Přeskočit na obsah
Úvod » Elektronika » Sluchátka » Recenze Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190 – skvělý zvuk a praktická detekce hlasu

Recenze Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190 – skvělý zvuk a praktická detekce hlasu

Celkové hodnocení

92 %

Kompromisní kvalita v kategorii Sluchátka

Samsung Galaxy Buds2 Pro jsou bezdrátová sluchátka s elegantním designem, pohodlným nošením, aktivním potlačením hluku (ANC) a detekcí hlasu. Naše recenze hodnotí jejich výkon a spolehlivost... Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 7/10
  Zvuk
 • 8/10
  Komfort
 • 9/10
  Výdrž
 • 6/10
  ANC
 • 5/10
  Odolnost
 • 8/10
  Funkce

Klady

 • Elegantní design a lehká konstrukce
 • Dobře sedí v uších
 • Čistý a bohatý zvuk
 • Detekce hlasu pro snadnou komunikaci
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Rychlé a pohodlné nabíjení

Zápory

 • Občas vypadávají při běhu
 • Zvuk není nejlepší na trhu
 • ANC není vždy účinné
 • Mikrofon přestal fungovat po dvou letech
 • Problémy s pozáruční opravou

Moje zkušenost

“Samsung Galaxy Buds2 Pro mají elegantní design a pohodlné nošení, ale jejich zvuková kvalita a účinnost ANC mě zcela nepřesvědčily. Funkce detekce hlasu je praktická, avšak problémy s mikrofonem po dvou letech a komplikace s pozáruční opravou mě zklamaly. Výdrž baterie je solidní, ale celkově bych očekával lepší spolehlivost za tuto cenu.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Pohodlí a design

Sluchátka Samsung Galaxy Buds2 Pro mě na první pohled zaujala svým elegantním designem. Vybral jsem si černou variantu, která vypadá opravdu stylově. Sluchátka jsou lehká a dobře sedí v uších, což oceníte při delším nošení. Nicméně, musím přiznat, že mi občas při běhu trochu vypadávala. Situaci jsem vyřešil výměnou koncovek, které jsou součástí balení.

Kvalita zvuku a funkce

Co se týče zvuku, jsem spokojený. Sluchátka poskytují čistý a bohatý zvuk, i když musím říct, že jsem slyšel i lepší. Například sluchátka Soundpeats, která jsou třikrát levnější, mají plnější zvuk. Aktivní potlačení hluku (ANC) je funkce, kterou jsem si oblíbil, ale nebyl jsem úplně přesvědčen o její účinnosti. Často jsem měl problém poznat, jestli je vůbec zapnutá.

Funkce detekce hlasu je skvělá. Když začnete mluvit, sluchátka automaticky ztlumí hudbu a umožní vám komunikovat bez nutnosti je vyndávat z uší. To je velmi praktické, když si chcete rychle objednat kávu nebo pozdravit kamaráda. Bohužel, po dvou letech se mi odmlčel mikrofon, což způsobilo, že přestalo fungovat i ANC a zesílení okolí. Z tohoto důvodu se sluchátka stala jen obyčejnými bezdrátovými sluchátky.

Výdrž a odolnost

Výdrž baterie je jedním z hlavních pozitiv. Se zapnutým ANC vydrží sluchátka až pět hodin, což je dostačující pro většinu situací. Nabíjecí pouzdro přidává dalších 13 hodin, což je skvělé. Bez zapnutého ANC se výdrž ještě prodlužuje. Nabíjení je rychlé a pohodlné, a to i bezdrátově přes chytrý telefon.

Bohužel, musím zmínit i negativní zkušenost s pozáruční opravou. Po půl roce používání jsem musel sluchátka reklamovat kvůli nadměrnému znečištění. Reklamace nebyla uznána a oprava by mě stála 3 500 Kč. Sluchátka jsem nosil jen jednou týdně na krátké procházky, takže mě tato situace velmi zklamala.

Celkově jsou Samsung Galaxy Buds2 Pro skvělá sluchátka s několika výbornými funkcemi, ale mají i své nedostatky. Pokud hledáte sluchátka s dobrým zvukem a pohodlným nošením, mohla by být pro vás vhodná. Ale buďte opatrní na jejich údržbu a připravte se na možné problémy s reklamací.

Zkušenosti dalších zákazníků

Díky tomu, že se něco málo po dvou letech pokazil mikrofon, tak přestalo fungovat i ANC a zesílení okolí, takže teď jsou z toho jen hloupá bezdrátová sluchátka, nic víc. Nevím, jestli bych do nich šel znovu. Spíše ne.

Ověřený zákazník

Upozorňuji všechny zájemce o sluchátka Samsung Galaxy Buds2 Pro, že jsem byl nucen je po půl roce reklamovat. Reklamace nebyla uznána pro nadměrné znečištění a oprava by stála 3.500Kč.. Sluchátka nošena cca 1x týdně na krátké procházky. Hodně si prosím rozmyslete, zda chcete investovat tolik peněz do výrobku, který nevydrží ani půl roku a v podstatě se nesmí nosit venku, aby se neznečistil. Dále chci upozornit na jednání při vyřizování záruční opravy. Ze servisu vám přijde strohá odpověď, kde vám sdělí, že záruku neuznají a kolik zaplatíte. Pokud napíšete na nadřízený orán VOC Samsung tak vám po týdnu odpoví to stejné, takže ani nemáte možnost dovolat se spravedlnosti. Buďte proto opatrní při rozhodování o nákopu výrobků od společnosti Samsung, aby jste po ½ roce min. používání výrobku nedopadli jako já.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190?

Kupte, pokud…

Hledáte elegantní a stylová sluchátka

Samsung Galaxy Buds2 Pro mají moderní design a jsou dostupná v několika atraktivních barvách, které skvěle doplní váš styl.

Potřebujete dlouhou výdrž baterie

Se zapnutým ANC vydrží sluchátka až pět hodin a dalších 13 hodin přidá nabíjecí pouzdro, což je ideální pro dlouhé cesty nebo pracovní dny.

Chcete pokročilé funkce pro pohodlné používání

Funkce detekce hlasu, automatické přepínání mezi zařízeními a možnost bezdrátového nabíjení zvyšují komfort používání sluchátek.

Nekupujte, pokud…

Nechcete riskovat problémy s pozáruční opravou

Pokud se sluchátka znečistí, reklamace nemusí být uznána a oprava může být nákladná, což může být frustrující.

Očekáváte špičkovou kvalitu zvuku za každou cenu

I když je zvuk Samsung Galaxy Buds2 Pro dobrý, existují levnější alternativy, které nabízejí plnější zvuk.

Potřebujete spolehlivé potlačení hluku

Aktivní potlačení hluku u těchto sluchátek není vždy stoprocentně účinné, což může být zklamáním pro náročné uživatele.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jak dobře drží Samsung Galaxy Buds2 Pro v uších během sportu?
Sluchátka drží v uších dobře, ale při běhu mohou vypadávat. Doporučuji vyzkoušet různé velikosti koncovek, které jsou součástí balení, aby lépe seděla.
Jak efektivní je aktivní potlačení hluku (ANC) u těchto sluchátek?
ANC funguje, ale jeho účinnost není vždy zřejmá. Někdy je těžké poznat, jestli je vůbec zapnuté. Pokud hledáte opravdu silné potlačení hluku, můžete být zklamaní.
Jaká je výdrž baterie Samsung Galaxy Buds2 Pro při zapnutém ANC?
Se zapnutým ANC vydrží sluchátka až pět hodin. Nabíjecí pouzdro přidává dalších 13 hodin, což je dostatečné pro většinu situací.
Jaké jsou zkušenosti s pozáruční opravou těchto sluchátek?
Moje zkušenost s pozáruční opravou nebyla dobrá. Reklamace kvůli nadměrnému znečištění nebyla uznána a oprava by stála 3 500 Kč. Sluchátka jsem nosil jen jednou týdně na krátké procházky.
Jak funguje detekce hlasu u Samsung Galaxy Buds2 Pro?
Detekce hlasu je skvělá funkce. Když začnete mluvit, sluchátka automaticky ztlumí hudbu a umožní vám komunikovat bez nutnosti je vyndávat z uší.
Můžu sluchátka používat při plavání?
Sluchátka jsou voděodolná na stupni IPX7, což znamená, že mohou být ponořena do vody do hloubky jednoho metru po dobu až 30 minut. Plavání s nimi tedy možné je, ale dlouhodobé ponoření nedoporučuji.
Jaké jsou možnosti nabíjení Samsung Galaxy Buds2 Pro?
Sluchátka můžete nabíjet bezdrátově přes chytrý telefon nebo pomocí nabíjecího pouzdra. Za pět minut nabíjení získáte až hodinu poslechu.

Parametry

Název produktu: Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190
Typ produktu: Sluchátka
Výrobce: Samsung
Konstrukce: do uší
Citlivost: 100 dB/mW
Kmitočet min: 20 Hz
Kmitočet max: 20000 Hz
Konektor: USB
Typ sluchátek: špunty
Modelová řada: Samsung Galaxy Buds

Fotogalerie

Pohled na Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190

Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190

Průzkum Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190

Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190

Hodnocení: Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190

Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190

Kritika Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190

Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190

Analýza Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190

Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190

Poznámky k Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190

Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190

Test: Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190

Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190

Ostestováno: Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190

Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190

Komentáře k Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190

Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190

Úvaha o Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190

Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190

Jak vybírat sluchátka: Úplný průvodce

Možnosti sluchátek

Vybrat si správná sluchátka může být často složitější, než se zdá. Na trhu je nekonečné množství modelů a typů. Znát rozdíly vám pomůže ušetřit peníze a přinést tu nejlepší možnou zkušenost.

Drátová vs. bezdrátová sluchátka

Drátová sluchátka mají obvykle lepší zvukovou kvalitu a žádné zpoždění signálu. Hodí se pro audiophily a hráče. Na druhé straně, bezdrátová sluchátka nabízejí větší komfort a svobodu pohybu. Je ale třeba sledovat výdrž baterie a latenci. Bluetooth 5.0 je základ, pokud hledáte minimální prodlevu a nejlepší kvalitu zvuku.

In-ear, on-ear, over-ear

In-ear sluchátka jsou skvělá pro cestování a sport. Jsou malá, lehká a často dobře izolují okolní hluk. On-ear (na uši) modely jsou kompromisem mezi pohodlím a kompaktností. Over-ear (přes hlavy) sluchátka poskytují nejlepší komfort a zvukovou kvalitu, ale nejsou tak přenosná.

Na co se zaměřit při výběru

Při nákupu sluchátek si všímejte několika klíčových parametrů.

Kvalita zvuku

Frekvenční rozsah, impedance a citlivost – na to se dívejte. Pro běžný poslech může být dostačující frekvenční rozsah 20 Hz až 20 kHz, ale pro lepší zážitek hledejte širší rozsah.

Pohodlí a design

Pohodlí je subjektivní, ale je důležité pro dlouhé poslechy. Vyzkoušet sluchátka před nákupem je vždy nejlepší volbou. Over-ear varianty s měkkými náušníky mohou být ideální pro dlouhodobé používání.

Problémy a řešení

Někdy se věci mohou zamotat. Zde je pár tipů, jak se vyhnout častým problémům.

Výdrž baterie u bezdrátových sluchátek

Bezdrátová sluchátka by měla mít výdrž alespoň 20 hodin na jedno nabití. Pokud ne, může se stát, že vás baterie nečekaně zradí během důležitého hovoru nebo poslechu.

Kvalita mikrofonu

Mnoho lidí zapomíná na kvalitu mikrofonu. Pokud plánujete sluchátka používat pro telefonování nebo videohovory, je důležité, aby mikrofon byl jasný a čistý. Často bývá umístěn na kabelu nebo jako část náušníku.

Dívání se na detaily a testování před nákupem může vytvořit velký rozdíl. Na každé kategorii a typu sluchátek záleží, tak si buďte jistí, že víte, co hledáte.

Nejprodávanější z kategorie sluchátka