Přeskočit na obsah
Úvod » Elektronika » Sluchátka » Recenze Niceboy HIVE Pins 3 ANC – výdrž baterie a účinné potlačení hluku

Recenze Niceboy HIVE Pins 3 ANC – výdrž baterie a účinné potlačení hluku

Celkové hodnocení

84 %

Dostupné ANC v kategorii Sluchátka

Niceboy HIVE Pins 3 ANC jsou bezdrátová sluchátka s pokročilým potlačením hluku, dlouhou výdrží baterie a atraktivní cenou. Přečtěte si naši recenzi pro více informací... Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 6/10
  Zvuk
 • 8/10
  ANC
 • 9/10
  Výdrž baterie
 • 7/10
  Ovládání
 • 6/10
  Aplikace
 • 8/10
  Pohodlí

Klady

 • Slušná úroveň ANC
 • Pohodlná dotyková tlačítka
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Rychlé nabíjení
 • Pohodlné a dobře drží v uších
 • Odolnost vůči dešti a potu
 • Multi-point párování

Zápory

 • Přebasovaný zvuk a zastřené výšky
 • Citlivá dotyková tlačítka
 • Aplikace Niceboy ION je zbytečná
 • Ekvalizér v aplikaci nevyhovuje
 • Transparentní režim není dostatečně transparentní
 • Mikrofon by mohl být lepší

Moje zkušenost

“Niceboy HIVE Pins 3 ANC mají své silné stránky, jako je výdrž baterie a účinné potlačení hluku, což je skvělé pro každodenní použití v rušném prostředí. Na druhou stranu, zvuková kvalita a citlivost dotykových ovládání by mohly být lepší. Pokud hledáte sluchátka s dobrým ANC za dostupnou cenu, mohou být dobrou volbou, ale milovníci čistého a vyváženého zvuku by možná měli hledat dál.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Zvuk a potlačení okolního hluku

Sluchátka Niceboy HIVE Pins 3 ANC mě na první poslech trochu zklamala. Zvuk je přebasovaný a výšky jsou zastřené, což je škoda. Připomíná mi to poslech přes ponožku. Výkon ANC (Active Noise Cancellation) je ale na slušné úrovni. V MHD jsem si opravdu užívala ticho a mohla se plně ponořit do hudby. Na druhou stranu, Ambient mód, který by měl přidávat zvuky z okolí, mi připadal jako poslouchání přes svetr. Transparentní režim nebyl tak transparentní, jak bych si přála.

Ovládání a aplikace

Dotyková tlačítka na sluchátkách jsou praktická, ale někdy až příliš citlivá. Stačí lehký dotyk při upravování sluchátka v uchu a hudba se pozastaví nebo přepne režim. Aplikace Niceboy ION mi přišla trochu zbytečná. Používám ji jen k ověření, zda mám zapnuté ANC nebo Ambient mód, protože při přepínání dotykem to není jasné. Ekvalizér v aplikaci mi moc nevyhovoval, ale možnost najít odložená sluchátka je fajn.

Výdrž baterie a pohodlí

Výdrž baterie je jedním z největších pozitiv. Sluchátka vydrží až 10 hodin na jedno nabití a s nabíjecím pouzdrem až 40 hodin. Rychlé nabíjení je skvělé, stačí 5 minut a máte další 1,5 hodiny poslechu. Sluchátka jsou pohodlná a dobře drží v uších, což je pro mě důležité, protože jiná sluchátka mi často vypadávají.

Co se týče konstrukce, sluchátka mají stupeň krytí IPX4, takže nevadí ani déšť, ani pot. To je super pro sportovce. Multi-point párování je další užitečná funkce, která umožňuje připojení k více zařízením najednou.

Celkově mám smíšené pocity. Zvuk a mikrofon by mohly být lepší, ale potlačení hluku a výdrž baterie jsou skvělé. Pokud hledáte sluchátka s dobrým ANC za rozumnou cenu, Niceboy HIVE Pins 3 ANC stojí za zvážení.

Zkušenosti dalších zákazníků

Je super, že mají sluchátka dotyková tlačítka, alespoň si je nemusím zarážet do ucha pokaždé, když potřebuju další song, nebo příjmout hovor – na druhou stranu, je otravné, že ne vše je dostupné z obou sluchátek, třeba „gaming mode“ – který prý snižuje latenci(místo 300ms to tipuju tak na 120). Bylo by to jedno, kdyby měla sluchátka transparentní režim opravdu transparentní, a ne jako přes svetr, takže bych nemusel mít jedno pořád sundané.Naopak za tuhle cenu, potlačení okolí funguje celkem dobře, jen to pocitově „ucpává“ uši.Zvuk je horší, než u mých prvních Niceboy sluchátek (HIVE Podsie 1) z roku snad 2020, je to takový, jakoby přes ponožku, ale ne vždy, zároveň mají příliš silné basy.Dosah ujde, jen je občas něco ruší, normálně když jdete po ulici jeno na chvíli jakoby vypadne, nebo začnou „přeskakovat“ a pak to dohánějí zrychleným zvukem.Aplikace a její možnosti (nebo spíš nemožnosti) – Musím mít tenhle klon Tuya aplikace, abych se mohl podívat, jestli zrovna tlumím okolí nebo mám zapnutý transparent, ale „gaming mode“ který prý více ždíme baterku, tak ten tam není vůbec.Škoda, že aplikace není chytřejší..Celkově to za ty peníze (1200 v Datartu) jako dárek jde.Kdyby to bylo na mě, za 2000 bych koupil raději bazarové Airpod Pro, které se nedají s těmito, hlavně v kvalitě zvuku, srovnávat. 🙂

Ověřený zákazník

Zvuk není špatný, ale horší než měly sluchátka ve stejné cenové kategorii, se kterými jsem porovnávala. Mikrofon to stejné, ale u předchozích sluchátek Niceboy byl absolutně nepoužitelný, s těmito už se aspoň domluvím. Aplikaci potřebuji jedině k tomu, abych zjistila, zda mám zapnuté potlačení ruchu či ne, jelikož při přepínání dotykem nepoznám, jaký mode je zrovna aktivní. Jinak je zde funkce “najít sluchátka” a ekvalizér, který mi přišel hrozný. Avšak to ovládání hovoru jedním dotykem je příšerné. Bohužel mi druhá, lepší sluchátka nedržela v uších, takže jsem si nechala tyto. Nemám zkušenost s funkcí potlačení ruchu u jiných sluchátek, ale přijde mi, že poměrně funguje. Nejsou tedy špatné, ale z hlavních funkcí (což je za mě zvuk a mikrofon) není dotažená ani jedna.

Ověřený zákazník

Dost špatné ovládání sluchátek, sebemenší dotyk(ustavení do uší nebo vyjmutí do dlaně)a už to přepne,pozastaví skladbu nebo přepne režim poslechu,to se moc nepovedlo a ani člověk neví jaký režim má zvolený protože přepnutí vydává pokaždé stejný zvuk.Nejsou to sluchátka za 3 stovky,tak uvidím jak dlouho budou sloužit.Mám už čtvrtý model sluchátek této značky a s kvalitou se moc neukázali ,do půl roku přestaly fungovat(třeba přestalo hrát jedno sluchátko)a u dvou dalších nejde nabíjet pouzdro ,takže hromada starosti s reklamacemi. Naštěstí pokaždé uznána chyba(nekvalita) na straně Niceboy.Toto je u mne poslední šance tohoto výrobce.

Ověřený zákazník

Dlouho jsem už neměl true wireless sluchátka jiné značky, jednoduše proto, že mi vyhovuje, jak sluchátka Niceboy fungují. Mám Niceboy Podsie skoro od uvedení na trh, HIVE pods 2 jsem pořídil asi po roce na střídání. Často používám Shokz OpenRun Pro, které jsou prostě specifické a rozhodl jsem se koupit HIVE Pins 3 ANC, protože jsem chtěl zkusit ANC a všechna sluchátka co mám se jeví jako nesmrtelná a nemá cenu čekat, než přestanou fungovat.Je pravdou, že první dojmy ze sluchátek nebyly zase tak optimistické. Materiály, pocit z používání sluchátek, doteková tlačítka, krabička, vyndavání a vracení sluchátek do krabičky… Vlastně nebyl jsem v první chvíli nadšený z ničeho. Ale teď po třech týdnech používání musím říci, že jsem z nich skutečně nadšený. Sluchátka fungují skvěle, nemám srovnání s ANC jiných značek, ale řekl bych, že v poměru cena výkon funguje dobře. Mile mě překvapila výdrž baterií. Celkově jsem ze sluchátek nadšený, za ty peníze nemám co jim vytknout, dokonce se s nimi dá i dovolat. Kvalita není zázračná, ale jde to. Hodně pozitivní vnímám větší počet stupňů hlasitosti oproti minulým modelům.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Niceboy HIVE Pins 3 ANC?

Kupte, pokud…

Potřebujete dlouhou výdrž baterie

Sluchátka Niceboy HIVE Pins 3 ANC nabízejí až 40 hodin poslechu s nabíjecím pouzdrem, což je ideální pro dlouhé cesty nebo intenzivní používání.

Hledáte efektivní potlačení hluku

Technologie Active Noise Cancellation (ANC) je na slušné úrovni a efektivně potlačuje okolní ruchy, což je skvělé pro poslech hudby v hlučném prostředí.

Chcete pohodlné a odolné sluchátka

Sluchátka jsou pohodlná, dobře drží v uších a mají stupeň krytí IPX4, což znamená, že jsou odolná vůči dešti a potu.

Nekupujte, pokud…

Očekáváte špičkovou kvalitu zvuku

Zvuk je přebasovaný a výšky jsou zastřené, což může být zklamáním pro náročné posluchače.

Potřebujete spolehlivý mikrofon

Kvalita mikrofonu není nejlepší, což může být problém při telefonních hovorech.

Vadí vám citlivá dotyková tlačítka

Dotyková tlačítka jsou velmi citlivá a často nechtěně pozastaví nebo přepnou skladbu při upravování sluchátek v uchu.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jaký je rozdíl mezi ANC a Ambient módem u sluchátek Niceboy HIVE Pins 3 ANC?
ANC (Active Noise Cancellation) potlačuje okolní hluk, což je ideální pro poslech hudby nebo sledování filmů v hlučném prostředí. Ambient mód naopak umožňuje přidat zvuky z okolí k hudbě, což je užitečné například při běhání ve městě, abyste slyšeli provoz a byli v bezpečí.
Jak citlivá jsou dotyková tlačítka na těchto sluchátkách?
Dotyková tlačítka jsou velmi citlivá. Stačí lehký dotyk při upravování sluchátka v uchu a hudba se může pozastavit nebo přepnout režim. To může být někdy otravné, ale na druhou stranu je ovládání snadné a rychlé.
Jakou výdrž baterie mohu očekávat od Niceboy HIVE Pins 3 ANC?
Sluchátka mají výdrž až 10 hodin na jedno nabití. S nabíjecím pouzdrem můžete dosáhnout až 40 hodin celkové výdrže. Rychlé nabíjení je také skvělé – stačí 5 minut a máte další 1,5 hodiny poslechu.
Jak funguje aplikace Niceboy ION?
Aplikace Niceboy ION umožňuje nastavit ekvalizér, zjistit stav nabití sluchátek a najít odložená sluchátka. Přepínání mezi ANC a Ambient módem je ale možné pouze přes dotyková tlačítka na sluchátkách, což může být někdy matoucí.
Jsou sluchátka vhodná pro sportování?
Ano, sluchátka mají stupeň krytí IPX4, což znamená, že jsou odolná proti dešti a potu. To je ideální pro sportovce, kteří potřebují spolehlivá sluchátka i v náročných podmínkách.
Jak kvalitní je zvuk těchto sluchátek?
Zvuk je přebasovaný a výšky jsou zastřené, což může být zklamání pro náročnější posluchače. ANC však funguje dobře a potlačuje okolní hluk, což zlepšuje celkový zážitek z poslechu.
Jak funguje multi-point párování?
Multi-point párování umožňuje připojení sluchátek k více zařízením najednou. Můžete tak snadno přepínat mezi telefonem a notebookem bez nutnosti opětovného párování.

Parametry

Název produktu: Niceboy HIVE Pins 3 ANC
Typ produktu: Sluchátka
Výrobce: Niceboy
Konstrukce: do uší
Citlivost: 118 dB/mW
Kmitočet min: 20 Hz
Kmitočet max: 20000 Hz
Typ sluchátek: špunty

Fotogalerie

Kritika Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Posouzení: Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Test: Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Podívejte se na Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Pozorování Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Pohled na Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Komentáře k Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Hodnocení Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Analýza Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Hodnocení: Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Jak vybírat sluchátka: Kompletní průvodce pro náročné uživatele

Možnosti sluchátek: Typy a jejich využití

Než se vydáte na lov těch pravých sluchátek, musíte se rozhodnout, jaký typ hledáte. Je jich spousta:

 • In-ear sluchátka: Skvělé na sport a cestování. Snadno přenosná, ale někdy mohou tlačit do uší.
 • On-ear sluchátka: Lehka a dobře přenositelná, ale neizolují zvuk tak dobře jako over-ear.
 • Over-ear sluchátka: Nejlepší zvuková kvalita a pohodlí. Vhodná pro domácí použití, ale méně praktická na cestách.
 • Bezdrátová sluchátka: Svoboda pohybu, ale může trpět kvalita zvuku a je omezená výdrží baterie.

Na co se zaměřit při výběru

Detailní analýza parametrů vám pomůže udělat správnou volbu. Nejprve si ujasněte, co je pro vás prioritou:

Kvalita zvuku

Zde platí, že cena často odpovídá kvalitě. Podívejte se po frekvenčním rozsahu (20 Hz – 20 kHz je standard), citlivosti (mělo by být co nejvyšší) a impedanci (nižší impedance je pro mobilní zařízení).

Komfort a konstrukce

Sluchátka, která vás tlačí nebo se vám hřejí uši, jsou k ničemu. Podívejte se na polstrování náušníků, hmotnost a design hlavového oblouku. Ideální je vyzkoušet si je na vlastní kůži.

Praktické funkce

 • Noise-cancelling: Skvělé pro cestování letadlem nebo rušné prostředí.
 • Multipoint spojení: Pokud často přepínáte mezi více zařízeními, tato funkce vám ušetří nervy.
 • Výměnné kabely: Užitečné, pokud se kabel poškodí.
 • Možnost skládání: Hodí se pro větší modely při cestování.

Na co si dát pozor

Nesmíte zapomínat ani na několik úskalí, která by mohla váš výběr zkomplikovat:

Baterie u bezdrátových modelů

Výdrž baterie je klíčová. Zkontrolujte nejen údaje od výrobce, ale i reálné zkušenosti recenzentů. Ujistěte se, že baterie je snadno vyměnitelná.

Kompatibilita s vašimi zařízeními

Zkontrolujte, zda sluchátka podporují všechny funkce na vašem zařízení, ať už jde o Windows, iOS nebo Android. U bezdrátových modelů ověřte verzi Bluetooth.

Recenze a zkušenosti uživatelů

Nikdy nevěřte jen marketingovým materiálům. Přečtěte si skutečné recenze a hodnocení, abyste zjistili, jaké mají daná sluchátka skutečné kvality a slabiny.

Výběr sluchátek může být zdlouhavý proces, ale vyplatí se věnovat mu čas. Zaměřte se na kvalitu zvuku a pohodlí. Pokud si uděláte domácí úkoly a nasloucháte zkušenostem ostatních, vyberete si ideální model bez kompromisů.

Nejprodávanější z kategorie sluchátka