Přeskočit na obsah
Úvod » Elektronika » Soundbary » Recenze LG SN5 – ohromující kvalita zvuku a intuitivní nastavení

Recenze LG SN5 – ohromující kvalita zvuku a intuitivní nastavení

Celkové hodnocení

Kvalitní zvuk v kategorii Soundbary

Soundbar LG SN5 nabízí skvělou kvalitu zvuku pro domácí filmové večery, přestože nemá extrémně vysokou hlasitost. Doplňky mohou zdokonalit váš zážitek ještě více. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 8,5/10
  Kvalita zvuku
 • 9,7/10
  Instalace
 • 10/10
  Design
 • 8,9/10
  Režimy zvuku
 • 9,3/10
  Intuitivní ovládání

Klady

 • Vynikající kvalita zvuku
 • Intuitivní a jednoduché zapojení
 • Elegantní a moderní design
 • Rozmanité režimy pro filmové zážitky a hudbu

Zápory

 • Optický kabel není součástí balení
 • Některé problémy s bezdrátovým subwooferem
 • Mohl by být hlasitější

Moje zkušenost

“Tento soundbar LG mě celkově velmi potěšil – především jsem byla ohromena kvalitou zvuku a intuitivním nastavením. Avšak musím přiznat, že výkon není tak silný, jak bych očekávala z deklarovaných 400 wattů. Myslím, že je ideální pro někoho, kdo chce zlepšit zvuk své televize, ale nehledá extrémně vysokou hlasitost. Kromě toho by měl zákazník předpokládat nutnost dokoupení optického kabelu pro plný zážitek.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Kvalita zvuku

První věc, kterou jsem si všimla po zapojení soundbaru, byla neuvěřitelná kvalita zvuku. High Resolution Audio technologie nabízí skutečně autentický zvuk ohromující kvality. Jsem naprosto nadšená z toho, jak se při sledování filmů nebo poslechu hudby projevuje bohatost a hloubka zvuku.

Byla jsem překvapená efektivitou funkce AI Sound Pro, která analyzuje poslouchaný žánr a optimalizuje nastavení zvuku. Ale musím dodat, že někteří uživatelé se naopak setkali s problémy u bezdrátového subwooferu, který po určité době přestal hrát.

Připojení

Co se týká instalace a zapojení, vše proběhlo hladce. Připojení pomocí Bluetooth i HDMI bylo velmi jednoduché a intuitivní. V dokonalosti chyběl pouze optický zvukový kabel, který, bohužel, nebyl součástí balení a bylo třeba ho dokoupit.

Design

Soundbar má velmi elegantní a moderní design, který se skvěle hodí do interiéru obývacího pokoje. Navíc se bez problému automaticky spároval s mojí televizí značky LG a stal se její integrální součástí.

Režimy pro filmové zážitky a hudbu

Milovníci filmů by mohli být stejně jako já nadšeni z technologie DTS Virtual:X. Tato funkce vytváří pocit, jako byste byli přímo v kině, a výrazně zlepšuje filmový zážitek. Na druhou stranu, pokud preferujete hudbu, můžete si vybrat z různých režimů – od opravdu intenzivního zvuku až po jasnější režim dialogu.

Ačkoliv jsem nadšená z těchto režimů, shoduju se s několika uživateli, kteří měli pocit, že by produkt mohl být hlasitější, především vzhledem k deklarovaným 400W. Přeci jen – když se řekne 400W, čeká člověk, že to bude opravdu hlasité.

Kde LG SN5 koupit?

alza.cz alza.cz

244193 recenzí

Do obchodu

4290 Kč

allegro.cz allegro.cz

24334 recenzí

Do obchodu

4290 Kč

lgshop.cz lgshop.cz

4972 recenzí

Do obchodu

4290 Kč

czc.cz czc.cz

96883 recenzí

Do obchodu

4290 Kč

softcom-cz-eshop-default.asp softcom-cz-eshop-default.asp

9068 recenzí

Do obchodu

4643 Kč

black-monday.cz black-monday.cz

184 recenzí

Do obchodu

4714 Kč

dno.cz dno.cz

10668 recenzí

Do obchodu

4715 Kč

mnoho.cz mnoho.cz

3483 recenzí

Do obchodu

4715 Kč

eberry.cz eberry.cz

16102 recenzí

Do obchodu

4757 Kč

bscom.cz bscom.cz

6164 recenzí

Do obchodu

4762 Kč

apollos.cz apollos.cz

5684 recenzí

Do obchodu

4835 Kč

jirno.eu jirno.eu

1588 recenzí

Do obchodu

4846 Kč

etechnofarm.cz etechnofarm.cz

569 recenzí

Do obchodu

4966 Kč

patro.cz patro.cz

18974 recenzí

Do obchodu

4984 Kč

vmshop.cz vmshop.cz

1760 recenzí

Do obchodu

4990 Kč

datart.cz datart.cz

86802 recenzí

Do obchodu

4990 Kč

kuptotu.cz kuptotu.cz

13027 recenzí

Do obchodu

4990 Kč

duoelektro-cz.euronics duoelektro-cz.euronics

1113 recenzí

Do obchodu

4990 Kč

ebshop.cz ebshop.cz

329 recenzí

Do obchodu

4990 Kč

xevos.store xevos.store

1723 recenzí

Do obchodu

5007 Kč

Zkušenosti dalších zákazníků

Koupen k TV LG a vše funguje jak má, ihned se spároval přes bluetooth a v podstatě se stal integrální součástí TV, jak ovládáním, tak designem. Jistě je na trhu i mnohem lepší ozvučení k TV, ale za úměrně vyšší cenu. Ovšem i pořízení tohoto jednoduchého systému pozvedlo kvalitu zvuku TV, v pokoji 5×6 m, na nepřeslechnutelně vyšší úroveň.

Ověřený zákazník

V žádném případě nedoporučuji. Těsne po záruce přestal funovat. Bezdrátovy subwoofer nehraje, přestože je připojený. Update firmwaru, restart, nic nepomohlo. Dle netu častý problém. Přestože mám i zadní bedýnky, raději zvolím jiného výrobce. Celkem ztráta cca 7-8 tisíc.

Ověřený zákazník

Dříve jsem měl levnější soundbar jiné značky a nebyly rozumět dialogy ve filmech. Tento soundbar má mimo jiné funkci, že si automaticky nastaví zvuk dle toho, co je zrovna v TV, takže ač nemá středový kanál, tak dialogy jsou srozumitelné. Zvuk a basy také super, zapojení jednoduché během chvilky. Určitě doporučuji.

Ověřený zákazník

If you have a smaller room and you want to improve the TV’s sound quality, this soundbar will do the job. It’s not the best soundbar but it’s the best value for this money. It’s easy to install and set with the TV, it will be automatically recognized so you just need to confirm the output change.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit LG SN5?

Kupte, pokud…

Chcete skvělý zvuk

Pokud jste v rámci svých zkušeností se sledováním filmů nebo poslechu hudby v domácnosti frustrovaní ze špatné kvality zvuku, tento soundbar díky High Resolution Audio technologii nabízí skutečně autentický zvuk ohromující kvality.

Potřebujete jednoduché a rychlé připojení

Pokud chcete produkt s jednoduchým a rychlým zapojením a připojením, tento model nabízí možnost propojení pomocí Bluetooth, HDMI nebo optických kabelů.

Chcete přizpůsobitelný zvuk

Pokud chcete mít možnost přizpůsobit zvuk podle žánru, který právě sledujete nebo posloucháte, tento soundbar je schopen analyzovat a optimalizovat zvukové nastavení díky funkci AI Sound Pro.

Nekupujte, pokud…

Chcete produkt s komplexním balením

Pokud očekáváte, že v balení najdete vše potřebné pro instalaci zařízení, zřejmě vás zklame, že optický zvukový kabel je třeba dokoupit.

Chcete maximální hlasitost

Pokud hledáte produkt, který by měl velmi vysokou hlasitost, možná budete zklamaní, protože někteří uživatelé měli pocit, že by produkt mohl být hlasitější.

Potřebujete spolehlivý bezdrátový subwoofer

Pokud potřebujete bezdrátový subwoofer, který bude bezchybně fungovat po delší dobu, měli byste mít na paměti, že někteří uživatelé se setkali s problémy u bezdrátového subwooferu, který po určité době přestal hrát.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Je optický kabel součástí balení?
Ne, optický kabel není součástí balení a je potřeba ho dokoupit.
Jaké jsou možnosti připojení soundbaru?
Soundbar lze připojit pomocí Bluetooth, HDMI nebo optického kabelu.
Selhává bezdrátový subwoofer po určité době použití?
Někteří uživatelé informovali o problémech s bezdrátovým subwooferem, který po určité době přestal hrát.
Jakou má soundbar výkonovou hodnotu?
Soundbar má deklarovaný výkon 400W.
Je soundbar vhodný pro poslech hudby?
Ano, soundbar disponuje různými režimy, které jsou vhodné pro poslech různých žánrů hudby.

Parametry

Název produktu: LG SN5
Typ produktu: Soundbary
Výrobce: LG
Celkový výkon RMS: 400 W
Se subwooferem: ano
Bluetooth: ano
Přehrávání MP3: ano
Systém reproduktorů: 2.1
Výkon subwooferu: 220 W
HDMI: ano
USB: ano
Optický vstup: ano

Fotogalerie

Test: LG SN5

LG SN5

Průzkum LG SN5

LG SN5

Pohled na LG SN5

LG SN5

Pozorování LG SN5

LG SN5

Shrnutí: LG SN5

LG SN5

Ostestováno: LG SN5

LG SN5

Analýza LG SN5

LG SN5

Zkušenost s LG SN5

LG SN5

Podívejte se na LG SN5

LG SN5

Kritika LG SN5

LG SN5

Výběr ideální Soundbary

Kdo by nechtěl zfilmovat domácí kino se zvukem, který je na výši? Soundbary nabízí řešení pro to, kdo se chce ponořit do hloubky filmových zvuků nebo poslouchat hudbu s impozantním zvukem. Výběr, ovšem, nemusí být jednoduchý. Pojďte se mnou se podívat pod pokličku světa soundbarů a vyhledejte ten pravý kousek pro svůj domov.

Výhody a nevýhody Soundbarů

Výhody soundbarů jsou jednoznačné. Jsou kompaktní, málo náročné na prostor a lze je snadno integrovat do vašeho domova. Především ale, nabízí mnohem lepší zvukový zážitek než většina vestavěných reproduktorů u televizorů.

Ovšem, ani nevýhody nejsou k zahození. Cena některých high-end soundbarů může být dost vysoká. Navíc, záleží na umístění a akustice místnosti, kde bude soundbar umístěn – ve špatně akustickém prostoru může jeho výkonnost poklesnout.

Jak vybrat Soundbar?

Hned na první pohled je důležitá velikost . Soundbar by měl být ve stejné šířce jako váš televizor. Zeštíhlý design je skvělý, ale pokud je soundbar moc malý nebo příliš velký, může to narušit celkový estetický dojem.

Další klíčový faktor je zvukový formát . Dolby Atmos je formát, který nabízí skvělý zvukový zážitek, ale abyste z něj měli maximum, potřebujete součásti systému, které jsou s ním kompatibilní.

Nakonec podstatný je výstup . Soundbary s výkonem kolem 100 wattů poskytují dostatečný zvuk pro většinu místností. Pokud máte velký pokoj, měli byste zvážit něco s větším výstupem.

Na co si dát pozor?

Jedním z častých problémů je nutnost dalšího zařízení . Některé soundbary mohou vyžadovat externí subwoofer pro reprodukci basů, což znamená další náklady a větší prostorové nároky.

Rovněž je třeba mít na paměti kompatibilitu . Ujistěte se, že je váš televizor kompatibilní se zvoleným modelem soundbaru. Nemusí to být samozřejmé, pokud například televizor a soundbar nejsou stejné značky.

Výběr soundbaru tedy záleží na různých faktorech, od velikosti až po výkon. Spokojenost z reprodukce zvuku ale stojí za tu námahu pátrání po ideálním modelu. A kdo ví, třeba se ze Vás stane další odborník na soundbary.

Nejprodávanější z kategorie soundbary