Přeskočit na obsah
Úvod » Kosmetika a zdraví » Doplňky stravy » Recenze Reflex Nutrition Nexgen Pro 90 kapslí – efektivní při zmírnění bolesti kloubů

Recenze Reflex Nutrition Nexgen Pro 90 kapslí – efektivní při zmírnění bolesti kloubů

Celkové hodnocení

Podpora zdraví v kategorii Doplňky stravy

Multivitamín zmírňující bolest kloubů a posilující imunitu překvapil i přes snížený obsah vitamínu D3 svou kvalitou a vysokou účinností. Přečtěte si celou recenzi. .. Detailní informace

Podrobné hodnocení

 • 9,5/10
  Efektivita
 • 9,2/10
  Složení
 • 8,5/10
  Cena
 • 9,7/10
  Balení

Klady

 • Silný celkový zlepšovatel zdraví
 • Úleva od bolesti kloubů a zad
 • Komplex vitamínů a minerálů v jedné kapsli
 • Obsahuje vysoce účinný vitamín K2-MK7

Zápory

 • Relativně vysoká cena
 • Snížený obsah vitaminu D3 v nové verzi

Moje zkušenost

“NexGen PRO je podle mé zkušenosti výrazně nadstandardní multivitamín, který můžu doporučit za předpokladu, že s jeho cenou budete souhlasit. Byl pro mě velmi efektivní při zmírnění bolesti kloubů a zároveň podporu obranyschopnosti. Trochu mě zklamalo snížení obsahu vitamínu D3, avšak přesto považuji tento produkt za velmi kvalitní a funkcionalitu, kterou nabízí, stojí podle mě za to.”

Porovnat nabídky e-shopů, které produkt nabízejí →

Moje zkušenosti s NexGen PRO

Ze své zkušenosti s NexGen PRO musím říct, že je to opravdu malý zázrak v oblasti multivitaminů dostupných na našem trhu. Bere ho každý den již několik let a upřímně musím říci, že můj zdravotní stav se za tu dobu výrazně zlepšil.

Zdravotní efekty

Před měsícem jsem trpěl častými bolestmi kloubů a zad . Dnes díky pravidelnému užívání, se tyto potíže výrazně zlepšily. Bolesti kloubů téměř ustoupily a i celková imunita se zvedla na úplně jinou úroveň.

Složení

Co mě těší je i to, že NexGen PRO je plný vitamínů a minerálů , které tělu dodávají vše, co potřebuje. Vše je baleno v jedné kapsli a to mě velmi zaujalo, přeci jen nemusím užívat spoustu různých přípravků. A to ještě nemluvím o vitamínu K2-MK7, který je podle mého názoru tím nejlepším, co můžu svému tělu dopřát. Je to ten pravý biologický vitamín v nejčistší možné formě.

Cena

Jedna věc, která mi však trochu „trhá srdce“ je cena. Musím říct, že NexGen PRO není zrovna levný multivitamin, ale upřímně řečeno, za to, co mi nabízí a co všechno dokáže, si myslím, že je cena naprosto adekvátní.

Změny ve složení

Toto je ale zároveň i místo, kde pocítím trochu hořkosti. Nedávno došlo ke změně ve složení NexGen PRO a musím říct, že mě to trochu zklamalo. Obsah vitaminu D3 byl snížen na polovinu . Jak příznačné, zrovna nyní, kdy je tento vitamin pro nás kvůli epidemii Covidu nejdůležitějším z vitamínů pro posílení imunity.

Optimalizace vitamínů a minerálů

Ale když přejedu přes tento fakt, tak NexGen PRO je stále výjimečný. Je dokonale optimalizovaný a piruety multivitaminů a minerálů, které obsahuje, jsou jedinečné. Ona ta rozdělená dávka během dne je prostě skvělá. Nemusím se s něčím trápit. Prostě si vezmu jeden a jsem v pohodě.

To je tak trochu mé shrnutí NexGen PRO. Ať už hledáte doplněk stravy nebo prostě jen něco, co vám pomůže zlepšit vaše zdraví, tak věřím, že tento multivitamín bude pro vás tím pravým.

Kde Reflex Nutrition Nexgen Pro 90 kapslí koupit?

4bio.cz 4bio.cz

247 recenzí

Do obchodu

316 Kč

biopult.cz biopult.cz

145 recenzí

Do obchodu

316 Kč

lekarna-bella.cz lekarna-bella.cz

13714 recenzí

Do obchodu

317 Kč

sos-lekarna.cz sos-lekarna.cz

4602 recenzí

Do obchodu

318 Kč

apatykabylinka.cz apatykabylinka.cz

330 recenzí

Do obchodu

318 Kč

oriskar.cz oriskar.cz

980 recenzí

Do obchodu

320 Kč

fitham.cz fitham.cz

7156 recenzí

Do obchodu

321 Kč

fitform.cz fitform.cz

147 recenzí

Do obchodu

330 Kč

genesis-shop.cz genesis-shop.cz

118 recenzí

Do obchodu

331 Kč

parfun.cz parfun.cz

383 recenzí

Do obchodu

338 Kč

benu.cz benu.cz

105143 recenzí

Do obchodu

339 Kč

alza.cz alza.cz

244193 recenzí

Do obchodu

339 Kč

pilulka.cz pilulka.cz

57007 recenzí

Do obchodu

339 Kč

ptservis.cz ptservis.cz

4281 recenzí

Do obchodu

348 Kč

mall.cz mall.cz

511540 recenzí

Do obchodu

349 Kč

kpfitness.cz kpfitness.cz

35 recenzí

Do obchodu

349 Kč

nejlevnejsiprotein.cz nejlevnejsiprotein.cz

768 recenzí

Do obchodu

359 Kč

mj-krasazdravi.cz mj-krasazdravi.cz

9870 recenzí

Do obchodu

359 Kč

grizly.cz grizly.cz

39395 recenzí

Do obchodu

369 Kč

nutrition-shop.cz nutrition-shop.cz

183 recenzí

Do obchodu

378 Kč

obchod-ronnie.cz obchod-ronnie.cz

8276 recenzí

Do obchodu

399 Kč

gymbeam.cz gymbeam.cz

13886 recenzí

Do obchodu

449 Kč

Zkušenosti dalších zákazníků

NexGen PRO hodnotím v konečném důsledku velmi pozitivně, protože ze všech doplňků, které jsem doposud vyzkoušel, se mi o…

Ověřený zákazník

Za mne nejlepší multivitamin přípravek na trhu, který užívám každý den již několik let a od té doby jsem neměl chřipku či jinou dlouhodobější nemoc. Tento rok mě bohužel u Pro verze z roku 2021 nakrknuli, že snížili na polovinu obsaženého množství vitaminu D3, který snad nejdůžitější v prevenci proti Covidu a jiným chřipkám takže za mne docela podpásovka od Reflexu a to na ně nedám již několik let dopustit a doporučuji tento multivitamin všude kde můžu.

Ověřený zákazník

Jestli hledáte doplněk stravy, který dodá tělu v jedné kapsli téměř všechny potřebné vitamíny, minerály a podpoří zdraví…

Ověřený zákazník

Multivitamín je perfektní, zde se dají najít ty nejlepší suplementy na trhu.

Ověřený zákazník

Přečíst všechny zkušenosti zákazníků →

Koupit či neokoupit Reflex Nutrition Nexgen Pro 90 kapslí?

Kupte, pokud…

Trpíte zdravotními problémy

Pokud trpíte bolestmi kloubů, zad nebo máte oslabenou imunitu, NexGen PRO může pomoci zmírnit tyto potíže díky svému complexnímu složení.

Hledáte vše v jednom řešení

NexGen PRO kapsle obsahují téměř všechny potřebné vitamíny a minerály, které tělo potřebuje, takže nebudete muset užívat řadu různých přípravků.

Chcete pravidelnou a rovnoměrnou dávku vitamínů

Dávka NexGen PRO je rozdělena do tří průběžných dávek, což zajišťuje, že tělo dostane rovnoměrnou zásobu vitamínů po celý den.

Nekupujte, pokud…

Jste na rozpočtu

NexGen PRO není levný multivitamin. Pokud máte omezený rozpočet, možná budete muset hledat levnější alternativy.

Hledáte vyšší dávkování Vitaminu D3

Nedávné změny ve složení NexGen PRO znamenají, že obsah vitamínu D3 je nyní poloviční. Pokud toužíte po vyšším dávkování vitaminu D3, tento produkt možná nebude pro vás.

Máte alergii na některou složku

Pokud jste alergičtí na některou z ingrediencí v NexGen PRO, měli byste hledat jinou alternativu.

Najít nejvýhodnější nabídku

FAQ – Často kladené otázky

Jak dlouho trvá, než se projeví účinky užívání NexGen PRO?
Výsledky se mohou lišit v závislosti na jednotlivci, ale někteří uživatelé zaznamenali zlepšení svého zdravotního stavu již po měsíci pravidelného užívání.
Proč je NexGen PRO tak drahý?
Cena se odvíjí od kvality a množství vitamínů a minerálů, které produkt obsahuje. Je také důležité vzít v úvahu, že NexGen PRO je navržen tak, aby poskytoval optimální množství těchto živin v průběhu celého dne.
Proč byl snížen obsah vitaminu D3?
Výrobce neudal konkrétní důvod pro tuto změnu. Je ale důležité poznamenat, že jakýkoliv multivitamin by měl sloužit jako doplněk stravy a klíčové vitamíny a minerály by měly být získávány především z vyvážené stravy.
Je NexGen PRO určený pouze pro sportovce?
Přestože byl původně navržen pro sportovce, NexGen PRO je vhodný pro každého, kdo hledá kvalitní multivitaminový doplněk stravy.

Parametry

Název produktu: Reflex Nutrition Nexgen Pro 90 kapslí
Typ produktu: Doplňky stravy
Výrobce: Reflex Nutrition
Oblast užití: imunita
Forma produktu: kapsle
Určení: unisex
Objem: 1 ml
Hmotnost: 150 g
Množství: 90 tbl
Vitamíny a minerály: omega 3 mastné kyseliny
Multivitamíny: ano
Věková skupina: pro dospělé
Vitamíny: ano

Fotogalerie

Poznámky k Reflex Nutrition Nexgen Pro 90 kapslí

Reflex Nutrition Nexgen Pro 90 kapslí

Doplňky stravy: optimalizujte své zdraví

Možnosti do těla, možnosti v doplňcích

Obecně vzato, do těla patří především to, co jíme a pijeme. Jenže dnes si musíme uvědomit, že kvalita stravy je někdy nedostačující. Tady přicházejí na řadu doplňky stravy v různých formách: tablety, kapsle, prášky, kapky či tyčinky.

Počet možností v obchodech začíná být téměř nekonečný, ale je důležité si uvědomit, že ne všechno, co je nabízeno jako zdraví prospěšné, to skutečně je. Škodlivé látky, jako jsou třeba konzervační látky, mohou být přítomny i v doplňcích stravy. Buďme tedy opatrní a důkladní při výběru.

Jak vybírat a na co dát pozor?

Choosing the right supplement is not a walk in the park. A crucial factor is the product composition. Prioritise products with natural ingredients over synthetic ones. Some manufacturers use chemical compounds to replicate the benefits of natural substances, but these often fall short and can even have adverse side effects. Carefully read the labels and, if possible, do some research about each ingredient.

Jiný důležitý faktor je kvalita výroby a certifikáty výrobce. Doplňky stravy mohou obsahovat i potenciálně škodlivé látky, pokud nejsou výrobky bezpečně a účinně zpracovány. Proto pokud je nějaký výrobek levný, může to být důvod k obavám o jeho kvalitu.

Také dávkování doplňků stravy hraje velkou roli. Too much of anything is bad for your health, and this is equally true for supplements. Overconsumption may lead to a series of health problems, so adhere to the recommended intake.

Výhody a nevýhody doplňků stravy

Doplňky stravy jsou velmi pohodlný způsob, jak do těla dostat potřebné živiny, které jinak nemůžeme fungovat na optimum. Nepotřebujete kvalitní jídlo, stačí jen několik tablet nebo kapslí a jste zcela pokryti.

But they also have their downsides. Over-reliance can lead to nutrient imbalances in the body, as one nutrient can hamper the absorption of another.

Také cena může být pro některé z nás problémem. Kvalitní doplňky stravy mohou být poměrně drahé. A co je horší, některé z nich nemají žádný vědecky prokazatelný účinek na zdraví.

To conclude, supplements can be a useful addition to our diet, but caution is needed when choosing them. Choose wisely, and they can be an invaluable ally in our pursuit of great health.

Nejprodávanější z kategorie doplňky stravy