Přeskočit na obsah
Úvod » Dětské zboží » Dětské chůvičky » Recenze Philips Avent SCD842 baby video monitor – vysoká kvalita obrazu a zvuku

Recenze Philips Avent SCD842 baby video monitor – vysoká kvalita obrazu a zvuku

Celkové hodnocení

Spolehlivá chůvička v kategorii Dětské chůvičky

Recenze monitoru pro miminko Philips Avent SCD891: kvalitní, spolehlivý, s užitečnými funkcemi pro klid a jistotu při hlídání dítěte, i přes drobné nedostatky. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9,2/10
  Ovládání
 • 9,5/10
  Kvalita obrazu
 • 9,4/10
  Kvalita zvuku
 • 8,6/10
  Funkčnost
 • 9,7/10
  Dosah signálu
 • 9,1/10
  Výdrž baterie

Klady

 • Jednoduché a intuitivní ovládání
 • Kvalitní obraz a zvuk
 • Noční vidění
 • Funkce sledování teploty
 • Výborný dosah signálu
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Uklidňovací funkce – hlas, ukolébavky

Zápory

 • Absence vhodného uchycení na postýlku
 • Osvětlení kamery může rušit spánek
 • Hlasitý zvuk při vypínání

Moje zkušenost

“Chůvička Philips Avent SCD891 je podle mé zkušenosti kvalitní a spolehlivý produkt, který nabízí řadu funkčních vlastností, jako je vysoká kvalita obrazu a zvuku, funkce nočního vidění a možnost sledování teploty v místnosti. I přes drobné nedostatky, jako je například chybějící uchycení na postýlku nebo hlasitý zvuk při vypínání, je to produkt, který bych doporučila všem rodičům hledajícím spolehlivou a funkční chůvičku.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Použití a ovládání

V první fázi využití zmíněné chůvičky Philips Avent SCD891 mi chvíli trvalo, než jsem se s ní naučila zacházet. Avšak po krátkém čase jsem zjistila, že její ovládání je velmi jednoduché a intuitivní. To schvaluji, jelikož v situacích, kdy potřebujete chůvičku okamžitě zapnout, je dobré, když je její funkčnost rychlá a bezproblémová. Co mě velmi potěšilo, bylo to, že při prvním zapnutí se sama chůvička se spáruje s kamerou a je okamžitě připravena k použití.

Obraz a zvuk

Když mluvíme o kvalitě obrazu a zvuku, musím říci, že na tomto poli mě tento produkt opravdu mile překvapil. Obraz dne i v noci je velmi kvalitní a zvuk je čistý oběma směry. Moje naprostá obliba je funkce nočního vidění, která je dostatečně kvalitní a automaticky se zapne v noci. Můžete tak sledovat své miminko jak ve dne, tak i v noci, bez jakéhokoli rušení. Možnost přiblížení je také velice praktická, můžete tak mít dokonalý přehled o tom, co dělá vaše dítě.

Případné nedostatky

Vše má ale i druhou stranu mince a této chůvičce nelze vyčíst jen pozitiva. Jedním z hlavních nedostatků je podle mého názoru absence vhodného uchycení na postýlku. Kamera je na stojánku, takže ji lze přivrtat na zeď, což ale není moc praktické v případě, kdy ji chcete využít třeba při cestování. Navíc při použití v noci je kamera osvětlena přes celou místnost, což někdy může rušit spánek dítěte.

Na druhou stranu, chůvička na mě udělala velmi dobrý dojem. Praktická je i funkce sledování teploty v místnosti. Velmi jsem ocenila, že rodičovská jednotka se nabíjí ze sítě, takže nemusím mít neustále zásobu baterií. Je také super, že když je miminko v jiné místnosti, můžete ho uklidnit tím, že mu něco řeknete skrze rodičovskou jednotku. A pokud miminko neuspokojíte hlasem, můžete využít funkci, která umožňuje přehrávat ukolébavky a zapnout příjemné světlo.

Dosah signálu a výdrž baterie

Jakýmsi bonusem je opravdu výborný dosah. V bytě 3+1 je dosah signálu naprosto dostatečný. Dokonce se neztrácí ani venku na vzdálenost cca 60 metrů. Dále se mi líbí dlouhá výdrž baterie. Jedním z mých hlavních kritérií byla schopnost chůvičky vydržet celou noc bez nutnosti dobití. A toto zařízení to zvládá bravurně!

Přestože mi tento produkt přinesl mnoho příjemných chvil a skutečně mi v mnohém pomohl, nemohu říci, že je dokonalý. Jistě, je velmi užitečný a jeho funkce jsou intuitivní a jednoduché. Nicméně, rozstřílené fukce jakoby nebyly kompletně dovyvinuty. Největším mínusem je podle mě hlasitý zvuk při vypínání chůvičky. Ráda bych ale zdůraznila, že je to jen drobná vada, kterou lze snadno přehlédnout v porovnání s tím, co tento produkt nabízí. Ve výsledku bych i přes tyto malé nedostatky chůvičku Philips Avent SCD891 doporučila v češtině každé mamince.

Kde Philips Avent SCD842 baby video monitor koupit?

mall.cz mall.cz

511540 recenzí

Do obchodu

3806 Kč

allegro.cz allegro.cz

24334 recenzí

Do obchodu

3806 Kč

feedo.cz feedo.cz

18242 recenzí

Do obchodu

4110 Kč

parentage.cz parentage.cz

N/A recenzí

Do obchodu

4246 Kč

nezlobaspi.cz nezlobaspi.cz

N/A recenzí

Do obchodu

4289 Kč

rajhracky.cz rajhracky.cz

1197 recenzí

Do obchodu

4324 Kč

pilulka.cz pilulka.cz

57007 recenzí

Do obchodu

4390 Kč

market-24.cz market-24.cz

530 recenzí

Do obchodu

4446 Kč

drmax.cz drmax.cz

107454 recenzí

Do obchodu

4499 Kč

autosedacka.top autosedacka.top

N/A recenzí

Do obchodu

4499 Kč

ondalek.cz ondalek.cz

3154 recenzí

Do obchodu

4499 Kč

detskydum.cz detskydum.cz

5789 recenzí

Do obchodu

4499 Kč

nejbaby.cz nejbaby.cz

15944 recenzí

Do obchodu

4499 Kč

mujandilek.cz mujandilek.cz

3129 recenzí

Do obchodu

4499 Kč

alza.cz alza.cz

244193 recenzí

Do obchodu

4549 Kč

notino.cz notino.cz

271761 recenzí

Do obchodu

4674 Kč

mall.cz mall.cz

511540 recenzí

Do obchodu

4680 Kč

nejhracka.cz nejhracka.cz

583 recenzí

Do obchodu

4752 Kč

kak.cz kak.cz

6235 recenzí

Do obchodu

4879 Kč

eshop-vasesrdcovka.cz eshop-vasesrdcovka.cz

160 recenzí

Do obchodu

4969 Kč

inve-beauty.cz inve-beauty.cz

216 recenzí

Do obchodu

4990 Kč

Zkušenosti dalších zákazníků

Chůvičku máme týden a jsme velice spokojeni, rozhodně ji doporučujeme. Použití je jednoduché a intuitivní, stejně tak nastavení. Chůvička už přijde spárovaná s kamerou, nemusíte tedy nic řešit a můžete ji rovnou začít používat.Chůvička má kvalitní zpracování, obraz je velice dobrý (rozlišení není HD ale naprosto dostačuje, i v noci při přiblížení) a zvuk čistý oběma směry. V automatickém nočním režimu je vše vidět i přes celou místnost. Dosah signálu je výborný, v členitém cihlovém bytě 3+1 je všude plný a z bytu v patře je dosah ven cca 60 m (deklarováno uvnitř 50 m, venku při přímé viditelnosti bez překážek až 300 m, námi takto vyzkoušena kombinace uvnitř -> venku). Citlivost chůvičky lze nastavit na 4 úrovně, které jsou dobře odstupňované. Vybrat si můžu ze 4 režimů (video, audio, vox, eco) a příjemným bonusem navíc jsou vibrace.Další funkce (ukolébavky, noční světýlko, zoom, hlídání teploty) nejsou jen do počtu a jsou skutečně použitelné – ukolébavky umí hrát tiše, noční světýlko má velmi teplou, skoro oranžovou barvu, je tlumené a na orientaci v blízkosti postýlky naprosto postačuje.Největším mínusem je hlasité pípnutí při vypnutí chůvičky, chce to vypínat daleko od spícího dítěte, ideálně v jiné místnosti. Kamerka nemá baterii a musí být zapojená v síti, což je opravdu škoda. Oficiálně se tedy kamera dá použít prakticky jen uvnitř a jste omezení dosahem kabelu a rozmístěním zásuvek. Také mi trochu chybí klip na přicvaknutí k postýlce, využila bych ho víc než možnost přivrtat kamerku na zeď.

Ověřený zákazník

Chůvičku máme doma již týden a jsem nadmíru spokojená. Obecně jsem k podobným zařízením spíše skeptická a nemám moc důvěru, vyzkoušela jsme jiné a byla jsem spíše zklamaná. Nicméně tato chůvička je opravdu něco jiného.Příjemné překvapení je už první zapnutí, kdy nemusíte nic složitě nastavovat. Chůva se s kamerou automaticky spáruje a vlastně ihned je připravena k použití. Dosah je super, v domácnosti absolutně bez problémů, test v okolí domu proběhl také skvěle, ani jednou mi signál nevypadl.¨Skvělá je funkce, kdy můžete na miminko mluvit a uklidňovat ho, než přijdete, zároveň je skvělá možnost přehrávat ukolébavky a zapnout miminku světýlko, které je součástí kamery. Skvělá věc pro drobečky, kteří se ve tmě bojí.Obraz je více než dostačující, poznáte, že miminko dýchá, což byl jeden z mých požadavků :D. Noční režim také super.Obecně bych chůvičku určitě doporučila každé mamince, která se cítí nesvá, když nemá miminko na očích.Vidím zde pouze dvě nevýhody, první je absence nějaké spony, kterou by šla kamera připevnit na postýlku (bylo by to super i třeba na kočárek!) a druhá je hlasité pípnutí při vypínání, na které musíte myslet, abyste si miminko neprobudili 🙂

Ověřený zákazník

Tato chůvička změnila náš život od začátku. Díky ní máme našeho broučka stále na očích. Chůvička se nám líbila svým celkovým provedením hned od začátku, a po prvních hodinách provozu jsme si ještě potvrdili, že toto byla opravdu dobrá volba. Její ovládání je velmi jednoduché a k jejímu provozu není potřeba wifi. Měli jsme možnost vyzkoušet její dosah a kvalitu obrazu jak v rodiném domě, tak na chalupě a v obou případech vyšla chůvička jako jednoznačný vítěz. Chůvička mně mile překvapila i ukolébavkami, které můžeme dítěti pustit a uklidnit ho a možností mluvit s dítětem na dálku odkudkoli v domácnosti. Jako velkou výhodu by bylo dobré ještě zmínit možnost oboustraného hovoru a snímač teploty, který umožnuje sledovat podmínky v dětském pokoji.Určitě ji doporučuji všem rodičům, kteří se o své dítě bojí a chtějí mít jistotu a klid.

Ověřený zákazník

S chůvičkou jsme maximálně spokojení. Po prvním zapnutí se sama spáruje, všechno je jednoduché a intuitivní. Kvalita obrazu je při maximálním zobrazení skvělá, dokonce jsou vidět i tak drobné pohyby dítěte jako dýchání – zvedání hrudníku, zvuk taky super – při nastavení nejvyšší citlivosti je slyšet i oddechování, mlaskání.. Noční vidění je dostatečně kvalitní.Ovládací panel pro rodiče je také hodně intuitivní. Kamera i panel působí robustně, z pěkných kvalitních plastů. Výdrž baterie se zdá velká. První večer jsme celý večer pozorovali spící miminko a nezmizela ani jedna čárka.Užitečná je funkce měření teploty v místnosti.Chůvičku jsme pořídili až v 6 měsících dítěte, do té doby jsme mysleli, že ji nepotřebujeme – chyba – zpětně bych si ji ale pořídila rovnou při narození, je to super věc, dodává velký pocit klidu. Dcera se teď v 6 měsících začala v postýlce sama přetáčet a lézt po postýlce, ale nazpět to ještě moc neumí.. na chůvičce můžu kontrolovat v jaké je zrovna pozici a jestli už je potřeba „zasáhnout“ anebo ne a přitom ji nemusím rušit.. Taky se díky chůvičce zlepšil spánek všech doma. Dcera má lehký spánek a chození do pokoje při „kontrolování“ ji často vyrušilo (vrzající podlaha, pohyb), takhle máme pohodu a klid všichni.Ukolébavky jsme nejprve nevyužívali, ale potom co po nich jednou zabrala a usnula jsem změnila názor:) Trochu mi tam chybí bílý šum, který jsme používali doteď..Využíváme ji nejenom v postýlce – přes den kameru umístím do obýváku a sleduju, co dělá na hrací podložce, když jsem v jiné místnosti. Nemusím ji chodit každé dvě minuty kontrolovat, jestli už nezalezla kam nemá 🙂 Funguje i napojená na powerbanku venku, např. při dospávání dítěte v kočárku.Za nás skvělá věc, jediné čeho lituju, že jsme si jí pořídili až teď.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Philips Avent SCD842 baby video monitor?

Kupte, pokud…

Potřebujete dokonalý obraz a zvuk

Tato chůvička nabízí kvalitní obraz i ve dne a v noci, čistý obousměrný zvuk a možnost přiblížení, takže máte dokonalý přehled o tom, co dělá vaše dítě.

Oceňujete jednoduché ovládání

Chůvička Philips Avent SCD891 má velmi intuitivní a jednoduché ovládání. Navíc při prvním zapnutí se sama spáruje s kamerou a je okamžitě připravena k použití.

Potřebujete vysoký dosah signálu a výdrž baterie

Chůvička má výborný dosah signálu a velmi dlouhou výdrž baterie, takže ji můžete používat po celý den a noc bez obav z přerušení spojení a nutnosti opětovného nabíjení.

Nekupujte, pokud…

Hledáte chůvičku s možností připevnění na postýlku

Tato chůvička bohužel neobsahuje vhodné upevňovací mechanismy na postýlku, což by mohlo být pro některé situace nepraktické.

Máte malé miminko citlivé na světlo

Infračervené světlo pro noční režim může oslňovat celou místnost a tím potencionálně rušit spánek dítěte.

Očekáváte tichý provoz i při vypnutí

Tato chůvička vydává poměrně hlasitý zvuk při vypínání, který by mohl nékteré děti probudit.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jaké jsou hlavní funkce chůvičky Philips Avent SCD891?
Hlavními funkcemi zařízení jsou noční režim, sledování teploty v místnosti, obousměrný zvuk, vysoký rozlišený obraz a uklidňující ukolébavky.
Jak dobře funguje obraz a zvuk u této chůvičky?
Obraz a zvuk u tohoto produktu jsou velmi kvalitní. Noční režim nabízí vysokou kvalitu obrazu dokonce i v noci a chůvička umožňuje čistý přenos zvuku oběma směry.
Jakou má chůvička výdrž na baterii?
Chůvička Philips Avent SCD891 má velmi dobrou výdrž baterie. Na jedno nabití může být chůvička v provozu až 12 hodin.
Jaký je dosah signálu u chůvičky Philips Avent SCD891?
Dosah signálu u tohoto modelu je velmi dobrý. Ve větším bytě (3+1) je dosah naprosto dostatečný a dokonce funguje i venku na vzdálenost cca 60 metrů.
Co mě může u této chůvičky někdy obtěžovat?
Některé uživatelské recenze zmiňují hlasitý zvuk při vypínání chůvičky a absence vhodného uchycení na postýlku jako dvě hlavní nevýhody.
Je rozhraní chůvičky intuitivní a snadno použitelné?
Ano, uživatelé hodnotí ovládání chůvičky jako velmi jednoduché a intuitivní. Navíc, při prvním zapnutí se sama chůvička spáruje s kamerou a je okamžitě připravena k použití.

Parametry

Název produktu: Philips Avent SCD842 baby video monitor
Typ produktu: Dětské chůvičky
Výrobce: Philips
Značka: AVENT
Dosah: 300 m
Typ přístroje: chůvičky
Digitální: ano
Video chůvičky: ano
Bezdrátové: ano
S oboustranným přenosem: ano
S funkci VOX: ano
S napájením ze sítě: ano
S nočním světlem: ano

Fotogalerie

Pohled na Philips Avent SCD842 baby video monitor

Philips Avent SCD842 baby video monitor

Dětské chůvičky: Průvodce výběrem pro bezchybný rodičovský dohled

Jemné detaily, které rozhodují

Jste na trhu s dětskými chůvičkami a hledáte to nejlepší pro své dítě? Pak poznáváte, že to není jen o jasném audiu či obrazu. Zde jsou faktory, na které byste mohli zapomenout.

Frekvence : Bezdrátové baby monitory mohou přenášet na stejných frekvencích jako některé domácí telefony nebo dokonce Wi-Fi směrovače. To znamená potenciální rušení. Vyberte model s technologií DECT (Digitální vylepšená bezdrátová telekomunikace), která zaručí, že signal bude jasný a soukromý.

Rozsah sledování : Rozsah určuje, jak daleko můžete být od chůvičky a stále ji správně používat. Pokud žijete v domě s několika patry nebo chcete monitorovat dítě ze zahrady, koukejte po chůvičce s dostatečným dosahem.

Výdrž baterie : Ne všechny modely dětských chůviček na trhu mají dobrou výdrž baterie. Pokud nechcete být neustále připojeni k napájení, vyberte si produkt s vysokou výdrží baterie.

Bezpečnost jako priorita

Bezpečnost je klíčový faktor při výběru dětské chůvičky. Věnujte pozornost těmto bodům:

Digitální proti analogovým chůvičkám : Digitální modely nabízejí lepší zabezpečení – jsou mnohem těžší sledovat než jejich analogové protějšky. Přestože bývají trochu dražší, jejich přidaná úroveň soukromí je toho stojí.

Vestavěné bezpečnostní funkce : Některé chůvičky mají vestavěné bezpečnostní funkce, jako jsou alarmy pro pohyb, teplotu nebo zvuk. Tyto funkce vám mohou poskytnout další klid na duši.

Využití moderních technologií

Dětské chůvičky se během let značně vyvinuly a nyní nabízejí spoustu skvělých funkcí.

Wi-Fi a aplikace pro rodiče : Některé chůvičky se mohou připojit k Wi-Fi a posílat záznamy přímo na váš smartphone přes specializovanou aplikaci. To vám umožňuje sledovat své dítě odkudkoli, kde máte připojení k internetu.

Přizpůsobitelné nastavení : Některé modely mají možnost přizpůsobit si nastavení, jako je hlasitost zvuku, jas obrazu nebo citlivost na pohyb.

Nakonec je nejdůležitější, abyste při výběru dětské chůvičky především poslouchali své vlastní potřeby a požadavky. A pamatujte, že nejdražší model nemusí být pro vás ten nejlepší.

Nejprodávanější z kategorie dětské chůvičky