Přeskočit na obsah
Úvod » Bílé zboží » Mikrovlnné trouby » Recenze Whirlpool MWP 3391 SX – Funkčnost, flexibilita a inovativní technologie

Recenze Whirlpool MWP 3391 SX – Funkčnost, flexibilita a inovativní technologie

Celkové hodnocení

Inovativní pomocník v kategorii Mikrovlnné trouby

Recenze multifunkční mikrovlnné trouby Whirlpool MWP 3391 SX, s pokročilými technologiemi a úžasnými výhodami jako samočisticí program, i přes složitější ovládání. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9,5/10
  Funkcionalita
 • 8,9/10
  Uživatelská přívětivost
 • 9,7/10
  Vaření v páře
 • 9,3/10
  Gril
 • 9,8/10
  Čistící režim

Klady

 • Multifunkční zázrak
 • Intuitivní ovládání
 • Automatické programy
 • 6. SMYSL pro ideální příkon a čas
 • Efektivní grilování
 • Quartz grill šetří čas i peníze
 • Oddělené vaření v páře
 • Samočisticí

Zápory

 • Nutnost seznámit se s funkcemi
 • Méně intuitivní než předchozí model

Moje zkušenost

“Podle mé zkušenosti je mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 3391 SX skvělým pomocníkem pro všechny, kteří mají rádi funkčnost, flexibilitu a inovativní technologie. Funkce jako je 6. SMYSL, grilování a vaření v páře zajišťují, že pokrmy jsou vždy perfektní. Přesto bych si přála, aby bylo ovládání jednodušší a intuitivnější. Nicméně, s funkcemi jako samočisticí program SteamClean nemůžete s tímto modelem udělat chybu.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Zkušenosti s používáním

Poté, co jsem s tímto kráseňkem strávila několik týdnů, mohu s čistým svědomím říci, že Whirlpool MWP 3391 SX je skutečně multifunkční zázrak . Nejen, že zvládá ohřát, rozmrazovat a vařit v páře, ale i připravit křupavé pokrmy díky výkonnému grilu a funkcím Crisp a DualCrisp.

Funkce a použití

Intuitivní ovládání a automatické programy na displeji jsou velmi uživatelsky přívětivé . Rádi vaříte, ale nechcete trávit v kuchyni příliš mnoho času? Pak je pro vás mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 3391 SX ideálním řešením! Zvlášť ocením funkcí, které udrží vaše jídlo teplé před podáváním, pomohou s kynutím těsta, nebo s jejich pomocí připravíte třeba domácí jogurt.

Velmi mě zaujala také funkce 6. SMYSL , která automaticky zvolí a nastaví ideální příkon a čas vaření. Díky tomu jsem dosáhla perfektních výsledků – i při přípravě komplikovanějších receptů.

Grilování ve vnitřní části mikrovlnky mi připadalo stejně efektivní jako v tradiční troubě. Funkce Quartz grill připravila pokrmy rychleji než klasický gril, což šetří čas i peníze za energii.

Upřímný pohled zákazníka

Přestože je tato mikrovlnka bezesporu výkonná, ne všechny funkce jsou tak intuitivní, jak by se mohlo zdát. Bylo třeba si všechny funkce pročíst, strávit s nimi nějaký čas a postupně se se všemi seznámit. Nicméně inovativní technologie, kterou tato mikrovlnka nabízí, stojí za to.

Vaření v páře je naprosto skvělé a pomáhá mi připravovat zdravé a chutné pokrmy. Oddělený prostor pro dva různé pokrmy v páře je také velkým plusem, jelikož nedochází k prolínání vůní a mohu připravovat více jídel současně.

Předchozí model, který jsem měla, byl svým způsobem praktičtější a přehlednější. Ale věřím, že si na tento model postupně zvyknu, stejně jako někteří z vás.

Čistící režim

Ale věčně nepohodlný problém s čištěním je nyní minulostí díky programu SteamClean . Výrobci očividně mysleli na nás, kdo nemáme rádi úklid, protože tato mikrovlnka je samočisticí .

Kde Whirlpool MWP 3391 SX koupit?

peddy.cz peddy.cz

4218 recenzí

Do obchodu

11990 Kč

Zkušenosti dalších zákazníků

Multifunkční mikrovlnka s horkovzdušnou troubou a grilem, s možností vařit v páře. Na základě mnoholetých zkuřeností s předchozím typem doporučuji.

Ověřený zákazník

krásná trouba, v které uvaříte, upečete, ugrilujete cokoli a rychle, já jsem prostě nadšená a za příslušenství k troubě je také velké +. Jen se musí počítat s potřebným volným prostorem 30cm nad troubou.

Ověřený zákazník

Velmi dobrá zkušenost již z minulost s MW WHirpool, a s novým výrobkem se seznamujeme a po pár vaření super, všem doporučuji.

Ověřený zákazník

Máme tento typ MT od doby co začali a musim rict ze vzdy spokojeni , jen si myslim ze model predtim byl lepsi, kvalitnější , přehlednější , praktičtější ,ale snad si na tento zvykneme…..

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Whirlpool MWP 3391 SX?

Kupte, pokud…

Hledáte multifunkční mikrovlnku

Mikrovlnka Whirlpool MWP 3391 SX zvládá ohřát, rozmrazovat, vařit v páře a také připravit křupavé pokrmy díky výkonnému grilu a funkcím Crisp a DualCrisp.

Potřebujete uživatelsky přívětivé ovládání

Intuitivní ovládání a automatické programy na displeji usnadňují použití mikrovlnky a oceníte je i v případě přípravy komplikovanějších receptů.

Potřebujete mikrovlnku se samočisticí technologií

Program SteamClean usnadňuje čištění mikrovlnky a šetří váš čas při úklidu.

Nekupujte, pokud…

Nemáte rádi, když je třeba se seznámit s mnoha funkcemi

Mikrovlnka Whirlpool MWP 3391 SX je sice vybavena mnoha funkcemi, ale je třeba si je všechny alespoň jednou pročíst a strávit s nimi nějaký čas, což může být nepohodlné.

Nemáte dostatek volného prostoru

Pro správné umístění a použití mikrovlnky je nutné mít nad ní volný prostor 30cm, což může být omezení v menších kuchyních.

Máte rádi jednoduchost a přehlednost starších modelů

Některé recenze uvádí, že předchozí modely byly praktičtější a přehlednější. Pokud jste zvyklí na jednodušší ovládání, tento model s mnoha funkcemi pro vás nemusí být tím pravým.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jak funguje grilovací funkce v této mikrovlnné troubě?
Grilovací funkce v mikrovlnné troubě Whirlpool MWP 3391 SX funguje velmi efektivně, podobně jako v tradiční troubě. Je zde také k dispozici Quartz grill, který připraví pokrmy rychleji než klasický gril.
Jaké jsou hlavní výhody technologie 6. SMYSL?
Technologie 6. SMYSL v mikrovlnné troubě Whirlpool MWP 3391 SX je velmi uživatelsky přívětivá. Automaticky zvolí a nastaví ideální příkon a čas vaření, což vede k perfektním výsledkům.
Jak funguje samočisticí funkce této mikrovlnky?
Mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 3391 SX je vybavena programem SteamClean, který využívá k údržbě vnitřní části mikrovlnné trouby energii páry.
Je mikrovlnná trouba uživatelsky přívětivá?
Ano, přestože je třeba si pročíst všechny funkce a strávit s nimi nějaký čas, aby byly všechny funkce plně využity, mikrovlnná trouba je velmi uživatelsky přívětivá.
Jaké pokrmy lze připravit pomocí funkce vaření v páře?
Funkce vaření v páře umožňuje přípravu různých zdravých a chutných receptů. Díky oddělenému prostoru pro dva různé pokrmy v páře můžete připravovat více jídel současně bez prolínání chuti a vůně.

Parametry

Název produktu: Whirlpool MWP 3391 SX
Typ produktu: Mikrovlnné trouby
Výrobce:
Barva: nerezové
Hmotnost: 27.45 kg
Objem: 33 l
Způsob umístění: volně stojící
Průměr talíře: 36 cm
Retro: ne
Otevírání dvířek: výklopné
Úprava proti otiskům prstů: ne
Multifunkční: ano
Výkon: 1700 W
Výška: 37.3 cm
Šířka: 49 cm
Hloubka: 54 cm
Gril: ano
Horkovzduch: ano
Displej: ano
Crisp: ano
Rozmrazování: ano
Dětský zámek: ano
Hodiny: ano
Parní vaření: ano
Udržování teploty: ano
Otočný talíř: s otočným talířem
Jet Start: ano
Ovládání: elektronické
Šestý smysl: ano

Fotogalerie

Analýza Whirlpool MWP 3391 SX

Whirlpool MWP 3391 SX

Testování Whirlpool MWP 3391 SX

Whirlpool MWP 3391 SX

Průzkum Whirlpool MWP 3391 SX

Whirlpool MWP 3391 SX

Test: Whirlpool MWP 3391 SX

Whirlpool MWP 3391 SX

Úvaha o Whirlpool MWP 3391 SX

Whirlpool MWP 3391 SX

Zkoumání Whirlpool MWP 3391 SX

Whirlpool MWP 3391 SX

Podívejte se na Whirlpool MWP 3391 SX

Whirlpool MWP 3391 SX

Verdikt: Whirlpool MWP 3391 SX

Whirlpool MWP 3391 SX

Mikrovlnné trouby: jak na správný výběr?

Skrytý potenciál mikrovlnné trouby

Investování času do výběru dokonalé mikrovlnné trouby může zpočátku připadat jako zbytečnost. Přesto, pokud se podíváme hlouběji, uvidíme, jak může tento pomocník výrazně usnadnit naši práci v kuchyni. Ať už při rozmrazování, ohřívání, nebo dokonce rychlém vaření zdravých jídel.

Několik tipů pro výběr mikrovlnky

Před nákupem mikrovlnné trouby je vždy důležité se zaměřit na několik klíčových aspektů. Nebudeme si tady lhát, většina z nás hledá model, který je jednoduchý na použití, efektivní a spolehlivý. Může se to zdát těžké, ale věřte mi, i vy můžete najít tu pravou pro vaši domácnost. Ale jak na to?

Velikost a objem : Pokud budete troubu používat jen pro ohřívání jídla, menší model vám postačí. Pro vaření větších jídel nebo pro vícečetnou rodinu vybírejte trouby o objemu minimálně 25 litrů.

Funkce : Mikrovlnky dnes přicházejí s řadou užitečných funkcí. Můžete zvolit model pro aktivní vaření s grill funkcí, křehkoučkými špejlemi nebo parním vařením. Trouby s možností kombinace ohřevu vám pak umožní připravit jídlo přesně podle vašich představ.

Energetická třída : Nepodceňujte energetickou náročnost trouby. Vyšší třída udělá radost nejen vám, ale i vaší peněžence a naší planetě. Přestože se mohou trouby s lepší energetickou třídou zdát na první pohled dražší, na provozních nákladech ušetříte.

Představitelé špičkových mikrovlnek

Samozřejmě nemůžeme opomenout ani konkrétní modely na trhu, které svými vlastnostmi skvěle splňují všechny zmíněné parametry. Mezi ně patří například Whirlpool MWP 338 W s mnoha možnostmi vaření nebo Sharp R-344R, který vás zaujme svým elegantním designem a intuitivním ovládáním.

Věřme, že s těmito tipy najdete svou ideální mikrovlnnu a budete z ní každodenně čerpat radost, kterou vám vaření přináší.

Nejprodávanější z kategorie mikrovlnné trouby