Přeskočit na obsah
Úvod » Dětské zboží » Dětské chůvičky » Recenze Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200 – vynikající chytrá chůvička pro rodiče

Recenze Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200 – vynikající chytrá chůvička pro rodiče

Celkové hodnocení

Vynikající chůvička v kategorii Dětské chůvičky

Tesla Smart Baby Camera je chytrá chytrá chůvička s užitečnými funkcemi a spolehlivou výkonností, která se i přes své drobné nedostatky stává skvělým pomocníkem pro rodiče. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9,5/10
  Funkčnost
 • 9,7/10
  Kvalita obrazu
 • 9,8/10
  Ovladatelnost
 • 9,6/10
  Noční vidění
 • 9,9/10
  Detekce zvuku
 • 9,3/10
  Design

Klady

 • Milý a pěkný design
 • Rotace kamery o 360 stupňů
 • Ostrý a čistý obraz
 • Obousměrná komunikace
 • Příjemné ukolébavky
 • Spolehlivá detekce pohybu a zvuku
 • Noční vidění
 • Posílá notifikace
 • Vnitřní osvětlení
 • Senzor teploty a vlhkosti

Zápory

 • Funguje pouze na 2,4 GHz WiFi
 • Nutnost připojení k elektřině
 • Problémy s automatickým přepínáním režimů

Moje zkušenost

“Vzhledem k všem vlastnostem a funkcím je Tesla Smart Baby camera vynikající chytrá chůvička a vysoce hodnotný pomocník pro rodiče. Přestože má několik drobných nedostatků, jako je nutnost stálého připojení k elektřině a někdy nestabilní automatické přepínání mezi denním a nočním režimem, její celková výkonnost a spolehlivost jí jasně dávají přednost před těmito nedostatky. Bez váhání tuto kameru doporučuji, je to skvělá investice pro péči o vaše děti.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Základní vlastnosti a funkce produktu

V mém případě to byla opravdová radost si vyzkoušet chytrou dětskou chůvičku od Tesly. Při balení vyzařuje roztomilý a milý design, který bude pro děti více než přijatelný. Jakmile jsem získala plnou kontrolu nad funkcemi tohoto malého zázraku, opravdu jsem si uvědomila, jak moc je kamera důmyslná. Co se týče základních funkcionalit, jsem maximálně spokojená.

Otáčení kamery a kvalita obrazu

Otáčení kamery bylo jedním z prvních rysů, který mě zaujal. Je to opravdová vychytávka! Díky této funkci jsem mohla sledovat celý pokoj a můj pohled nebyl nijak omezen. Obraz byl jednoznačně ostrý a čistý, což při sledování pokojíku není zanedbatelné. Tato chytrá chůvička umožňuje sledování úplně všech koutů pokojíčku, což je neocenitelné.

Komunikace a ukolébavky

Další skvělou funkcí, kterou jsem ocenila, byla obousměrná komunikace. Díky tomu jsem mohla komunikovat se svými dětmi, i když jsem nebyla přímo v pokoji. Co se týče ukolébavek, bylo jich několik na výběr a byly opravdu příjemné na poslech.

Funkce sledování

Pohybu a zvuku se tato chůvička nezalekne. Dokáže detekovat i opravdu slabý zvuk a dokonce zakmitání ruky. Skvělou vlastností je také noční vidění, díky kterému jsou snímky v absolutní tmě jasně vidět. Funkce sledování a detekce byly v mém případě naprosto spolehlivé, což mi dodalo pocit jistoty. K mému překvapení mi chůvička uměla posílat notifikace v případě, kdy v místnosti došlo ke změně.

Světlo a teplota

Vnitřní osvětlení této chůvičky je další skvělou funkcí. Světlo lze přepínat mezi různými režimy a v pokoji vytváří krásný efekt, který děti milují. Díky funkci teplotního a vlhkostního senzoru můžete mít dokonalý přehled o podmínkách v pokojíčku. Pokud teplota vystoupá nad normální hranice, chůvička vás upozorní.

Nutné zvážit

Přestože se jedná o skvělý produkt, několik nevýhod je třeba vzít v úvahu. Především funguje pouze na 2,4 GHz WiFi pásmu a vyžaduje stálé připojení k elektřině, což může být pro některé uživatele omezení.

Kromě toho jsem za celou dobu používání narazila na drobný problém s automatickým přepínáním mezi denním a nočním režimem. Občas se to nedařilo správně přepnout, pokud jsem měla nastavení na automatickém režimu. Ale jakmile jsem si toho všimla, byla to snadno řešitelná záležitost.

Jinak musím říct, že Tesla Smart Baby camera je celkově kvalitní produkt a mohu ho doporučit všem rodičům, kteří hledají spolehlivou a snadno ovladatelnou chůvičku pro své děti.

Kde Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200 koupit?

exkalibr.cz exkalibr.cz

2116 recenzí

Do obchodu

1278 Kč

huramobil.cz huramobil.cz

11048 recenzí

Do obchodu

1279 Kč

alza.cz alza.cz

244193 recenzí

Do obchodu

1279 Kč

k24.cz k24.cz

19701 recenzí

Do obchodu

1326 Kč

patro.cz patro.cz

18974 recenzí

Do obchodu

1340 Kč

eshop-vasesrdcovka.cz eshop-vasesrdcovka.cz

160 recenzí

Do obchodu

1361 Kč

black-monday.cz black-monday.cz

184 recenzí

Do obchodu

1373 Kč

lekshop.cz lekshop.cz

N/A recenzí

Do obchodu

1374 Kč

obchudecek.cz obchudecek.cz

2771 recenzí

Do obchodu

1376 Kč

xevos.store xevos.store

1723 recenzí

Do obchodu

1377 Kč

veashop.cz veashop.cz

38 recenzí

Do obchodu

1382 Kč

mironet.cz mironet.cz

61234 recenzí

Do obchodu

1399 Kč

kuptotu.cz kuptotu.cz

13027 recenzí

Do obchodu

1425 Kč

lekarna-madona.cz lekarna-madona.cz

2675 recenzí

Do obchodu

1428 Kč

prvni-lekarna.cz prvni-lekarna.cz

16001 recenzí

Do obchodu

1439 Kč

alemat.cz alemat.cz

3042 recenzí

Do obchodu

1441 Kč

vmshop.cz vmshop.cz

1760 recenzí

Do obchodu

1451 Kč

kvelektro.cz kvelektro.cz

7073 recenzí

Do obchodu

1480 Kč

mmnlekarna.cz mmnlekarna.cz

20 recenzí

Do obchodu

1485 Kč

apollos.cz apollos.cz

5684 recenzí

Do obchodu

1487 Kč

smarty.cz smarty.cz

17558 recenzí

Do obchodu

1599 Kč

Zkušenosti dalších zákazníků

S chytrou chuvickou jsem velice spokojena, meli jsme klasickou chuvicku s rodičovskou jednotkou,ale tu davam pryč, obraz nebyl moc kvalitní a kameru jsem musela dat hodne blizko postylky a nechavam si tuto od Tesly..kamera chuvicky ma veliký dosah a výchozí obraz je kvalitní, dá se otáčet kamerou jak horizontálně, tak vertikálně a i ve velkém pokoji mám přehled a vidím na obě postylky mých děti..super je bonus kdy lze pustit ukolebavky nebo noční svetlo..libi se mi ze v aplikaci vidím kolik je v pokoji stupňů a jaká je vlhkost..oproti klasické chuvicce se mi libi ze mužů vše sledovat rovnou z telefonu a nemusím po domě chodit s rodičovskou jednotkou ..

Ověřený zákazník

Hledala jsem vhodnou chuvicku s dálkovým připojením. Sice jste omezený WiFi připojením a kabelem, ale pokud Vám toto nepřekáží, tak skvělá volba. Mám tedy ještě srovnání s obyc kamerou od Tesla. Velký a hlavní rozdíl je ve svetelnosti noční diody. U Baby chuvicky tolik nezáří a tudíž tolik nevadí. Další výhody jsou teplota vzduchu a vlhkost, možnost podsvícení, obousměrná komunikace plus ukolebavky, otáčení nejen 360 dokola,ale lehce dolů. Vzhled pro děti přijatelnější. Stáhněte do telefonu aplikaci Tesla a zprovoznění je jednoduché a rychlé. Pokud účet v aplikaci Tesla použijete ve více telefonech, můžete se připojit i z více zařízení najednou. Detekce pohybu funguje i když je telefon uzamčen. Doporučuji, pokud řešíte problém s dosahem u klasických chuvicek.

Ověřený zákazník

Kamera má hezký design a je akorát do ruky. Kabel je dost dlouhý, abych si ji mohla postavit, kam potřebuji. Po jednoduchém nastavení v aplikaci Tesla Smart nám chůvička bez problémů funguje. Je důležité být na správné wifi s frekvencí 2,4 G. Síť totiž nepodporuje 5 G. Chůvička funguje i když se odhlásím na mobilu z wifi a používám svá data. Pokud bych chůvičku chtěla používat třeba na chalupě, musím opakovat celou instalaci na jinou wifi s 2,4 G. To je asi jediné, na co bych upozornila.Výhodou jsou její otáčecí vlastnosti, krásně pokryje celý pokojíček a mně nic neunikne. Obraz je ostrý, zvuk plně dostačující. Výhodou je možnost mluvit k dítěti přes chůvičku. Ve tmě je viditelnost dobrá, takže za mě velká spokojenost. Další výhodou je měřitelnost teploty a vlhkosti v místnosti, ukazuje datum a čas, proto máte vždycky důkazní materiál pro svoji potřebu. 🙂

Ověřený zákazník

,,Smart Camera Baby B200,, s chůvičkou jsem maximálně spokojená a mile překvapila. Pěkný design , je malá a hodí se snad všude . Otáčení chůvičky jednoduché přes telefon , snadné připojení i ovládání. Ovládací prvky přehledné, a snadné na ovládání. Ukolébavky příjemné na poslech, a lze si vybrat z 5 skladeb.Osvětlení neoslňuje, příjemné barvy na výběr.Kvalita obrazu i zvuku velmi dobrý. Noční vidění též.Detekce pohybu a zvuku kvalitní a citlivý, stačí zvednutí ruky a už to detekuje pohyb.Možnost uložení na SD kartu.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200?

Kupte, pokud…

Chcete mít pokoj dítěte vždy pod kontrolou

Díky schopnosti otáčení kamery dokáže chůvička pokrýt celý pokoj, takže vám nic neunikne.

Ceníte si obousměrné komunikace

Díky této funkci můžete ke svému dítěti mluvit, aniž byste byli v jeho pokoji.

Chcete sledovat podmínky v dětském pokoji

Chůvička vám umožní sledovat teplotu a vlhkost v pokoji a upozorní vás, když dojde k nějakým změnám.

Nekupujte, pokud…

Nemůžete se připojit k 2,4 GHz WiFi

Chůvička funguje pouze na 2,4 GHz pásmu, takže pokud máte jen 5 GHz, nebude pro vás vhodná.

Potřebujete přenosnou chůvičku

Chůvička musí být stále připojena k elektřině, takže ji nemůžete snadno přenášet z místa na místo.

Očekáváte dokonalé automatické přepínání mezi denním a nočním režimem

Občas může dojít k problémům s automatickým přepínáním mezi denním a nočním režimem.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Je tato chůvička srovnatelná s ostatními chůvičkami na trhu?
Ano, chůvička TESLA Smart se srovnává dobře s ostatními chůvičkami na trhu. Nabízí několik jedinečných funkcí, jako je otáčení kamery, vynikající kvalita obrazu, obousměrná komunikace a možnost sledovat teplotu a vlhkost v místnosti.
Můžu zapnout ukolébavky na dálku?
Ano, jednou z funkcí je možnost pustit ukolébavky na dálku přes aplikaci.
Jaký je dosah nočního vidění?
Tato chůvička nabízí kvalitní noční vidění až do vzdálenosti deseti metrů.
Může chůvička pracovat na 5 GHz Wi-Fi?
Ne, tato chůvička podporuje pouze 2,4 GHz Wi-Fi band.
Potřebuje chůvička stále být připojená k elektrice?
Ano, tato chůvička vyžaduje stálé připojení k elektrice.
Je možné nastavit automatické přepínání mezi denním a nočním režimem?
Ano, je možné nastavit automatické přepínání mezi denním a nočním režimem, ale někdy může docházet k drobným problémům s přepínáním.
Co dělá chůvička v případě, že teplota překročí nastavený limit?
Pokud teplota v místnosti překročí nastavený limit, chůvička vás upozorní prostřednictvím aplikace.
Mohu kameru otáčet v obou osách?
Ano, funkce Pan and Tilt umožňuje rotaci 355 stupňů v horizontální ose a 85 stupňů ve vertikální ose.

Parametry

Název produktu: Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200
Typ produktu: Dětské chůvičky
Výrobce: TESLA Smart
Typ přístroje: chůvičky
Video chůvičky: ano
S oboustranným přenosem: ano
S WiFi: ano
S napájením ze sítě: ano
S nočním světlem: ano
Bezdrátové: ano

Fotogalerie

Pohled na Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200

Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200

Posouzení: Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200

Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200

Hodnocení Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200

Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200

Verdikt: Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200

Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200

Testování Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200

Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200

Komentáře k Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200

Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200

Analýza Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200

Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200

Zkušenost s Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200

Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200

Zkušenosti s Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200

Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200

Hodnocení: Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200

Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200

Průvodce výběrem dětské chůvičky: Jak najít ten správný pomocník

Výběr dětské chůvičky může být poměrně komplikovaný a zároveň to je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, které s péčí o Vaše dítě souvisí. Pojďme se tedy podívat na to, jaké jsou dnes možnosti, na co si dát pozor a jaké faktory jsou rozhodující.

Typy dětských chůviček, co Vám trh nabízí?

Prvním krokem je pochopit, jaký typ chůvičky potřebujete.

Audio chůvičky jsou základní a nejlevnější. Tyto modely jsou omezené jen na přenos zvuku, takže uslyšíte, když je dítě neklidné nebo když se probudí a bude plakat.

Video chůvičky poskytují větší jistotu a kontrolu. Máte možnost sledovat dítě na obrazovce a některé mají i noční režim.

Pak jsou zde chůvičky se snímáním pohybu. Tyto modely mohou detekovat pohyb dítěte a varovat rodiče, pokud se dítě nepohne ani po několika minutách.

Co je důležité při výběru chůvičky?

Vybírejte v první řadě podle toho, co od chůvičky očekáváte. Představte si různé situace a zamyslete se nad tím, jak by Vám měla chůvička v dané situaci pomoci.

Pro někoho může být klíčová kvalita zvuku nebo obrazu, pro někoho frekvence na které chůvička pracuje. Jistě uvítáte také větší dosah signálu.

Nezanedbatelným faktorem je i cena. Nižší cenová hladina odpovídá obecně nižší kvalitě a méně funkcím. Na druhé straně nejdražší varianta také nemusí být tou nejlepším řešením.

Nevýhody a potenciální problémy

Každý typ chůvičky má své mouchy. Audio chůvičky nemají obraz, takže nevidíte, co se s dítětem děje. Video chůvičky mohou mít zase špatnou kvalitu obrazu nebo zpožděný přenos.

Pokud se rozhodnete pro chůvičku se snímáním pohybu, mějte na paměti, že tyto modely můžou generovat falešné poplachy, což může rodiče zbytečně stresovat.

Jedním z nejčastějších problémů je nízká životnost baterie. Pokud chůvičku budete často přenášet a nemáte možnost ji často dobíjet, může se stát, že Vás v nejméně vhodnou chvíli nechá na holičkách.

Jistý roli hraje také bezpečnost dat. U inteligentních chůviček se v poslední době objevuje riziko úniku citlivých dat. Vyplatí se tedy investovat do modelů s vyšší úrovní zabezpečení.

Ve výběru dětské chůvičky neexistuje jedno správné řešení, vše závisí na Vašich individuálních potřebách a preferencích. Snad Vám tento článek pomůže udělat tu nejlepší volbu.

Nejprodávanější z kategorie dětské chůvičky