Přeskočit na obsah
Úvod » Elektronika » Sluchátka » Recenze QCY T13 ANC – kvalitní zvuk, výdrž a pohodlí za příznivou cenu

Recenze QCY T13 ANC – kvalitní zvuk, výdrž a pohodlí za příznivou cenu

Celkové hodnocení

Výborný poměr cena-výkon v kategorii Sluchátka

Prozkoumejte svět bezdrátových sluchátek s QCY T13 ANC. Nabízejí prvotřídní zvuk, komfort, rychlou dobíjecí baterii, potlačení hluku a rozumnou cenu. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9,7/10
  Pohodlí
 • 9,5/10
  Zvuk
 • 8,7/10
  Funkce ANC
 • 8,9/10
  Ovládání
 • 8,4/10
  Aplikace
 • 9,6/10
  Výdrž baterie

Klady

 • Nevěřitelné pohodlí při nošení
 • Vynikající výdrž baterie
 • Čistý a vyvážený zvuk
 • Probíhající ANC funkce

Zápory

 • Ovládání aplikace vyžaduje určitou dobu přizpůsobení

Moje zkušenost

“Na základě mého testování jsem se domníval, že sluchátka QCY T13 ANC jsou garantem kvalitního zvuku, pohodlí a výdrže baterie v poměru k ceně, kterou za ně zaplatíte. Funkce potlačení hluku funguje adekvátně a je doplněna o užitečnou funkci Pass-Through, což poskytuje ještě lepší uživatelský zážitek. Jde o dobrou volbu pro každého, kdo shání bezdrátová sluchátka za příznivou cenu, aniž by musel obětovat kvalitu zvuku a pohodlí.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Použití a pohodlí

První věc, kterou si člověk všimne, jakmile si sluchátka nasadí do uší, je jejich neuvěřitelné pohodlí. Musím říct, že pro mou konkrétní velikost uší jsou doslova jako dělané. Sedí tak dokonale, že po chvíli na ně člověk úplně zapomene. Osobně jsem je zkoušel při různých aktivitách, včetně sportovních, a musím konstatovat, že drží skvěle. Nemusel jsem se bát, že by mi vypadly, ani když jsem se hodně hýbal.

Zvuk a funkce

Člověk by možná čekal, že u sluchátek v této cenové kategorii bude muset dělat kompromisy v oblasti zvuku. Ale tady mě QCY T13 ANC příjemně překvapily. Zvuk je čistý, vyvážený a plný. Dojem z poslechu hudby je prostě skvělý. Hudba zní živě a zábavně, ať už poslouchám cokoli.

ANC (Active Noise Cancelling) funkce je také důležitým prvkem těchto sluchátek. Ačkoli se samozřejmě nemůžeme srovnávat s high-end modely, ANC docela dobře pracuje a dokáže efektivně potlačit okolní hluk. Pomocí vestavěných mikrofonů snímají zvuky okolí a vytváří protizvuk, který tato rušení eliminuje. Stejně tak funkce Pass-Through, která umožňuje vnímat zvuky okolí, funguje dle očekávání.

Ovládání a aplikace

Sluchátka QCY T13 ANC jsou vybavena dotykovým ovládáním, které je intuitivní a reaguje dobře. K dispozici je také aplikace, kde lze nastavit různé funkce a upravit zvuk pomocí ekvalizéru. I když si na začátku může někdo stěžovat na některé rozmístěné funkce, vše se dá nastavit podle vlastních preferencí.

Uživatelská zkušenost s aplikací je velmi dobrá, je intuitivní a není moc náročná na ovládání. Zkrátka, po malé době si zvyknete na její ovládání a naučíte se, kde co najdete.

Výdrž baterie

Výdrž baterie je dalším z plusů těchto sluchátek. Na jedno nabití vydrží přehrávat hudbu i 7-8 hodin. A pokud je uložíte do přiloženého nabíjecího boxu, doba poslechu se prodlouží až na 30 hodin. Každopádně, rozhodně se nebojte, že by vám během dne došla energie.

Podtrženo sečteno, QCY T13 ANC jsou kvalitní sluchátka, která nabízí mnoho funkcí za přijatelnou cenu. Pokud hledáte sluchátka s dobrou výdrží baterie, pohodlnou nosnou a kvalitním zvukem, rozhodně byste je měli vzít v úvahu.

Kde QCY T13 ANC koupit?

comfor.cz comfor.cz

5688 recenzí

Do obchodu

449 Kč

itex24.cz itex24.cz

2496 recenzí

Do obchodu

467 Kč

mp.cz mp.cz

14993 recenzí

Do obchodu

470 Kč

petlove.cz petlove.cz

6 recenzí

Do obchodu

470 Kč

datart.cz datart.cz

86802 recenzí

Do obchodu

471 Kč

czc.cz czc.cz

96883 recenzí

Do obchodu

471 Kč

azorella.cz azorella.cz

181 recenzí

Do obchodu

479 Kč

exasoft.cz exasoft.cz

39375 recenzí

Do obchodu

479 Kč

bscom.cz bscom.cz

6164 recenzí

Do obchodu

482 Kč

mader.cz mader.cz

6150 recenzí

Do obchodu

494 Kč

prvninakup.cz prvninakup.cz

3673 recenzí

Do obchodu

498 Kč

tsbohemia.cz tsbohemia.cz

52830 recenzí

Do obchodu

499 Kč

mall.cz mall.cz

511540 recenzí

Do obchodu

499 Kč

allegro.cz allegro.cz

24334 recenzí

Do obchodu

499 Kč

alza.cz alza.cz

244193 recenzí

Do obchodu

499 Kč

onlineshop.cz onlineshop.cz

47324 recenzí

Do obchodu

502 Kč

mironet.cz mironet.cz

61234 recenzí

Do obchodu

508 Kč

softcom-cz-eshop-default.asp softcom-cz-eshop-default.asp

9068 recenzí

Do obchodu

518 Kč

alza.cz alza.cz

244193 recenzí

Do obchodu

519 Kč

itpas.cz itpas.cz

362 recenzí

Do obchodu

547 Kč

patro.cz patro.cz

18974 recenzí

Do obchodu

566 Kč

Zkušenosti dalších zákazníků

Ten zvuk mě ohromil. Čistý, vyvážený, s basy, které jsou hutné a přesné, ale ne dunivé a únavné – dají se poslouchat dlouhé hodiny, aniž by z toho člověka začala bolet hlava. Středy jsou ucházející a výšky dostatečné. Zvuk má úžasný prostor, člověk úplně vidí separované nástroje. Hrají o parník lépe než Intezze Cliq i Panasonic RZ-S500WE, ta jsou ještě o třídu horší než Cliq. Zvuk je srovnatelný s Galaxy Buds Pro, ale řekl bych, že i tady QCY vítězí. Sluchátka jsou laděna tak, aby byla maximálně zábavná – poslech je radost, úplně se těším, až si je znovu nasadím a uslyším ten plný zvuk. A když jsme u toho – výborně sedí v uších. Toto bude individuální, ale pro moje uši jsou jako na míru. S defaultními špunty (v balení jsou i další velikosti) mi sedí jako zadel na hrnci. Tak dobře, že čím déle je mám v uších, tím méně mi vadí. Po hodině už o nich skoro nevím. To se mi ještě s žádnými sluchátky nestalo. Můžu metat kozelce a nehrozí, že vypadnou, dokonce se ani neposunou. Ke sluchátkům je i aplikace, ve které lze nastavit gesta na dotek a ekvalizér, nicméně zvuk je z výroby tak skvěle vyladěný, že jej lze už jenom rozdrbat.

Ověřený zákazník

Sluchátka za tuto cenu jsou více než obstojná samozřejmě se nevyrovnají sluchátkům vyšší cenové kategorie každopádně za málo peněz hodně muziky. Důvod koupě byla recenze od Geekboye.

Ověřený zákazník

Během jednoho týdne mi po několika letech dosloužily Apple AirPods Pro a Sony WI-XB400. Hledal jsem rychlou a levnou dočasnou náhradu a narazil na tyto QCY T13 ANC. Po vyzkoušení jsem z těchto sluchátek naprosto unešený. Pro mně naprosto fantastický zvuk, hutné basy, středy a výšky tak akorát. Ve Spotify jsem si přidal basy v equalizeru a Sony XB se může jít „zahrabat“. Podpora AAC je také výhodou. ANC funguje jak má, jen méně tlumí okolní zvuky na vyšší frekvenci. PassThrough režim je také v pohodě. Sice by mohl být hlasitější, ale i tak je dobře použitelný. Dotyková gesta co fakt fungují. Kvůli gestům doporučuji nastudovat uživatelskou příručku. Některá gesta lze přizpůsobit v aplikaci QCY. Aplikace má sice dosti špatné hodnocení, ale já si nemohu stěžovat. Teď dokonce vyšel update. Jediné co je v aplikaci nepoužitelné je equalizer a zvukové předvolby. To je opravdu neposlouchatelné. Výdrž na jedno nabití mě přijde jak z říše snů. Vyhovuje mi i ukládání do nabíjecí krabičky. Nezasunují se stopkou dolů jako AirPods, ale pokládají se na plocho. Jediné co bych sluchátkům vytknul je, že nemají ukazatel stavu nabití dobíjecí krabičky. Jediné co krabička ukazuje je že nabití kleslo pod 20%.

Ověřený zákazník

Koupil jsem na doporučení z webové diskuze. Ale stojí za ty peníze. ANC se proti Apple asi srovnávat nedá, ale za tyhle peníze je výborné. Trochu šumí v režimu pass-thru, ale jinak utlumí tak 50 – 70% hluku. Záleží na frekvenci. Zvuk dobý (na ne-audiofila), čisté výšky i středy. Trochu mají tendenci vypadávat z uší při aktivním pohybu, není to na malé uši. Dotyková gesta fungují asi dobře, ale zatím jsem se úplně nezžil, nejsem zrovna ten typ, kterému by to sedělo. Krabička se dost blbě otvírá, protože je kulatá a hranka pro otevření je taky nešikovně zakulacená tak aby to klouzalo, takže je to na nehty. Trochu mi vadí to, že se podle všeho dobíjí hned jak se dají do krabičky, takže uvidím jak dlouho vydrží akumulátory. Indikace nabití je diodou červená – nabíjím, bílá – nabito. Přesný stav je vidět v aplikaci v mobilu. Aplikace pro nastavení je poměrně dobře přeložená a dá se tam provést slušné nastavení. Celkově za tuhle cenu rozhodně doporučuji. I kdyby akumulátory vydržely jen dva roky, což asi víc stejně nevydrží, tak se to vyplatí.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit QCY T13 ANC?

Kupte, pokud…

Potřebujete dlouhou výdrž sluchátek

Na jedno nabití vydrží přehrávat hudbu až 7-8 hodin. K dispozici je také nabíjecí box, který prodlouží dobu poslechu až na 30 hodin.

Chcete vysokou kvalitu zvuku

Sluchátka nabízejí čistý, vyvážený a plný zvuk. Lze se těšit na skvělý poslech hudby v jakémkoli stylu.

Hledáte pohodlné sluchátka

Sluchátka jsou extrémně pohodlná a dobře drží v uších. Dokonce ani při sportovních aktivitách neměla tendenci vypadávat.

Nekupujte, pokud…

Chcete precizní ukazatel nabití

Sluchátka nemají ukazatel stavu nabití. Jediné, co krabička indikuje, je to, že nabití kleslo pod 20%.

Potřebujete nejkvalitnější ANC

Ačkoli sluchátka nabízí funkci ANC, nelze očekávat účinnost srovnatelnou s high-end modely.

Dáváte přednost preciznímu ovládání sluchátek

Ačkoli jsou sluchátka vybavena dotykovým ovládáním, které je intuitivní a reaguje dobře, některé funkce mohou vyžadovat delší dobu na zvyknutí si.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jsou sluchátka pohodlná při delším nošení?
Ano, sluchátka jsou velmi pohodlná. Sedí tak dobře v uších, že po chvíli na ně člověk zapomene. Drží skvěle, takže se nehrozí, že by vypadly, ani při aktivním sportování.
Jak funguje zvuk a ANC u těchto sluchátek?
Sluchátka nabízí kvalitní a vyvážený zvuk. ANC (Active Noise Cancelling) funkce efektivně potlačuje okolní hluk. Kromě toho disponují také funkcí Pass-Through, která umožňuje vnímat zvuky okolí.
Jak je to s ovládáním sluchátek a s aplikací?
Sluchátka mají intuitivní dotykové ovládání. K dispozici je i aplikace, kde lze nastavit různé funkce a upravit zvuk pomocí ekvalizéru. Aplikace je sice na první pohled trochu složitější, ale po chvíli si na ni člověk zvykne.
Jakou mají sluchátka výdrž baterie?
Na jedno nabití vydrží sluchátka přehrávat hudbu až 7-8 hodin. Doba poslechu se prodlouží až na 30 hodin, pokud sluchátka uložíte do přiloženého nabíjecího pouzdra.

Parametry

Název produktu: QCY T13 ANC
Typ produktu: Sluchátka
Výrobce: QCY
Konstrukce: do uší
Konektor: USB
Typ sluchátek: špunty
Vodotěsná sluchátka: ano
Sluchátka s vibracemi: ne
Sluchátka s mikrofonem: ano
Skládací sluchátka: ne
Velikost měniče: 7.2 mm
Konektor nabíjení: USB-C
Přenos signálu: bezdrátová
Aktivní potlačení okolního hluku: ano
Sluchátka s Bluetooth: ano
Účel: Hi-Fi
Sluchátka pro nedoslýchavé: ne
Sluchátka s MP3: ne
Sluchátka s rádiem: ne
Doba přehrávání: 7.5 hodin

Fotogalerie

Zkušenosti s QCY T13 ANC

QCY T13 ANC

Pohled na QCY T13 ANC

QCY T13 ANC

Pozorování QCY T13 ANC

QCY T13 ANC

Průzkum QCY T13 ANC

QCY T13 ANC

Shrnutí: QCY T13 ANC

QCY T13 ANC

Zkušenost s QCY T13 ANC

QCY T13 ANC

Analýza QCY T13 ANC

QCY T13 ANC

Hodnocení: QCY T13 ANC

QCY T13 ANC

Výběr sluchátek jako základní kameně audio zážitku

Ať už jste nadšenec do hudby, profesionál nebo jsou sluchátka vaše dennodenní součást, je důležité si vybrat ty správné. To však není vždy tak lehké, jak by se mohlo zdát. Musíme zvážit mnoho faktorů.

Typy sluchátek a jejich vhodnost

Prvním krokem při výběru je určit, jaké sluchátka potřebujeme. Máme na výběr sluchátka do uší, náhlavní sluchátka, nebo sluchátka přes uši. Každý typ má své výhody a nevýhody.

Sluchátka do uší jsou ideální pro cestování, jsou lehká a snadno přenosná. Avšak pokud je v uších nosíte delší dobu, mohou být nepohodlná.

Náhlavní sluchátka vás obklopí hudbou a dokážou lépe izolovat okolní zvuky. Mohou být ale těžší a méně přenosná.

Sluchátka přes uši jsou výbornou volbou pro doma či studio, jsou obecně považovány za nejpohodlnější a zajišťují skvělou kvalitu zvuku. S nimi ovšem neskladete zrovna jednoduché výlety do města.

Hlavní faktory ovlivňující kvalitu zvuku

Kvalita zvuku se měří podle několika klíčových parametrů, které by měly být ve středu vašeho zájmu. Prvním je kmitočtový rozsah, který určuje, jakým frekvencím sluchátka dokáží reprodukovat. Široký kmitočtový rozsah zvyšuje šanci na zachycení všech detailů nahrávky. Dalším důležitým parametrem je citlivost, určující, jak hlasitou reprodukci sluchátka dokážou poskytnout za daného výstupního signálu.

Spojení se zařízením a výdrž na baterii

Věnujte pozornost také způsobu připojení. Zatímco některým vyhovuje klasický kabel, jiní preferují bezdrátové sluchátka s Bluetooth. U bezdrátových modelů je klíčová i výdrž baterie.

Bezdrátové sluchátka s delší výdrží baterie jsou pohodlnější na cestách, ale mohou být dražší. Kabelové sluchátka nemají problém s výdrží baterie, ale kabel může omezovat svobodu pohybu.

Nakonec, nezapomínejte, že nejdůležitější je, jak se vám v sluchátkách poslouchá. Zhodnocení všech parametrů je jedna věc, ale konečné rozhodnutí by mělo vždy záviset na vašich osobních preferencích a očekáváních.

Nejprodávanější z kategorie sluchátka