Přeskočit na obsah
Úvod » Bílé zboží » Lednice » Recenze LG GBB61PZGCN1 – Tichý chod a prostorné uskladnění

Recenze LG GBB61PZGCN1 – Tichý chod a prostorné uskladnění

Celkové hodnocení

Spokojená volba v kategorii Lednice

Představujeme moderní a prostornou chladničku LG GBB61PZGCN1 s tichým chodem a působivým vzhledem. Pro více informací si přečtěte naši upřímnou recenzi. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9,5/10
  Pohodlí
 • 9,7/10
  Prostornost
 • 9,6/10
  Design
 • 10/10
  Hlučnost
 • 8,7/10
  Funkčnost

Klady

 • Snadné vysouvání šuplíků
 • Prostorný mrazák
 • Variabilita uspořádání polic
 • Lesklý a moderní design
 • Tichý chod
 • Energetická třída C
 • FRESHConverter šuplíky

Zápory

 • Viditelné otisky na povrchu
 • Nelze měnit uspořádání ve dveřích
 • Úprava otevírání dveří za poplatek
 • Tenký plast šuplíků v mrazáku

Moje zkušenost

“S chladničkou LG jsem celkově spokojená. Její tichý chod, prostorné uskladnění a pěkný vzhled se hodí do každé kuchyně. Jistě, má i své nevýhody – šuplíky v mrazáku jsou z tenkého plastu a uspořádání polic ve dveřích nelze měnit, což může někoho méně vyhovovat. Ale základní funkčnost mi vyhovuje a energická třída C je plus. Myslím, že pokud hledáte solidní, moderní a prostornou chladničku, je tato volba určitě hodná zvážení.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Pohodlí při používání

Při používání této kombinované chladničky od LG jsem si všimla několika skvělých prvků, které jí dodávají punc praktičnosti a komfortu. Za zmínku stojí snadné vysouvání šuplíků. Ty fungují hladce a bez sebemenších problémů, takže nemusíte zápasit při otevírání a zavírání.

Prostornost a úložný prostor

Velmi oceňuji prostorný mrazák, který nabízí dostatek místa pro uložení většího množství potravin. Díky tomu se nebudete muset stresovat z nedostatku místa při větších nákupech nebo před svátky. V chladničce jsem oceňovala jistou variabilitu uspořádání polic. To mi umožnilo přizpůsobit prostor svým potřebám.

Kromě toho také díky šuplíkům FRESHConverter s nastavitelnou teplotou pro skladování masa, ryb či zeleniny můžete udržovat tak zdravý a pestrý jídelníček, na jaký máte chuť.

Design a vzhled

Chladnička LG má lesklý povrch, který se skvěle vyjímá v moderní kuchyni. Je pravda, že na něm jsou vidět otisky rukou, ale ty se velmi snadno setřou, takže často netrávím čas neustálým leštěním.

Hlučnost

Co mě zaujalo také, byla její tihost. Chladnička je necitelná a velice tichá. LG lineární invertorový kompresor má hlučnost jen 35 dB, což je méně než hlasitost běžné konverzace. Díky tomu jsem v kuchyni necítila žádný rušivý element.

The Cons

Úplně ideální to ale samozřejmě není. Nelíbilo se mi nelze měnit uspořádání „polic“ ve dveřích a také to, že pro změně směru otevírání dveří je třeba zaplatit technika od LG. Nevím, jestli jsem jediná, kdo si myslí, že to by měla být standardní služba. No a pak tady máme samozřejmě otázku šuplíků v mrazáku. Ty jsou z poměrně tenkého plastu a obávám se, že by mohly časem prasknout.

Nicméně, i přes tyto drobné nevýhody jsem z LG kombinované chladničky nadšená. Je skvělé, že má takový prostor pro uskladnění věcí a že je tak tichá. Navíc její energetická třída C je také plus, stejně jako šuplíky FRESHConverter s nastavitelnou teplotou pro skladování maso, ryb, nebo zeleniny.

Zkušenosti dalších zákazníků

Mám jen krátce, ale jsem plně spokojený. Značku LG pokládám za spolehlivou, mám více jejich spotřebičů a zatím mě nezklamal ani jeden. Jinak záruka na motor 10let . No nekup to !

Ověřený zákazník

Před tím jsem měla lednici s mrazákem opravdu kvalitní značky, ale teď jsem nadšená. Je o 20cm nižší než má minulá, ale má mnohem víc prostoru. Je neskutečně tichá. Dobrá manipulace se všemy komponenty. Nejen, že dobře vypadá, ale funguje úžasně.

Ověřený zákazník

Splnil moji představu, doufám, že bude bezporuchový.

Ověřený zákazník

V této cenové relaci se daly sehnat i levnější kombinované chladničky, ale považuji tuto volbu za ideální (spotřeba, velikost).Chladnička je tichá, nemá nesmyslné držáky na lahve. Do dveří se vejdou lahve, oceňuji i vkládací přihrádku na vajíčka.Šuplíky na zeleninu, ovoce, maso… jsou zbytečně velké, což je pak trochu problém při návštěvách, svátcích, kdy je potřeba uskladnit navařené jídlo.Šuplíky v mrazáku jsou z poměrně tenkého plastu, nejsem si jistá, zda brzy neprasknou. Na druhou stranu je super, že dna šuplíků nejsou zbytečně ponořená do nižších úrovní, proto není problém šuplík zavřít, i když je lehce přeplněný přes okraj a současně potraviny nepadají za šuplíky. I spodní šuplík je docela slušně řešený, určitě je hlubší, než bývá standard.S ohledem na skutečnost, že první výrobek byl vracen, měl poměrně dost zjevných poškození, tak druhý výrobek přišel jen s důlkem na dveřích mrazáku (mj. to měl i ten předchozí ks). Není to moc hezké, ale už jsem další reklamaci řešit nechtěla. Stejné poškození na stejném místě u 2 výrobků. Dá se předpokládat, že k danému může docházet při manipulaci v rámci dopravního řetězce.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit LG GBB61PZGCN1?

Kupte, pokud…

Chcete tichou a energeticky úspornou chladničku

Tichý chod a energetická třída C této chladničky LG zaručuje, že nebude rušit vaše domácnosti a zároveň bude šetrná k životnímu prostředí.

Hledáte kombinovanou chladničku s prostorným mrazákem

S touhle chladničkou LG dostanete velký mrazák, který poskytuje dostatek prostoru pro uložení velkého množství potravin. Skvělé pro velké nákupy nebo svátky.

Potřebujete přizpůsobitelný úložný prostor

LG chladnička nabízí jistou variabilitu v uspořádání polic, což vám umožní přizpůsobit vnitřní prostor vašim konkrétním potřebám.

Nekupujte, pokud…

Chcete chladničku s lehce měnitelným otevíráním dveří

Pro změnu směru otevírání dveří je třeba zaplatit technika od LG. Pokud chcete takovou službu zdarma, tato chladnička pro vás nebude ta pravá.

Nemáte rádi lesklý povrch

Povrch této chladničky je lesklý, na kterém jsou vidět otisky prstů. Pokud to považujete za problém, raději se podívejte jinam.

Potřebujete pevnější šuplíky v mrazáku

Šuplíky v mrazáku u této LG chladničky jsou z poměrně tenkého plastu, který by mohl časem prasknout. Pokud hledáte robustnější materiál, možná bude lepší se podívat na jiné možnosti.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Můžu si sám změnit směr otevírání dveří u této chladničky?
Bohužel, pokud chtěl byste změnit směr otevírání dveří u této chladničky LG, musíte zaplatit technika z LG. Jinak byste přišli o záruku na dveře.
Jsou šuplíky v mrazáku skutečně z tenkého plastu a mohou prasknout?
Podle mé recenze, šuplíky v mrazáku jsou vyrobeny z tenčího plastu, než bych očekávala. Existuje možnost, že by mohly časem prasknout, ale to zatím nevím. Ani ostatní uživatelé to ve svých recenzích nezmiňovali.
Je chladnička opravdu tichá, jak jste v recenzi uvedla?
Ano, chladnička je opravdu tichá. Díky lineárnímu invertorovému kompresoru má hlučnost jen 35 dB, což je méně než hlasitost běžné konverzace.
Jak často je nutné setírat otisky rukou z povrchu chladničky?
I když na lesklém povrchu chladničky jsou vidět otisky rukou, ty jdou snadno setřít. Četnost čištění otisků potom závisí na tom, jak často chladničku otevíráte a zavíráte.
Můžu si nastavit uspořádání jednotlivých polic ve dveřích chladničky podle svého?
Bohužel, u této chladničky nelze měnit uspořádání polic ve dveřích. Parametry polic jsou pevně dané výrobcem.

Parametry

Název produktu: LG GBB61PZGCN1
Typ produktu: Lednice
Výrobce: LG
Způsob umístění: volně stojící
Barva: stříbrné
Počet kompresorů: 1 ks
Hlučnost: 35 dB
Zaměnitelné otevírání dvířek: ano
Mrazák: ano
Klimatická třída: SN, T
Provedení: kombinované
Retro: ne
Energetická třída: C
Spotřeba za 24 hodin: 0.47 kWh/24h
Spotřeba energie za rok: 171 kWh
Akumulační doba: 9 h
Třída emise hluku: B
Čistý objem chladničky: 234 l
Hrubý objem chladničky: 374 l
Výška: 186 cm
Šířka: 59.5 cm
Hloubka: 68.2 cm
Hmotnost: 72 kg
Hmotnost při přepravě: 76 kg
Počet polic chladničky: 2 ks
Přihrádka na vajíčka: ano
Police – materiál: tvrzené sklo
Zásobník na vodu: ne
Držák na lahve: ne
No frost: ano
Displej: ano
Varovný signál lednice: ano
Varovný signál mrazáku: ano
Oddělená regulace: ano
Výrobník ledu: ne
Instaview: ne
Prázdninový režim: ano
Smart: ano
Čistý objem mrazáku: 107 l
Umístění mrazáku: dole
Počet zásuvek mrazáku: 3 ks
Mrazicí kapacita: 10 kg/24 hod

Fotogalerie

Podívejte se na LG GBB61PZGCN1

LG GBB61PZGCN1

Zkušenosti s LG GBB61PZGCN1

LG GBB61PZGCN1

Hodnocení: LG GBB61PZGCN1

LG GBB61PZGCN1

Testování LG GBB61PZGCN1

LG GBB61PZGCN1

Zkoumání LG GBB61PZGCN1

LG GBB61PZGCN1

Analýza LG GBB61PZGCN1

LG GBB61PZGCN1

Test: LG GBB61PZGCN1

LG GBB61PZGCN1

Shrnutí: LG GBB61PZGCN1

LG GBB61PZGCN1

Pozorování LG GBB61PZGCN1

LG GBB61PZGCN1

Poznámky k LG GBB61PZGCN1

LG GBB61PZGCN1

Truhlík na jídlo nebo high-tech domácí pomocník? Jak vybrat tu správnou lednici

Časy, kdy byla lednice dostupná pouze v bílé barvě s jedním oddělením pro mražení a druhým pro chladění, jsou dávno pryč. Moderní lednice dnes nabízejí širokou škálu funkcí a technologií, které mohou výrazně zjednodušit vaše každodenní vaření a snížit plýtvání jídlem. Ale jak si mezi těmito modely vybrat?

Velkost a kapacita: Nástěnný portrét nebo kompaktní skříňka?

Před koupí lednice je důležité promyslet, co od ní vlastně očekáváte. Potřebujete skladovat velké zásoby jídla, nebo preferujete časté nákupy s menším množstvím surovin? Máte rodinu s několika dětmi, nebo jste single?

Velikost a kapacita lednice by měly odpovídat vašim potřebám. Pokud ji pravidelně naplňujete do posledního rohu, zvažte koupi většího modelu. Naopak, pokud v lednici převažuje prázdno, účinnější může být kompaktní model.

Technologie chlazení: No Frost nebo Multi Flow?

Druhým rozhodujícím faktorem je technologie chlazení. Nejvíce se setkáte s technologiemi jako No Frost, Multi Flow či Full No Frost.

No Frost zabraňuje vytváření námrazy a ledu ve mrazničce a zároveň se stará o rovnoměrné rozložení chladu ve vnitřním prostoru. Multi Flow zajišťuje cirkulaci chladného vzduchu do každého kouta lednice, což znamená, že všechny suroviny budou uchovány v optimálních podmínkách.

Pokud jde o Full No Frost, je to vlastně kombinace prvních dvou technologií. Tato technologie zajišťuje, že se v lednici ani v mrazničce nevyskytne námraza ani led.

Funkce a spotřeba energie: Energetická třída a „chytré“ možnosti

Podívejte se také na energetickou třídu lednice a její spotřebu. Nové modely lednic se pyšní nízkou energetickou náročností, a to i přes propracované technologie, které nabízejí.

Investice do energeticky úsporné lednice se vám vrátí v podobě nižších účtů za elektřinu. Modely s třídou energetické účinnosti A+++ mohou za rok ušetřit i několik tisíc korun oproti starším modelům s nižší třídou.

Moderní lednice také nabízejí různé „chytré“ funkce, jako je například připojení k internetu, možnost ovládání pomocí mobilní aplikace nebo signalizace při otevřených dveřích.

Volba správné lednice je důležité rozhodnutí, které by mělo reflektovat vaše individuální potřeby a životní styl. Důkladně rozvažte, co od lednice očekáváte, a věnujte dostatek času jejímu výběru – přece jen, lednice většinou provází naši domácnost několik let.

Nejprodávanější z kategorie lednice