Přeskočit na obsah
Úvod » Dětské zboží » Dětské chůvičky » Recenze Philips Avent SCD711 Elektronická chůvička Bílá – Vysoký zvukový výkon a pohodlné funkce.

Recenze Philips Avent SCD711 Elektronická chůvička Bílá – Vysoký zvukový výkon a pohodlné funkce.

Celkové hodnocení

Spolehlivá chůvička v kategorii Dětské chůvičky

Philips Avent SCD711, vysokokvalitní baby monitor, nabízí vynikající zvukový výkon, sponu na opasek, ukazatel teploty a noční světýlko. Získajte klid a komfort pro spánek miminka. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9,6/10
  Zvuková kvalita
 • 9,8/10
  Dosah signálu
 • 9,5/10
  Praktičnost
 • 9,2/10
  Noční světlo
 • 7,3/10
  Robustnost
 • 9,9/10
  Komunikace

Klady

 • Čistý a silný signál
 • Příjemné noční světlo
 • Praktická spona na zapnutí za opasek
 • Ukolébavky na dálku
 • Kontrola teploty v pokoji
 • Možnost mluvit na dítě na dálku

Zápory

 • Mikrofon se může utrhnout po delším používání

Moje zkušenost

“AVENT PHILIPS SCD711 je vysokokvalitní baby monitor, který jsem našla jako velmi užitečný a spolehlivý. Jeho zvukový výkon je skvělý a pohodlné funkce jako spona na opasek, ukazatel teploty nebo noční světýlko velmi oceňuji. Jedinou nevýhodou, kterou jsem zaznamenala, je tenký drát uvnitř mikrofonu, který se může odtrhnout. Celkově je to však investice, která za to stojí, pokud hledáte přístroj, který vám zajistí klid v noci a kdykoli během dne.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Funkčnost a zvuková kvalita

AVENT PHILIPS SCD711 byl pro mě skutečnou investicí do klidu. Co mě na tomto produktu zaujalo už od začátku, byl dokonale čistý zvuk a velmi silný signál, který jsem zkoušela i na naší zahradě. Rozhodně se nemusím bát, že bych neslyšela pláč mého dítěte, i když jsem na druhém konci domu. Oceňuji, že signál na dětskou jednotku je rovněž silný a čistý – vždy je to taková úleva, když dítě uslyší klidný hlas rodiče na druhém konci linky.

Design a praktické funkce

Skvěle dopadla i variabilita Aventu. U mě například zaznamenala body za praktickou sponu na zapnutí za opasek . Vezmu chuvičku s sebou na zahradu nebo dokonce na procházku s kočárkem ven a nemusím se bát, že mi vypadne. Stejně tak musím zmínit funkci nočního světýlka , které je příjemné teplé barvy. Naše malá se tím pádem bude lépe cítit, když jí světýlko v noci ukazuje cestu.

Samozřejmostí je i ukazatel teploty v pokoji, uvědomuji si, že schopnost dětí regulovat tělesnou teplotu je mnohem slabší než u nás dospělých. Proto je tato funkce velmi praktická, abychom věděli, jestli se naše děťátko necítí příliš teplo nebo naopak chladno.

Přehrávání melodií a komunikace na dálku

Velmi oceňuji, že s dítětem můžu mluvit na dálku. To všechno díky chytré funkci dětské jednotky. Navíc, když si dítě v noci potřebuje trochu odpočinout, můžu pustit několik ukolébavek jako doprovod k usínání.

Oceňuji celkový dojem, který mi AVENT PHILIPS SCD711 poskytuje. Znám i jiné modely od AVENTu, se kterými jsem byla spokojená, ale tento mi přijde o něco praktičtější a spolehlivější. Častým problémem u jiných modelů byl krátký dosah signálu, takže jsem byla často omezena na jen jednu místnost nebo dva, pokud jsem měla štěstí.

Ačkoli jsem obecně spokojená, musím zmínit jednu nevýhodu, kterou jsem po třech letech používání zaznamenala. Mikrofon na vnější straně drátku se odtrhl. Je na tenkém drátku a pokud jej člověk během cestování nebo přepravování ohýbá, drátek se může utrhnout. Je to škoda, protože jinak mám s produktem velmi dobré zkušenosti. Takže pokud by se dětská jednotka vyvinula s pevnějším mikrofonem, bylo by to skvělé.

 • Velký a kvalitní dosah signálu.
 • Ukolébavky na dálku.
 • Spona na zapnutí za opasek.
 • Kontrola teploty v místnosti.
 • Funkce nočního světýlka.
 • Oboustranná komunikace.

Kde Philips Avent SCD711 Elektronická chůvička Bílá koupit?

allegro.cz allegro.cz

24334 recenzí

Do obchodu

2258 Kč

mall.cz mall.cz

511540 recenzí

Do obchodu

2373 Kč

pilulka.cz pilulka.cz

57007 recenzí

Do obchodu

2490 Kč

alza.cz alza.cz

244193 recenzí

Do obchodu

2719 Kč

rajhracky.cz rajhracky.cz

1197 recenzí

Do obchodu

2747 Kč

market-24.cz market-24.cz

530 recenzí

Do obchodu

2766 Kč

mujandilek.cz mujandilek.cz

3129 recenzí

Do obchodu

2799 Kč

autosedacka.top autosedacka.top

N/A recenzí

Do obchodu

2799 Kč

nejbaby.cz nejbaby.cz

15944 recenzí

Do obchodu

2800 Kč

nejlepsikocarky.cz nejlepsikocarky.cz

487 recenzí

Do obchodu

2999 Kč

trendybaby.cz trendybaby.cz

913 recenzí

Do obchodu

2999 Kč

pompo.cz pompo.cz

11771 recenzí

Do obchodu

3014 Kč

teshop.cz teshop.cz

7510 recenzí

Do obchodu

3103 Kč

baby-centrum.cz baby-centrum.cz

817 recenzí

Do obchodu

3299 Kč

axol.cz axol.cz

N/A recenzí

Do obchodu

3904 Kč

Zkušenosti dalších zákazníků

Máme chuvičku Avent vyšší řady se kterou jsme spokojeni a teď jsme potřebovali chuvičku k druhému dítěti, tak Avent byla jasná volba. Tak jsme pořídili nižší řadu ke staršímu synovi a jsme opět spokojeni. Rozhodující bylo, že můžeme chuvičkou se synem komunikovat.

Ověřený zákazník

Chuvicka je naprosto perfektní! Velmi ocenuji kvalitu a absolutně ničím neruseny cisty zvuk. Pro me je take velká vyhoda ze vidim teplotu de zrovna syn je,Další super věc co musím podotknout je noční světýlko a možnost mluvení na dítě nebo poušteni melodie. Má i celý rozsah vzdálenosti , my jsme doma apsolutně s chuvičkou spokojeni a můžu jen doporučit Výhoda je také že jsou chůvičky na baterky takže je můžeme vzít kamkoliv . Celkově jsem spokojený s produkty od Philips.

Ověřený zákazník

Chuvicku od Aventu jsem si vybrala proto, ze to pro me byla sázka na jistotu. Opravdu opět me tato značka nezklamala a vše funguje tak jak má. Kromě moc pěkného designu je chuvicka i po funkční stránce dokonalá. Máme velký dům se zahradou a není misto, kde by mi signál chuvicky nedosáhl. Má i opravdu čistý zvuk a jeste oceňuji možnost pripnuti za pas pomoci klipu. Tuto chuvicku bych doporučila všem, co hledají spolehlivého pomocníka do velkého domu, aby se nebáli, ze neuslysi pláč svého děťátka.

Ověřený zákazník

Úžasný a vůbec ne zbytečný pomocník v péči o miminko. Světlo v noci krásně svítí a není potřeba většího , ukolébavky pomohou při usínání miminka , kontrola teploty v pokoji ušetří od častého přemýšlení udá je miminku teplo nebo zima a možnost povídat k miminku je super , protože mnohdy stačí jen váš hlas

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Philips Avent SCD711 Elektronická chůvička Bílá?

Kupte, pokud…

Ceníte si kvalitního zvuku a silného signálu

AVENT PHILIPS SCD711 poskytuje křišťálově čistý zvuk a silný signál, takže můžete slyšet své dítě, i když jste na jiném konci domu nebo na zahradě.

Potřebujete praktické funkce

Díky sponě na zapnutí za opasek, ukazateli teploty a nočnímu světýlku je tento produkt praktickým pomocníkem pro každou maminku.

Hledáte možnosti komunikace na dálku

Díky obousměrnému přenosu uspokojí AVENT PHILIPS SCD711 vaše potřeby, pokud si ceníte možnosti mluvit s dítětem na dálku nebo pustit ukolébavky.

Nekupujte, pokud…

Nemáte rádi křehké komponenty

Mikrofon na vnější straně drátku se může odtrhnout při častém ohýbání, což může snížit delší životnost produktu.

Očekáváte dlouhodobou robustnost

Pokud hledáte odolnější design, možná budete muset hledat jinde, protože části AVENT PHILIPS SCD711 mohou být trochu křehké.

Nemáte rádi produkty, které vyžadují jemnou manipulaci

Pokud nejste zvyklí na opatrné nakládání s elektronikou, může být pro vás některé části tohoto produktu obtížné zacházet.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jak funguje ukazatel teploty na AVENT PHILIPS SCD711?
Snímač teploty umožňuje sledovat prostředí v pokoji dítěte a nastavit výstrahu, pokud dojde k výrazné změně teploty.
Jaký je dosah tohoto AVENT baby monitoru?
Dosah tohoto modelu je až 50 metrů uvnitř budovy a až 330 metrů venku.
Má AVENT PHILIPS SCD711 obousměrný zvuk?
Ano, tento model umožňuje obousměrný přenos zvuku, takže rodič může komunikovat se svým dítětem na dálku.
Je AVENT PHILIPS SCD711 domácí monitor na baterie nebo na elektrický proud?
Rodičovská jednotka je na dobíjecích bateriích, které vydrží až 18 hodin na jedno nabití.
Co dělám, pokud se mikrofon na AVENTu utrhne?
Pokud se utrhne mikrofon, doporučuje se kontaktovat zákaznický servis nebo vyhledat opravu od profesionála.

Parametry

Název produktu: Philips Avent SCD711 Elektronická chůvička Bílá
Typ produktu: Dětské chůvičky
Výrobce: Philips
Značka: AVENT
Dosah: 330 m
Typ přístroje: chůvičky
Digitální: ano
Video chůvičky: ne
S oboustranným přenosem: ano
Bezdrátové: ano
S nočním světlem: ano

Fotogalerie

Průzkum Philips Avent SCD711 Elektronická chůvička Bílá

Philips Avent SCD711 Elektronická chůvička Bílá

Dětské chůvičky: Vaši mudrci v keři

Moznosti na trhu a jak vybírat

Mnozí rodiče se setkávají s úkolem výběru ideální dětské chůvičky, což není vždy jednoduchý úkol. Trh nabízí širokou škálu možností od klasických audio chůviček, přes videochůvičky až po moderní chytré chůvičky se spoustou funkci. Jak tedy vybrat tu pravou?

Při výběru byste měli zvážit několik faktorů. Kromě ceny je důležitá i spolehlivost, dosah, životnost baterie, ale také možnosti monitoringu. Mnoho rodičů ocení video monitor, který umožňuje nejen poslech, ale také vizuální sledování dětské postýlky.

Výhody a nevýhody chůviček

Chůvičky nezbytně přinášejí spoustu výhod. Především vám umožní sledovat dítě i na dálku a zaznamenat jakékoli změny jeho chování nebo stavu. Mnohé z nich nabízí také funkce jako je monitorování teploty a vlhkosti, což vám může pomoci udržet optimální prostředí pro dítě.

Na druhou stranu byste měli mít na paměti, že elektronické pomůcky nejsou neomylné a neměly by nahradit pravidelné kontroly a interakci s dítětem. Také není náhodou, že některé chůvičky mohou vyzařovat elektromagnetické vlny, které by mohly být pro citlivé miminko škodlivé.

Na co si dát pozor

Bezpečnost by měla být ve středu vaší pozornosti. Ne všechny chůvičky mají šifrovaný signál a je možné, že jej kdokoli v dosahu může zachytit. Vždy se ujistěte, že vaše chůvička má zachovánu tuto důležitou vlastnost.

Při výběru chůvičky je třeba si také uvědomit, že každé dítě je jiné a může reagovat na jednotlivé funkce různě. Proto je důležité si před nákupem prověřit, jaké funkce a vlastnosti budou pro vaše dítě a jeho prostředí nejvhodnější.

Závěrem

Každá dětská chůvička je svým způsobem unikátní a nabízí něco, co jiná nemusí. Zkoumání a porovnávání jednotlivých modelů může být časově náročné, ale je to investice, která se vyplatí. Důležité je dát přednost bezpečnosti a comfortu vašeho dítěte před cenou nebo přidanými funkčními vlastnostmi.

Nejprodávanější z kategorie dětské chůvičky