Přeskočit na obsah
Úvod » Dům a zahrada » Aku vrtačky a šroubováky » Recenze PARKSIDE PBSA 12 E4 bez aku – Plynulý výkon a ergonomický design

Recenze PARKSIDE PBSA 12 E4 bez aku – Plynulý výkon a ergonomický design

Celkové hodnocení

Solidní výkon v kategorii Aku vrtačky a šroubováky

Ponorný vrták PARKSIDE PBSA 12 E4 nabízí kompaktnost a plynulý výkon. Přečtěte si recenzi a zjistěte o potenciálních nedostatcích tohoto nástroje. Udělíte mu kladné hodnocení? .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9,4/10
  Použitelnost
 • 9/10
  Konstrukce
 • 8,2/10
  Spolehlivost
 • 8,6/10
  Funkce
 • 9,7/10
  Výkon
 • 10/10
  Akumulátor

Klady

 • Lehké a pohodlné
 • Spolehlivý výkon
 • Dobře se drží
 • Vhodná pro drobné šroubky

Zápory

 • Pískání při stisku spouště
 • Nutnost vyzkoušet více kusů

Moje zkušenost

“Při práci s tímto nářadím jsem byl překvapen jeho plynulým výkonem a ergonomickým designem. Ale několikrát mě zaskočilo nepříjemné pískání při stisku spouště a problémy s kvalitou výroby. Pokud jste ochotni tyto nevýhody přehlédnout, dostanete v ruce solidní nástroj, který zvládne většinu běžných prací. ”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Zkušenost s používáním

Používání tohoto nástroje je skutečně lehké a pohodlné. Jedná se o velmi lehké zařízení, které skvěle padne do ruky. Během práce jsem ocenil i to, jak dobře se drží . Díky svému výkonu letmo zvládá i náročnější úkoly, jakými jsou například šroubování nebo sestavování nábytku.

Připomínky a nevýhody

Ovšem ne všechno je výhradně růžové. I přes všechny své přednosti, má toto zařízení také pár nevýhod. Pravděpodobně největší z nich je pískání při jakémkoliv stisku spouště . To někdy může být celkem otravné. Další potíž, kterou jsem zaznamenal, je, že samotná výroba někdy může selhat. Například bylo potřeba objednat a vyzkoušet více kusů než jen jeden, abych narazil na ten, který fungoval tak, jak má.

Mé doporučení

 • Neváhejte si pořídit více těchto nářadí a vyzkoušet všechny, abyste nalezli ten nejlepší kus. Ostatní jednoduše vraťte.
 • Mějte na paměti, že tuto aku vrtacíku-sroubovák lze využít i na drobné šroubky, například při kompletaci nábytku.
 • Využijte světla LED diody, které je možné rozsvítit i bez roztáčení.

Takže summa summarum, pokud máte štěstí na dobře vyrobený kús a dokážete přehlédnout menší nedostatky, můžete s touto vrtacíkou-sroubovákem dosáhnout skvělých výsledků.

Kde PARKSIDE PBSA 12 E4 bez aku koupit?

lidl-shop.cz lidl-shop.cz

244863 recenzí

Do obchodu

600 Kč

Zkušenosti dalších zákazníků

takhle – pokud mate stesti na dobre vyrobeny kus s rovnou osou i sklicidlem, vyhrali jste v loterii. a potom je fantasticka. momentalne cekam na doruceni tretiho kousku, a budu doufat, ze ten bude cely dobry. prvni kus – sklicidlo slo nasadit strasne ztuha. druhy kus – sklicidlo smajda, osa je ale rovna. oba kusy srovnatelne piskaji pri jakemkoliv stisku spouste (piskaji vsechny e4, co jsem se tak dival na videa).

Ověřený zákazník

Rychlé dodání + dobrá kvalita za rozumnou cenu

Ověřený zákazník

Výhoda malá váha a velikost padne dobře do ruky.

Ověřený zákazník

Lehké zařízení a dobře padnoucí do ruky + využití akumulátorů z této řady nářadí.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit PARKSIDE PBSA 12 E4 bez aku?

Kupte, pokud…

Potřebujete lehký a praktický nástroj

Tento sroubovák je velmi lehký a dobře padne do ruky, což oceníte při dlouhodobějším používání.

Chcete všestranné použití

Díky spoustě omezení momentu je tento nástroj schopný práce s drobnými šroubky, což je obzvlášť užitečné při sestavování nábytku.

Necítíte se svázáni k jedinému zdroji energie

Využití akumulátorů z této řady nářadí umožňuje větší flexibilitu v použití.

Nekupujte, pokud…

Jste citliví na hluk

Tento sroubovák vykazuje pískání při stisku spouště, což může některé uživatele rušit.

Očekáváte bezproblémové použití od začátku

V některých případech se může stát, že je potřeba vyzkoušet více kusů, než narazíte na ten správný.

Nepotřebujete vysokou výkonnost

I přes své malé rozměry a hmotnost je tento sroubovák vysoce výkonný, což může být nadbytečné pro jednoduché domácí úkoly.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Má tento produkt nějaké zápory?
Ano, někteří uživatelé zaznamenali pískání při jakémkoliv stisku spouště a také potřebu vyzkoušet více kusů k nalezení toho nejlepšího.
Je tato akušroubováka vhodná i pro drobné šroubky, např. při kompletaci nábytku?
Ano, díky spoustě a omezovači momentu umožňuje velmi citlivou práci.
Je tento nástroj lehký a pohodlný k používání?
Ano, je to velmi lehké zařízení, které padne dobře do ruky.

Parametry

Název produktu: PARKSIDE PBSA 12 E4 bez aku
Typ produktu: Aku vrtačky a šroubováky
Výrobce: Parkside
Typ: šroubováky

Fotogalerie

Ostestováno: PARKSIDE PBSA 12 E4 bez aku

PARKSIDE PBSA 12 E4 bez aku

Hodnocení PARKSIDE PBSA 12 E4 bez aku

PARKSIDE PBSA 12 E4 bez aku

Vše, co jste kdy chtěli vědět o aku vrtačkách a šroubovácích

Jak vybrat správnou aku vrtačku a šroubovák?

Výběr správného aku nářadí závisí na několika faktorech, které ovlivňují jeho výkon a životnost. Důležité je zaměřit se na kapacitu baterie , měřenou v Ah (Ampere hodinách). Hovoří o tom, jak dlouho může nářadí pracovat bez nutnosti dobíjení. Pamatujte, že vyšší kapacita baterie značí delší životnost.

Dalším faktorem k rozvažování je počet otáček za minutu (RPM) . Vyšší počet otáček poskytuje rychlejší a efektivnější vrtání nebo šroubování. Ale opatrně, vyšší otáčky nemusí být vždy lepší, zejména pokud plánujete pracovat s křehkými materiály.

Co jsou výhoden a nevýhod akumulátorové nářadí?

Při porovnávání s klasickými nářadími na síťový proud, aku vrtačky a šroubováky nabízí více svobody pohybu . Není třeba hledat zásuvku ani se obávat o délku elektrického kabelu. Toto nářadí je také obecně lehčí, což umožňuje pohodlnější a snazší manipulaci.

Na druhou stranu, jejich nevýhodou je omezená doba práce na jedno nabití. Ačkoli to lze částečně vyřešit nákupem náhradních baterií, vede to k navýšení celkových nákladů. Dále je třeba mít na paměti, že baterie mají omezenou životnost a během času mohou ztrácet svou kapacitu.

Na co si dát pozor při práci s aku vrtačkou či šroubovákem?

Jedním z nejčastějších problémů, se kterými se můžete setkat při práci s aku vrtačkou, je zahřívání baterie . Baterie se může přehřívat zvláště při náročných pracích, což může zkrátit její životnost. Je důležité si uvědomit, že při přetížení nářadí je lepší dát mu chvíli oddechnout a baterii nechat vychladnout.

Zapomeňte také neskladovat aku nářadí s naprosto vybitou baterií, to může způsobit její degradaci. Baterie by měla být alespoň částečně nabita.

Při práci s aku vrtačkou či šroubovákem mějte vždy na paměti bezpečnost. Používejte ochranné pracovní prostředky jako jsou brýle, rukavice a v případě práce s pevnými materiály i sluchátka.

A nakonec, je důležité si před prvním použitím dobře nastudovat návod k obsluze, abyste přesně věděli, jak s nářadím zacházet.

Nejprodávanější z kategorie aku vrtačky a šroubováky