Přeskočit na obsah
Úvod » Bílé zboží » Šicí stroje » Recenze Lada 700D – kvalitní a spolehlivý overlock s tichým provozem

Recenze Lada 700D – kvalitní a spolehlivý overlock s tichým provozem

Celkové hodnocení

Kvalitní a spolehlivý v kategorii Šicí stroje

Overlock ‚Lada 700D‘, tichý a snadno navlékatelný šicí stroj, nadchne nejen domácí švadleny, ale i ty, kteří hledají spolehlivý overlock. Přináší prodlouženou záruku jako bonus. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9.5/10
  Vlastnosti
 • 9.8/10
  Funkce
 • 9.3/10
  Design
 • 9.9/10
  Výkon
 • 9.7/10
  Tichý provoz
 • 9.6/10
  Obsah balení

Klady

 • Snadné navlékání nití
 • Efektivní ořezač látky
 • Velké spektrum šití
 • Tichý při použití
 • Dobré osvětlení
 • Užitečné volné rameno
 • Balení obsahuje mnoho příslušenství

Zápory

Moje zkušenost

“Overlock ‚Lada 700 D‘ se mi ukázal jako kvalitní a spolehlivý nástroj, který mi skutečně usnadnil práci s různými materiály. Tichý provoz, snadné navlékání nitě, multifunkčnost a dodatečné příslušenství jsou nezpochybnitelnými plusy. Přestože jsem zatím nevyužila všechny možnosti tohoto stroje, jsem přesvědčena, že ‚Lada 700 D‘ překročí očekávání každé domácí švadleny či uživatele hledajícího pevný a multifunkční overlock. Díky prodloužené záruce se jedná o investici, která stála za to.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Vlastnosti

Jednou z nejdůležitějších vlastností, které si zaslouží zmínku, je jistě snadné navlékání nití. Měla jsem obavy, že navlékání bude komplikované, ale díky barevně odlišeným navlékacím drahám a automatickému navlékači dolního chapače, to bylo mnohem jednodušší, než jsem očekávala. Celý proces jsem zvládla za tři minuty.

Silný ořezávací systém ‚Lada 700 D‘ překročil má očekávání. Ten je schopný bez problémů a přesně oříznout každou látku. Díky páčce se navíc dá jednoduše vypnout. A pokud ho necháte vypnutý, stane se z něho užitečný průvodce pro okraj vaší látky.

Funkce a výkon

Velmi mě překvapilo, jaký rozsah šití ‚Lada 700 D‘ umožňuje. Mezi moje oblíbené funkce patří diferenciální podávání a plynulé nastavení délky stehu . Díky těmto funkcím jsem byla schopna dosáhnout profesionálního výsledku na různých materiálech, od lehkých po středně těžké. Bezchybně šije a bez ohledu na tloušťku materiálu nevznikají na jeho povrchu nepříjemné záhyby.

Byla jsem překvapená, jak tichý tento stroj je. Dokonce i při šití silnějších materiálů jsem netušila, že by tento stroj mohl pracovat tak tiše. To je pro mě velké plus, protože mohu šít kdykoliv během dne bez obav, že bych obtěžovala své okolí.

Design a komfort obsluhy

Co se týče designu, pracovní plocha je osvětlená , což bylo velmi užitečné při šití ve večerních hodinách. Díky tomu mám vždy perfektní přehled o tom, co dělám.

Kromě toho jsem obzvláště ocenila volné rameno pro šití manžet a rukávů. To ulehčilo některé z mých projektů.

Můj názor na výrobce

Domů mi přišel overlock ‚Lada 700 D‘ s prodlouženou zárukou na 5 let. To je dosti přesvědčivé ohledně kvality výrobce, který nabízí takovou záruku. Přišlo mi to jako slušný tah, který mě přesvědčil o tom, že jsem investovala do kvalitního produktu.

Overlock dokonce dorazil s dárkovým balíčkem, který obsahoval patku na slepý steh, patku na přišívání perel, patku na všívání gumy, patku na paspulky a patku pro řasení! Čestně musím přiznat, že jsem zatím všechny nedokázala využít, ale těším se na šití nějakého složitějšího kousku, kde je využiji.

Kde Lada 700D koupit?

galanterie-cendulka.cz galanterie-cendulka.cz

1468 recenzí

Do obchodu

9390 Kč

galanterie-eshop.cz galanterie-eshop.cz

710 recenzí

Do obchodu

9390 Kč

nej-sici-stroje.cz nej-sici-stroje.cz

2124 recenzí

Do obchodu

9390 Kč

profi-centrum.cz profi-centrum.cz

N/A recenzí

Do obchodu

9390 Kč

Zkušenosti dalších zákazníků

Zatím velká spokojenost ale mám ho krátce

Ověřený zákazník

Stroj se krásně a jednoduše ovládá a navrch sada patek. Nemám co vytknout, hned jak přišel, tak jsem na něm ušila čepice pro děti a povlečení do postýlky .

Ověřený zákazník

skvělý poměr : cena /výkon

Ověřený zákazník

Kupovala jsem na základě recenzí, zatím jsem spokojená .

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Lada 700D?

Kupte, pokud…

Hledáte overlock s intutivním navlékáním

Lada 700 D má navlékání velmi jednoduché a intuitivní. Díky barevně odlišeným navlékacím drahám a automatickému navlékači dolního chapače je navlékání nití zvládnutelné i pro začátečníky.

Potřebujete tichý a silný ořezávací systém

Lada 700 D je tichý stroj se silným ořezávacím systémem, který bez problémů a precizně ořízne jakoukoliv látku.

Oceňujete hodnotu záruky a dárkového balíčku

Overlock Lada 700 D přichází s prodlouženou zárukou 5 let a jako bonus navíc zákazníci dostávají dárkový balíček přihrádek s příslušenstvím.

Nekupujte, pokud…

Nemáte práci s různorodými materiály

Pokud šijete jen z omezeného typu materiálů, nemusíte plně využít všechny schopnosti stroje.

Sháníte levnější variantu

I když je Lada 700 D kvalitní stroj s řadou funkcí, v cenově nižší kategorii lze najít overlocky s podobnými funkcemi.

Nemáte prostor pro další příslušenství

Lada 700 D přichází s velkým množstvím příslušenství, které vyžaduje dodatečné místo pro uskladnění.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jak jednoduché je navlékání nití?
Díky barevně odlišeným navlékacím drahám a automatickému navlékači dolního chapače je navlékání nití velmi snadné a rychlé – zvládne se za tři minuty.
Jak funguje ořezávací systém?
Silný ořezávací systém overlocku Lada 700 D dokáže bez problémů a přesně oříznout kteroukoliv látku. Navíc se dá jednoduše vypnout pomocí páčky, pokud je vypnutý, stane se průvodcem pro okraj vaší látky.
Jaký materiál tento overlock zvládne šít?
Lada 700 D zvládne šít různé typy materiálů, od lehkých po středně těžké. Výsledek je vždy profesionální díky funkcím diferenciálního podávání a plynulého nastavení délky stehu.
Jaký je hluk overlocku během šití?
Lada 700 D je překvapivě tichý při práci, i při šití silnějších materiálů.
Je pracovní prostor stroje osvětlený?
Ano, pracovní plocha je osvětlená, což zlepšuje viditelnost při šití.
Jaká je záruka na stroj?
Výrobce poskytuje prodlouženou záruku 5 let na tento overlock.
Bylo s overlockem dodáno nějaké příslušenství?
Ano, bylo dodáno příslušenství včetně několika speciálních patek.

Parametry

Název produktu: Lada 700D
Typ produktu: Šicí stroje
Výrobce: Lada
Světlo: ano
Volné rameno: ano
Počet stehů: 7
Druh šicího stroje: overlock
Overlockový steh: ano

Fotogalerie

Hodnocení: Lada 700D

Lada 700D

Pozorování Lada 700D

Lada 700D

Plynně nitit cestu šicími stroji: Jak vybrat ten pravý šicí stroj?

Při prvním setkání s šicím strojem může clovek mít pocit, že čelí složitému aparátu plnému tlačítek, pák a cívek. Ale když si člověk pořídí ten pravý stroj, může s ním vytvořit naprosto cokoliv – od oblečení po dekorace do domácnosti – a to vše s přesností a rychlostí, které by při ručním šití nikdy nedosáhl.

Základní nebo pokročilý model?

Jaký máte v plánu používat šicí stroj? To je první otázka, kterou byste si měli položit. Jestliže chcete jen občas sešít záclony pro obývák, může vám stačit model s pár základními stehy. Ale pokud plánujete šit složitější věci, budete potřebovat šicí stroj s širší škálou funkcí a stehů.

Nový nebo použitý stroj?

Stejně jako u aut nebo elektroniky, i u šicích strojů máte možnost volby mezi novým nebo použitým modelem. Pokud jde o nové stroje, přinášejí s sebou záruku a jsou často (ale ne vždy) snazší na obsluhu. Pokud jde o koupi použitého stroje, může to být levnější volba, ale musíte být opatrnější. Důkladně prozkoumejte stav stroje, zkontrolujte, zda všechny části fungují správně a zda stroj nevyžaduje nákladnou údržbu nebo opravy.

Vybírejte podle výrobce

Existují značky, které jsou v oblasti šicích strojů uznávány pro svou kvalitu a trvanlivost, jako je Singer, Brother nebo Janome. Tyto značky mají dlouholetou tradici a zákazníci jim důvěřují. Ale nezapomínejte, že dobrý výrobce neznamená automaticky skvělý stroj. Každý výrobce má širokou škálu strojů různé kvality, takže důkladné zkoumání konkrétního modelu je nezbytné.

Při práci s šicím strojem, jakýmkoli vyberete, nejlepší rada je tato: Buďte trpěliví a nebojte se experimentovat. A když budete příště šít tu perfektně padnoucí letní šaty, uvědomíte si, že každá minuta strávená výběrem toho správného šicího stroje stála za to.

Nejprodávanější z kategorie šicí stroje