Přeskočit na obsah
Úvod » Elektronika » Bluetooth reproduktory » Recenze Niceboy RAZE Neon – kvalitní zvuk, design a funkčnost za skvělou cenu

Recenze Niceboy RAZE Neon – kvalitní zvuk, design a funkčnost za skvělou cenu

Celkové hodnocení

Univerzální společník v kategorii Bluetooth reproduktory

Niceboy RAZE Neon je přenosný reproduktor s výjimečnými světelnými efekty, funkcí powerbanky a stylovým designem. Tento výkonný, cenově dostupný a vizuálně atraktivní přístroj je ideální pro jakoukoli příležitost. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 8.7/10
  Zvuk
 • 9.4/10
  Konektivita
 • 8.6/10
  Výdrž baterie
 • 9.5/10
  Konstrukce
 • 9.3/10
  Design

Klady

 • Jedinečné světelné efekty
 • Kvalitní zvuk
 • Funkce dvojitého připojení
 • Široký výběr konektivity
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Odolný vůči vodě
 • Skvělý neonový design
 • Slouží jako powerbanka

Zápory

 • Automatické zapnutí maxima hlasitosti
 • Kapacita paměti max 32GB

Moje zkušenost

“Vzhledem k jeho ceně představuje Niceboy RAZE Neon úspěšnou kombinaci kvality zvuku, designu a funkčnosti. I přes několik drobných nedostatků – sdílení maximální hlasitosti po opětovném spárování, limit na velikost USB a SD karet – je to skvělý reproduktor, který nabízí hodně více než jen poslech hudby. Jeho světelné efekty a možnost použití jako powerbanky ho dělají skvělým společníkem pro jakoukoliv příležitost. Rozhodně ho mohu doporučit, pokud hledáte stylový, praktický a univerzální přenosný reproduktor s dobrou výdrží baterie.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Zkušenosti s používáním

Mám tu čest vám představit Niceboy RAZE Neon , přenosný reproduktor, který je více než jen reproduktorem. Skvělou funkci, kterou jsem si na něm obzvláště oblíbil, je rozmazávání světla, které při poslechu hudby vytváří ne{opakovateln}ou atmosféru. Díky LED světelným efektům, kterých je celkem 9, se tato chytrá krabička stane skvělým doplňkem každé vaší párty! Dopřejte si nejen zvuk, ale i světlo.

Zvuk

Reproduktor nabízí nejen světelnou show, ale také kvalitní zvuk, který mi vyhovuje na vysoké úrovni. Má skvělou basovou linku a je dostatečně hlasitý, aby rozveselil jakoukoliv párty. Extra výhodou je i možnost připojení dalšího reproduktoru pro prostorový zvuk díky funkci True Wireless.

Nicméně, jedním z mála nedostatků, kterých jsem si všiml, je fakt, že při odpojení zdroje zvuku (například mobilního telefonu) a poté opětovném zapnutí repráku, se hlasitost automaticky nastavuje na maximum, což může být trochu šokující. Mělo by to být zmíněno v návodu, nebo ještě lépe, měla by být možnost tuto funkci úplně vypnout.

Konektivita

Kromě bezdrátového připojení pomocí Bluetooth, které funguje skvěle, lze zdroj zvuku připojit i přes audio kabel, USB disk nebo microSD kartu. Široká škála možností konektivity je pro mne velkým plusem. Ale pozor, SD karta nebo USB flash disk nemůže mít větší kapacitu než 32 GB.

Výdrž baterie

Co se týče výdrže baterie, reproduktor na jedno nabití vydrží až 12 hodin. Při poloviční hlasitosti může tato doba být ještě delší. Výdrž baterie je skutečně na vysoké úrovni.

Design a konstrukce

Navržen jak pro interiér, tak i pro exteriér, tento reproduktor je voděodolný, takže ho můžete vzít s sebou na bazén nebo na zahradu, aniž byste se museli obávat poškození při nečekaném dešti. Myslím si, že neonový design tohoto přístroje je skvělý.

Jednoduše řečeno, Niceboy RAZE Neon je skvělým přístrojem, který lze použít jak pro poslech hudby, tak i pro vytváření atmosféry díky LED světelným efektům. Zároveň funguje i jako powerbanka, takže při delších výletech vám zabije dvě mouchy jednou ranou.

Kde Niceboy RAZE Neon koupit?

expert.cz expert.cz

17384 recenzí

Do obchodu

887 Kč

exasoft.cz exasoft.cz

39371 recenzí

Do obchodu

989 Kč

f-mobil.cz f-mobil.cz

7524 recenzí

Do obchodu

990 Kč

ispace.cz ispace.cz

3156 recenzí

Do obchodu

999 Kč

playgosmart.cz playgosmart.cz

3239 recenzí

Do obchodu

999 Kč

niceboy-eu.cs niceboy-eu.cs

383 recenzí

Do obchodu

999 Kč

muziker.cz muziker.cz

19393 recenzí

Do obchodu

1065 Kč

visionstore.cz visionstore.cz

56 recenzí

Do obchodu

1119 Kč

vmshop.cz vmshop.cz

1760 recenzí

Do obchodu

1203 Kč

Zkušenosti dalších zákazníků

Při spárování s mobilem je vše v pořádku. Bohužel při použití s sd kartou se stává problém s maximální hlasitostí pi zapnutí, což je u mě poměrně velký důvod k vrácení zboží.Při podržení tlačítka TWS začne reprák šumět, jako by měl funkci rádia. Ale nepodařilo se mi nic naladit a ani funkce není popsána v návodu.

Ověřený zákazník

Syn je z něj nadšený.

Ověřený zákazník

Tento reproduktor je dobrý hlavně kvůli neon displeji ale baterka není až tak výkonu a asi nevydrží tench 12 hodin ani prý poloviční hlasitosti.

Ověřený zákazník

Pouzitelne jen jako lampicka, ktera si bohuzel nepamatuje posledni nastaveni. Efekty barev prolinani pekne, bylo by fajn naprogramovat si vlastni. Repro mozna jen na mluvene slovo…

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Niceboy RAZE Neon?

Kupte, pokud…

Milujete špičkový zvuk i elegantní design

S RAZE Neon si můžete užívat kvalitní zvukový output a zároveň neonovou light show, která je ideální pro večírky nebo relaxační večery.

Hledáte univerzální zařízení

Reproduktor nejen přehrává hudbu, ale také funguje jako powerbanka, což je velmi praktické při cestování nebo dlouhodobé outdoorové akci.

Potřebujete maximální konektivitu

RAZE Neon nabízí širokou škálu možností připojení – můžete ho připojit k vašemu smartphonu, tabletu, počítači, nebo přehrávat hudbu z microSD karty nebo USB disku.

Nekupujte, pokud…

Nepotřebujete vysokou hlasitost

Pokud plánujete používat reproduktor převážně v klidném prostředí, hlasitý zvuk tohoto modelu může být spíše na obtíž.

Hledáte zařízení s vestavěným rádiem

Navzdory svému modernímu vzhledu a široké škále funkcí, RAZE Neon bohužel nemá funkci rádia.

Chcete větší kapacitu pro externí úložiště

Pokud plánujete připojit k reproduktoru externí úložiště větší než 32 GB, budete muset hledat jiný model, protože RAZE Neon podporuje pouze SD karty a USB disky do 32 GB.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jaký je celkový výkon reproduktoru?
Celkový výkon reproduktoru Niceboy RAZE Neon je 15 W.
Má reproduktor Niceboy RAZE Neon rádiový přijímač?
Ne, reproduktor Niceboy RAZE Neon nemá rádiový přijímač.
Jakou má reproduktor Niceboy RAZE Neon výdrž baterie?
Reproduktor Niceboy RAZE Neon má výdrž baterie až 12 hodin na jedno nabití.
Lze přehrávat hudbu z USB nebo microSD karty?
Ano, reproduktor Niceboy RAZE Neon lze propojit s několika zařízeními a kromě bezdrátového připojení se dá hudba přehrávat i z microSD karty nebo USB disku(max kapacita je 32 GB).
Jakou má reproduktor Niceboy RAZE Neon voděodolnost?
Reproduktor Niceboy RAZE Neon je voděodolný s krytím IPX6, takže mu nevadí stříkající voda z bazénu ani déšť.
Je možné připojit reproduktor k počítači přes audio kabel?
Ano, reproduktor je možné připojit k počítači přes audio kabel s 3,5 mm jackem.

Parametry

Název produktu: Niceboy RAZE Neon
Typ produktu: Bluetooth reproduktory
Výrobce: Niceboy
Běžná výdrž baterie: 12 h
Konfigurace reproduktorů: mono
Citlivost: 88 dB
Celkový výkon RMS: 15 W
AUX-IN: ano
FM tuner: ne
Hlasový asistent: ne
Ovládání hlasitosti: ano
TWS: ano
USB vstup: ano
Vestavěný mikrofon: ano
Voděodolné: ano
Párty reproduktory: ano
Svítící: ano
Přenosné: ano

Fotogalerie

Poznámky k Niceboy RAZE Neon

Niceboy RAZE Neon

Zkušenosti s Niceboy RAZE Neon

Niceboy RAZE Neon

Hodnocení: Niceboy RAZE Neon

Niceboy RAZE Neon

Zkušenost s Niceboy RAZE Neon

Niceboy RAZE Neon

Pozorování Niceboy RAZE Neon

Niceboy RAZE Neon

Kritika Niceboy RAZE Neon

Niceboy RAZE Neon

Výběr dokonalého Bluetooth reproduktoru: Průvodce experta

Počítejte s výdrží baterie

Vybíráte-li si Bluetooth repro, klíčovým faktorem, na který byste neměli zapomínat, je výdrž nabíjení. Pro někoho může být dostačující 6 hodin nepřetržitého poslechu, pro jiného může být potřeba až dvojnásobek. V odpovídající výdrži baterie by měl být zohledněn i váš plánovaný způsob použití. Hodláte-li přijímač používat k poslechu hudby na cestách, počítejte s delší dobu provozu mezi nabíjením.

Nezapomínejte také na fakt, že výdrž baterie se s časem zkracuje, tedy vybírejte spíše s rezervou. Pokud budete reproduktor používat převážně doma a bude neustále připojen k síti, pak vám úroveň baterie tolik nevadí.

Jak moc je důležitá kvalita zvuku?

Kouzlo Bluetooth reproduktoru tkví v přenositelnosti, ale neměli bychom zapomínat na kvalitu zvuku. Papírové údaje sice mohou být lákavé, ale důležité je poslouchat vlastní uši. Stiskněte tlačítko přehrávání a věnujte pozornost detailům. Znáte ten pocit, kdy uslyšíte nástroj v písni, který jste do té doby nikdy neslyšeli? To je to, co by vás mělo při výběru Bluetooth reproduktoru provázet.

Jako poučený spotřebitel byste měli vědět, že Bluetooth kompresuje zvukový signál, což může vést ke snížení kvality zvuku. Pokud jste náročný posluchač, mohlo by vás to odradit. Naštěstí většina moderních zařízení podporuje kodeky aptX a AAC, které minimalizují ztrátu kvality zvuku při přenosu přes Bluetooth.

Vyhodnocení odolnosti a přenositelnosti

Zvažujete-li pořízení přenosného reproduktoru, měli byste zvážit jeho odolnost. Hodí se nahlédnout na certifikace IPX, které udávají míru odolnosti proti vodě a prachu. Například IPX7 znamená, že můžete reproduktor klidně spustit do vody a nic se nestane.

Posuzovat byste měli také hmotnost a rozměry zařízení. Některé modely mohou být lehké a kompaktní pro snadné cestování, zatímco jiné mohou být robustnější s delší výdrží baterie a větším zvukem. Také zde platí, že váš výběr by měl odpovídat vašim potřebám a očekáváním.

Na závěr bych chtěl upozornit, že nejdůležitějším kritériem při výběru Bluetooth reproduktoru je, aby vám dělal radost. Ať už plánujete poslouchat svou oblíbenou hudbu doma, na cestách nebo třeba u bazénu. Konečná volba by měla být taková, aby odpovídala všem vašim potřebám a přání.

Nejprodávanější z kategorie bluetooth reproduktory