Přeskočit na obsah
Úvod » Dětské zboží » Dětské chůvičky » Recenze SNUZA Monitor dechu Hero MD – klidný spánek a komfortní monitoring

Recenze SNUZA Monitor dechu Hero MD – klidný spánek a komfortní monitoring

Celkové hodnocení

Spolehlivý monitor dechu v kategorii Dětské chůvičky

Snuza Hero MD: monitor dechu pro novorozence. Zjistěte, jak se vypořádává s připevněním na plenku a falešnými poplachy. Uklidňuje a zjistěte, zda je pro vás vhodný. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9,5/10
  Funkčnost
 • 9,8/10
  Citlivost
 • 10/10
  Přenosnost
 • 9,7/10
  Spolehlivost
 • 9,3/10
  Manipulace
 • 8,9/10
  Kompatibilita

Klady

 • Malý a lehký
 • Snadno se připne
 • Citlivě reaguje na pohyby
 • Zachytí zastavení dýchání
 • Přenosnost – použitelnost na cestách

Zápory

 • Problémy s nastavením na látkových plenkách
 • Možný falešný poplach při nesprávném připnutí

Moje zkušenost

“Snuza Hero MD je spolehlivý, citlivý a snadno přenosný monitor. I přes určité výzvy, spojené s připevněním na různé typy plenek a potenciálními falešnými poplachy, výrazně převažují jeho přednosti. Doporučuji tento produkt rodičům, kteří hledají klidný spánek a komfortní monitoring svých dětí na pracovních cestách či dovolené.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Funkce a specifikace

Popisovat produkt je jedna věc, vyzkoušet ho na vlastní kůži je druhá. Tak pojďme na to. Dětský monitor Snuza Hero MD je skutečně malý a lehký. Snadno se připne na dětskou plenku a je připraven k použití. A když říkám snadno, tak to myslím vážně. Jde o velmi jednoduchý proces, který mi nezabral více než pár vteřin. Hlavní funkcí tohoto monitoru je sledování pohybu bříška dítěte a hlasité upozornění, pokud dojde k neobvyklému zastavení dýchání.

Praktické zkušenosti a citlivost

V praxi se tento monitor ukázal být skutečně hodný své ceny. Považovala jsem ho za velmi spolehlivý a citlivě reagující na pohyby bříška mojí ratolesti. A věřte mi, když říkám, že vám může dát klidný spánek. Ve chvíli, kdy monitor nezaznamenal pohyb bříška po dobu 15 sekund, ihned mě upozornil hlasitým alarmem. Pokud se po určité době neozval žádný pohyb, začal jsem se cítit nervózní.

Ale jak to tak v životě bývá, nic není dokonalé. Ani tento dětský monitor. Měla jsem jisté potíže s nastavením na určitých typech plenek. Ukázalo se, že při použití hrubších látkových plen je obtížnější monitor správně nastavit.

Výhody a výzvy

Snuza Hero MD má jednu velkou výhodu, kterou musím zmínit. Je to jeho přenosnost. Monitor můžete pohodlně používat nejen v domácnosti, ale také například na cestách. Měla jsem ho s sebou na několika výletech a velmi oceňovala možnost mít takovou praktickou pomoc při dohledu nad děckem. Velikost a malá hmotnost monitoru jsou na nezaplacení.

Na druhou stranu, jsem narazila na jeden problém, který považuji za významný. V jednom konkrétním případě, kdy monitor nebyl správně připnutý na plenku, následoval falešný poplach.

 • Je důležité zdůraznit, že monitor by měl být správně připnutý, aby byla jeho funkčnost zajištěna.

Závěr

Suma sumárum, šlo o velmi pozitivní zkušenost s produktem Snuza Hero MD . I přes malé výzvy, které jsem zmínila, je tento produkt vynikajícím řešením pro rodiče, kteří hledají spolehlivý a snadno přenosný monitor pohybu dítěte.

Kde SNUZA Monitor dechu Hero MD koupit?

mall.cz mall.cz

511540 recenzí

Do obchodu

2990 Kč

mamaplace.cz mamaplace.cz

N/A recenzí

Do obchodu

2990 Kč

Zkušenosti dalších zákazníků

Po zjištění nefunkčnosti jsme ihned zakoupili klasický monitor ve formě podložky pod matraci, která funguje na 100%. Koupě tak dost litujeme, cca 2-3 dny jsme museli fungovat bez monitoru. Na pleně musí být takhle vystouplý produkt miminku i dost nepříjemný. Snuzu jsme chtěli využít nejen v postýlce, ale i při spinkání v kočárku.

Ověřený zákazník

Snuzu Hero MD mohu doporučit všem, kteří chtějí mít své miminko pod tím nejlepším dohledem. Jsme moc spokojení. Nejlepší je, možnost přesunu a jednoduché manipulace. Takže nejste závislí jen na postýlce, ale můžete monitor dechu miminku dát kdekoli kde zrovna usne.

Ověřený zákazník

Zatím vše v pořádku. Hlavní výhodou je, že je monitor přenosný a můžeme ho používat i mimo postýlku. Falešný alarm hlásil jen jednou, když byl připnutý na volnější pamprsce. Celkově jsme s monitorem velmi spokojení.

Ověřený zákazník

Monitor je velmi malý a velmi citlivý. Při správném upevnění nespouští falešné poplachy. Monitor je variabilnější protože ho můžeme používat kdekoli a ne pouze v postýlce. Doporučuju opravdu dobře prostudovat návod. Chvíli nám trvalo než jsme se naučili dělat správně test před připnutím na plenku. Celkově jsme velmi spokojeni.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit SNUZA Monitor dechu Hero MD?

Kupte, pokud…

Potřebujete sledovat dýchání svého miminka

Snuza Hero MD je schopen zaznamenávat pohyb bříška dítěte a upozornit vás, pokud dojde k neobvyklému zastavení dýchání.

Hledáte spolehlivý a přenosný monitor

Přístroj je kompaktní a lehký, což umožňuje snadné přenášení a využití i mimo domov.

Chcete jednoduché ovládání a instalaci

Snuza Hero MD se jednoduše připne na plenku dítěte, což ušetří čas a námahu.

Nekupujte, pokud…

Používáte hrubší látkové plenky

Při použití hrubších látkových plen se může stát, že je obtížnější monitor správně nasadit.

Nejste ochotni se naučit správně ho připínat

Při nesprávném připnutí monitoru může docházet k falešným poplachům.

Nechcete se starat o správnou údržbu

Aby byl monitor plně funkční a abyste předešli falešným poplachům, je důležité jej správně uvádět do provozu a instalační pokyny dodržovat.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Je Snuza Hero MD kompatibilní s všemi typy plenek?
Ano, monitor je navržen tak, aby byl kompatibilní s většinou plenek. Ale u některých typů plenek, například těch hrubších, může nastavit správně trochu trvat.
Je Snuza Hero MD vhodný i pro cesty?
Určitě, jedna z hlavních výhod Snuza Hero MD je jeho lehkost a kompaktnost, které z něj dělají ideálního společníka na cestách.
Může monitor vyvolat falešné poplachy?
Ano, pokud není monitor správně připnutý na plenku, může dojít k falešnému poplachu.
Jak funguje alarm?
Pokud se bříško dítěte nepohnulo po dobu 15 sekund, monitor upozorní hlasitým alarmem.
Jak snadno se monitor připíná na plenku?
Připnutí monitoru na plenku je velmi jednoduché a rychlé. Vyžaduje jen několik sekund.

Parametry

Název produktu: SNUZA Monitor dechu Hero MD
Typ produktu: Dětské chůvičky
Výrobce: Snuza
Dosah: 15 m
Typ přístroje: monitory dechu
S napájením z baterií: ano

Fotogalerie

Úvaha o SNUZA Monitor dechu Hero MD

SNUZA Monitor dechu Hero MD

Vybíráme Dětské Chůvičky: Nejlepší Rady Pro Správný Výběr

Jaké Možnosti Dětských Chůviček Nabízí Trh

Na trhu nalezneme celou řadu typů dětských chůviček, které se liší jak funkcemi, tak cenou. Předně je třeba rozeznat dva základní typy – audio a video chůvičky. Audio monitoruje zvukovou aktivitu vašeho dítěte, zatímco video k tomu přidává i vizuální sledování. Tyto moderní přístroje často disponují funkcí nočního vidění, takže můžete sledovat svého potomka i v temných hodinách.

Výhody a Nevýhody Dětských Chůviček

Pomocí chůviček máte možnost neustále monitorovat, co se s vaším dítětem děje i když nejste přímo v jeho blízkosti. To je bezpochyby jejich největší předností. Mnoho modelů navíc umožňuje komunikaci oběma směry, takže můžete svého mazlíčka i uklidnit svým hlasem, aniž byste museli vstávat z pohodlí svého křesla.

Nevýhodou mohou být falešné poplachy, kdy vám chůvička signalizuje problém, ačkoliv je vše v pořádku. Některé chůvičky také mohou být zdrojem rušení pro jiná elektronická zařízení v domácnosti.

Na Co Se Zaměřit Při Výběru Dětské Chůvičky

Při výběru je třeba se zaměřit na konkrétní potřeby vás a vašeho dítěte. Cenově dostupnou variantou jsou audio chůvičky, které jsou vždy lepší volbou než žádné sledování. Pokud však doma trávíte hodně času v jiných místnostech než je dětský pokoj, mohla by být pro vás vhodnější videochůvička.

Důležité je také se zaměřit na dosah signálu, jeho jasnost a spolehlivost. Pokud žijete v panelovém domě s mnoha rušivými elementy, je otázkou, zda bude signál dostatečně silný. Nižší frekvence nabízejí lepší dosah, ale mohou způsobovat více rušení. Větší diskrétnost naopak dostanete s vyššími frekvencemi.

Nezapomínejte také na stabilitu spojení. Některé chůvičky mohou mít problémy s udržením spojení, což může vést k častému přerušování signálu.

Společně s tím je potřeba také myslet na napájení. Účinné baterie přispívají k delší životnosti chůvičky. Přemýšlejte také o možnosti dobíjení baterií, abyste se vyhnuli neustálému kupování nových.

V neposlední řadě je dobré se zaměřit na usnadnění obsluhy. Intuitivní ovládání a přehlednost přístroje jsou klíčové pro pohodlný a bezproblémový provoz.

Konkrétní příklady z praxe:
 • Při výběru dětské chůvičky s funkcí nočního vidění se ujistěte, že obraz je skutečně jasný a ostrý i při minimálním osvětlení.
 • Zkontrolujte stabilitu spojení bezdrátové chůvičky před tím, než je umístíte na stálé místo. Vyzkoušejte, zda signál nekolísá či dokonce nevypadává.
 • Před koupí se důkladně podívejte na to, jak chůvička funguje. Zaměřte se na ovládání, intuitivitu a přehlednost

Nejprodávanější z kategorie dětské chůvičky