Přeskočit na obsah
Úvod » Sport a outdoor » Keto diety » Recenze KetoMix Ketonová dieta na 4 týdny (140 porcí) 5 510 g – široká škála jídel pro snadnou dietu

Recenze KetoMix Ketonová dieta na 4 týdny (140 porcí) 5 510 g – široká škála jídel pro snadnou dietu

Celkové hodnocení

89 %

Praktická dieta v kategorii Keto diety

KetoMix Ketonová dieta na 4 týdny je ideální pro efektivní hubnutí s chutnými pokrmy a snadným dodržováním ketogenní diety. Viditelné výsledky během krátké doby... Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 8/10
  Chuť
 • 9/10
  Rychlost přípravy
 • 7/10
  Cena
 • 9/10
  Výběr jídel
 • 9/10
  Efektivita
 • 6/10
  Flexibilita balíčku

Klady

 • Rychlá a snadná příprava jídel
 • Široký výběr jídel
 • Dieta rozdělena do tří fází
 • Možnost vzít koktejly s sebou
 • Nízký obsah sacharidů

Zápory

 • Některá jídla mi nechutnala
 • Cena není nejnižší
 • Nemožnost měnit obsah balíčku

Moje zkušenost

“KetoMix nabízí širokou škálu jídel, která usnadňují dodržování ketogenní diety, a přináší viditelné výsledky v krátkém čase. I když ne všechna jídla mi chutnala a cena je vyšší, celkově jsem byla s produktem spokojená a ocenila jsem jednoduchost přípravy a rozmanitost nabízených pokrmů.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Moje zkušenosti s produkty KetoMix

Začala jsem s KetoMixem před třemi měsíci a musím říct, že jsem byla skeptická. Ale po třech týdnech jsem zaznamenala první výsledky. Ze začátku jsem měla pocit, že mi břicho roste, ale to bylo jen dočasné. Po třech měsících jsem zhubla 10 kg, což je pro mě velký úspěch.

Pozitiva KetoMix diety

Jednou z největších výhod KetoMixu je jeho rychlá a snadná příprava. Koktejly jsou hotové během pár minut a jsou skvělou volbou na snídani nebo svačinu. Můžete je také vzít s sebou, což je super, když jste na cestách.

Velký výběr jídel je další plus. V balíčku najdete různé polévky, kaše, omelety, houstičky a dokonce i puding. Každý si tu najde něco, co mu chutná. Já osobně miluji čokoládovou kaši a zeleninovou polévku.

KetoMix dieta je rozdělena do tří fází, což mi pomohlo postupně se adaptovat a udržet si nové stravovací návyky. První fáze je nejpřísnější, ale díky široké nabídce jídel jsem se nikdy necítila omezovaná.

Negativa a výzvy

Ne všechna jídla mi chutnala. Konjakové těstoviny byly pro mě naprosto nepozřetelné. Ani po dlouhém proplachování jsem se nezbavila jejich nepříjemného zápachu. Rajčatová a sýrová polévka mi také nesedly, ale našla jsem způsoby, jak je využít v pečení.

Cena KetoMixu také není nejnižší. Ale když jsem si spočítala, kolik utratím za normální potraviny, zjistila jsem, že se to dá zvládnout. Navíc často využívám slevové akce.

Další věc, která mě trochu zklamala, je nemožnost měnit obsah balíčku. Pokud vám něco nechutná, nemáte možnost to vyměnit za něco jiného. To by mohlo být pro některé lidi problém.

Specifikace produktu

V balíčku na čtyři týdny najdete proteinový koktejl s třemi příchutěmi, tři různé polévky, sladké kaše, omelety, houstičky a puding. K tomu dostanete odměrku a šejkr nebo proteinovou tyčinku. Součástí je také přehledná brožura s informacemi a recepty.

KetoMix jídla mají nízký obsah sacharidů, což je klíčové pro dosažení ketózy. Tělo začne čerpat energii z tukových zásob místo z cukrů, což vede k rychlému úbytku váhy. Nemusíte zdlouhavě vařit nebo počítat kalorie, což je velká výhoda.

Celkově jsem s KetoMixem spokojená. I když má své mouchy, výsledky mluví za vše. Pokud hledáte dietu, která je snadná na dodržování a přináší výsledky, mohu KetoMix doporučit.

Zkušenosti dalších zákazníků

Pokud člověk s dietou vyloženě začíná a nezná produkty, je to fajn, hlavně na vyzkoušení různých produktů. Ale vadí mi, že člověk nemůže vyměnit (alespoň některé) potraviny v balíčku, hlavně za to dávám hvězdičky dolů… Jinak co se týče konkrétních jídel z mého pohledu:- Proteinový koktejl – ten je skvělý, hlavně i jeho možnosti využití, pokud ho nechcete pít, můžete ho i péct na různé způsoby třeba v kombinaci s jinými produkty. Co se týče příchutí do koktejlu, zatím mi vyloženě chutnala asi jen čokoláda, ostatní, co jsem zkoušela, tak nic moc- Omelety – zeleninová ujde, syrová je dobrá, obě jsou nejlepší v kombinaci se zeleninou (cuketove, brokolicove, zelne aj.placicky)- Kaše – čokoládová se výborná (hlavně s kokosem), banánová s jablkem mi tolik nechutná, ale se skořicí je taky docela fajn- Polévky – sýrová a rajčatová mi v tekutém stavu nechutnají, vymyslím spíš z nich různé variace na pečení, pak se to docela dá, ale hitparáda to není. Zeleninová je výborná, moc mi chutná.- Housticky jsou skvělé- Palačinky a puding také skvělé, hlavně s povolený ovocem a čoko pomazánkou- Konjakové těstoviny – za mě hrůza. Ten smrad po otevření jsem nedala. Proplachovala jsem to 10 minut a stejně jsem to cítila. Letěli do koše..

Ověřený zákazník

Směsi konzumuji, režim dodržuji, výsledky přináší. Obchod je „příjemný“ pouze do doby nákupu. Jakmile zaplatíte, už to se službami a ochotou nepřehánějí a zvláště v poradním chatu pracují pracovnice, které jsou schopné vám odpovědět „…tak jste měl myslet na vaše zdraví dříve a nemusel jste si kupovat naší dietu…“, případně si tam za všechno i za nákup samotný můžete sami. Co se samotných jídel týká, za mě: omelety jsou hnusné a zcela nepoživatelné. Polévka sýrová chutná odporně, zeleninová, přesně opačně, tedy dobře. Nápoj je za mě přepálený sukralózou, takže je až odporně sladký, což se dá stáhnout přidáním menšího než doporučeného množství ochucovací směsi. Tím ovšem zase zaniká aroma. Palačinky jsem ještě nevyzkoušel a čokoládová kaše by se dala označit za chutnou. Každopádně se nedá hovořit v superlativech jako ty tisíce ostatních hodnotících… Nevím kde na to přišli. Patrně mnozí nikdy nic chutnějšího nejedli. No, takže shrnuto podtrženo, byl to můj poslední nákup u nich. Jsou to napůl vyhozené peníze. Ketodietu si můžete v pohodě a daleko chutněji realizovat i z běžně dostupných potravin.

Ověřený zákazník

KetoMix jsem zakoupila proto, aby se mi podařilo zhubnout a odvodnit organismus. Po necelém týdnu již vidím první výsledky, nejenom (zatím) mírný úbytek váhy, ale bez problémů mohu i navléknout prstýnek a cítím, že je mi volnější, než byl před začátkem konzumace KetoMixu. V minulosti jsem s tímto produktem „zlikvidovala“ asi 4 kg vody za měsíc. Obrovskou výhodou je pro mne i to, že veškeré jídlo mám jednoduše připravené během pár minut, což velmi oceňuji, protože mnohdy se kvůli pracovnímu vytížení nestihnu ani naobědvat a jím tak velmi nepravidelně. Na přípravu koktejlu, polévky nebo kaše KetoMix si minutku najdu vždy a mám tak plnohodnotné jídlo neustále k dispozici a mohu jíst pravidelně po třech hodinách, a to i v zaměstnání. A nemusím vymýšlet, co mám zase vařit! 🙂 Velice mi chutnají omelety, palačinky, koktejl, kaše, houstičky, jedna jediná věc, které jsem se nestala (a patrně nikdy nestanu) příznivcem, je rýže. A to je asi tak jediná „vada“ na kráse. Produkty KetoMix vřele doporučuji všem těm, kteří chtějí jíst pravidelně, jednoduše a rychle si připravit jídlo a při tom ještě odbourat nadbytečná kila i zadrženou vodu v organismu.

Ověřený zákazník

S hodnocením jsem čekala, až jestli budou výsledky.Ze 4 týdnů byly 3 měsíce. Potřebovala jsem hlavně zhubnout břicho, včetně vnitřního tuku. No, nejdřív mi břicho rostlo, tak jsem byla dost zoufalá. Podle mne to bylo tím, že mé tvrdé špeky s letitou celulitidou změkly a tím zvětšily objem, tak jsem hodně pila, aby se odplavovaly. Úbytek v cm začal velmi pomalu a až po 3 týdnech 1. fáze.Výsledek po třech měsících: -10 kg (z původních 75 kg při výšce 171 cm), -9 cm v pase, – 7 cm břicho pod pasem, -7 cm přes boky, letitá celulitida se vytrácí… a i když to centimetr moc neukazuje, jsou mi velké i boty, nejen přes lýtko, ale i přes nárt.V minulosti jsem držela spoustu diet, ale ty moje buřtíky (stehna) se mi nikdy nepodařilo zhubnout. Maximálně jsem se dostala na 102 cm a dál ani ťuk. Teď mám 95 cm! To jsem neměla ani při matuře. Škoda, že tahle dieta nebyla, když jsem byla mladá. Je mi 61 a cítím se dobře, vyšlápnu i eskalátor na nám. Míru :-).Nechávám si koktejly na snídani doma a rychlou svačinu v práci (přidávám granulovanou kávu, nahrazuji 200 ml vody mlékem a sladím kávovou příchutí), dále nosím v kabelce čokoládové tyčinky pro případ, když není čas jíst (cesty, porady), nebo, když mě honí mlsná. Mám v zásobě nějaké to KetoMix jídlo pro rychlou přípravu, když se mi nechce vařit, nebo nemám čas v práci jít na oběd. Jinak se i nadále stravuji 5x denně, protože tělo si o jídlo samo říká.V práci mi říkají: „Už nehubni, nebo se ztratíš“.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit KetoMix Ketonová dieta na 4 týdny (140 porcí) 5 510 g?

Kupte, pokud…

Hledáte rychlé a snadné řešení pro hubnutí

KetoMix nabízí rychlou a snadnou přípravu jídel, což je ideální pro ty, kteří nemají čas na zdlouhavé vaření.

Chcete široký výběr jídel

Balíček obsahuje různé polévky, kaše, omelety, houstičky a puding, takže si každý najde něco, co mu chutná.

Potřebujete strukturovaný dietní plán

KetoMix dieta je rozdělena do tří fází, což vám pomůže postupně se adaptovat a udržet si nové stravovací návyky.

Nekupujte, pokud…

Máte omezený rozpočet

Cena KetoMixu není nejnižší a může být pro některé lidi finančně náročná, i když se dá využít slevových akcí.

Hledáte možnost přizpůsobení balíčku

Není možné měnit obsah balíčku, takže pokud vám něco nechutná, nemáte možnost to vyměnit za něco jiného.

Máte specifické dietní omezení

KetoMix není vhodný pro těhotné a kojící ženy, osoby s intolerancí laktózy a vyžaduje konzultaci s lékařem před pravidelnou konzumací.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jak rychle se dostanu do ketózy a jak to poznám?
Do ketózy se obvykle dostanete během 2-4 dnů od zahájení KetoMix diety. Poznáte to podle zvýšené energie, snížené chuti k jídlu a někdy i podle lehkého zápachu dechu, který připomíná aceton.
Co když mi některá jídla z balíčku nechutnají?
Pokud vám některá jídla nechutnají, bohužel je nelze vyměnit. Můžete ale zkusit různé recepty a kombinace, které mohou chuť vylepšit. Například polévky můžete použít jako základ pro pečení.
Jaké jsou největší výzvy při dodržování KetoMix diety?
Největšími výzvami mohou být monotónnost jídel a vyšší cena. Také nemožnost měnit obsah balíčku může být problém. Ale s trochou kreativity a plánování se to dá zvládnout.
Mohu KetoMix dietu kombinovat s běžným jídlem?
Ano, ve druhé fázi diety můžete kombinovat KetoMix jídla s běžnými jídly. Doporučuje se však stále hlídat příjem cukrů a dodržovat nízkosacharidový režim.
Jaké jsou vedlejší účinky KetoMix diety?
Vedlejší účinky mohou zahrnovat únava, bolest hlavy nebo změny nálady v prvních dnech, kdy se tělo adaptuje na ketózu. Tyto příznaky obvykle rychle odezní.
Mohu KetoMix dietu držet, pokud mám potravinové alergie?
Pokud máte alergii na laktózu, mléko, sóju, vejce, hořčici nebo celer, KetoMix dieta pro vás není vhodná. Vždy se před zahájením diety poraďte se svým lékařem.
Jak mohu využít slevové akce na KetoMix?
Slevové akce můžete sledovat na oficiálních stránkách KetoMixu nebo se přihlásit k odběru newsletteru. Často také nabízejí speciální balíčky za výhodnější ceny.

Parametry

Název produktu: KetoMix Ketonová dieta na 4 týdny (140 porcí) 5 510 g
Typ produktu: Keto diety
Výrobce: KetoMix
Počet týdnů: 4

Fotogalerie

Komentáře k KetoMix Ketonová dieta na 4 týdny (140 porcí) 5 510 g

KetoMix Ketonová dieta na 4 týdny (140 porcí) 5 510 g

Shrnutí: KetoMix Ketonová dieta na 4 týdny (140 porcí) 5 510 g

KetoMix Ketonová dieta na 4 týdny (140 porcí) 5 510 g

Úvaha o KetoMix Ketonová dieta na 4 týdny (140 porcí) 5 510 g

KetoMix Ketonová dieta na 4 týdny (140 porcí) 5 510 g

Testování KetoMix Ketonová dieta na 4 týdny (140 porcí) 5 510 g

KetoMix Ketonová dieta na 4 týdny (140 porcí) 5 510 g

Podívejte se na KetoMix Ketonová dieta na 4 týdny (140 porcí) 5 510 g

KetoMix Ketonová dieta na 4 týdny (140 porcí) 5 510 g

Zkušenost s KetoMix Ketonová dieta na 4 týdny (140 porcí) 5 510 g

KetoMix Ketonová dieta na 4 týdny (140 porcí) 5 510 g

Keto dieta: Jak vybírat a co byste měli vědět?

Možnosti Keto diety: Rozmanitost a výběr

Existuje několik druhů Keto diet, které se liší složením a přístupem. Nejpopulárnější je standardní Keto dieta. Ta obsahuje vysoký obsah tuků, mírný obsah bílkovin a velmi nízký obsah sacharidů.

Další možností je cílená Keto dieta. Ta umožňuje přidat sacharidy před a po cvičení pro zvýšení výkonu. Nebo cyklická Keto dieta střídající dny s vyšším příjmem sacharidů a dny s ultra nízkým příjmem sacharidů. Volba závisí na vašich potřebách a životním stylu.

Adaptivní proteiny

Méně známou variantou je čistá Keto dieta. Ta zohledňuje individuální potřeby a reakce těla na různé druhy proteinů. Například někteří lidé mají potíže s trávením mléčných bílkovin. V tom případě mohou zvolit proteiny z masa nebo rostlin dle svých preferencí.

Výhody a nevýhody Keto diety

Keto dieta může mít mnoho benefítů. Zrychluje spalování tuků, snižuje hladinu cukru v krvi a zvyšuje mentální jasnost. Skvělé, že? Ale nejsou jen samé výhody. Přechod na Keto může vyvolat tzv. Keto chřipku. Ta způsobuje únavu, bolesti hlavy a podrážděnost.

Potraviny vhodné pro Keto diety

Ne každý tuk je zdravý. Zaměřte se na zdravé tuky jako avokádo, kokosový olej nebo ořechy. Vyhněte se nasyceným tukům jako jsou v uzeninách a průmyslově zpracovaných potravinách. Důležitá je také kvalita masa – vyhledávejte bio a lokální produkty.

Na co si dát pozor při výběru

Při volbě Keto diety si dávejte pozor na jejich složení. Některé produkty mohou obsahovat skryté sacharidy nebo přidané cukry. Pečlivě čtěte etikety. Nakupujte produkty s minimem přidaných látek.

Dalším faktorem je dostupnost surovin. Najít vhodné Keto produkty může být náročné, zejména pokud žijete ve venkovských oblastech. Hledání online obchodů nebo komunit může být užitečné.

Monitorování výkonu a zdraví

Keto dieta není pro každého. Proto je důležité sledovat fyzické změny a konzultovat je s odborníkem. Zaznamenávejte své pocity, výkon a případnou ztrátu hmotnosti. Nebojte se upravit svůj plán podle potřeb těla.

Máte zkušenosti s Keto dietou? Napište mi své tipy a triky do komentářů. Keto svět je plný výzev, ale s těmi pravými produkty může být skvělým startem ke zdravějšímu a energičtějšímu životu.