Přeskočit na obsah
Úvod » Elektronika » Chytré hodinky » Recenze Redmi Watch 3 – skvělé hodinky s vysokou voděodolností

Recenze Redmi Watch 3 – skvělé hodinky s vysokou voděodolností

Celkové hodnocení

Vysoká hodnota v kategorii Chytré hodinky

Redmi Watch 3 jsou chytré hodinky střední třídy s vysokou kvalitou, AMOLED displejem, rozsáhlým monitorováním aktivit a voděodolností. Podrobnosti najdete v mé recenzi. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9.7/10
  Design
 • 9.5/10
  Displej
 • 8.5/10
  Baterie
 • 9.7/10
  Funkce
 • 10/10
  Voděodolnost
 • 9.4/10
  Cena/výkon

Klady

 • Stylový kovový design
 • Více než 120 režimů cvičení
 • Skvělý 1,75″ AMOLED displej
 • Dobré sledování běžeckých aktivit
 • 5ATM voděodolnost

Zápory

 • Nelze vypnout vibrace
 • Baterie vydrží přibližně týden

Moje zkušenost

“I přes některé drobné nedostatky, Redmi Watch 3 považuji za hodinky vyšší střední třídy, jejichž funkčnost, design a cena je předčí. Nabízí širokou škálu aktivit pro sledování cvičení, má velmi přehledný AMOLED displej a jeho 5ATM voděodolnost nabízí skvělou hodnotu za peníze. I když výdrž baterie může být pro některé uživatele mírnou nevýhodou, vše ostatní, co tento produkt nabízí, to víc než vyváží.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Začněme recenzí

Redmi Watch 3 je jeden z těch produktů, na které se s radostí těšíte, až jej budete moci na zápěstí poprvé nasadit. Jejich poutavý vzhled a skvělá cena jsou úvodními lákadly, ale jak už to tak bývá, důležitá je hloubka. A právě tu jsem si při sestavování této recenze důkladně ověřil.

Můj dojem z hodinek

Při prvním pohledu na Watch 3 jsem byl příjemně překvapen. Jejich stylový kovový design a přizpůsobivé se bez problému mění podle vašich potřeb a preference a snadno zapadnou do vašeho každodenního života.

Například, pokud se přecejen rozhodnete pro náročnější tělocviční či venkovní aktivity, budete softwarově připraveni na vše, na co si vzpomenete. Redmi Watch 3 nabízí více než 120 režimů cvičení , takže je zde variabilita pro každého. Zvládají sledovat tepovou frekvenci, spalované kalorie nebo délku tréninku, což je obrovský plus pro všechny sportovce a zdravotně orientované jedince.

I když jsem nejsem vrcholově sportovně založený, používal jsem je během mých běžeckých tréninků a musím říct, že jejich sledování mých aktivit bylo na špičkové úrovni. Borci z Redmi tu udělali solidní kus práce.

Rád bych také zmínil skvělý 1,75″ AMOLED displej , který je skutečným třešinkou na dortu. Je opravdu velký a přehledný, takže jsem si mohl vychutnat ovládání všech funkcí, aniž bych musel zrak příliš namáhat.

Navíc, jeho vysoký jas a skvělý poměr stran mi umožnily sledovat vše, co potřebuji, a to i při silném slunečním světle.

Negativa hodinek

Ale jak říkám, ne všechno je růžové. Přišel jsem na jednu věc, která mi dělala trochu starosti, a to je vibrace . Hodinky vás upozorní na příchozí zprávu tím, že zavibrují. To je fajn, ale problém je, že to nejde vypnout.

Moje zkušenost je však taková, že vibrace nejsou hlasité. A když máte noční režim, tak to dokonce nefunguje, takže je to velmi tolerovatelné.

A musím říct, že délka provozu na jedno nabití mohla být trochu delší. Baterie mi vydržela přibližně týden , ale jak víme, toto číslo se bude lišit v závislosti na tom, jak často hodinky používáte a jaké funkce používáte.

Nicméně, upřímně řečeno, týden na jedno nabití není tak špatné, pokud si vzpomenete, kolik funkce těchto hodinek skutečně nabízí.

Zvláštní Vlastnosti

Jedna z nejpřitažlivějších věcí na Watch 3 je jejich 5ATM voděodolnost . To znamená, že je můžete nosit při plavání. I když jsem nejsem plavec, je to hezké bezpečnostní opatření, které oceníte, pokud se vám náhodou stane, že do vody upadnete.

Abych to shrnul, Watch 3 patří mezi hodinky vyšší střední třídy, a i když mají několik nedostatků, jejich výhody je daleko převažují. Za tu cenu se jedná o skvělý kus technologie, který vám může v mnoha ohledech usnadnit život.

Zkušenosti dalších zákazníků

Dobrá kvalita produktu za přijatelnou cenu.

Ověřený zákazník

Produkt určitě doporučuji, jsem s ním náramně spokojená. Vzhledem k tomu, že jsem přecházela z Mi Band 3, neměla jsem žádná očekávání. Pokud stále uvažujete, zda do toho jít- BĚŽTE! Nebudete zklamaní 🙂

Ověřený zákazník

je to dárek,nevím ještě výhody

Ověřený zákazník

Poměr cena /výkon super pro méně náročné uživatele super kupované jako dárek

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Redmi Watch 3?

Kupte, pokud…

Jste sportovec

Díky více než 120 režimům cvičení a přesnému sledování aktivit jsou tyto hodinky ideální pro každého sportovce.

Chcete stylový doplněk

S jejich stylovým kovovým designem a obrovským výběrem ciferníků se jedná o skvělý módní doplněk.

Hledáte hodinky s velkým a jasným displejem

Velký a jasný AMOLED displej je snadno čitelný za jakýchkoli světelných podmínek.

Nekupujte, pokud…

Nehledáte hodinky s vibracemi

Hodinky vás upozorní na příchozí zprávu vibrací, kterou nelze vypnout.

Potřebujete hodinky s delší výdrží baterie

Při intenzivnějším používání může baterie vydržet pouze týden.

Hledáte hodinky pro extrémní sportovní aktivity

I když jsou hodinky voděodolné, nejsou vhodné pro extrémní sportovní aktivity jako potápění nebo vysokorychlostní vodní sporty.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Je možné vypnout vibrace na hodinkách Redmi Watch 3?
Vibrace při příchozí zprávě nelze vypnout na hodinkách Redmi Watch 3. Noční režim vypne vibrace na hodinkách.
Jakou délku provozu na jedno nabití mají hodinky Redmi Watch 3?
Délka provozu na jedno nabití hodinek Redmi Watch 3 je přibližně jeden týden, závisí to ale na intenzitě využití hodinek a používaných funkcích.
Jsou hodinky Redmi Watch 3 voděodolné?
Ano, hodinky Redmi Watch 3 mají 5ATM voděodolnost, takže je můžete nosit při plavání.
Jaký je displej hodinek Redmi Watch 3?
Hodinky Redmi Watch 3 mají 1,75″ AMOLED displej s vysokým jasem a dobrým poměrem stran, který umožňuje jednoduché sledování všeho, co potřebujete, i při silném slunečním světle.
Kolik režimů cvičení nabízí hodinky Redmi Watch 3?
Hodinky Redmi Watch 3 nabízí více než 120 režimů cvičení.

Parametry

Název produktu: Redmi Watch 3
Typ produktu: Chytré hodinky
Výrobce: Xiaomi
Určení: unisex
Typ displeje: AMOLED
Úhlopříčka displeje: 1.75 palce
Hmotnost: 37 g
Produktová řada: Xiaomi Redmi Watch 3
Slot pro SIM: ne
eSIM: ne
Voděodolnost a prachuvzdornost: ano
GPS: ano
GLONASS: ano
Gyroskop: ano
Akcelerometr: ano
Snímač tepové frekvence: ano
Zabudovaný reproduktor: ano
Barometr: ne
Krokoměr: ano

Fotogalerie

Testování Redmi Watch 3

Redmi Watch 3

Pohled na Redmi Watch 3

Redmi Watch 3

Poznámky k Redmi Watch 3

Redmi Watch 3

Pozorování Redmi Watch 3

Redmi Watch 3

Ostestováno: Redmi Watch 3

Redmi Watch 3

Verdikt: Redmi Watch 3

Redmi Watch 3

Podívejte se na Redmi Watch 3

Redmi Watch 3

Hodnocení Redmi Watch 3

Redmi Watch 3

Úvaha o Redmi Watch 3

Redmi Watch 3

Analýza Redmi Watch 3

Redmi Watch 3

Detailní pohled na kategorii chytrých hodinek

Možnosti chytrých hodinek

První, co by vás mělo zajímat o chytrých hodinkách, jsou možnosti, které nabízejí. A těch je opravdu mnoho. Nejtypičtější funkcí je sledování fyzických aktivit , jako je počet kroků, spálěné kalorie, vzdálenost nebo tepová frekvence. Záleží na modelu, jakou škálu aktivit dokáže hodinka sledovat. Některé zvládají třeba i sledování plavání, cyklistiky nebo lyžování.

Novější modely hodinek také často nabízí sledování spánku nebo dokonce monitoring stresu . S těmito daty pak dokážou pracovat různé aplikace, které vám pomohou lépe se o sebe starat.

A samozřejmě v neposlední řadě jsou chytré hodinky i digitální asistenti . Můžete s nimi chatovat, ovládat aplikace v telefonu nebo třeba navigovat.

Na co si dát pozor při výběru

Při výběru chytrých hodinek je důležitá kompatibilita. To znamená, že byste měli vědět, jestli vaše hodinky dokážou spolupracovat s vaším telefonem . Android si typicky rozumí s Androidem a iOS s iOS. Jsou ale hodinky, které zvládnou obojí.

Velikost hodinek je dalším zásadním aspektem. Některým lidem vyhovují ve větší variantě, některým menší. Zkuste si hodinky vyzkoušet na ruce, jak vám sedí.

Rozhodně nezapomínejte na batérii . Kvalitní chytrý hodinky by měly vydržet při běžném používání alespoň dva dny. Některé modely zvládnou i o dost více.

Časté problémy s chytrými hodinkami

Uživatelé chytrých hodinek si často stěžují na krátkou životnost batérie . Obecně platí, že čím více funkcí hodinky nabízejí, tím rychleji se baterie vybije. A neočekávejte, že by hodinky vydržely na jedno nabití více než pár dní.

Některým uživatelům také chytré hodinky způsobují kožní problémy . Může jít o alergickou reakci na materiál, ze kterého je hodinka vyrobena, nebo o podráždění pokožky způsobené dlouhodobým nošením.

Nedostatky mohou být také na straně softwaru. Některé hodinky mohou mít problémy s připojením k telefonu, jiné mohou zase trpět nesprávnou kalibrací při sledování aktivit.

Je důležité si před koupí hodinky řádně prověřit, přečíst si recenze a nejlépe je vyzkoušet na vlastní ruce. Uvidíte, že při správné volbě se stane vaše chytrá hodinka nepostradatelným pomocníkem ve vašem každodenním životě.

Nejprodávanější z kategorie chytré hodinky