Přeskočit na obsah
Úvod » Sport » Sporttestery » Recenze Suunto 5 – Spolehlivý sportovní náramek s výbornou výbavou

Recenze Suunto 5 – Spolehlivý sportovní náramek s výbornou výbavou

Celkové hodnocení

Spolehlivý sportovní náramek v kategorii Sporttestery

Spolehlivý sportovní náramek Suunto 5 s výdrží baterie, funkcemi pro sledování aktivity a působivým designem přináší vysokou kvalitu navzdory drobným nedostatkům. Podrobně v recenzi. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9.2/10
  Pohodlnost
 • 8.8/10
  Funkce
 • 9.5/10
  Doba použitelnosti
 • 9.0/10
  Připojení
 • 7.5/10
  Displej
 • 6.8/10
  Software

Klady

 • Lehké a pohodlné
 • Skvělé funkce pro trénink
 • Výdrž baterie
 • Propojení s mobilní aplikací
 • GPS a navigace

Zápory

 • Špatně čitelný displej
 • Problémy s aktuálností softwaru
 • Doporučení vyměnit sklíčko hodinek

Moje zkušenost

“I přes drobné nedostatky, jako je špatná čitelnost displeje ve slunečním světle nebo nutnost software aktualizace, hodinky Suunto 5 považuji za kvalitní a multifunkční. Jejich výdrž baterie, množství funkcí pro sledování aktivity a design jsou na velmi slušné úrovni. Tyto hodinky bych doporučil každému, kdo hledá spolehlivý sportovní náramek s výbornou výbavou.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Pohodlnost a design

Vyzkoušel jsem hodinky Suunto 5 a byl opravdu překvapen jejich lehkostí. Jen 66 gramů na ruce vůbec necítíte. Design je skvělý s vyměnitelnými řemínky, které můžete upravit dle svého stylu. Materiály použité na výrobu jsou kvalitní a působí hodinky velmi odolně.

Funkce pro trénink a sledování aktivity

Co mě opravdu bavilo, byly různé funkce pro sledování aktivity a tréninku. Mašinka dokáže sledovat tepovou frekvenci, spálené kalorie, vzdálenost, kvalitu spánku a mnoho dalších. Adaptivní tréninkový plán je také skvělá funkce, která vám umožňuje zlepšit svou kondici. Aplikace Suunto umožňuje propojení s jinými aplikacemi jako Strava, TrainingPeaks, Endomondo a další.

Doba použitelnosti a připojení

Jednou z opravdu důležitých věcí je výdrž baterie a Suunto 5 mě skutečně nadchlo. Udrží se až 7 dní při normálním použití a monitorování aktivit 24/7. To je velmi užitečné, pokud nechcete neustále dobíjet hodinky. A pokud chcete používat GPS během tréninku, máte na těchto hodinkách až 20 hodin.

Pomocí GPS a navigace můžete sledovat svoji trasu a navigovat po připravené trase. Další výhodou je, že hodinky spolupracují s mobilní aplikací, takže můžete mít přehled o svých aktivitách a sledovat svůj pokrok.

Možnosti vylepšení

Každý produkt má svá pozitiva i negativa. Suunto 5 není výjimkou. Například displej hodinek může být v některých situacích špatně čitelný. Bez podsvícení je to ještě horší. Osobně jsem měl problémy s čitelností displeje ve slunci. Bylo mi doporučeno vyměnit sklíčko hodinek ve servisu Suunto, ale raději bych viděl, aby tento problém nebyl od začátku.

Nejsem si jistý, zda to byl jen můj kus, ale software hodinek nebyl aktualizován. Musel jsem se s tímto problémem obrátit na servis Suunto. Bylo by dobré, kdyby byl software aktualizován a pořádně otestován před odesláním produktu zákazníkovi.

Krátkodobě mi skvělé funkce a výdrž baterie hodinek Suunto 5 nepřinesly uspokojení, které jsem očekával. Doufám, že tyto problémy budou v budoucích verzích vyřešeny.

Kde Suunto 5 koupit?

sportisimo.cz sportisimo.cz

79711 recenzí

Do obchodu

3499 Kč

mall.cz mall.cz

511540 recenzí

Do obchodu

4571 Kč

easysport.cz easysport.cz

89 recenzí

Do obchodu

4571 Kč

4camping.cz 4camping.cz

24326 recenzí

Do obchodu

5269 Kč

insportline.cz insportline.cz

40896 recenzí

Do obchodu

5870 Kč

sportovnikurzy-cz-e-shop.html sportovnikurzy-cz-e-shop.html

48 recenzí

Do obchodu

6390 Kč

Zkušenosti dalších zákazníků

Vše funguje jak má

Ověřený zákazník

Displej hodinek je velice špatně čitelný. Odnesla jsem je do servisu Suunto, kde technici zjistili, že nebyl aktualizovaný software a bohužel ani nefunguje podsvícení. Doporučili mi vyměnit sklíčko u hodinek. Vzhledem k tomu, že je mám dva dny, tak je raději vrátím, nepřesvědčily mne.

Ověřený zákazník

Poměr ceny a hodnoty výrobku, zatím málo zkušeností , chybějící nabíječka

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Suunto 5?

Kupte, pokud…

Hledáte lehké a pohodlné hodinky

Suunto 5 jsou velmi lehké (jen 66 gramů) a téměř je necítíte na ruce. Navíc si můžete vybrat z mnoha stylů řemínků, které jsou vyměnitelné.

Chcete sledovat své sportovní aktivity

Suunto 5 jsou skvělé pro sledování vašich sportovních aktivit. Můžete sledovat tepovou frekvenci, spálené kalorie, vzdálenost a mnoho dalších. Navíc je také možné využít adaptivní tréninkový plán pro zlepšení kondice.

Potřebujete hodinky s dlouhou výdrží baterie

Suunto 5 nabízejí dlouhou výdrž baterie – až 7 dní při normálním použití a monitorování aktivit 24/7. To je velmi užitečné, pokud nechcete neustále dobíjet hodinky.

Nekupujte, pokud…

Preferujete hodinky s dobrou čitelností displeje

Displej hodinek Suunto 5 může být špatně čitelný v některých situacích, zejména ve slunci.

Nechcete řešit problémy s neaktualizovaným softwarem

Hodinky Suunto 5 mohou mít problém se softwarem, který nebyl aktualizován, což může vyžadovat návštěvu servisu Suunto.

Chcete hodinky bez chyb od začátku

Suunto 5 mohou mít určité problémy už od začátku, jako je špatná čitelnost displeje nebo problémy se softwarem, které by měly být vyřešeny předtím, než hodinky dostanete do rukou.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jaká je hmotnost hodinek Suunto 5?
Hmotnost hodinek Suunto 5 je 66 gramů.
Jak dlouho vydrží baterie hodinek Suunto 5?
Baterie hodinek Suunto 5 vydrží až 7 dní při normálním použití a monitorování aktivit 24/7. Při používání GPS během tréninku vydrží až 20 hodin.
Jaké funkce pro sledování aktivity a tréninku nabízejí hodinky Suunto 5?
Hodinky Suunto 5 dokážou sledovat tepovou frekvenci, spálené kalorie, vzdálenost, kvalitu spánku a mnoho dalších. Nabízejí také adaptivní tréninkový plán pro zlepšení kondice.
Je možné propojit hodinky Suunto 5 s jinými aplikacemi pro trénink?
Ano, aplikace Suunto umožňuje propojení s jinými aplikacemi jako Strava, TrainingPeaks, Endomondo a další.
Je na hodinkách Suunto 5 podsvícení?
Ano, hodinky Suunto 5 mají podsvícení. Nicméně, v některých situacích může být čitelnost displeje bez podsvícení problematická.
Musel jsi řešit nějaké problémy s hodinkami Suunto 5?
Ano, měl jsem problémy s čitelností displeje ve slunci a s neaktualizovaným softwarem hodinek. Tyto problémy jsem musel řešit se servisem Suunto.

Parametry

Název produktu: Suunto 5
Typ produktu: Sporttestery
Výrobce: Suunto
Kompatibilní OS: Android a iOS
Odolnost proti vodě: 50 m
Měření tepové frekvence: ano
GPS: ano
Bluetooth: ano
Výškoměr: ano
Kompas: ano
Teploměr: ano
Alarm / budík: ano
Barometr: ne
Intervalový trénink: ano
Měření vzdálenosti: ano
Spánková aktivita: ano
Spálené kalorie: ano
Krokoměr: ano
Stopky: ano
Měření rychlosti: ano
Cyklistika: ano
Fitness: ano
Plavání: ano
Běh: ano
Turistika: ano
Triatlon: ano

Fotogalerie

Zkoumání Suunto 5

Suunto 5

Průzkum Suunto 5

Suunto 5

Komentáře k Suunto 5

Suunto 5

Verdikt: Suunto 5

Suunto 5

Zkušenost s Suunto 5

Suunto 5

Pozorování Suunto 5

Suunto 5

Hodnocení Suunto 5

Suunto 5

Posouzení: Suunto 5

Suunto 5

Zkušenosti s Suunto 5

Suunto 5

Hodnocení: Suunto 5

Suunto 5

Sporttestery: Váš osobní trenér na zápěstí

Ve světě sportu a fitness jsou sporttestery považovány za jednoho z nejdůležitějších společníků. Ať jste profesionální sportovec či nadšený amatér, správně zvolený sporttester může být klíčem k dosažení vašich sportovních cílů. Ale jak si vybrat ten pravý?

1. Typ sportu

Před nákupem sporttestera si položte otázku, jaký typ sportu budete nejčastěji vykonávat. Pro někoho, kdo často běhá, bude důležitá přesnost GPS a měření tepové frekvence. Pro plavce je zas klíčová vodotěsnost a možnost sledování údajů o plavání. Některé modely nabízejí i speciální funkce, jako jsou například měření výškových profilů pro cyklistiku nebo horskou turistiku.

2. Co chcete měřit?

Dalším aspektem, který by vás měl u výběru zajímat, jsou specifické údaje, které chcete měřit. Základní modely nabízí měření tepové frekvence, spálených kalorií, ušlých kroků či vzdálenosti. Pokročilejší sporttestery mohou nabídnout analyzátory kroků, monitorování spánku nebo srdečních arytmíí. Je tedy důležité se dobře zamyslet nad tím, jaké údaje jsou pro vás klíčové a podle toho vybírat.

3. Cena versus výbava

Konečným faktorem, který by měl ovlivnit váš výběr, je poměr ceny a výbavy. Nejlevnější modely mohou nabízet pouze základní funkce, ale pro někoho mohou být dostačující. Za dražší model získáte více funkcí, ale ujistěte se, že budete využívat i ty pokročilejší a nezaplatíte tak za něco, co nepotřebujete.

S výběrem sporttesteru si dejte záležet. Jde o investici nejen do vašeho zdraví, ale také do vaší motivace k dosažení lepších sportovních výkonů. Bez ohledu na to, jestli jste na začátku své sportovní cesty, nebo jste v kondici na vrcholu, správně zvolený sporttester vám může přinést mnoho přínosů.

Nejprodávanější z kategorie sporttestery