Přeskočit na obsah
Úvod » Dětské zboží » Nosní odsávačky » Recenze Plus Comfort Cestovní nosní odsávačka na baterie Plus Lime zelená – účinná a snadno ovladatelná při rýmě.

Recenze Plus Comfort Cestovní nosní odsávačka na baterie Plus Lime zelená – účinná a snadno ovladatelná při rýmě.

Celkové hodnocení

Praktický pomocník v kategorii Nosní odsávačky

Seznamte se s Plus Comfort Cestovní nosní odsávačkou na baterie Plus Lime zelenou, efektivním nástrojem proti rýmě pro rodiny s malými dětmi. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 8,5/10
  Design
 • 8,0/10
  Účinnost
 • 9,3/10
  Praktičnost
 • 7,2/10
  Manipulace
 • 9,1/10
  Pohodlí
 • 7,9/10
  Baterie

Klady

 • Zajímavý a moderní design
 • Efektivní a rychlé odsávání
 • Tichý chod přístroje
 • Dvě velikosti nástavců do nosu
 • Praktická na cestách
 • Pohodlné čištění

Zápory

 • Poměrně tlusté provedení
 • Nutnost držet stisknuté tlačítko
 • Menší účinnost než se uvádí
 • Rychle se vybíjející baterie
 • Nedostatečné skladování nástavců

Moje zkušenost

“I přes některé drobné nedostatky považuji tuto odsávačku za praktický a efectivní nástroj, který by neměl chybět v domácnosti s malými dětmi. Design je hezký a moderní, což je vždy příjemný bonus. Co však oceňuji nejvíce, je snadné ovládání a účinnost při rýmě. Přesto by výrobce mohl upravit některé drobnosti, jako je třeba stálé držení tlačítka při odsávání, což by usnadnilo manipulaci s přístrojem.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Design a funkcionalita

Během užívání mi hned padla do oka moderní šťavnatě zelená barva odsávačky, která dodává celkovému inovovanému designu svěží vzhled. Ergonomický tvar je navíc velmi praktický a cítíte, že máte odsávačku pevně v ruce, ale musím podotknout, že toto zařízení je poměrně tlusté. Během odsávání tak člověk musí držet zároveň přístroj, hlavičku dítěte i jednu z nosních dírek, což je pro jednu ruku skutečně náročné!

Velkým bonusem je pak větší nádobka na hlen, jejíž průhlednost umožňuje sledovat, kolik hlenu se podařilo odsát. Rovněž vodotěsná konstrukce a jednoduchý přístup k bateriím zaručuje, že se odsávačkou manipuluje velmi snadno.

Účinnost a používání

Na první pohled může odsávačka vypadat jako hračka, ale její účinnost mě příjemně překvapila. Malá opravdu měla rýmu a odsávačka ji dokázala efektivně a rychle vysát. Přitom stačí řádně zacpat jednu z nosních dírek a poté tlačítko na odsávání povolit, což zajistí dosažení potřebného podtlaku.

Bohužel, i přes výrobce uvedenou účinnost 55 kPa , což by mělo být srovnatelné s odsávačkou na vysavač, mi přišlo, že odsávačka saje méně než bych předpokládala. Za to velmi oceňuji, že při odsávání funguje téměř bez hluku. Naopak se mi nelíbilo, že tlačítko na odsávání musíte stále držet stisknuté páčky, což není zrovna praktické.

Praktičnost a pohodlí

Jako velmi důležité vnímám, že k odsávačce jsou k dispozici dva velikosti nosních nástavců . To, že jsou vyrobeny ze silikonu, je navíc zárukou pohodlí při použití. Jen bych ocenila, kdyby výrobce do balení přidal krytku na nástavce, aby je bylo možné lépe a hygienicky skladovat.

Měla jsem možnost odsávačku testovat také na cestách a musím uznat, že v tomto ohledu je velmi praktická, jelikož není závislá na připojení k elektřině. Jediná nevýhoda, kterou jsem při častém používání zaznamenala, je, že se baterie rychle vybíjejí a s tím pak klesá i účinnost odsávačky.

Pokud se bavíme o čištění, je to s tímto produktem naprosto bezproblémové. Ode mne tedy v tomto ohledu plné body.

Kde Plus Comfort Cestovní nosní odsávačka na baterie Plus Lime zelená koupit?

pluscomfort.cz pluscomfort.cz

N/A recenzí

Do obchodu

938 Kč

primarodina.cz primarodina.cz

N/A recenzí

Do obchodu

1190 Kč

Zkušenosti dalších zákazníků

Jsme s odsavackou velmi spokojení. Manipulace i cisteni je jednoduche, odsava vyborne, rychle a tiše. Urcite doporucujeme! Mirek s manželkou Lindou a dcerou Emilkou

Ověřený zákazník

Jakmile mi výrobek došel, vypadal jak hračka a myslela jsem, že fungovat nebude. Malá měla rýmu, tak jsem večer po koupeli zkusila a byla jsem překvapená tahem. Vysalo toho z nosu opravdu dost. Nedokážu srovnat, jak je to s ostatními, co se týče zvuku, ale za mě jsou to hlučnější vibrace. Malé vadí to odsávání, takže plakala, ale rozhodně ji nevadil zvuk odsávačky. Pokud se odsavač používá dobře, musí funfovat všem (vytvořit podtlak zacpanim nosní dirky a pak hned povolit, tím se to nasaje).

Ověřený zákazník

V popisu produktu je, že výkon je srovnatelný s odsávačkou na vysavač, což v žádném případě není pravda. Nastavím-li náš vysavač na nejnižší výkon, tak i přesto nasazená odsávačka saje mnohonásobně silněji než tato odsávačka na baterky.Manipulace je náročná – přístroj je poměrně tlustý a tlačítko na odsávání se musí při používání držet stisknuté, takže držet hlavičku vzpírajícího se dítěte, přitom mu držet nosní dírku a ještě držet stisknuté tlačítko na tlusté odsávačce je v jednom člověku téměř nemožné. Navíc nutnost držení jedné nosní dírky je pro dítě mnohem víc stresující a děsivá než hluk z vysavače – to dítě se v tu chvíli prakticky dusí!Všeobecně mi to přijde jako vyhozené peníze a z odsávačky nejsem vůbec nadšená.

Ověřený zákazník

I po vykapání nosu dětskou Vincentkou, která šušínky rozpustí tak, že těměř vytečou na kraj nosu samy, je odsávačka absolutně není schopná doodsát. Musíme vždy nakonec raději vyšťourat kapesníčkem.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Plus Comfort Cestovní nosní odsávačka na baterie Plus Lime zelená?

Kupte, pokud…

Hledáte praktičnost

Odsávačka je nezávislá na elektrické síti a tedy skvěle mobilní – můžete ji s sebou vzít kamkoli.

Oceňujete tichý chod

Pokud nechcete při odsávání rušit své okolí, tato odsávačka je překvapivě tichá.

Potřebujete různé nástavce

Pokud hledáte univerzálnost, odsávačka přichází se dvěma velikostmi nosních nástavců, což usnadňuje použití na různých dětských velikostech.

Nekupujte, pokud…

Očekáváte dlouhou výdrž baterie

Pokud plánujete časté a dlouhodobé používání, baterie se rychle vybíjí, což může být pro některé uživatele nevýhoda.

Chcete silný výkon

Přestože výrobce uvádí srovnatelný výkon s odsávačkou na vysavač, uživatelské zkušenosti naznačují, že výkon může být nižší.

Ceníte si pohodlí

Tlačítko na odsávání je třeba po celou dobu používání držet stisknuté, což může být pro někoho nepohodlné.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Je odsávačka vhodná pro všechny věkové kategorie dětí?
Ano, podle specifikace výrobce je odsávačka použitelná pro děti od narození.
Je tlačítko na odsávání nutné držet stále stisknuté?
Ano, pro správné fungování odsávání je nutné tlačítko na odsávání držet stisknuté.
Jsou v balení zahrnuty baterie?
Ne, baterie nejsou součástí balení. Odsávačka funguje na 2 alkalické baterie AA, které je třeba dokoupit.
Je možné dokoupit náhradní díly?
Podle specifikace výrobce je možné dokoupit náhradní díly.
Existuje krytka na nástavce pro hygienické skladování?
Na základě získaných informací balení neobsahuje krytku na nástavce. Tento nedostatek bylo nutné řešit oplachováním nástavců před každým použitím.
Jakou účinnost má tah odsávačky?
Výrobce udává účinnost 55 kPa, což by mělo být srovnatelné s odsávačkou na vysavač. Tato hodnota ale není dosažena v případě, kdy se baterie blíží k vybití.

Parametry

Název produktu: Plus Comfort Cestovní nosní odsávačka na baterie Plus Lime zelená
Typ produktu: Nosní odsávačky
Výrobce: Plus Comfort
Elektronické: ano
Typ produktu: odsávačky

Fotogalerie

Zkušenosti s Plus Comfort Cestovní nosní odsávačka na baterie Plus Lime zelená

Plus Comfort Cestovní nosní odsávačka na baterie Plus Lime zelená

Testování Plus Comfort Cestovní nosní odsávačka na baterie Plus Lime zelená

Plus Comfort Cestovní nosní odsávačka na baterie Plus Lime zelená

Hodnocení: Plus Comfort Cestovní nosní odsávačka na baterie Plus Lime zelená

Plus Comfort Cestovní nosní odsávačka na baterie Plus Lime zelená

Kritika Plus Comfort Cestovní nosní odsávačka na baterie Plus Lime zelená

Plus Comfort Cestovní nosní odsávačka na baterie Plus Lime zelená

Nosní odsávačky: Expertní průvodce jak vybrat tu pravou

Při péči o nemocné děti je nosní odsávačka nezbytnou pomůckou. Její role spočívá v odsátí sekretu z dětských nosečků, díky čemuž se dítě může volně nadechnout. Výběr správné odsávačky může být náročný úkol. Proto tento článek poskytuje konkrétní pokyny, na co se zaměřit při výběru.

Typy nosních odsávaček

Než se pustíme do konkrétních tipů jak vybírat, je nám chtějí rozdělit nosní odsávačky podle typu. Existují ruční, sluchátkové, elektrické a vakuové nosní odsávačky. Každá má své výhody i nevýhody, které se budou lišit v závislosti na konkrétních potřebách rodiny nebo dítěte.

Výhody a nevýhody jednotlivých typů

Výhodou ručních odsávaček je, že jsou snadno přenosné a nevyžadují připojení k elektrické síti. Na druhou stranu, síla odsátí je omezená na fyzickou sílu rodiče.

Sluchátkové odsávačky fungují na principu tvorby podtlaku v ústech dospělé osoby, která doslova odsaje sekret z nosu dítěte. Je to efektivní způsob, ale může to být nepříjemné pro rodiče. Plus sluchátkových odsávaček je, že nejsou náchylné na technické poruchy.

Elektrické odsávačky jsou obecně považovány za nejúčinnější. Mohou však být hlučné, což může děti vyděsit. Je také třeba myslet na baterie nebo zdroj energie.

Vakuové odsávačky jsou často používány v nemocnicích. Jsou velmi efektivní, ale jejich použití doma může být komplikované a vyžaduje zkušenosti a odborné vědomosti.

Jak vybrat správnou nosní odsávačku

Při výběru nosní odsávačky je nutné vzít v potaz několik důležitých faktorů. Za prvé, je třeba zvážit věk dítěte. Pro novorozence a malé kojence jsou vhodné měkčí odsávačky, které nosík nezraní.

Dále je dobré se zaměřit na funkčnost a snadnost použití. Nejpohodlnější jsou odsávačky, které lze ovládat jednou rukou, aby druhou rukou mohl rodič udržovat dítě. Zároveň je důležité, aby se odsávačka dala jednoduše rozebrat a byla snadno umyvatelná.

Zdravotní aspekt je také klíčový. Odsávačka by měla být vyrobena z kvalitních materiálů, které neobsahují ftaláty ani další škodlivé látky. Filtrovací systém je potřeba, aby se zabránilo přenosu bakterií a virů zpět do nosu dítěte.

Nakonec je třeba vzít v úvahu i cenu. Ne vždy platí, že dražší je lepší. Mnohé levnější modely mohou plně fungovat pro konkrétní potřeby vašeho dítěte.

Výběr nosní odsávačky vyžaduje trochu času a bádání, ale je to investice hodná vašeho času. Správně vybraná odsávačka dokáže značně ulehčit péči o nemocné dítě.

Nejprodávanější z kategorie nosní odsávačky