a ráno opláchnout.

Nekupujte, pokud…

Máte citlivou pokožku

Někteří uživatelé zaznamenali podráždění a svědění pokožky po aplikaci. Pokud máte citlivou pokožku, může být lepší volbou verze Sensitive.

Hledáte okamžité pohodlí

První aplikace může způsobit svědění a štípání, což může být nepříjemné. Pokud hledáte produkt bez jakýchkoli počátečních nepříjemností, tento nemusí být pro vás.

Potřebujete okamžitý efekt na ruce

Někteří uživatelé uvedli, že přípravek není tak účinný na pocení dlaní, zejména při stresových situacích.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jak dlouho vydrží jedno balení Jenvox Fast při pravidelném používání?
Jedno balení Jenvox Fast vydrží při pravidelném používání 6 až 12 měsíců, někdy i déle. To záleží na frekvenci aplikace a velikosti ošetřované oblasti.
Co mám dělat, když mě po aplikaci přípravku svědí pokožka?
Pokud vás po aplikaci Jenvox Fast svědí pokožka, zkuste snížit množství nanášeného přípravku. Můžete také prodloužit intervaly mezi aplikacemi nebo zvolit šetrnější variantu Jenvox Fast Sensitive.
Mohu používat Jenvox Fast i na citlivá místa, jako je obličej nebo podpaží?
Ano, můžete, ale doporučuji začít s menším množstvím přípravku a postupně zvyšovat, pokud to bude potřeba. Pro citlivá místa je také vhodnější šetrnější verze Jenvox Fast Sensitive.
Jak zajistit, aby pokožka byla před aplikací přípravku absolutně suchá?
Před aplikací přípravku pokožku důkladně vysušte ubrouskem nebo fénem. Je důležité, aby byla pokožka suchá a nepodrážděná, ideálně minimálně 2 hodiny po koupeli nebo sprše.
Mohu používat svůj oblíbený deodorant nebo parfém současně s Jenvox Fast?
Ano, Jenvox Fast nemá žádnou vůni, takže můžete bez obav používat svůj oblíbený deodorant nebo parfém. Doporučuji ale aplikovat Jenvox na noc a deodorant nebo parfém až ráno.
Jaký je rozdíl mezi Jenvox Fast a Jenvox Fast Sensitive?
Jenvox Fast je vhodný pro většinu lidí a má rychleschnoucí složení. Jenvox Fast Sensitive je šetrnější varianta určená pro citlivější pokožku a obsahuje jinou formu účinné látky.
Co dělat, když se po holení objeví podráždění pokožky po aplikaci Jenvox Fast?
Po holení počkejte minimálně 24 hodin před aplikací přípravku. Pokud se i tak objeví podráždění, zkuste prodloužit interval mezi holením a aplikací na více než 24 hodin, aby měla pokožka čas na regeneraci.

Parametry

Název produktu: Jenvox Fast roll-on proti pocení a zápachu 50 ml
Typ produktu: Deodoranty a antiperspiranty
Výrobce: Jenvox
Určení: unisex
Typ: roll-ony
Objem: 50 ml
Druh: antiperspiranty
Náplně: ne
Bio: ne
Krystal: ne
Dlouhotrvající: ano
Bez parfemace: ano
Přírodní: ne
Bez hliníku: ne
Bez alkoholu: ne

Fotogalerie

Zkušenost s Jenvox Fast roll-on proti pocení a zápachu 50 ml

Jenvox Fast roll-on proti pocení a zápachu 50 ml

Jak vybrat ten správný deodorant nebo antiperspirant: Návod krok za krokem

Typy deodorantů a antiperspirantů

Na trhu najdete celou řadu typů deodorantů a antiperspirantů. Od sprejů, přes roll-ony, tuhé formy až po krémy. Každý typ má své výhody a záleží na vašich preferencích a potřebách.

Spreje

Spreje jsou skvělé pro rychlé použití a okamžitý pocit svěžesti. Umožňují rovnoměrnou aplikaci, ale někdy mohou dráždit kůži.

Roll-ony

Roll-ony nabízejí snadnou aplikaci a dobrý kontakt s pokožkou. Často obsahují hojivé a hydratační složky, což je plus pro citlivou pokožku.

Tuhé formy

Tuhé deodoranty a antiperspiranty jsou ideální pro cestování a dlouhodobé používání. Nezpůsobují mastný pocit a poskytují dlouhodobou ochranu.

Krémy

Krémy jsou vhodné pro velmi citlivou kůži a poskytují hydrataci. Aplikace je ale trochu složitější a vyžaduje více času.

Na co se zaměřit při výběru

Při výběru deodorantu nebo antiperspirantu je důležité brát v úvahu několik faktorů:

Složení

Snažte se vyhnout produktům s obsahem hliníku, parabenů a syntetických vůní, které mohou být dráždivé. Věnujte pozornost přírodním složkám jako kokosový olej, soda bikarbona nebo aloe vera.

Parfemace

Vyberte si vůni, která je vám příjemná a nevoní příliš silně. Nezapomeňte, že to budete mít na těle celý den.

Dlouhodobá ochrana

Zvažte, jak dlouho potřebujete být chráněni. Některé produkty slibují ochranu až na 48 hodin, což může být výhoda pro aktivní dny.

Na co si dát pozor

Kožní reakce

Před úplným zavedením nového produktu do rutiny proveďte test na malé ploše kůže. Pokud dojde k podráždění, zvolte jiný produkt.

Bělicí účinek

Některé antiperspiranty mohou zanechávat bílé stopy na oblečení. Zkontrolujte recenze nebo zvolte průhledný nebo jemně barvený produkt.

Kompatibilita s oblečením

Pokud nosíte častěji tmavé oblečení, vyhněte se produktům, které by mohly zanechávat stopy. Zkuste nejprve malé množství na starém tričku.

Výběr správného deodorantu nebo antiperspirantu může mít zásadní dopad na váš každodenní komfort a sebevědomí. Berte v úvahu nejen své osobní preference, ale i složení produktu a jeho reakci na vaší kůži. Pečlivým výběrem můžete dosáhnout optimální ochrany a pocitu svěžesti po celý den.