Přeskočit na obsah
Úvod » Bílé zboží » Výčepní zařízení » Recenze Lindr Kontakt 40/K – rychlé chlazení a dvojité čepování nápojů

Recenze Lindr Kontakt 40/K – rychlé chlazení a dvojité čepování nápojů

Celkové hodnocení

Účinný výčepní systém v kategorii Výčepní zařízení

Recenze vychvaluje výčepní zařízení Lindr KONTAKT 40/K pro jeho rychlé chlazení a možnost čepovat dva nápoje současně – ideální pro velké události přes vysokou cenu. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9.5/10
  Výkon
 • 9.7/10
  Funkčnost
 • 9.2/10
  Manipulace
 • 9.0/10
  Cena/Hodnota
 • 9.8/10
  Ovladatelnost
 • 8.5/10
  Hmotnost

Klady

 • Výkonný a funkční
 • Účinný kompresor
 • Dva výčepní kohouty
 • Snadné na ovládání
 • Dvě madla na přenášení
 • Stojí za investici

Zápory

 • Vyšší hmotnost
 • Vyšší cena

Moje zkušenost

“Lindr KONTAKT 40/K je vysoce funkční a účinné výčepní zařízení, které přináší skvělou hodnotu za svoji cenu. Jeho schopnost rychlého chlazení a čepování dvou různých nápojů současně je neocenitelná při pořádání velkých událostí. Přestože má vyšší hmotnost, je jeho manipulace usnadněna pomocí dvou madel. Ačkoliv jeho pořizovací cena může být pro někoho překážkou, věřím, že výhody, které přináší, ji plně kompenzují. Měl jsem s tímto produktem velmi pozitivní zkušenost a opravdu ho doporučuji.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Funkce a výkon

Výčepní zařízení Lindr KONTAKT 40/K je opravdu funkční a výkonné nástroje, který splnil mé očekávání. Jak uvádí specifikace produktu, zařízení má výkon 35 až 50 litrů, což znamená, že dokáže vyprodukovat 70 – 100 kvalitně vychlazených piv za hodinu. A musím se přiznat, tato rychlost chlazení je skutečně impozantní a hodila se mi při větších společenských akcích.

Kompresor a kohouty

Co mě příjemně překvapilo, byla účinnost kompresoru. Když je nápoj jednou vychlazený a tlak dosáhl požadované hodnoty, kompresor se zapne jen občas. A také dvě výčepní kohouty byly velkým plusem. Měl jsem možnost čepovat zároveň dva různé nápoje, což byla skvělá funkce, když jsem hostil párty s velkým množstvím lidí.

Ovládání a přenášení

Výčepní zařízení Lindr KONTAKT 40/K je velmi snadné na ovládání. Nebylo třeba se probírat složitými návody, pokud jsem měl jakoukoliv otázku, našel jsem odpověď ve videích na YouTube, která společnost PivniChlazeni.cz připravila pro své zákazníky. Zařízení má také dvě madla na přenášení, což usnadňuje manipulaci, i když jeho hmotnost je na vyšší straně.

Cena a hodnota

Ano, cena tohoto výčepního zařízení je vyšší. Ale po využití jsem zjistil, že stojí za každou korunu. Hodnota, kterou mi tohle zařízení přineslo, daleko převyšuje jeho počáteční náklady. Jsem velmi spokojený se svou investicí a doporučil bych Lindr KONTAKT 40/K všem, kdo hledají kvalitní výčepní zařízení.

Existují nějaké nevýhody?

Jedinou nevýhodou, kterou jsem narazil, je vyšší hmotnost zařízení. Ale díky dvěma madlům na přenášení je manipulace se zařízením stále relativně snadná.

Závěrem

Při použití Lindr KONTAKT 40/K jsem byl opravdu ohromen jeho výkonem a funkcionalitou. Ačkoli je jeho cena na vyšší straně, věřím, že hodnota, kterou zařízení poskytuje, stojí za investici.

Kde Lindr Kontakt 40/K koupit?

sandi.cz sandi.cz

787 recenzí

Do obchodu

16890 Kč

iviki.cz iviki.cz

62 recenzí

Do obchodu

17490 Kč

obchod-svet-piva.cz obchod-svet-piva.cz

1216 recenzí

Do obchodu

17775 Kč

bahnik.cz bahnik.cz

802 recenzí

Do obchodu

19104 Kč

super-naradi.cz super-naradi.cz

983 recenzí

Do obchodu

21860 Kč

klimatizace.net klimatizace.net

N/A recenzí

Do obchodu

23010 Kč

domacitechnika.cz domacitechnika.cz

321 recenzí

Do obchodu

25259 Kč

pivoteka.cz pivoteka.cz

3365 recenzí

Do obchodu

25281 Kč

pivnimajak.cz pivnimajak.cz

901 recenzí

Do obchodu

26005 Kč

Zkušenosti dalších zákazníků

Po dřívější zkušenosti se zapůjčeným zařízením jsme se rozhodli k zakoupení

Ověřený zákazník

Profesionální výrobek, v pohodě uchladí i v parném létě.Pivo jako křen .

Ověřený zákazník

Cena není malá, ale nelituji jediné koruny.

Ověřený zákazník

Very good product, easy to install and assemble, if you have any questions just take a look at YouTube videos PivniChlazeni.cz made for its customers. It helped me a lot. Kompresor works quick and cooling is extreme cold on maximum. Once cooled and pressure is reached it turns on once a while , I’m very happy with Kontakt 40. Reccomend to everybody also cleaning keg with chlorine solution is very helpfull.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Lindr Kontakt 40/K?

Kupte, pokud…

Potřebujete zařízení s vysokou kapacitou

S výkonem 35 až 50 litrů za hodinu je Lindr KONTAKT 40/K ideální pro větší společenské akce nebo stánkový prodej.

Chcete čepovat dva nápoje najednou

Díky dvěma výčepním kohoutům můžete pohodlně čepovat dva různé nápoje současně.

Hledáte zařízení s integrovaným kompresorem

Zařízení Lindr KONTAKT 40/K je vybaveno vestavěným vzduchovým kompresorem, který se zapne jen občas, jakmile je nápoj vychlazený a tlak dosáhl požadované hodnoty.

Nekupujte, pokud…

Máte omezený rozpočet

Lindr KONTAKT 40/K je vysoce kvalitní výčepní zařízení s vyšší cenou, takže nemusí být ideálním výběrem, pokud hledáte cenově dostupnější variantu.

Chcete lehké zařízení

Lindr KONTAKT 40/K má vyšší hmotnost, což znamená, že manipulace s ním může být složitější, pokud potřebujete často přemisťovat zařízení.

Používáte zařízení jen pro malé domácnosti

Vysoká kapacita a výkonnost Lindr KONTAKT 40/K může být nadbytečná, pokud potřebujete zařízení jen pro malé domácí akce či osobní použití.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jak rychle může zařízení Lindr KONTAKT 40/K chladit pivo?
Zařízení má výkon 35 až 50 litrů, což znamená, že dokáže vyprodukovat 70 – 100 kvalitně vychlazených piv za hodinu.
Je kompresor hlučný?
Kompresor je velmi tichý. Když je nápoj jednou vychlazený a tlak dosáhl požadované hodnoty, kompresor se zapne jen občas.
Je možné čepovat dva různé nápoje současně?
Ano, zařízení má dva výčepní kohouty, které umožňují čepování dvou různých nápojů současně.
Je zařízení snadné na ovládání?
Ano, ovládání zařízení je velmi intuitivní. Pokud máte nějaké otázky, je k dispozici řada návodů a videí na YouTube.
Jak se dá zařízení přenášet?
Zařízení má dvě madla pro snadné přenášení. Přestože je jeho hmotnost relativně vyšší, díky těmto madlům je manipulace s ním snadná.
Stojí zařízení za svou cenu?
Ano, ačkoli je cena zařízení vyšší, jeho vysoký výkon a funkčnost představují velkou hodnotu a stojí za investici.

Parametry

Název produktu: Lindr Kontakt 40/K
Typ produktu: Výčepní zařízení
Výrobce: Lindr
Hmotnost: 25 kg
Vzduchový kompresor: ano
Typ chlazení: suché
Příkon: 1288 W
Chladicí výkon: 40 l/hod

Fotogalerie

Analýza Lindr Kontakt 40/K

Lindr Kontakt 40/K

Poradíme vám s výběrem výčepního zařízení

Rádi společnost a povídání u dobrého piva? Pak vás jistě bude zajímat jak si vybrat to pravé výčepní zařízení a co si u toho dát pozor. Jako experti na dané téma máme pro vás přichystaných několik tipů a doporučení.

Výběr výčepního zařízení – na co si být pozorný?

Při výběru výčepního zařízení hraje roli hned několik faktorů, o kterých je vhodné přemýšlet.

Prvně je to kapacita zařízení, tedy kolik piva jste schopni za den (či jinou dobu) nabídnout. Od toho se pak odvíjí velikost chladícího zařízení a počet výčepních kohoutků. Není totiž výhodné mít nadkapacitní zařízení pro malý objem odběru. Naopak, pokud očekáváte velkou návštěvnost, určitě se vyplatí investovat do většího systému.

Výhody a nevýhody výčepních zařízení

Výhody výčepního zařízení jsou jasné. Pivo je většinou chlazené na přesně stanovenou teplotu, což zaručuje ideální chuťové vlastnosti. Dále lze regulovat jeho proudění, takže se pivo netřepí a díky tomu má delší trvanlivost.

Na druhou stranu, s výčepním zařízením je spojena i řada povinností. Musí se pravidelně čistit a udržovat, jinak hrozí, že do piva přijdou nechtěné bakterie. Je třeba také sledovat stav sudů a včas je měnit. Pokud nejste zruční, může být někdy obtížné zařízení správně nastavit a udržovat.

Hlavní rozhodující faktory při výběru výčepního zařízení

Je důležité se zaměřit na kvalitu výčepního zařízení. Nejlepším řešením je výběr od renomovaných výrobců, kteří jsou dlouhodobě na trhu a mají dobré reference. Nevýhodou může být vyšší pořizovací cena, ale kvalitní zařízení vám poslouží mnohem déle a sníží riziko poruch.

Další důležitou věcí je servis. Pokud se vyskytne nějaký problém, je dobré mít zajištěnou rychlou a kvalitní servisní službu. Neméně důležitá je školení obsluhy a správné nastavení zařízení.

Poslední faktorem, který by měl ovlivnit vaše rozhodnutí, je způsob přípojení na vodovodní síť a možnosti chlazení piva. Zatímco některé systémy vyžadují přímé napojení na vodovod, jiné vystačí s obyčejnými lahvemi s vodou.

Mějte na paměti, že kvalitní výčepní zařízení vám zajistí stálou a dobrou kvalitu podávaného piva, což se jistě pozitivně projeví na spokojenosti vašich hostů.

Nejprodávanější z kategorie výčepní zařízení