Přeskočit na obsah
Úvod » Domácí a osobní spotřebiče » Epilátory » Recenze Philips Lumea Series 9000 BRI958/00 – efektivní a snadno použitelný přístroj

Recenze Philips Lumea Series 9000 BRI958/00 – efektivní a snadno použitelný přístroj

Celkové hodnocení

90 %

Elegantní a efektivní v kategorii Epilátory

Philips Lumea Series 9000 BRI958/00 je inovativní přístroj pro snadné a efektivní odstranění chloupků s technologií SenseIQ a aplikací pro sledování intervalů. Přečtěte si mou recenzi... Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9,5/10
  Design
 • 9,2/10
  Funkčnost
 • 9,0/10
  Výdrž baterie
 • 9,8/10
  Bezbolestnost
 • 9,4/10
  Aplikace
 • 8,0/10
  Zahřívání

Klady

 • Elegantní design
 • Bezbolestné ošetření
 • Rychlé výsledky
 • Použití na různé části těla
 • Funguje s kabelem i bez něj
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Praktická aplikace
 • Stručný a přehledný návod

Zápory

 • Zahřívání při delším používání
 • Nevhodný pro potetovaná těla
 • Viditelný záblesk při aplikaci

Moje zkušenost

“Philips Lumea mě mile překvapil svou efektivitou a snadným použitím. Přístroj je elegantní, lehký a intuitivní, ačkoli delší používání může způsobit zahřívání. Oceňuji technologii SenseIQ, která přizpůsobuje intenzitu ošetření, a aplikaci, která mi pomáhá sledovat intervaly. Přestože má několik drobných nevýhod, celkově jsem s výsledky velmi spokojená.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

První dojmy a design

Když jsem poprvé držela Philips Lumea v ruce, byla jsem nadšená. Přístroj má krásný, elegantní design, který působí velmi luxusně. Líbí se mi, že je lehký a dobře se drží. Návod je stručný, přehledný a snadno pochopitelný. Navíc je k dispozici aplikace, která vám připomene, kdy je čas na další ošetření. To je super, protože na to snadno zapomínám.

Funkčnost a výsledky

Po prvním použití jsem byla příjemně překvapená. Ošetření je bezbolestné a poměrně rychlé. Na nohy mi to zabralo jen pár minut. Přístroj má několik nástavců, které se přizpůsobí různým částem těla. Použila jsem ho na nohy, ruce, podpaží, oblast bikin a obličej. Nejlepší výsledky jsem zaznamenala na nohou, kde chloupky začaly mizet už po první aplikaci.

Technologie SenseIQ je opravdu skvělá. Přístroj sám rozpozná typ vaší pleti a přizpůsobí intenzitu ošetření. Při nastavení na intenzitu 4 jsem necítila žádné nepříjemné pocity. Při intenzitě 5 jsem už cítila mírné štípnutí, takže jsem se vrátila zpět na 4.

Výhody a nevýhody

Mezi hlavní výhody patří bezbolestné ošetření, rychlé výsledky a možnost použití na různé části těla. Líbí se mi také, že přístroj funguje jak s kabelem, tak bez něj. Baterie vydrží dlouho, takže ho můžu používat kdekoliv, třeba u televize. Aplikace je dalším velkým plusem, protože mi pomáhá sledovat intervaly mezi jednotlivými ošetřeními.

Na druhou stranu, přístroj se při delším používání zahřívá, což může být nepříjemné. Také není vhodný pro potetovaná těla, což by mohlo být pro někoho omezující. Viditelný záblesk při aplikaci může být rušivý, ale dá se na to zvyknout.

Celkově jsem s Philips Lumea velmi spokojená. Přístroj splňuje to, co slibuje, a výsledky jsou viditelné už po několika použitích. Pokud hledáte efektivní způsob, jak se zbavit chloupků, určitě stojí za zvážení.

Zkušenosti dalších zákazníků

Zatím mám po třetí aplikaci, ale již teď mohu říct, že jsem spokojená. Výsledky jsou opravdu viditelné. Chloupky na některých místech již nerostou. To bylo u mě pozorovatelné již po první aplikaci, nejvíc byl účinek vidět na nohou. IPL je možné aplikovat i na ruky, podpaží, oblast bikin a případně i na obličej. Co mě překvapilo je především rychlá aplikace, čekala jsem, že to bude trvat déle, ale aplikace zabrala jen pár minut. Co mě dále zaujalo, je technologie SenseIQ, kdy Lumea rozpozná váš typ pleti a přizpůsobí tak požadovanou intenzitu k aplikaci. Já jsem si nechala „poradit“ a byla mi doporučena intenzita 4. Když jsem zkoušela aplikovat intenzitu 5, cítila jsem malinké jakoby štípnutí. Takže tím jsem zjistila, že technologie Sense IQ je opravdu spolehlivá.Balení obsahuje tři nástavce, nabíječku a praktickou taštičku, kam si produkt můžete uschovat. Nabíječka je dostatečně dlouhá a v případě potřebného nabíjení při současném užívaní dosáhne kamkoliv. Za mě super výrobek, moc se mi líbí design a barva. Lumea tak působí velmi elegantně. Produkt mohu jen doporučit, cena odpovídá kvalitě a výsledkům.

Ověřený zákazník

Po Lumee jsem koukala už dlouho a konečně jsem měla možnost ji vyzkoušet. Nyní mám za sebou 3 aplikace a to na nohou, rukách, tříslech, podpaží a oblasti nad horním rtem. Jelikož jsem tmavý typ, mám chloupky hodně tmavé a viditelné. nejvíce pociťuji změnu na nohou a rukách, kde jsou opravdu vidět cestičky, kde chloupky nerostou. Dále mě potěšilo, že mi přestávají viditelně růst chloupky nad rtem (knírek). U podpaží a oblasti bikin zatím změnu nevidím, ale přisuzuji to tomu, že v těchto oblastech roste jiný typ chloupků a tak jim to může trvat déle.Použití je velice jednoduché a připraví vás na to velice kvalitní návod v českém jazyce.Jedna aplikace všech partií mi trvala zhruba 15-20 minut u televize.Před použitím je nutné se oholit žiletkou, což může být otravné, ale výsledky za to stojí. ☺️

Ověřený zákazník

Chloupky byly již po druhém použití o dost prořídlejší a rostly velmi pomalu. Nejlepší výsledky jsem zaznamenala na lýtkách, kde používám místo žiletky epilátor. Zde se růst chloupků ve velké míře zastavil už po prvním použití. Věřím tomu, že při dlouhodobějším a pravidelném používání chloupky přestanou růst téměř na všech místech.Když je epilátor zapojen v nabíječce, záblesky je možno dávat v rychlejších intervalech a tím pádem je epilace rychlejší. Epilátor je sám o sobě opravdu nadčasový designový kousek. Jako jedinou nevýhodu tohoto výrobku vidím, že se při delším ošetření epilátor velmi zahřívá a je nutno epilaci přerušit a nechat přístroj vychladnout, aby záblesky nebyly nepříjemné a nedráždily pokožku.Tato nevýhoda ale ani z daleka neovlivní mé nadšení z výkonnosti epilátoru. Moje chloupky jsou velmi tmavé a rostly téměř okamžitě po oholení, a proto jsem nadšená, že konečně můžu dát sbohem množství času, které jsem musela kvůli holení strávit v koupelně.

Ověřený zákazník

Philips Lumea – epilátor, který mi už delší dobu ležel v hlavě a stále jsem přemýšlela jestli ano nebo ne. Dlouho jsem si říkala, že je to dost peněz, ale když jsem si spočítala ošetření u kosmetičky bylo jasné, že se vyplatí jeho pořízení.Jelikož mám ideální tip pokožky světlá a tvrdé tmavé chloupky šla jsem do toho. Přístroj je naprosto úžasný a výrobce myslel na vše. Nástavce na ošetření jsou hezky popsány. Návod je jasný a stručný. Díky tlačítku smartskin vám dokonce sám vybere intenzitu ošetření. Paprsky se spustí pouze, když máte přístroj dobře přiložený na kůži což je úžasné. Ošetření je naprosto tiché a bezbolestné a to je obrovské plus a už po měsíci začínají být vidět výsledky. Jako velké plus vidím i aplikaci, která vám připomene, kdy je čas na další ošetření. S otázkami ohledně přístroje mi vždy ochotně poradil tým Philips i na Facebooku. Oceňuji, že ho lze použít i na obličej. Nenašla jsem naprosto žádný zápor snad jen, že přístroj není vhodný pro potetované, ale to jestli je nebo není pro vás vhodný si můžete přečíst dopředu díky manuálu a někde to je rovnou i v popisku.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Philips Lumea Series 9000 BRI958/00?

Kupte, pokud…

Hledáte bezbolestné ošetření

Philips Lumea nabízí bezbolestné a rychlé ošetření, které je ideální pro ty, kteří se bojí bolesti spojené s tradičními metodami odstraňování chloupků.

Chcete rychlé výsledky

Výsledky jsou viditelné již po několika použitích, což je skvělé pro ty, kteří chtějí rychle vidět efektivitu přístroje.

Potřebujete multifunkční zařízení

Přístroj je vybaven několika nástavci, které lze použít na různé části těla, včetně obličeje, podpaží a oblasti bikin.

Nekupujte, pokud…

Máte tetování

Philips Lumea není vhodný pro použití na potetovaných částech těla, což může být omezující pro některé uživatele.

Vadí vám viditelný záblesk

Při aplikaci je viditelný záblesk, který může být pro některé lidi rušivý.

Hledáte levné řešení

Přístroj je poměrně drahý, takže pokud máte omezený rozpočet, možná budete chtít zvážit jiné možnosti.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jak často bych měla Philips Lumea používat, abych dosáhla nejlepších výsledků?
Pro dosažení nejlepších výsledků doporučuji používat Philips Lumea každé dva týdny během prvních čtyř až pěti ošetření. Poté můžete interval prodloužit na čtyři až osm týdnů, podle toho, jak rychle chloupky rostou.
Mohu používat Philips Lumea na citlivé oblasti, jako je obličej nebo oblast bikin?
Ano, Philips Lumea je navržená tak, aby byla bezpečná i pro citlivé oblasti. Má speciální nástavce pro obličej a oblast bikin, které zajišťují jemné a účinné ošetření.
Co mám dělat, když se přístroj během používání zahřívá?
Pokud se přístroj zahřívá, doporučuji přerušit ošetření a nechat ho vychladnout. Zahřívání je normální, zvláště při delším používání, ale je důležité, aby přístroj nebyl příliš horký na dotek.
Je Philips Lumea vhodná pro všechny typy pleti a barvy chloupků?
Philips Lumea je nejúčinnější na světlé až středně tmavé pleti s tmavými chloupky. Není vhodná pro velmi tmavou pleť nebo velmi světlé, šedé, zrzavé či bílé chloupky, protože tyto typy nereagují na IPL technologii.
Musím se před použitím Philips Lumea oholit?
Ano, před každým použitím byste měla oblast oholit. Holení zajistí, že světlo z přístroje se dostane přímo k vlasovým kořínkům, což zvyšuje účinnost ošetření.
Jak dlouho vydrží baterie a mohu přístroj používat i během nabíjení?
Baterie vydrží dostatečně dlouho na několik ošetření, a přístroj můžete používat i během nabíjení. To je užitečné, pokud plánujete delší ošetření větších ploch, jako jsou nohy.
Jaké jsou hlavní výhody použití aplikace Philips Lumea?
Aplikace Philips Lumea vám připomene, kdy je čas na další ošetření, poskytuje praktické tipy a sledování pokroku. Je to skvělý nástroj, který vám pomůže dosáhnout nejlepších výsledků.

Parametry

Název produktu: Philips Lumea Series 9000 BRI958/00
Typ produktu: Epilátory
Výrobce: Philips
Barva: bílá/růžová
Bikini hlava: ano
Typ: IPL
Modelová řada: Lumea
Počet hlavic: 4
Osvětlení: ano
Na obličej: ano
Výkyvná hlava: ne

Fotogalerie

Posouzení: Philips Lumea Series 9000 BRI958/00

Philips Lumea Series 9000 BRI958/00

Testování Philips Lumea Series 9000 BRI958/00

Philips Lumea Series 9000 BRI958/00

Zkušenost s Philips Lumea Series 9000 BRI958/00

Philips Lumea Series 9000 BRI958/00

Shrnutí: Philips Lumea Series 9000 BRI958/00

Philips Lumea Series 9000 BRI958/00

Ostestováno: Philips Lumea Series 9000 BRI958/00

Philips Lumea Series 9000 BRI958/00

Podívejte se na Philips Lumea Series 9000 BRI958/00

Philips Lumea Series 9000 BRI958/00

Hodnocení: Philips Lumea Series 9000 BRI958/00

Philips Lumea Series 9000 BRI958/00

Analýza Philips Lumea Series 9000 BRI958/00

Philips Lumea Series 9000 BRI958/00

Komentáře k Philips Lumea Series 9000 BRI958/00

Philips Lumea Series 9000 BRI958/00

Kategorie Epilátory: Jak vybrat ten správný a na co si dát pozor

Možnosti epilátorů na trhu

Epilátory dnes nabízejí širokou škálu možností, které byste měli zvážit před nákupem. Ne všichni epilátory splní vaše očekávání, a proto je důležité se zaměřit na konkrétní funkce a vlastnosti.

 • Kabelové vs. bezdrátové: Bezdrátové modely jsou pohodlnější, ale mohou mít omezenou výdrž baterie. Kabelové jsou stále připravené k použití, ale limitují pohyb.
 • Barevné spektrum nástavců: Některé epilátory přicházejí s různými nástavci pro konkrétní oblasti těla. Nástavce s širším spektrem jsou vhodné pro oblast nohou, zatímco užší spektrum je ideální pro obličej nebo citlivější oblasti.
 • Suchá vs. mokrá epilace: Mokré epilátory mohou být používány ve sprše nebo vaně, což může být příjemnější a méně bolestivé.

Výhody a nevýhody jednotlivých epilátorů

Každý typ epilátoru má své klady a zápory. Pojďme se na ně podívat blíže:

 • Výkonnost: Některé modely mají vyšší počet pinzet, což zvyšuje efektivitu epilace. Na druhou stranu, více pinzet může způsobovat větší bolest.
 • Rychlost: Možnost nastavení rychlosti epilace je skvělá funkce. Pomalejší nastavení je vhodné pro citlivější oblasti, zatímco rychlejší nastavení je ideální pro nohy.
 • Údržba: Epilátory s omyvatelnými hlavicemi jsou jednodušší na údržbu. Komplikované modely mohou vyžadovat častější čištění a výměnu dílů.

Na co se zaměřit při výběru

Při výběru epilátoru se zaměřte na několik klíčových faktorů:

 1. Typ epilace: Ujistěte se, že epilátor je vhodný pro typ pokožky a oblasti, kterou chcete epilovat. Například obličejová pokožka může být citlivější než pokožka na nohou.
 2. Bolestivost: Některé epilátory mají masážní nástavce nebo chladicí funkce, které snižují bolest. Těmto funkcím se vyplatí věnovat pozornost.
 3. Recenze a hodnocení: Přečtěte si uživatelské recenze a odborné hodnocení. Zkušenosti ostatních mohou být neocenitelné při výběru konkrétního modelu.

Tip: Pokud máte nízký práh bolesti, zkuste epilátor nejdříve na méně citlivé oblasti, třeba na nohách. Pozvolné zvyknutí může pomoci snížit nepohodlí.

Problémy a jak je řešit

Epilátory mohou mít různé problémy. Zde je několik běžných problémů a jejich řešení:

 • Zarůstající chloupky: Pravidelný peeling a hydratace pokožky mohou pomoci předcházet zarůstajícím chloupkům.
 • Kožní podráždění: Použití zklidňujícího krému po epilaci může zmírnit zarudnutí a podráždění pokožky.
 • Bolestivost: Aplikace ledového obkladu nebo použití epilátoru po teplé sprše může pomoci snížit bolest.

Rozhodující faktory

Při rozhodování, který epilátor zvolit, vezměte v úvahu následující faktory:

 1. Cena vs. kvalita: Dražší modely nabízejí více funkcí, ale základní modely mohou být dostatečné pro méně náročné uživatele.
 2. Design a pohodlí: Ergonomický design zajišťuje pohodlné používání epilátoru, což může zlepšit celkový zážitek.
 3. Značka a záruka: Renomované značky často nabízejí lepší zákaznickou podporu a zajištění náhradních dílů.

Doufám, že vám tyto konkrétní rady a tipy pomohou vybrat ten nejlepší epilátor pro vaše potřeby. Šťastný výběr!